Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Utorak 19.02.2008. (Live)

24 objava u ovoj temi

dobar dannnn

evo napokon liga prvaka a i nba nakon male pauze

danas nista nemojte od nba posto je tek nakon all stara nastavak tako da.... pricajmo do sutra,preksutra pa krecemo ponovo

ajmo vise 20:45 8)

dobar dannnn

evo napokon liga prvaka a i nba nakon male pauze

danas nista nemojte od nba posto je tek nakon all stara nastavak tako da.... pricajmo do sutra,preksutra pa krecemo ponovo

ajmo vise 20:45 8)

He he i ja nestrpljiovo čekam ligu prvaka. Dugo je nije bilo, jedino nema ništa za odigati sa većom sigurnošću u prolaz, ali biti će zanimljivo...

ova mirza... glavu i proklete ruke cu joj iscupat. imala brejk i servu pri 5-4 i 6-5 i naravno sve prosula. u TB izbacila kod 6-5 u aut i to prosula... sada krenuo 3set i odmah popusila brejk... koji sam ja proklet kreten sta to igram pa to je nevjerovatno...

ajmo mirzaaaa!

ej goksim! ti si c/p o kosarci izmedju bosne i Gran Canaria... sta cemo s tim? dvica?:) kazu da igraju u izmjenjenom sastavu pa... 1,5 nije los koef..

Evo baš gledam na Eurosportu... Držim ti figa... Ja sam se već puno puta zaj.... na ženskom tenisu i sada nastojim igrati samo velike turnire, a ostalo izbjegavam ili ganjam 2:1 ili iznenađenja u sistemu ali najbolje je potpuno preskočiti, a i muški tenis je zadnjih dana čudan... Blake u nedjelju, pa youzny, kohlblacher i još par iznenađenja jučer...

Hm... ULEB CUp ne volim baš igrati, a pogotovo ne volim igrati na ogste, međutim Gran Canaria bi trebala biti bliža pobjedi ali ne znam sa kakvom motivacijom i u kojem sastavu dolaze... Više sam se bazirao na Ligu Prvaka, koliko sam stigao od ispita...

Sutra su mi nekako ljepši parovi nego danas, a i delegirani suci su me iznenadili pa nisam igrao žute kartone nigdje danas...

pa ja prokletno ne mogu vjerovat kakav je taj zenski tenis... toga nigdje nema... ima mec 2puta u svojim rukama i sve prosipa.. sad pusi neshvatljivo... mislim da znski tenis pocinjem opako preskakat...

evo, bolobi i bit ce predaja meca i opet ce prokleti Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">expekt to uzet ko poraz..ma neznam vise

Baš si mislim da možda nisi igrao na netu pa te prekid spasi...

Ja sam par puta igrao "zicere" u ženskom tenisu i gotovo uvijek su me patili gotovo svi osim Henin, a još se sječam Mauresmo ljetos kada sam je čekao za preko 6.000,00 i naravno nakon što je imala brejk uspjela je izgubiti... Od onda to igram dosta rijetko...

Sada će Schnyder - Paszek...

dobar je koeficijent na 1:2 na expektu, pa sam probao za neki sitan ulog...

Taj ženski tenis mi se čini da je najbolje igrati na betfariu jer postoji dosta oscilacija i mogu se uloviti veliki surebetovi budući da obje tenisačice obično gube brejk po par puta... To planiram već duže probati igrati sa manjom bankicom, ali smao na utakmice koje imam izravno u prijenosu...

al koje sam ja srece... ono sta uletilo od golfa i tenisa je nista koliko sam vec na ovaj nacin popusio...

nije mi jasno nesto... u pravilima expekta pise:

Tenis

Da bi oklada na tenis susret bila valjana barem jedan bod mora biti odigran. Ako jedan od igrača odustane prije susreta događaj se smatra poništenim a koeficijenti postavljeni na 1.00. Oklade vrijede dok se susret ne odigra, čak i ako je odgođen duže od 36 sati, osim ako je susret trajno odgođen.

Točan rezultat

Da bi oklade na točan rezultat bile valjane susret mora bit odigran do kraja. Ako jedan od igrača odustane prije kraja sve oklade se smatraju poništenima a koeficijenti su postavljeni na 1.00.

