Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
El Presidente

Utorak 18.03.2008. (Live)

9 objava u ovoj temi

Danas odlična ponuda  ;D , trebalo bi uzeti neke pare ;)

Preko vikenda sam lovio informacije i ono što sam propustio, pa bi danas mogla i neka analiza uletit  8)

Joj kako volim ovaj MoDo kad dobije 2 gola u 45 sekundi i još je to po mogućnosti zadnja minuta 2tr.  >:(  :'(

Ha šteta za Modo, a niti Salzburg se nije iskazao... Opet su izgubili i opet na produžetke...

Dortmund je dobio, Lyon i Gran Canaria vode...

Ha šteta za Modo, a niti Salzburg se nije iskazao... Opet su izgubili i opet na produžetke...

Dortmund je dobio, Lyon i Gran Canaria vode...

MoDo je moja stara boljka, kažem ti već mi je 15 listića ove sezone srušio, a da o prošlogodišnjem play-offu ne pričam, ja na njih oni spuše, ja kontra njih oni pobjede.........ista stvar je ove sezone bila i sa Mannheimom  ;D, nema veze stavio sam 100kn tako da nije puno, a imam jedan ludi sistem gdje sam fulao samo MoDo, tako da ako još Ančić dobije i Dell'acqua mogao bi opet brojati dobitak sa 000 na kraju, ovako sad već imam dobitak koji mi vraća današnji ulog.............sve u svemu zadovoljan sam jer nisam ispao iz forme za vrijeme dok sam bio odsutan

RBS i Olimpija igraju ludu seriju, tu treba forsirati samo under 6,5 jer Olimpija ima Westlunda na golu, a on će teško dobiti 4-5 komada na tekmi, ugl. ako Olimpija dobije u četvrtak doma, za mene je ova serija završena

Gran Canaria sa 55-45 na 55-56. E jesu majstori... Ajde valjda će sada stisnuti...

Gran Canarija je na kraju pobjedila 88:79. Pokrili su i hendikep u večini kladionica, ali točno na knap (8,5). Pali su u 3/4 ali su se vratili. Zadovoljan sam jer je prošla 1, i hendikepi u večini kladionica, jedino je BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin imaao 9,5 a nešto sitno sam i tamo igrao, ali nema veze...

Sada se čeka Murray 2:1 i Dallas. Nadam se da me neće opet NBA zaj....

Za hokej stvarno svaka čast El Presidenteu, sve je poskidao. Samo mi je žao da nisam ona tri para stavio na jedan listić jer bi koeficijent bio oko 20...

E da zaboravio sam napisati da sam imao i Ančića da će dobiti 2:1 u nekom sistemu i dobitak je bio 500ak kuna. Normalno on je izgbio 2:1 a da stvar bude boloja osim što je bio tie brejk sad čitam i da je imao 2 meč lopte... E sad kad se pridoda 2.uzastupan dan u NBU-u gdj za 2poena gube moji...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Opet bogata ponuda za vikend, sto veca aktivnost svih clanova bude to cemo bolje pokriti ponudu i izvuci najbolje iz nje. Nemam vreme za duge analize, izdvojam ovo iz danasnje ponude:

Heider - Todesfielde 2 @2.45 Iako nisam veliki ljubitelj igranja 3 za 3, ovo mi deluje kao potencijalna saradnja pa cu ispratiti (http://www.rezultati.com/utakmica/bPwwocE7/#omjer;overall). Primetio sam da na oddsportalu ogroman vecina izdvaja ovaj par, vredi svakako probati zbog primamljive kvote.   Hertha - Werder, Hertha at least one half @1.39 marathonbet; Hertha over 1.5 goals @1.63 Hertha favorit za nova 3 boda, igraju kod kuce gde su neprikosnoveni a i Ibisevic je odsluzio suspenziju pa se vraca u startnu postavu. Igraju protiv Werdera koji u proseku prima oko 2 gola u gostima, mislim da HErtha danas nastavlja svoj niz i bliza je pobedi, Hertha poluvreme jer je nesto visi ulog a i sigurniji je pick.   Crotone - Pescara over 4.5 cards @1.60 WilliamHill Borba davljenika i verujem da ce biti materijala za kartone, sudi Damato koji ima solidan prosek za ovu nisku granicu, a dok ostali nude oko 1.40, WilliamHill daje 1.60 sto je pristojna kvota za povezati sa necim jer mecevi ova 2 tima retko zavrse ispod 6 kartona.   Arsenal - Stoke 1 @1.40  Arsenal u finom naletu, u poslednja 2 meca cak 9 postignuta gola a pritom oba meca u gostima gde su uvek manje efikasni. Kod kuce nemaju poraz u ligaskim mecevima od avgusta, Chelsea bezi samo 3 boda i moraju dobijati ovakve meceve ukoliko zele nastaviti borbu za titulom. Stoke nesto slabiji start ali dosta dobri rezultati poslednjih mesec dana, 5-4-5 i 19 bodova sto je jako dobro. Solidna ekipa, ali i dalje nedovoljno jaka da odoli top 5 timovima lige.      
    • Listam ponudu za danas i nađem jedan odlićan par koji sam odma odigrao  ( po meni zicer dana ) Cibalia- Hajduk 2  1,65   f+2 2,70 Utakmica Cibalije i Hajduka . Cibalija se nalazi na zadnjem 10 mjestu a Hajduk na 3 , razlika gotovo 25 bodova na tablici , U Cibaliji su gotovo sigurni da sljedeće godine odlaze u drugi rang jer  realno nemaju tu kvalitetu za prvu ligu. Upisali su 4 poraza za redom a u posljednjih 9 utakmica 4 poraza 4 remija i tek 1 pobjedu i to nad slabašnim Splitom . U Hajduk je došao novi trener Carrrilo i ovo će mu biti prva utakmica na klupi Hajduka pa pretpostavljam da je to razlog povišene kvote na goste jel bi realna trebala biti oko 1.30-1.40.  Prvu tekmu ove sezone Hajduk je doma dobio Cibaliu sa visokih 6:1 a razlika u kvaliteti momčadi je ogromna , Hajdukova prema transfermarketu vrijedi 25 mil dok Cibalijina tek 2 mil . Također treba spomenuti da Cibalijini igrači imaju problem sa upravom oko plaća te je opčenito loša atmosfera u klubu Sve mi miriše na dvojku . čak bi lagano mogao i hendikep ovdje 
    • Kako sam i najavio evo obavijesti za sve članove da si danas provjere unibet račun, a onima koji ga još nisu otvorili da to i naprave. UNIBET ADVENT KALENDAR Očekujem da će do Božića, kao i prijašnjih godina, jedan dan davati jako dobar bonus na depozit za klađenje, tako da imajte spremne novce, a vjerujem da će biti i još par sličnih promocija sa besplatnih okladama kao danas. Danas daju besplatnu live okladu od 10€ Evo detalja i pravila Upute i pravila bonusa:                                                      
    • Ispratio. Svaki dan jedan ovakav i meni dosta Sutra moramo nešto iskopati. 
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza