Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
El Presidente

Utorak 18.03.2008. (Live)

9 objava u ovoj temi

Joj kako volim ovaj MoDo kad dobije 2 gola u 45 sekundi i još je to po mogućnosti zadnja minuta 2tr.  >:(  :'(

Ha šteta za Modo, a niti Salzburg se nije iskazao... Opet su izgubili i opet na produžetke...

Dortmund je dobio, Lyon i Gran Canaria vode...

Ha šteta za Modo, a niti Salzburg se nije iskazao... Opet su izgubili i opet na produžetke...

Dortmund je dobio, Lyon i Gran Canaria vode...

MoDo je moja stara boljka, kažem ti već mi je 15 listića ove sezone srušio, a da o prošlogodišnjem play-offu ne pričam, ja na njih oni spuše, ja kontra njih oni pobjede.........ista stvar je ove sezone bila i sa Mannheimom  ;D, nema veze stavio sam 100kn tako da nije puno, a imam jedan ludi sistem gdje sam fulao samo MoDo, tako da ako još Ančić dobije i Dell'acqua mogao bi opet brojati dobitak sa 000 na kraju, ovako sad već imam dobitak koji mi vraća današnji ulog.............sve u svemu zadovoljan sam jer nisam ispao iz forme za vrijeme dok sam bio odsutan

RBS i Olimpija igraju ludu seriju, tu treba forsirati samo under 6,5 jer Olimpija ima Westlunda na golu, a on će teško dobiti 4-5 komada na tekmi, ugl. ako Olimpija dobije u četvrtak doma, za mene je ova serija završena

Gran Canaria sa 55-45 na 55-56. E jesu majstori... Ajde valjda će sada stisnuti...

Gran Canarija je na kraju pobjedila 88:79. Pokrili su i hendikep u večini kladionica, ali točno na knap (8,5). Pali su u 3/4 ali su se vratili. Zadovoljan sam jer je prošla 1, i hendikepi u večini kladionica, jedino je bwin imaao 9,5 a nešto sitno sam i tamo igrao, ali nema veze...

Sada se čeka Murray 2:1 i Dallas. Nadam se da me neće opet NBA zaj....

Za hokej stvarno svaka čast El Presidenteu, sve je poskidao. Samo mi je žao da nisam ona tri para stavio na jedan listić jer bi koeficijent bio oko 20...

E da zaboravio sam napisati da sam imao i Ančića da će dobiti 2:1 u nekom sistemu i dobitak je bio 500ak kuna. Normalno on je izgbio 2:1 a da stvar bude boloja osim što je bio tie brejk sad čitam i da je imao 2 meč lopte... E sad kad se pridoda 2.uzastupan dan u NBU-u gdj za 2poena gube moji...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Najava sezone – Formula 1 2017.
      Najava sezone – Formula 1 2017.
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Mourinho u Zagrebu zbog hrvatskih reprezentativaca
      Mourinho u Zagrebu zbog hrvatskih reprezentativaca
    • Totti: Postoje tri opcije nakon lipnja
      Totti: Postoje tri opcije nakon lipnja
    • Nogometaš Dinama uskoro na terenu: CAS mu smanjio brutalnu kaznu
      Nogometaš Dinama uskoro na terenu: CAS mu smanjio brutalnu kaznu
    • Nogometaš Tottenhama Jan Vertonghen vjeruje u nemoguće?
      Nogometaš Tottenhama Jan Vertonghen vjeruje u nemoguće?
    • Poznato zbog čega je otkazan transfer Xabija Alonsa u Arsenal
      Poznato zbog čega je otkazan transfer Xabija Alonsa u Arsenal
    • Real Madrid sprema ponude za dvije zvijezde Chelseaja
      Real Madrid sprema ponude za dvije zvijezde Chelseaja
    • Diego Simeone: Imao sam 35 milijuna razloga da napustim Atletico
      Diego Simeone: Imao sam 35 milijuna razloga da napustim Atletico
    • Unibet kladionica potpisala ugovor sa novim ambasadorom
      Unibet kladionica potpisala ugovor sa novim ambasadorom
    • Gianluigi Buffon protiv Albanije slavi jubilej
      Gianluigi Buffon protiv Albanije slavi jubilej
    • Sin legendarnog Kluiverta otkrio u kojem klubu bi volio zaigrati jednog dana
      Sin legendarnog Kluiverta otkrio u kojem klubu bi volio zaigrati jednog dana
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE