Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Srijeda 27.02.2008 (live)

Recommended Posts

Dan je lijepo počeo. Rochus je odradio veliki posao, a još se divim kladionicama koje su postavile Koubecka za favorita, a i najveći mi je bio koeficijent na glavnom listiću. Nadam se da Ančić i Celtic neće stvarati probleme te da njihove pobjede neće doći u pitanje...

Super!! Drago mi je da si mog Guccionea iskombinira sa Rochusom,ako je tako bilo. Mene je Gucci stvarno šokira. Odigra je servis savršeno,mislim bolje niti iti 1 igrač na svijetu danas (poeni nakon prvog servisa 100 % 26/26  ::)),dok je Johansson odigra natprosječno loše sa svojim servisom  ???...i to je to. Šteta

Sign in to follow this  

• bravo,  ja  igro  ukupni  over bilo  manje,  kartoni  prosli  i  na  romi  i atleticu  
    • Roma, ajme kakva završnica i 5ti korner u 97'minuti! 
    •  
      15:15 WBA - Man.Utd. 2 - 1,58 wwin WBA je 19 momcad lige sa 14 bodova iz 17 utakmica.Imaju skor 2-8-7 sa gol razlikom 12:22.Kao domacini odigrali su 8 utakmica i upisali skor 1-5-2 sa gol razlikom 8:12.Forma je takva da nisu pobijedili zadnjih 20 utakmica u svim takmicenjima, mozda i koja utakmica vise, a uglavnom su to porazi i remiji.U zadnjih 5 utakmica imaju cak 4 remija dok su izgubili od Swansea.Proslo kolo otkinuli su bod protiv Liverpoola, bilo je 0:0.Trener Alan Pardew u danasnjem mecu nece moci racunati na Chadlia (sredina,2/1) i Dawsona (odbrana,9/0), dok bi se u momcad trebao vratiti Barry (sredina,14/0) kao i Phillips (sredina,13/1). Man.Utd. zauzima 2 mjesto tabele sa 38 bodova iz 17 utakmica.Imaju skor 12-2-3 sa gol razlikom 37:11.Kao gosti na 8 utakmica imaju skor 4-2-2 sa gol razlikom 15:8.U zadnjih 5 utakmica imaju 4 pobjede i poraz od Man.City, a u proslom kolu dobili su Bournemouth 1:0.Trener Jose Mourinho u danasnjem mecu nece moci racunati na Eric Bailly (odbrana,8/1), Marcos Rojo (odbrana,3/0), Paul Pogba (sredina,8/3), Henrikh  Mkhitaryan (sredina,12/1), a upitan je i Fellaini (sredina,9/3). Iako je bitka za prvaka u PL vjerovatno zavrsena obzirom da City gazi sve redom, ostali timovi se bore za sto bolji plasman.United ove sezone igra dobro, onako "murinjovski" ajmo reci.Danas iako oslabljeni mislim da su bolja ekipa od WBA koji bi svoje bodove trebao traziti u nekim drugim utakmicama. 15:00 Bologna - Juventus 2 - 1,47 wwin Bologna zauzima 12 mjesto tabele sa 21 bodom iz 16 utakmica.Imaju skor 6-3-7 sa gol razlikom 19:20.Kao domacini odigrali su 8 utakmica i upisali skor 2-3-3 sa gol razlikom 11:12.Sto se tice forme, u zadnjih 5 utakmica imaju remi, dvije pobjede i dva poraza, a zadnji mec izgubili su na gostovanju od Milana 2:1.Trener Roberto Donadoni nece moci racunati na Di Francesco (napadac,9/1) i Palacio (napadac,13/2). Juventus je 3 momcad lige sa 38 bodova iz 16 utakmica.Imaju skor 12-2-2 sa gol razlikom 41:14.Kao gosti odigrali su 7 utakmica i upisali skor 5-1-1 sa gol razlikom 20:10.Sto se tice forme, u zadnjih 5 utakmica su bez poraza (sva takmicenja).Proslo kolo igrali su derbi sa Interom i zavrsilo je 0:0, iako se treba priznati da je Juventus bio daleko bolji takmac u tom duelu.Trener Max Allegri u danasnjem mecu nece moci racunati na Buffon (golman,10/0), Chiellini  (odbrana,12/0), Lichtsteiner (odbrana,13/0), Cuadrado (sredina,13/3). Odlucio sam se za duju, jer Juve rijetko prosipa bodove protiv slabijih ekipa.Kako se bore za titulu, a bodovna razlika je mala između 1-4 mjesta, mislim da gosti nece kiksati i ispustiti 3 boda sa ovog meca.Jeste imaju izostanaka u odbrani, ali pouzdam se u njihov napad koji je zasad najbolji u Serie A. 15:00 Nantes - Angers 1 - 2,03 wwin Nantes igra sezonu iz snova, i mora se reci da im je kliknuo Ranieri.Trenutno su 5 momcad prvenstva sa 27 bodova iz 17 utakmica.Imaju skor 8-3-6 sa gol razlikom 16:18.Na domacem terenu u 8 utakmica imaju skor 5-1-2 sa gol razlikom 8:5.Ipak treba priznati da su pali u formi, obzirom da zadnjih 5 utakmica imaju pobjedu, remi i tri poraza, a zadnji u proslom kolu od Nice 2:1 kuci.Sto se tice danasnjeg meca Claudio Ranieri nece moci racunati na Alcibiade (odbrana,2/0), Gandi (sredina,5/0), Coulibaly (napadac,4/0), Nakoulma (napadac,10/2). Angers zauzima 19 mjesto tabele sa 15 bodova iz 17 utakmica.Imaju skor 2-9-6 sa gol razlikom 19:27.Kao gosti odigrali su 9 utakmica i upisali skor 2-5-2 sa gol razlikom 11:11.U ligi nisu pobijedili jos od 10 mjeseca, ali su upisali pobjedu prije 4 dana u okviru Kupa, gdje su savladali Metz 1:0.Ipak prije toga su bez pobjede u 8 ligaskih utakmica,a zadnji mec u okviru lige je remi sa Montpellier 1:1 kuci.Trener Stephane Moulin u danasnjem mecu nece moci racunati na Michel (golman,6/0), Ciss (odbrana,3/0), Santamaria (sredina,12/0). Zanimljivo da je Angers dao vise golova od Nantesa a nalaze se na samom dnu, ali odbrana je ono sto krasi igru Nantesa.Odlucio sam se za keca, kvota je odlicna i za istu rado igram ovu okladu.
    • #samopozitiva Jos ima par stvari koji mogu izvuci dan, ali Leicester i Osijek su me poprilicno ubili danas..
    • Inter kartoni Bilbao - Sociedad Osijek   Stvarno katastrofa dan danas, ali ohrabrujuće je da ovoliko loše jednostavno ne može biti sutra
  • Bet365

• Teme