Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja 24.02.2008. (Live)

28 objava u ovoj temi

Jao kako sam se zgazio noćas  ;D, sada u polupijanom stanju predviđam iznenađenja u današnjem hokeju (uskoro analize)  8)

jučer sam završio u laganom minusu, ako tome dodamo pare koje sam potrošio noćas onda sam u malo većem minusu  ;D

Jao kako sam se zgazio noćas  ;D, sada u polupijanom stanju predviđam iznenađenja u današnjem hokeju (uskoro analize)  8)

jučer sam završio u laganom minusu, ako tome dodamo pare koje sam potrošio noćas onda sam u malo većem minusu  ;D

he he  ;D

Onda se danas treba dobiti, a  kakvi su u zadnje vrijeme bolje je biti u takvom stanju kod prognoziranja rezultata... 

jutro dan ili kako ocete

jedan par samo za vas

CHIASSO - BELLINZONA    2  1,70 koliko daje lutrija

domacin vec ispao iz lige a gosti se bore za prvo mjesto i prvu ligu

mislim da je to dovoljno ;D

pa da su bas ispali neznam... ima još dosta kola do kraja.. igrali su u gostima kod bellizone i Bellizona je dobila 2-1 sto i nije nesto uvjerljivo... ja cu ih uzet pa kako bilo..

Igrači Heerenveena dobivaju titulu debi** godine!!! Sa 2:0 na 2:3 ma krasno. Imali su u prečku za 3:0 sa tri metra ali je naš Pranjič koji je u "perfektnoj" formi uspio promašiti tj. pogodio je prečku...

Danas ovi krel**, jučer Dinamo eh...

Ode sve u ku...

ma ovo je nevjerovatno

ma daj, ovi kreteni sa pranjicem na celu i bellizona nek se gone... jos uvijek svijetli gol domacina, dakle debelo u 90+ su dali gol bellizoni... ma sve u k...

a sta sam rekao za llodru???

i eto, dobio je... 3,00 koef bio... ma u k sve... sad cu svu banjku na nesto ulozit i amen... mucim se vec 10dana i nikako u plus... ovo postaje krajnje jadno

a sta sam rekao za llodru???

i eto, dobio je... 3,00 koef bio... ma u k sve... sad cu svu banjku na nesto ulozit i amen... mucim se vec 10dana i nikako u plus... ovo postaje krajnje jadno

Ma i ja pop....

Sada gledam da složim neki večernji, pa ako ima pravde će proći ali...

Ma..

sta li je Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">expekt brzo proknjizio da je oklada gubitna, ali kad je dobitna treba im pun k da isplate pare... to najvise mrzim kod njih... tako mi lijepo 100e uzeli, brzinom svjetlosti..

Ajde nekako sam konsolidirao redove nakon debakla Heerenveena...

Zagreb je lijepo okrenuo, a i Celtic je pred sam kraj dobio tako da mi je pomočni u igri, a u međuvremenu sam uplatio i popravni jer nisam vjerovao da će se Zagreb vratiti u igru nakon što su uvjerljivo gubili...

Ademar lijepo stoji :)

Još sam se dvoumio dali igrati under 60,5 ili hendi na Ademar... Kiel X2 mi se na prvi pogled činio ok za uzeti ali za 1,30 u gostima nikako, a kada sam našao hendi od 2,5 onda sam to odmah uzeo... Kod bwina je bilo 1,60 ali favorit je davao 1,80...

Trenutno je 12:9 za Ademar, ali sve se to još stigne promjeniti, pogotovo kad sam ja to igrao...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Live Stream

• Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
      Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
    • Najava: NBA All Star 2017
      Najava: NBA All Star 2017
    • Nedelja 19.02. – Listić dana
      Nedelja 19.02. – Listić dana
    • Subota 18.02. – Listić dana
      Subota 18.02. – Listić dana
    • Petak 17.02. – Listić dana
      Petak 17.02. – Listić dana
    • Četvrtak 16.02. – Listić dana
      Četvrtak 16.02. – Listić dana
    • Bayern v Arsenal: Topnici se nadaju prolasku u četvrt finale nakon sedam godina
      Bayern v Arsenal: Topnici se nadaju prolasku u četvrt finale nakon sedam godina
    • Real Madrid v Napoli: Prvi međusobni susret ova dva tima od 1987/88
      Real Madrid v Napoli: Prvi međusobni susret ova dva tima od 1987/88
    • Benfica v Dortmund: Utakmica u sjeni velikih derbija, u Lisabonu se nadaju iznenađenju
      Benfica v Dortmund: Utakmica u sjeni velikih derbija, u Lisabonu se nadaju iznenađenju
    • PSG v Barcelona: Veliko rivalstvo se nastavlja u osmini-finala Lige prvaka
      PSG v Barcelona: Veliko rivalstvo se nastavlja u osmini-finala Lige prvaka
  • Bet365

• Teme

• Pirlo se vraća u Juventus kao ambasador kluba
      Pirlo se vraća u Juventus kao ambasador kluba
    • Mourinho: Za nekoliko godina će svi shvatiti koliko je Pogba bio jeftin!
      Mourinho: Za nekoliko godina će svi shvatiti koliko je Pogba bio jeftin!
    • Carlo Ancelotti objasnio zašto je psovao Herthinim navijačima nakon izjednačujućeg gola (VIDEO)
      Carlo Ancelotti objasnio zašto je psovao Herthinim navijačima nakon izjednačujućeg gola (VIDEO)
    • Mario Balotelli dobio najčudniji crveni karton koji ste ikad vidjeli
      Mario Balotelli dobio najčudniji crveni karton koji ste ikad vidjeli
    • Bellarabi ušao u povijest Bundeslige!
      Bellarabi ušao u povijest Bundeslige!
    • Bivši prvak Europe izgubio pravo na ime!
      Bivši prvak Europe izgubio pravo na ime!
    • Ronaldo donio zaradu Nikeu od pola milijarde dolara!
      Ronaldo donio zaradu Nikeu od pola milijarde dolara!
    • TRANSFER BOMBA: Essien stiže u Rijeku?!
      TRANSFER BOMBA: Essien stiže u Rijeku?!
    • VIDEO: Nevjerovatan gol Paula Dybale iz slobodnog udarca protiv Palerma
      VIDEO: Nevjerovatan gol Paula Dybale iz slobodnog udarca protiv Palerma
    • Ronaldo konačno otkrio zašto je imao očajnu frizuru na Svjetskom prvenstvu 2002. godine
      Ronaldo konačno otkrio zašto je imao očajnu frizuru na Svjetskom prvenstvu 2002. godine
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE