Jump to content
    • Treće kolo NFL-a otvorit će Jetsi i Brownsi. Ono što se odmah da primjetiti jest da je granica za zbroj poena izuzetno, gotovo rekordno mala. Naravno razlog za to su, prema mišljenju bookmakera čvrste obrane i slabi napadi, te naglasak na probijanjima. Cleveland Brownsi su prvu utakmicu odigrali neodlučeno protiv Pittsburg Stillersa. Ova utakmica ušla je u anale buduće da se godinama nije deslo da utakmica koja je otišla u over time, u 15minuta OT-a završi 0:0 te da konačni rezultat bude X. To se nije dogodilo godinama, mislim od 1984. a onda smo u dva kola vidjeli dvije takve situacije.. Clelvenad je u prošlom kolu senzacionalno vodio protiv New Orleansa Saintsa da bi u zadnjoj četvrtini prosluli vodstvo od dva posjeda i izgubili sa filed golom u zadnjoj minuti. Nitko nije očekivao da će pružiti tako dobar otpor i biti blizu pobjede.  Jetsi su pak zgazili Detroit, 31 razlike da bi u šrošlom kolu odigrali kilavu utakmica sa MiamiDolphinsima u kojoj su izgubili 20:12.  Samtram da bi trebali gledati neizvjesnu i zanimljivu utakmicu u kojoj bi jedan posjed mogao odlučiti. Lako moguće da ćemo vidjeti i over jer je granica izuzetno niska, i 1-2 touchdowna ili interceptiona mogu donjeti velik broj poena... Budući da očekujem neizvjesnu utakmicu vidim veliki value u okladi da će NY Jetsi voditi na poluvremenu a da će Cleveland slaviti na kraju. Naravno, ovo nije oklada za maksimalne uloge, međutim koeficijent 8,00 mi se čini prevelik na ovaj tip oklade, pogotovo ako očekujem neizvjesnu utakmicu. Vidjet ćemo tko će imati prvi posjed ali izuzetno puno puta se pokazalo da momčadi izgledaju sasvim drugačije u prvom i drugom poluvremenu i ne vidim zašto npr. Jetsi ne bi vodili npr. 14-10 na poluvremenu te zašto na kraju Cleveland ne bi slavio. Mislim da je oklada vrijedna rizika, odnosno da je koeficijent super za probati.  Ovu okladu možete uplatiti kod bet365 ili unibet kladionice.
    • Villarreal – Rangers (18:55)
      Referee: István Kovács (ROU)

Rapid Wien – Spartak Moskva (18:55)
      Referee: Sandro Schärer (SUI)

Olympique de Marseille – Eintracht Frankfurt (18:55)
      Referee: Matej Jug (SVN)

Lazio – Apóllon Limassol (18:55)
      Referee: Aliyar Agayev (AZE)

Beşiktaş – Sarpsborg (18:55)
      Referee: Tamás Bognár (HUN)

KRC Genk – Malmö FF (18:55)
      Referee: Aleksey Eskov (RUS)

Sevilla FC – Standard de Liège (18:55)
      Referee: Gediminas Mažeika (LTU)

Akhisarspor – Krasnodar (18:55)
      Referee: Ville Nevalainen (FIN)

Rennes – FK Jablonec (18:55)
      Referee: Ola Hobber Nilsen (NOR)

Dynamo Kyiv – FC Astana (18:55)
      Referee: Halis Özkahya (TUR)

PAOK – Chelsea (18:55)
      Referee: Alberto Undiano Mallenco (ESP)

Videoton – Bate Borisov (18:55)
      Referee: Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN)

AEK Larnaca – FC Zürich (21:00)
      Referee: Jonathan Lardot (BEL)

PFC Ludogorets – Bayer Leverkusen (21:00)
      Referee: Paolo Mazzoleni (ITA)

RB Leipzig – Red Bull Salzburg (21:00)
      Referee: Andreas Ekberg (SWE)

Celtic – Rosenborg (21:00)
      Referee: Pawel Gil (POL)

FC Copenhagen – FC Zenit (21:00)
      Referee: Georgi Kabakov (BUL)

Slavia Praha – Girondins de Bordeaux (21:00)
      Referee: Bas Nijhuis (NED)

Spartak Trnava – RSC Anderlecht (21:00)
      Referee: Kevin Clancy (SCO)

GNK Dinamo – Fenerbahçe SK (21:00)
      Referee: Craig Pawson (ENG)

Sporting CP – Qarabağ FK (21:00)
      Referee: François Letexier (FRA)

Arsenal FC – Vorskla Poltava (21:00)
      Referee: Bart Vertenten (BEL)

F91 Dudelange – AC Milan (21:00)
      Referee: Srdjan Jovanović (SRB)

Olympiakós FC – Real Betis (21:00)
      Referee: Daniel Stefański (POL)
    • Jako mi je drago da je ovo prošlo i zbog dobitka ali još višeš zbog pada dan ranije, koji je bio doslvce u zadnjoj minuti sudačke nadokande na Atletico Madridu.  Naravno, igrao sam i 1 i X tako da koeficijent nije 5,00 nego 2,50 ali i dalje sam zadovoljan. Šteta i dalje za jučer i koeficijent koji je bio 7,00. Nažalost ovdje mi nisu dali uplatiti koliko sam htio... 
    • Nažalost znam kako je jer mi se isto baš sa Zagrebom protiv Kiela ili Flensburga već desilo zadnjih godina i samo zato sam i Zagreb i NEXE, koji sam razmatrao igrati hendikep kako je @IzudinB i sugerirao, preskočio. NEXE bi lagano prošao ali Zagreb nažalost ne bi.  Danima Lige Prvaka volim svakako imati listiće koji su samo sa parovima Lige Prvaka ili aktivne listiće gdje čekam samo parove Lige Prvaka. Uz to mogu odigrati i druge utakmice, ali svakako želim izbjeći situaciju gdje Ligu Prvaka, koja mi je inaće najdraže natjecanje, samo promatram. Preporučio bi isto i drugima.
    • Pratim, iako sam odabrao još sigurniju opciju a to je da pobjeđuju barem jedno poluvrijeme.   
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use