Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
profic

Ponedjeljak 25.02.2008 (live)

9 objava u ovoj temi

ma evo malo raniej otvaram topic da se ispricam svima koji su uzeli belinzonu od mene

igra sam njih i jos 1 par iz 2 lige onaj gossau koji je dobio u 95 minuti 3-2 i da kasnije nisan falija nesto drugo mislija bi da sam dobia listic jer te nakon sto sam procita danasnji live sam shvatia da belinzona nije dobila a cili dan mislim da je i sad vidim kad su ovi dali gol ::)

sorry jos jednom

nakon sta sam malo pratia ovi nba poslije all stara vrijeme je za uzet kakvu lovu od ovog tjedna ;D

Evo danas samo kratko jer spremam neke ispite za sutra... :-\ ,samo sam se malo kasno sjetio ali...

Nije neka ponuda i najzanmimljiviji mi se čini Zagreb Indoors koji će biti i na tv-u.

Brzinski složeno:

Koubeck

Santoro ( ovo mi je bila dilem adali over ili Santoro, ali eto...)

K'lautern (navodno im suci dosta pomažu da ostanu u ligi, veliko su ime i lako moguće da i danas pobjede zahvaljujući nekom penalu i sl...)

Ulog: mali

Na drugom ću iskombinirati navedeno sa možda overom dementijeve i schnyder i over Kendrick-Guccione (ima lijepa analiza na podforumu tenis)...

Hvala!! Za Guccionea sam stručnjak,imam osječaj ko da ga i osobno znam. Bar 10 puta sam na njega igra,pobjedu ili over...i rjetko,mislim jednom ili dvaput je zeznia kad nije dobia. Al najsigurniji je da će ić u Over gemove. U Hr.Lutrije 23,50 granica,u SS-a 24,50 (nisu ludi).

Hvala!! Za Guccionea sam stručnjak,imam osječaj ko da ga i osobno znam. Bar 10 puta sam na njega igra,pobjedu ili over...i rjetko,mislim jednom ili dvaput je zeznia kad nije dobia. Al najsigurniji je da će ić u Over gemove. U Hr.Lutrije 23,50 granica,u SS-a 24,50 (nisu ludi).

Stvarno dobra prognoza. Prvi set je išao u tie brejk, a u drugom je trenutno 5:6 što mi garantira over 24,5 gema  ;)

Sa Rochusom sam imao veliku sreću jer je spasio dvije meč lopte i nevjeroajtno okrenuo meč u svoju korist. Ako ide na nekog našeg ili jačeg sljedeće kolo treba igrati sa večim ulogom protiv njega jer sa ovakvom igrom ne može daleko...

Evo i K'lautern vodi, a pametni Santoro je vidio da ne može pa je predao tako da mi u SS-u koeficijent ruši na 1,00. Nežalost negdje na netu sam to fulao, ali...

Evo i drugi tie brejk trenutno 6:6. Imam negdje 2:1 za Guccionea pa ajde Kenndrick

Misliš Koubek,a ne Rochus?  Što se tiće Guccia,tribalo je to otić u 3 seta. Kendrick je ima 7 brejk šansi,niti jednu loptu nije iskoristia?! A Gucci niti jednu jedinu brejk loptu,i dobije meč u 2 seta!? Eto,to ti je Chris Guccione!! Jedine dvi greške u meču je Kendrick napravia u 2 taj brejka,i to ga je koštalo meča. Kako frustrirajuče,al u potpunosti očekivano za mog Guccia.  ;D

Misliš Koubek,a ne Rochus?  Što se tiće Guccia,tribalo je to otić u 3 seta. Kendrick je ima 7 brejk šansi,niti jednu loptu nije iskoristia?! A Gucci niti jednu jedinu brejk loptu,i dobije meč u 2 seta!? Eto,to ti je Chris Guccione!! Jedine dvi greške u meču je Kendrick napravia u 2 taj brejka,i to ga je koštalo meča. Kako frustrirajuče,al u potpunosti očekivano za mog Guccia.  ;D

Da, Koubeck. Lapsus... Ma cijeli dan učim za ispite sutra pa...

Eh... meni ne valja kada moja ekipa povede... nedavno Atletic Madrid, pa jučer Heerenveen (2.0 - 2:3) a sada K'lautern sa 1:0 na trenutno 1:3. Ajde da vidimo do gdje to može ići. Sutra igram Juventus pa slobodno možete probati iz 1/2 (poluvrijeme/kraj)  ::)

A čuj Goksim,nisi jedini igra te mečeve. I ja juče isto ima Herenveen za dobitak,pa onako izgubiše...po meni ipak skroz tipično za njih. Nepredvidivi su,jedino ih moš na oba daju gol uvatit ili zbroj golova. Nego...ti si ovdi administrator? Po kojim kriterijima se dobivaju ove zvjezdice? I šta znači Karma? Broj otvorenih tema? Ja sam recimo 5,6 puta ovdi ostavia par ili parove,nikad manje od 1,85 i sve dosad pogodia. Jel ko vodi evidenciju nekakvu?

Sign in to follow this  
Followers 0

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
    • Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
      Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
    • Aubameyang: Želim igrati za Real
      Aubameyang: Želim igrati za Real
    • Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
      Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
    • Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
      Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
    • Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!