Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Četvrtak 06.03.2008 (live)

6 objava u ovoj temi

he slavia zezla skoro sve 1:1 , a bili su napisali da je povela 2:1 i onda vratili na 1:1, nije ovo dobro , ja stavio under, a ovi poceli zabijati tak brzo...

he slavia zezla skoro sve 1:1 , a bili su napisali da je povela 2:1 i onda vratili na 1:1, nije ovo dobro , ja stavio under, a ovi poceli zabijati tak brzo...

Evo 2:1. Meni treba 1.

Vidio sam šta si napisao i nije loše razmišljanje. Moram priznati da sam na to pomislio i ja budući da je vrlo bitna utakmica i jednima i drugima, ali norvežani su mi sinonim za "golijadu" jer obično kod njih znaju biti ludi rezultati, pa nisam htio igrati under. Međutim može lako biti iako je 2:1.

Sign in to follow this  
Followers 0

• Jolly sibenik-gkk sibenik bet drzi 1.45 na jollya a 2.6 na gradane dok supersport ima 2.25 na jolly a 1.7 na gradane
    • Bordeaux-Monaco 2 2,20 (za skeptičnije x2 ili gost daje gol)
      Danas Bordeaux dočekuje drugoplasirani Monaco. 
      Što se tiče stanja kod domačina:
      Standardni lijevi bek Maxime Poundje ozlijedio se u prošlom kolu i propustit će današnji susret, a gotovo sigurno neće biti niti veznjaka Gregoryja Sertića koji je u istom meču slomio nos. Ofanzivac Diego Rolan u ovom je trenutku pod znakom upitnika zbog lakše ozljede, a od ranije nema Thomasa Tourea, Cedrica Carrassoa i Nicolasa Mauricea-Belaya.

Monaco pak ulazi u ovaj susret potpuno odmoran. Igrali su preko tjedna ligu prvaka i izgubili 3-0 od Leverkusena, ali taj poraz ne treba brinuti "kneževe" pošto su već ranije osigurali osminu finala te su napokon uspjeli odmoriti ključne igrače za današnji susret koji je ipak prioritet.
      Na treningu prošlog tjedna lakšu je ozljedu doživio Kylian Mbappe, no u napadu danas ionako kreću Falcao i Germain. Benjamin Mendy ozlijeđen je od ranije.

• Kamil Stoch je juče imao ubedljivo najduži skok, ali je povredio koleno na doskoku. Mediji u Poljskoj navode da je njegovo učešće danas pod upitnikom. Budi oprezan 
    • Po meni value P.Prevc-Fanemel @ 2,1 porušen sa 2,3 u supersportu,jer P.Prevc je evidentno van forme a Fanemel je u kvalama ima odličan skok od 139,5 i doma uvijek dobro skaće.
    • Kot vs Stoch 2 v @1,7 Evo jedan poljski duel i kvota je sa jućerašnjih 1,8 pala na 1,7. Stoch se nakon lošijeg otvaranja diže u formi i općentio Poljaci kao ekipa.Stoch pobijedio na zadnjim kvalifikacijama u Klingenthalu i također jućer u Lillehammeru. Kot je također u dobroj formi,ali bio je na posljednjem natjecanju nešto malo bodovno slabiji od Stocha i zauzeo jedno mjesto iza Stocha mada gledajući skokove treninga,timske skokove bili su otprilike podjednaki. Ovdje u Lillehammeru je situacija malo drugačija i Stoch ima 2. najduži skok dana sa 144m zaletište 7 a Domen Prevc 144.5 zaletište 8. Rezultati treninga: Stoch (11) 134m i (8) 131m Kot (7) 123,5m i (8) 123m Kvale. Stoch (7) 144m Kot (7) 130m
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu