Jump to content
    • Ako oni tako kažu onda je tako, daj im podatke od bankovnog računa pa ćeš vidjeti hoće li ti uplatiti.
    • Slozio bih se, u mom slucaju je cinjenica da sam do sada vrlo rado citao tvoja misljenja i analize, a od kada stavljas ove video analize samo predjem preko svakog tvog posta i citam dalje ko je sta imao da kaze. Pre neki dan kada si se javio za trecu ligu, odmah sam odigrao i ispratio, ali video zapise ni ne otvaram.  Bez uvrede, samo sam zeleo da se nadovezem. 
    • Zanam me jel netko jos prijavljen na ovu kladionicu. Prijavio sam se kad su davali bonuse.. Naravno bonus sam izvrtio i na casinu i na kladjenju.. Kad sam htio povuc novac pise samo bankovna transakcija, ne moze skrill niti druga verzija isplate... Znam da se ne moze uplacivat na kladionicu zakonom preko banke sad valjda... To vrijedi i za isplatu ako se ne varam.. Kontaktiro sam ih kazu bonuse i free spinove isplacuju samo preko banke... Radi se o vise tisuca eura pa me zanima jel oni mene peglaju ili je stvarno tako!!
    • APOEL - Real Madrid // Real Madrid pobjeda bez primljenog pogodka bet365 - 1,83 Ovdje je sve jasno. Real se doveo u ovoj sezoni u vrlo lošu situaciju, a u klubu jednostavno nešto ne štima. U Ligi prvaka i m koliko toliko dobro ide, a večeras će imati priliku da obezbjede plasman u daljnju fazu natjecanja. Ukoliko večers kikasju a Dortmund pobjedi protiv Tottenhama, u zadnjem kolu će upravo Real i Dortmund odlučivati koja ekipa ide dalje. Real se neće doesti u tu situaciju i mislim da bi večeras mogli odigrati vrlo kvalitetan ali i oprezan susret, koeficijent na njihovu pobjedu bez primljenog pogodka je odličan, jer bet365 kladionica nam nudi kvotu od čak 1,83! Tottenham je slavio 0-3 na ovom stadionu, a mislim da Real može postići isti ili sličan rezultat!
    • kulenci9988@gmail.com javi mi se na mail 🙏
  • Bet365

• Teme