Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Listić dana - 01.03.2008. Subota

11 objava u ovoj temi

Evo jučer mislim da je rijetko tko dobo prošao, ali obično je subotom najbolji dan za dobiti pa sretno nam bilo...

Meni se u prvi mah čine dosta sigurni: Cibona 1X, Ljubičić, Manchester United, Varteks, Dinamo X2, Barcelona...

Oprez sa Realom...i dalje imaju dosta izostanaka (navodnno 6 bitnijih igrača) a imaju i utakmicu sa Romom za par dana u LP.

Kakva su razmišljanja? Zna netko postavu Manchestera? Strah me da ne izađu sa nekim miks sastavom zobg LP,a vjerojatno hoće...

Za Man U nemam blage, dok mislim da bi Real danas trebao proci... Jedini koji se nije oporavio je van nisterloy, iako jos imaju u ozlijedenima ja mislim i Gutia i Metzeldera, snejder 

Ovak bi trebao biti sastav  Cassilas  - torres-heinze-cannavaro-ramos  --- robben- diarra- drenthe-gago-  --- -baptista-raul-  Iako ce na klupi biti oporavljeni robinho i pepe, koji ce uci ako zatreba... Tak da ja mislim da danas Real mora proci... I jos jedan par za danas mislim koji mora isto proci je Wolfsburg imaju odlicnu seriju, igraju u gostima protiv karsluhera i mislim da to mora biti x2, ako ne i cista 2 

realu se vracaju robinho i pepe. nedostaju: Guti, Van Nistelrooy, Sneijder, Michel Salgado & Metzelder.

real danas mora po pobjedu pa sto bilo u buducnosti... barca ima odlican rezultat od 3-2 sa gostovanja kod celtica tako da oni danas mogu u najjacem mogucem sastavu uci i samo biti fokusirani na tu tekmu... real je prokockao veeeelikih  bodova, sada je razlika samo 2... ja uzimam real i barcu sa ulogom 9/10.

za manU neznam stvarno, jos nista nisam ni gledao ali javit cu svoja misljenja...

Ja sam danas odigrao ovako:

Glavni:

Cibona 1X

Manchester United

Ljubičić

2,21

Pomoćni1:

Dinamo X2

Barcelona 2

Pomoćni2:

Varteks

Celtic

Salzburg

Barcelona mi izgleda "sigurnije" od Reala koji nije u formi. Da nema LP igrao bi na njih ali uz ozljede i LP to sam preskočio...

Celtica me malo strah na zbog LP ali moraju raditi pritisak na Rangerse tako da za 1,85 se može probati ...

Ja sam igrao Cibonu,koja muku mući sa Zagrebom. Ako se sad ovo Tomić ozljedia,eto im sreće malo. Sa Cibonom još Ljubičića igrao,i teniske parove Bhupathi/Knowles-Haggard/Melzer...Tip 1...1,25

Ja sam igrao Cibonu,koja muku mući sa Zagrebom. Ako se sad ovo Tomić ozljedia,eto im sreće malo. Sa Cibonom još Ljubičića igrao,i teniske parove Bhupathi/Knowles-Haggard/Melzer...Tip 1...1,25

Očekivao sam bolju Cibonu u prvom poluvremenu, ali nekako su ušli nezainteresirano i podcjenjivački u utakmicu, a Zagrebu je gotovo sve ulazilo. Očekujem da će ipak Cibona koliko toliko mirno privesti utakmicu kraju...(nadam se)

Btw. sviđa mi se listić. Mogao bi proći...

da Bhupatia/ knowlesa sam ja jos sinoc odigro u kombinaciji sa Nalbiem kojeg sam pgodio i golden state woriorsima koji su takoder prosli i nesto nhl koji je isto prosao, ali sam fulo rodicka, tak da mi taj par vise ne vrijedi...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Nekako umjetno napravljen?? Aludiraš na to da su ostali igrači s toura protiv kojih je igrao uključujući Nadala u finalu AO rekli: "ma ko ga jebe, pustit ću ga da pobijedi to je dobro za sport" ili nešto slično. Ajde da si spominjao neko namještanje ili pogodovanje na nekoj futures razini, ali ovo stvarno nema smisla
    • Federer je svakako motiviran za ovaj turnir jer u monte carlu najvjerovatnije ne nastupa i svu snagu ce usmjeriti na ovaj turnir. Druga stvar sto smrdi je da ovaj povratak federera nekako umjetno napravljen. Odnosno svima on odgovara na vrhu zbog svoje popularnosti itd. Tako da svakako nikako ne bih igrao protiv federera tamo negdje do wimbledona, odnosno ne bih igrao protiv njega ovako rano u turniru protiv njega bas zbog toga.
    • Sudar 2 moja omiljena tenisača, najboljeg u povijesti, i tenisača koji da je bio zdrav imao bi bar 3-4 GS više. Ovo za motivaciju se ne slažem baš, mislim da je itekako motiviran pogotovo jer je ovo jedan od jačih turnira, zaostaje na masters turnirima za đokovićem i nadalom. S tipom se slažem, koeficijent sugurno ima value, osobno bih postavio 2.50 na delpa. Ja preskačem ovaj meč ali 1.40 na rogera je premalo. Del potro može dobiti svakoga.
    • Federer - Del Potro 2 Koef: 3,20 U ovo sam poprilicno siguran...Federer je igrac za velike turnire, osvojio je prosli turnir i ne vjerujem da je toliko motiviran za ovo ...Del Potro će biti nabrijan brutalno i ovo cu sigurno odigrati na srednji ulog
    • Najava sezone – Formula 1 2017.
      Najava sezone – Formula 1 2017.
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Eden Hazard rekao svojim prijateljima gdje će igrati sljedeće sezone
      Eden Hazard rekao svojim prijateljima gdje će igrati sljedeće sezone
    • Mourinho otkrio glavni razlog svog putovanja u Hrvatsku
      Mourinho otkrio glavni razlog svog putovanja u Hrvatsku
    • Arsenal i Napoli spremni da ponude 50 miliona za napadača
      Arsenal i Napoli spremni da ponude 50 miliona za napadača
    • Löw: Cilj je završiti kvalifikacije bez izgubljenog boda
      Löw: Cilj je završiti kvalifikacije bez izgubljenog boda
    • Anthony Martial otkrio razlog zbog kojeg bi ostao u Unitedu
      Anthony Martial otkrio razlog zbog kojeg bi ostao u Unitedu
    • Inter odredio cijenu Unitedu za Ivana Perišića
      Inter odredio cijenu Unitedu za Ivana Perišića
    • Diego Simeone objasnio zašto nikada neće dovoditi sina u svoje klubove
      Diego Simeone objasnio zašto nikada neće dovoditi sina u svoje klubove
    • Luis Suarez otkrio s kojim igračem Real Madrida bi volio igrati zajedno
      Luis Suarez otkrio s kojim igračem Real Madrida bi volio igrati zajedno
    • Christian Fuchs objasnio što su točno igrači Leicestera uradili da bi Ranieri dobio otkaz
      Christian Fuchs objasnio što su točno igrači Leicestera uradili da bi Ranieri dobio otkaz
    • Luis Suarez imenovao igrača Real Madrida sa kojim bi volio igrati
      Luis Suarez imenovao igrača Real Madrida sa kojim bi volio igrati
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE