Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Četvrtak 21.02.2008. (Live)

12 objava u ovoj temi

Nevjerojatan meč... 8 brejkova za redom u jednom setu, 5 meč lopti, dvije set lopte, tri puta se je meč lopta ponavljala zbog papiriča kojeg je vjetar donio na teren usred igre...Nažalost u tie brejku je Kuznetskova izgubila  >:(

ma ova doha i roterdam su cudni da nemogu biti cudniji... vise se isplati igrat na astronomnske koefe; ako padnes padnes, a ako udje, bogat si... a popusiti na pisljivih 1,20... i sto je najgadnije, igras 3-4 para da dobis koef 2 i kad ono, 2-3 padnu... onda pomislis, jao meni.. bolje singl na ogorman koef pa mozda udje... ali ovo u tenisu poistaje katastrofa...

Sign in to follow this  
Followers 0

• A idu i Švabi doma,bože dragi koja osmina....Ufffd
    • Šteta na kraju, Karalek, Lasse i Švedska lagano, Danska iznenađujuće spuši, a Tollbring u 20 min imao 4/4 i tako i ostane
    • Uffff,jesu Danci srušili pola svijeta,ziher sam 
    • Vidim da nas je dosta krenilo navijati za Liverpool od 2005. godine i tog mitskog finala u Istanbulu. Ja sam tada imao 13 godina, bili su mi dragi od prije i bio sam puno tužan gledajući 3-0 na poluvremenu, čak sam i u jednom trenu mislio ići spavati hahhaaaha :D. Ja mislim da to nikad nebi prižalio, sve ostalo je povijest :). Najviše ih volim radi toga što su oni kao i ja u privatnom životu i kao i njihov grb, ptica Fenix i nikad nije gotovo, uvijek se možemo vratiti i okrenuti utakmicu u svoju korist. Zadnjih 10 godina imam više tuge s njima nego radosti, ali dolaskom Klopea dolazi i nova era. Što se tiče ostalih zemalja, najviše volim one klubove koji me ispoštuju za novce, a najviše mrzim one koji me zakinu kao šta je npr Chelsea. Domaću ligu odavno ne pratim jer se 80% toga unaprijed zna.
    • Cini se da gigi ima slican ukus kao i ja. Sto se samog domaceg sporta tice dinamo i cibona, ali nisu to oni klubovi od prije kad se islo zapravo na utakmice i punili se stadioni. Previse sranja se izdogadjalo i nazalost vrlo je malo ljudi koji posjecuju te utakmice. a od stranih, nemoram ni pisat. Simpatiziro sam ih od kad valjda se sjecam ali ta 2005 je bila ona konacna potvrda. Kao sto je gigi reko, milan nikad jaci i gledam tih 3-0 na poluvremenu i mislim si, jbg razmontirali nas. I kada je gerrard dao za tih 3-1 mislim si pa ajde kao ako su mogli 3 mozemo i mi. I nakon par minuta smicer odasilje projektil za 3-2. I nakon par minuta gerard pada, alonso posrema odbijanac iz penala i ostalo je povijest. Jedino me presjeklo skoro kad je sheva imo onaj sut za 4m kojeg ni dan danas dudek ne zna kako je obranio. I onda pobjeda na najsladji moguci nacin, penali
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
      Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
    • Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
      SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
    • Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
      Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
    • TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
      Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
    • Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
      Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
    • Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
      Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO