Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Unibet


madphoenix33

Recommended Posts

Imam pitanje sto se tice ovog bonusa od 25€ na ubibet. Napravio sam novi acc jer sam mjenjo valutu. Prico sam sa likom na live chatu al taj nema pojma o cem prica.

Dakle, kolko sam ja skuzio to funkcionira ovako:

Ja uplatim prvi tiket do visine 25€, ako izgubi dobim 25€ nazad ko bonus i moram ga okrenut 5 puta za withdrawal.

Pitanja:

Dali vrijedi za hrvatsku? (Vjerojatno ako je na portalu)

Da li nuzno mora biti 25€ ili mogu stavit okladu 15 ili 20 pa dobit to nazad ko bonus ako izgubit prva oklada

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Pitanja:

Dali vrijedi za hrvatsku? (Vjerojatno ako je na portalu)

 

 

Meni je rečeno da je bonus internacionalan odnosno da vrijedi za apsolutno sve nove korisnike, iz svih zemalja, bez ikakvih limita. Tako su mi na chatu rekli. Ako netko bude imao druge spoznaje ili više informacija oko bonusa, neka slobodno podijeli pa tako pomogne drugima.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Evo samo da kazem da je unibet ponovno stavio nacin uplate preko Skrilla i za nas iz HR.

Znam da je davnih godina bio taj nacin da bi zatim maknuli pa na kratko vratili ove godine, pa opet maknuli, da bi sad opet vratili, probao sam uplatit i proslo bez problema.

Pa eto samo da se zna ako ima netko da je to cekao :)

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da kazem da je unibet ponovno stavio nacin uplate preko Skrilla i za nas iz HR.

Znam da je davnih godina bio taj nacin da bi zatim maknuli pa na kratko vratili ove godine, pa opet maknuli, da bi sad opet vratili, probao sam uplatit i proslo bez problema.

Pa eto samo da se zna ako ima netko da je to cekao :)

Eto ja i dalje nemam,vjerovatno jer sam napravio racun kada vec skrilla nije bilo tamo?
Link to comment
Share on other sites

Eto ja i dalje nemam,vjerovatno jer sam napravio racun kada vec skrilla nije bilo tamo?

 

Ja imam racun tamo koju godinu otvoren ali jedno vreme se nisam kladio tamo. Onda kad sam ponovno htjeo vise nije bilo skrilla. Zato sam i bio otvorio racun na 888sport koji je po ponudi kao unibet. Ali ipak je unibet napredniji od njih i po pitanju dizajna samog ali i ono bitnije imaju vise toga u live-u od 888sport. Onda su poceli sa ovim redizajnom stranice i jedno kratko vreme su stavili i meni skrill da bi ga ponovno maknuli. To znam jel sam znao svaki recimo drugi dan provjeravat jesu ga vratili. I eto prije koji dan sam isao i vratili su skrill i uz njega jos dodali i Neteller. Prije mi je bilo samo Credit Card i Bank Transfer za deposit. Neka ti jos netko iz HR provjeri bas kod sebe pa nek javi tu jel on ima. Da nebi ispalo da ja muljam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam racun tamo koju godinu otvoren ali jedno vreme se nisam kladio tamo. Onda kad sam ponovno htjeo vise nije bilo skrilla. Zato sam i bio otvorio racun na 888sport koji je po ponudi kao unibet. Ali ipak je unibet napredniji od njih i po pitanju dizajna samog ali i ono bitnije imaju vise toga u live-u od 888sport. Onda su poceli sa ovim redizajnom stranice i jedno kratko vreme su stavili i meni skrill da bi ga ponovno maknuli. To znam jel sam znao svaki recimo drugi dan provjeravat jesu ga vratili. I eto prije koji dan sam isao i vratili su skrill i uz njega jos dodali i Neteller. Prije mi je bilo samo Credit Card i Bank Transfer za deposit. Neka ti jos netko iz HR provjeri bas kod sebe pa nek javi tu jel on ima. Da nebi ispalo da ja muljam :)

ne nemogu, nikad se nisam kladio tamo jer nisam mogo prek skrilla uplatit, i zadnji put kad se pricalo tu po forumu prije neki mjesec dana, pito sam ih na live chatu i rekli su mi da za hr jos nema skrill mogucnost...

Link to comment
Share on other sites

ne nemogu, nikad se nisam kladio tamo jer nisam mogo prek skrilla uplatit, i zadnji put kad se pricalo tu po forumu prije neki mjesec dana, pito sam ih na live chatu i rekli su mi da za hr jos nema skrill mogucnost...

 

Evo ideja koja ti može riješiti problem, malo moje kreativnosti ;)

 

Napraviš skrill prepaid karticu, godišnje se plaća oko 10eura. Više detalja na

https://www.skrill.com/en/new-prepaid-mastercard/

 

Nakon što zatražiš karticu ista ti dolazi poštom kroz tjedan dana, te sa njom možeš plaćati na svim prodajnim mjestima, kao i sa svakom drugom karticom. Dobit ćeš pin i cvc broj a svaki iznos tereti tvoj skrill račun i može se naplatiti samo ako postoje sredstva na računu. Naravno karticu možeš koristiti i za plaćanje hrane, benzina i sl. pa kad dobiješ na kladionici i zatražiš isplatu na skrill više nemaš niti potrebe slati novce sa skrilla na banku. Isto tako na svakom bankomatu možeš samo ubaciti isplatu sa skrill karticom i željeni iznos i novac se odmah isplaćuje.

 

Kod Unibeta u tom slučaju možeš pod način uplate odabrati kreditne kartice, unjeti podatke sa kartice i željeni iznos i to će tehnički biti debitna/kreditna transkacija ali neće teretiti tvoj bankovni račun, već tvoj skrill račun. Na taj način šaljem novce sa skrilla na unibet bez problema ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo ideja koja ti može riješiti problem, malo moje kreativnosti ;)

Napraviš skrill prepaid karticu, godišnje se plaća oko 10eura. Više detalja na

https://www.skrill.com/en/new-prepaid-mastercard/

Nakon što zatražiš karticu ista ti dolazi poštom kroz tjedan dana, te sa njom možeš plaćati na svim prodajnim mjestima, kao i sa svakom drugom karticom. Dobit ćeš pin i cvc broj a svaki iznos tereti tvoj skrill račun i može se naplatiti samo ako postoje sredstva na računu. Naravno karticu možeš koristiti i za plaćanje hrane, benzina i sl. pa kad dobiješ na kladionici i zatražiš isplatu na skrill više nemaš niti potrebe slati novce sa skrilla na banku. Isto tako na svakom bankomatu možeš samo ubaciti isplatu sa skrill karticom i željeni iznos i novac se odmah isplaćuje.

Kod Unibeta u tom slučaju možeš pod način uplate odabrati kreditne kartice, unjeti podatke sa kartice i željeni iznos i to će tehnički biti debitna/kreditna transkacija ali neće teretiti tvoj bankovni račun, već tvoj skrill račun. Na taj način šaljem novce sa skrilla na unibet bez problema ;)

Hvala na savjetu i sve to stoji,ali nije mi jasno kako neki korisnici imaju mogucnost samog skrilla ko skrilla,a neki ne..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pošto nemaju opciju za uplatu preko Skrilla i Nettelera, a vidio sam da je netko napisao da se može uplatiti kao preko kartice Skrilla. Je li netko pokušao to? Želim isključivo uplaćivati preko Skrilla ili Nettelera pa me zanima jel moguće ili ne. Znam da je 888sport jako sličan, jel se uopće isplati kladiti i kod jednih i kod drugih? 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Gigi said:

Pošto nemaju opciju za uplatu preko Skrilla i Nettelera, a vidio sam da je netko napisao da se može uplatiti kao preko kartice Skrilla. Je li netko pokušao to? Želim isključivo uplaćivati preko Skrilla ili Nettelera pa me zanima jel moguće ili ne. Znam da je 888sport" rel="external">888sport jako sličan, jel se uopće isplati kladiti i kod jednih i kod drugih? 

Meni je unibet draži, iako ponuda je 100% identična i sve je isto, osim oboje. unibet je zeleni, 888sport crni. unibet ima 13 milijuna korisnika i za koju godinu mogao bi biti uz bok bet365... Koliko znam unibet je prije nekih mjesec dana dodao opciju uplate putem Skrilla za igrače sa naših prostora.

Link to comment
Share on other sites

prije 34 minute, Goksim said:

Meni je unibet" rel="external">unibet draži, iako ponuda je 100% identična i sve je isto, osim oboje. unibet" rel="external">unibet je zeleni, 888sport" rel="external">888sport crni. unibet" rel="external">unibet ima 13 milijuna korisnika i za koju godinu mogao bi biti uz bok bet365 online kladionica" rel="external">bet365... Koliko znam unibet" rel="external">unibet je prije nekih mjesec dana dodao opciju uplate putem Skrilla za igrače sa naših prostora.

Unibet ima puno vecu live ponudu od 888sport. Ako je nekom to bitno samo da zna.

Link to comment
Share on other sites

On 21.11.2016. at 14:34, baki30 said:

Imaju opciju za skirill probajte s laptopa ili tableta, ja sam prije mjesec uplatio sa skrilla..

Ja isto prije mjesec dana uplatio putem SKrilla.

Sad sam pokušao opet s uplatom i više nema opciej upalte preko Skrilla. Probao sam i s kompa i s mobilne stranice na mobu.

Šta se događa??

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use