Ukupan broj gemova

Završene oklade na “ukupan broj gemova” smatraju se izgubljenima bez obzira da li je susret poslije otkazan.

nebi li onda meni to morao biti koef 1.00?

al koje sam ja srece... ono sta uletilo od golfa i tenisa je nista koliko sam vec na ovaj nacin popusio...

nije mi jasno nesto... u pravilima expekta pise:

Tenis

Da bi oklada na tenis susret bila valjana barem jedan bod mora biti odigran. Ako jedan od igrača odustane prije susreta događaj se smatra poništenim a koeficijenti postavljeni na 1.00. Oklade vrijede dok se susret ne odigra, čak i ako je odgođen duže od 36 sati, osim ako je susret trajno odgođen.

Točan rezultat

Da bi oklade na točan rezultat bile valjane susret mora bit odigran do kraja. Ako jedan od igrača odustane prije kraja sve oklade se smatraju poništenima a koeficijenti su postavljeni na 1.00.

Ukupan broj gemova

Završene oklade na “ukupan broj gemova” smatraju se izgubljenima bez obzira da li je susret poslije otkazan.

nebi li onda meni to morao biti koef 1.00?

Ha mogao bi ih kontaktirati, ali mislim da ti neće pomoći... Znam da oni već duže tako interpretiraju pravila i rijetko kada mi je to išlo u prilog...

Ovaj boldani dio se odnosi na točan rezlutat, ali mislim da im to ne vrijedi za pobjedu... 

zanima me vase misljenje:

Total Bookings Points

koeficijenti

under 49.5 points 1.80

over 49.5 points 1.90

ovo je postavljeno kod expekta na tekmu roma - real. ovo je oklada na broj prekrsaja, jel? po meni under ko kuca..

zanima me vase misljenje:

Total Bookings Points

koeficijenti

under 49.5 points 1.80

over 49.5 points 1.90

ovo je postavljeno kod expekta na tekmu roma - real. ovo je oklada na broj prekrsaja, jel? po meni under ko kuca..

Ne na broj prekršaja nego oni boduju žute i crvene kartone... stavi kursor na upitnik pa će ti pisati... žuti karton je 10 bodova, a crveni 25, isti igrač može maksimum skupiti 35 bodova (mislim)...

u našim kladionicamam je granica 3,5/ i oko 1,50 je na 4 žuta i više... trebalo bi biti ali sudi Fandel koji je dosta iskusan sudac i ne katonira u zadnje vrijeme kao nekad...

Dakle treba biti 5 žutih ili 4 i crveni da bi bio over... e to je već dosta nezgodna granica, i ako već moram uzeo bi over 3,5 u favoritu ili HLu ali najbolje zaobići (IMO)...

heeeh, malo sam se prosao..:)  zuti karton vrijedi 10 a crveni 25 bodova... ako je drugi zuti onda je 35 bodova... nebi to dirao... :)

da, treba doc sa misem do onog slova "i" u kučici ali kako sam gledao preko Opere nije htjelo prikazat.. ;)

a to je svakom po 25, posto je to jos liga prvaka i ajd ovi su talijani jedni, mislim da ce biti tu negdje, ovisi i o suci, jel ce svako malo prekrsaj suditi ili ce pustati da se igra...

Ja evo malo tenisa stavljo sve mi prvi set izgubilo, ajd sad su se u drugom vratili zvonka je pobijedila, sad ovi parovi jos mi igraju i neka zenska vec u drugom setu stoji pol sata 2:0

ja ovo ne vjeurujem kad god se ja pohvalim da sam nesto pogodio odma drugi par popusim, hebemu tenis, nestor i zimonjic nakon 1:1 u trecem izgubili 10:12 +, na njih bio koeficijent 1.20... a bas sam se nadao kad su preokrenuli da ce nesto biti i eto, ala i sam tak, a nista ceka se liga prvaka

Sign in to follow this  
Followers 0

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
      Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
    • Lulić vrijeđao Rudigera
      Lulić vrijeđao Rudigera
    • Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
      Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
    • Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
      Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
    • Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
      Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
    • Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
    • Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
      Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
    • Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?