Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja 17.02.2008. (Live)

26 objava u ovoj temi

ne znam zasto no bas sam nekak jucer kad sam gledao izvlacenje brojeva pomislio da je matt na pocetku bio dobar a sad je nesto kak da kazem malo se izgubio... I ko bi rekao danas se eto vratio na vrh opet, sad jos treba vidjeti hoce li pobijediti, no ja se bojim da bi mogao izletjeti... imam predosjecaj... A za Ivicu da nije u gornjem dijelu malo stisko i kocio mogao je ostaviti matta za bar 0.30... valjda drugu bude tako odskijao...

Bravo Ivice!!!!!!!!!!!!!! ;D

Kostelić je odvozio izvanrednu drugu vožnju i izuzetno mi je drago da je na svom Sljemenu pred svojim navijačima postigao perfektan rezultat! Apsolutno je to zaslužio...

Nadam se da me je netko poslušao pa ispravio poklon Hrvatske Lutrije gdje je bilo 2,70 d aće Ivica biti u prvih 5... Još mi nisu jasni kako su to mogli staviti tako, ali neću se buniti  8)

Sve pohvale Ivici još jednom!!! Bravo majstore!

tako je!!! bravo Ivica!!

AJMO ANCIC!!!

i samo da napisem o gnjidi sulliavanu.. oprostite na ovoj "gnjidi" ali fakat je... gubi od selbya kojeg bi Murphy demolirao... znao sam da ce tak igrat sullivan i nebi se nimalo cudio da popusi..

ne Goksim... odigrana su prva 8 frameova. reza je 4-4. sad je sigurno mala pauza pa se nastavlja.. imam prelud listic... ako prodje bit ce to prekrasna lova... a vec je bio u smecu..

ne Goksim... odigrana su prva 8 frameova. reza je 4-4. sad je sigurno mala pauza pa se nastavlja.. imam prelud listic... ako prodje bit ce to prekrasna lova... a vec je bio u smecu..

He he držim ti fige...

Meni glavni počinje tek u 21h, ali sam jako zadovoljan sa Ivicom Kostelićem. Kao i uvijek kad pogodiš žao mi je da nisam još malo povečao ulog, ali mislim da sam razumno uplatio, čak i neplanski...

Čini mi se da su rezultati danas dosta realni, za sada. Bayern, Fiorentina, Palermo, HSV, Glasgow... Jedino je Ančić malo pokvario skor...

66666666666-4!!!!!!

samo da se ne opusti sad previse!

E super... to sada nebi smio ispustiti sa svojim iskustvom...

Ti bi večeras trebao saznati rezultate onog golfa? Javi kako je prošlo kada saznaš...nadam se da ćeš se imati čime i pohvaliti  :)

Evo meni uskoro počinje Atletico Madrid (HRT2) a poslije i Sporting Lisabon, i ako ta dva prođu ja bi bio sasvim zadovoljan, a ako još Blake i Almagro ulete to bi bilo odlično...

stari moj, sve sta tebi igra, igra i meni na tooom luuudom.:)  najvise me strah sullivana... sad ce biti X i opet zivciranje... Jaoooo

btw. svako malo sam na expektu da vidim kako zavrsilo ali jos nista..:)

sad pazite ovo, taj japanac KEI j JUNIOR JOS, rodjen 21.12.1989.g!!! LIK je dobio blejka... servao u zadnjem gejmu ko da mu ovo 100ti finale ukupno... ja se ne mogu otet dojmu da je ovo namjesten mec... drugog izlaza nema.... neobjasnjivo...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Vidiš to nisam zna. Prijatelj mi je reka da je nakon prvog breaka u trećem setu zva medical i nakon toga je proigra i ekspresno okrenia set i na kraju meč u svoju korist. Pa sam na to cilja. Ali da, tu se slažemo, no bet je najpametnije. Sa luđakom ka šta je Fognini nikad ne znaš.
    • nakon 1.seta (kojeg je dobio, i to je završilo breakom japanca) je bila pauza, japanac ležao na podu i primao pomoć. da li samo masaža ili još nešto nisam pratio. znači nije bilo da sjebe ritam jer je taman dobio 2 gema zaredom. imao sam ga 2:0 na jednom listiću i nije me nimalo oduševio tako da je za mene no bet meč.
    • Moguće da je to napravia da sjebe ovom ritam. Ako to napravi Fogniniju, on je u stanju spalit sljedećih 6 gemova u nizu .  Najbolje je pogledat koji gem i na temelju toga bolje procjenit stanje. Inače no bet za mene.
    • Japanca bi preskočio, ove godine je lošiji nego prije. Jučer je u par navrata primao neku pomoć (nisam baš dobro pratio jer sam gledao paralelno hrvatsku), znači da moguće da nije na 100 %
    • Winterthur - Will 1 @1.70 WilliamHill O Willu smo pisali, raspad sistema, finansijski problemi, dugovi, uzasna atmosfera u svlacionici... Sve se to odrazilo na rezultate pa tim ne zna za pobedu vec 15 meceva zaredom. Od toga poslednja 6 meceva sve porazi i sve u hendikepu. Wintherthur jeste poslednji na tabeli ali upravo zato je ovaj mec jako vazan, imaju penal za vazna 3 boda, pobedom bi mogli izaci koje mesto iznad. U zadnjem kolu su okinuli bod Zurichu i to u gostima, ja verujem da ovo dobijaju jer kako neke informacije ukazuju, Will ce se ugasiti bez obzira na rezultate. Takodje bi probao i hendikep domacih kao i Winterthur daje 2 gola.

U septembru na pocetku sezone je Wintherthur kod kuce slavio sa 3:0, mislim da mozemo ocekivati slican rezultat i sad pod ovim okolnostima. Kvota jeste pala ali je po meni i dalje value jer ce pasti sigurno do 1.40-1.45 do pocetka meca.
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Manchester United pronašao zamjenu za Davida de Geu
      Manchester United pronašao zamjenu za Davida de Geu
    • Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
      Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
    • Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
      Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
    • Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
      Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
    • Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
      Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
    • Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
      Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
    • Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
      Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
    • Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
      Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
    • Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
      Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
    • Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
      Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE