Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Petak 28.02.2008 (live)

5 objava u ovoj temi

Dementijeva 1:1 moglo bi biti 2:1. Nažalost Bolelli je užasno podbacio. Nevjerojatno da mu Rochus jučer nije uzeo makar set (joj bio bi dosta bogatiji da je prošlo 1:2 (još žalim))...

Nisam previše danas igrao. Najbitniji tip mi je sada Ančić - Ljubičić 2:1, a i dosta sam siguran da će pobjednik tog meča pobjediti u finalu lucky winnera Stahovskog koji nema niti blizu takve kvalitete kao Ančić, a niti kao Ljubičić ako on kojim slučajem dobije...

Evo danas lagani potop. Gotovo ništa nije prošlo, ali nakon dva dobra dana sam i očekivao iznenađenja, pa nisam forsirao sa ulozima. Žao mi za ančića da nije bilo 2:1, a moglo je ali isto bi pao i da sam igrao 1, pa mi je lakše kada sam gađao 4,00 koeficijent...

Polako planiram listiće za sutra... Sutra ujutro definitivno ispunjavam,  jer za sada još postoje neke dileme, ali mislim dosta ziceraški odigrati... Sutra ujutro ću napisati šta je u planu nakon što vidim još neke stvari

Nažalost danas je ispao stvarno loš dan, ali mislim da je rijetko tko nešto ubo jer i Vitesse i Brugge nisu odradili posao kako treba... uz Žilinu i Bolellija

Sign in to follow this  
Followers 0

• Bačka je nedavno zaprijetila istupanjem iz lige zbog neregularnosti u suđenju, međutim na današnjoj sjednici UO donijeli su odluku kako ipak neće istupiti kako ne bi doveli u pitanje regularnost lige. To je vjerojatno jedan od razloga, ali ako neko zna nešto više neka napiše.
    • Zvuci dobro, samo nebi Bilbao dirao. Ne predvidivi su po meni i Rijeka 2 kod Cibalije.
    • Pozz svima, zasto pada kvota na pobijedu FK Radnika Surdulice kontra Backe?
    • Wozniacki-Pliskova/Pliskova uzima set
      Bamberg-Darussafaka (ki) 2
      Federer-Berdych 1 Pinnacle 2.41  - Pliskova je blagi favorit u prvom polufinalu Miamija. Igra odlično ove sezone i ima samo tri poraza. Ovdje je pošamarala redom: Brengle, Putintsevu, Strycovu i Lučić. Wozniacki također igra fino ove sezone, i ona je do polufinala dogurala bez izgubljenog seta: Lepchenko, Cirstea, Muguruza (predaja nakon prvog seta), Safarova. H2H 3:1 za Wozniacki, prva tri meča je dobila Caro ali su se oni igrali prije tri odnosno četiri godine i sva tri su otišla u odlučujući set. Posljednji međusobni meč odigran je ove sezone u Dohi i Pliskova je lagano slavila 6:3 6:4. Mislim da će biti zanimljiv meč a kao najbolja oklada mi se čini da Pliskova uzima set. Igra super ove sezone, ima se priliku približiti Sereni i Kerber, dobila ju je lagano u Dohi i nadam se da uzima barem set. - Darussafaku će danas igrati dosta raje, znamo kako inače prolaze ti public betovi ali se ona jednostavno mora odigrati. Brose je u lošoj formi, u zadnjih pet utakmica imaju četiri poraza, dobili su Milana u gostima a gubili su od: Fenera kući 5, Bayerna u gostima 8, Baskonije kući 25 i Ulma kući 5. Darussafaki je ovo utakmica sezone. Ovise sami o sebi, ako dobiju danas i u sljedećem kolu Zvezdu kući, idu u playoff, a ako kiksaju danas a Zvezda sutra dobije prelošeg UNICS-a, ispadaju iz bilo kakvih kalkulacija. Ne bi bio prvi put a ni zadnji kada bi bez problema i pala ovakva oklada, jer smo dosta puta vidjeli kako ovi "što moraju dobiti" gube od ovih što ih boli ona stvar za tu utakmicu, ali mislim da se Turci jednostavno moraju odigrati. Znamo da ih se dosta i gura radi Dogus Groupa pa bi moglo biti malo i sudačkog guranja. - Roger igra odlično, pisao sam ga već da osvaja Miami tako da neću previše pametovati. Protiv Berde je uzeo zadnjih 14 setova. Dobio ga je ove godine na AO lagano. Čeh oscilira u zadnje vrijeme, gubi dobijene mečeve. Ovdje je do četvrtfinala došao bez izgubljenog seta, ali nije ni imao neke protivnike: Rublev, Muller i Mannarino. Mislim da će teško iznenaditi Rogera koji igra sjajno ove sezone.
    • Siromasna ponuda danas, ali evo jedan prijedlog koji mi je zapeo za oko: Reggiana-Pordenone AH 0.0 2 2,00 Reggiana je jos uvijek 5 bodova ispred ali trenutno u dosta losoj formi, samo 2 boda u zadnje 4 utakmice i to remiji na domacem terenu i dolazi im zakuhtali Pordenone, koji u zadnjih 5 ima 4 pobjede i samo jedan poraz, i pritom zabijaju dosta golova, zadnju su dobili 7:2, nekoliko utakmica prije toga i 6:0. H2H je na strani gostiju, odigrali su 3 utakmice i sve 3 pobjede je ostvario Pordenone, dvije na domacem terenu i jednu kod Reggiane. Domacima ce za ovaj susret nedostajati i nekolicina bitnih igraca: def. Spano(nije 100%) i jako bitan veznjak Bovo 28/2 te Maltese 11/5. Gostima bi trebao faliti samo obrambeni Semenzatonis. Iako Pordenone u gostima pokazuje nestabilne rezultate s 8-0-7 skorom, ocito je da im Reggiana odgovara, a uz izostanke domace momcadi i dosta bolju formu, vjerujem da su veceras blizi pobjedi. 
    • Liverpool v Everton: Marseyside derbi je proizveo više crvenih i žutih kartona nego bilo koji drugi derbi u Engleskoj
      Liverpool v Everton: Marseyside derbi je proizveo više crvenih i žutih kartona nego bilo koji drugi derbi u Engleskoj
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
  • Bet365

• Teme

• FIFA pokrenula disciplinski postupak protiv Taylora
      FIFA pokrenula disciplinski postupak protiv Taylora
    • Ovo je znak da se Arsene Wenger iz korijena mijenja?
      Ovo je znak da se Arsene Wenger iz korijena mijenja?
    • Pochettino: Barcelona? Nikada…
      Pochettino: Barcelona? Nikada…
    • Zvijezda Intera poručila: Želim ostati vječno u klubu!
      Zvijezda Intera poručila: Želim ostati vječno u klubu!
    • Andres Iniesta konačno dobio Zlatnu loptu (VIDEO)
      Andres Iniesta konačno dobio Zlatnu loptu (VIDEO)
    • Mourinho dovodi pojačanje u obranu vrijedno 56 milijuna funti
      Mourinho dovodi pojačanje u obranu vrijedno 56 milijuna funti
    • Cristiano Ronaldo želi da Real Madrid potpiše igrača Manchester Uniteda
      Cristiano Ronaldo želi da Real Madrid potpiše igrača Manchester Uniteda
    • Barça u pregovorima sa zvijezdom Premiershipa
      Barça u pregovorima sa zvijezdom Premiershipa
    • FOTO: Ovako izgleda gostujući dres Cityja za sljedeću sezonu
      FOTO: Ovako izgleda gostujući dres Cityja za sljedeću sezonu
    • Claudio Ranieri progovorio o otkazu iz Leicestera
      Claudio Ranieri progovorio o otkazu iz Leicestera
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE