Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Srijeda 20.02.2008. (Live)

25 objava u ovoj temi

evo opet brejkala moja čevakadze.:) ajde sad servaj normalno za set!:)

Ma ja planiram igrati ligu prvaka, a gldam i rukomet (ligu prvaka). Dosta su zanimljive granice za undere i overe, pa se razmišljam dali nešto skombinirati za neki manji ulog sa tenisom (muškim)...

ja inace gledam jdan tip vec duze vrijeme... danas na portland 3.10koef... meni previsok, al ok... hendi na portland na 3,5+ po 1,75 mi je zicer dana... sa arsenalom naravno...

pri 7-6 u tie brejku napravi DF... nevjerovatno...  :'(

i sad ova druga ima set point što servisom i uzima.... koja je to gadura ta čevakadze, ja ne vjerujem... stavljam cijelu banku na arsenal pa kak bude, bit ce... cujemo se poslije LP!

pozz momci

Za sada nisam baš zadovoljan utakmicpom. I jedni i drugi dosta dave loptu i nema konkretnih akcija niti prilika. Ajde nekako su uspjeli napraviti 3 zaleđa, najviše zahvaljujući Patu, ali vidjeti ćemo šta će biti u drugom poluvremenu...

Nadam se da ćemo vidjeti makar još 3 zaleđa...

Uf meni je prošao glavni...

bilo je 5 zaleđa do 54minute, a nakon toga tek u 93' 6 i u 94' 7 zaleđe... ;D

Izgubio sam živce jer je bio veći ulog ali dobro je prošlo  ;)

Very nice! Dobro sam ti rekao da odigras i 1 i 1x na Arsenal.  ;D

Čujemo se sutra!

Sign in to follow this  
Followers 0