Jump to content
Sign in to follow this  
Niđo

14.3.2008. - petak (Listić dana)

Recommended Posts

Ponuda je PREBOGATA  ;D

Ovaj bi trebao proći laganini:

Tampere Utd. - ROPS Rovaniemi ..... 1 ... 1.30 (4:1)

Schalke 04 - Duisburg .................. 1 ... 1.37 (2:1)

Garcia Lopez - Roitman ................. 1 ... 1.45 (2:0)

Ančić - Monfils ............................ 1 ... 1.30 (2:0)

@3,36  ;)

Ponuda je PREBOGATA  ;D

Ovaj bi trebao proći laganini:

Tampere Utd. - ROPS Rovaniemi ..... 1 ... 1.30

Schalke 04 - Duisburg .................. 1 ... 1.37

Garcia Lopez - Roitman ................. 1 ... 1.45

Ančić - Monfils ............................ 1 ... 1.30

@3,36

He he držim ti fige, jer ako ovo prođe prolazi i moj od jučer koji bi mi dobro došao da prođe. Čekam Ančića i Schalke, a ostalo kako bude. Nije neka ponuda i bolje sutra uplatiti više nego danas igrati 2.lige jer mi se ništa ne sviđa od današnje ponude osim navedena dva para. Sa manjim ulogom sa ispratio Terrek i Derry, i nešto tenisa ali mislim da je bolje pričekati sutrašnji dan i snimati ponudu za sutra...

Od ostalih parova, trebalo bi proći sljedeće:

Querrey  - Horna ............... 1 ... 1.30 (2:0)  ;)

- Sam Querrey mi je jedan od dražih tenisača i zadnje vrijeme; igra na hardu, gdje se Horna baš i ne snalazi najbolje

- Sam je osvojio Las Vegas prošli tjedan, u dobroj je formi i vjerujem će ga "ubit" Hornu asevima danas  ;D

Tipsarević  - Massu ............ 1 ... 1.40 (1:2) >:(

- Tipsa je u dobroj formi i zna odigrati jako dobro kad ima svoj dan i kad nema "žutu minutu"; Massu više odgovara clay...

žuta minuta...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Premier liga (Koeficijenti 23.2. u 18:42 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Premier liga Serie A Bundesliga (Koeficijenti 23.2. u 18:40 CET)
    • Premier liga Serie A Bundesliga (Koeficijenti 23.2. u 18:38 CET)
    • Bundesliga (Koeficijenti 23.2. u 18:36 CET)
    • Double: Horsens-Randers 1x 1,34 Galatasaray-Burasaspor 1 1,28 Ukupno: 1,727 (marathonbet) Horsens na 4om mjestu sa samo 2 boda vise od 7.og Hobra u borbi za pozicije koje vode u play off, na noge im dolazi posljednja momcad prvenstva Randers. Horsens je kao domacin ove sezone porazen samo jednom, i to u pretproslom kolu protiv vodece momcadi prvenstva Midtjyllanda. I medusobni susreti govore u prilog ovome tipu, u zadnjih 5 susreta imamo 4 pobjede Horsensa i jedan remi, domacinima nedostaje Finnbogason dok je Mehl vec dugo odsutan. Gosti su bez Conboya i Bruhna, dok je Marxen pod znakom upitnika. U singlu sam za nizi ulog ovo odigrao i cistu jedinicu i mislim da itekako ima valuea, za dabl sam se odlucio za sigurniju opciju dvoznaka. Galatasaray kiksao u proslom kolu gdje je porazen u gostima od Kasimpase, velika je bitka u Turskoj za sami vrh izmedu četiri kluba i ovakve utakmice Gala ne smije kiksati ukoliko zeli doci do naslova prvaka. Bursaspor je osrednja momcad iz sredine tablice, koja vecinu svojih bodova osvaja doma. Galatasaray je za klasu bolja momcad i ove sezone igraju fantasticno na domacem terenu 10-1-0 skor i vjerujem da nece imati ovdje problema sa uzimanjem sva 3 boda.  
  • Bet365

• Teme