Jump to content
Sign in to follow this  
Niđo

14.3.2008. - petak (Listić dana)

Recommended Posts

Ponuda je PREBOGATA  ;D

Ovaj bi trebao proći laganini:

Tampere Utd. - ROPS Rovaniemi ..... 1 ... 1.30 (4:1)

Schalke 04 - Duisburg .................. 1 ... 1.37 (2:1)

Garcia Lopez - Roitman ................. 1 ... 1.45 (2:0)

Ančić - Monfils ............................ 1 ... 1.30 (2:0)

@3,36  ;)

Ponuda je PREBOGATA  ;D

Ovaj bi trebao proći laganini:

Tampere Utd. - ROPS Rovaniemi ..... 1 ... 1.30

Schalke 04 - Duisburg .................. 1 ... 1.37

Garcia Lopez - Roitman ................. 1 ... 1.45

Ančić - Monfils ............................ 1 ... 1.30

@3,36

He he držim ti fige, jer ako ovo prođe prolazi i moj od jučer koji bi mi dobro došao da prođe. Čekam Ančića i Schalke, a ostalo kako bude. Nije neka ponuda i bolje sutra uplatiti više nego danas igrati 2.lige jer mi se ništa ne sviđa od današnje ponude osim navedena dva para. Sa manjim ulogom sa ispratio Terrek i Derry, i nešto tenisa ali mislim da je bolje pričekati sutrašnji dan i snimati ponudu za sutra...

Od ostalih parova, trebalo bi proći sljedeće:

Querrey  - Horna ............... 1 ... 1.30 (2:0)  ;)

- Sam Querrey mi je jedan od dražih tenisača i zadnje vrijeme; igra na hardu, gdje se Horna baš i ne snalazi najbolje

- Sam je osvojio Las Vegas prošli tjedan, u dobroj je formi i vjerujem će ga "ubit" Hornu asevima danas  ;D

Tipsarević  - Massu ............ 1 ... 1.40 (1:2) >:(

- Tipsa je u dobroj formi i zna odigrati jako dobro kad ima svoj dan i kad nema "žutu minutu"; Massu više odgovara clay...

žuta minuta...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Real Madrid - Eibar Real je lose startao sezonu sa puno kikseva tako da mislim da Zidane si vise nece dopustit nikakav kiks bar od strane slabijih klubova...Definitivno ce real razbit Elche s nekoliko golova razlike al posto je slab kof. na Real naravno, ja bi tu odigrao da Elche ne daje gol (1.70) sta je odlican kof. s tim da je real vecinu zadnjih utakmica primio gol mislim da sad def. nece primit gol od Elchea na domacem terenu a i Elche nije bas da se proslavio zabijanjem golova u zazdnjih nekoliko utk. Napoli - Inter Jedan od boljjih matcheva u Seria A,zadnjih 5 utakimca vidamo nekog pobijednika iz ta dva kluba,ove godine su ta dva tima na vrhu te se bore za prvaka tako da mislim da ce ovaj put biti drugacije nego proslih nekoliko... tako da bi ja ode odigro X (4.40) jer ga odavno nismo vidili a i definitivno bi pasalo i jednom i drugom timu!   
    • zadnjih 4,5 utakmica nije bilo odg  al inace mislim da ce ovaj put bit bas zato! vjv negdi 1-1...
    • Iz BiH sam zelim se kladiti u bet365 imam raifeisen visa electron karticu s kojom ne mogu uplatit deposit,na skrill sam napravio davno racun i zaboravio sam mail i lozinku poslao sam im poruku preko nove email adrese da probamo rijesiti problem,sad me jos zanima ima li jos neki nacin naciNi uplate na bet365 pokusao i na netteler odaberem gambling kad hocu uplatit  ali pise decline uvijek  jel zbog kartice ili sto sam iz bih neznam?
    • Chelsea 2:2 Watford // Pobjeda Watforda bet365 - 9,00  Užasan Chelsea u odbrani, izjednacili su sretno, Watford dosta bolji.. Mogu do pobjede.
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme