Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

21.3.2008. - Petak (Listić dana)

12 objava u ovoj temi

ja ne znam, nisam bio tri dana vec u kladari, mislim da bi danas mogao svratiti... nisam jos ni pogledao ponudu, cekam da prode deset pa da stave sve...

Da se slozit čak i nešto, bolje nego u srijedu recimo, ako npr.

Fenerbahce - Kasimpasa 1

Federer - Haas 1

Nalbandian - Fish 1

Sharapova- Kuznetsova 1

Den Haag - Haarlem 1

Danas bum skombiniral par listića s ovim parovima:

Schwanenstadt  - Parndorf ....... 1 .. 1.80

2,5/ Leoben - Kapfenberg ......... 2 .. 1.65

Yeovil  - Doncaster ................ x2 .. 1.30

Nantes  - Dijon ....................... 1 .. 1.50

Bologna  - Frosinone ................ 1 .. 1.40

h01/ Lecce - Rimini ................ x2 .. 1.25

2,5/ Ujpest - Honved B. ............ 2 .. 1.60

Den Haag  - Haarlem ................ 1 .. 1.40

Volendam  - Top Oss ................ 1 .. 1.50

Fenerbahce  - Kasimpasa .......... 1 .. 1.20

...a sad se bacam na slaganje listića  ;)

Fenerbahce - Kasimpasa 1

Federer - Haas 1

Nalbandian - Fish 1

Sharapova- Kuznetsova 1

Den Haag - Haarlem 1

i ja mislio na nalbandiana, ali mi je to sumnjivo, ako je nalbi izgubio set od gulbisa, a fish je dosta dobrih pobijedio, to mi je sumnjivo...  mozda odigrati neki over, jer ce tu sto posto biti tri seta...

Je osnovno pravilo kad se kladis na Nalbandiana je da je pratis meč u živo, nego samo pogledas krajnji rezultat, čovjek trga živce ko niko  ;D

Jednom sam ga čekao u petak po moci za veliku lovu, sta je radio, fulo 5 meč lopti u drugom, gubio 6:2 u tie breaku treceg ..  Na kraju dobio  :D

Ali ovaj tjedan se očito trudi, tako da mislim da će dobit.

razmisljao sam staviti Federera,Nalbandiana,Sharapovu i Ivanovic mjesto ovog nogometa?sta mislite dali bi trebala to dobit iako nisam bas siguran?

Ovako sam ih rasporedio:

Schwanenstadt  - Parndorf ... 1 .. 1.80 (4:1)  :)

2,5/ Leoben - Kapfenberg ..... 2 .. 1.65 (1:1)  :)

2,5/ Ujpest - Honved B. ....... 2 .. 1.60 (1:0)  :(

@4,75  :(

Yeovil  - Doncaster .......... x2 .. 1.30 (2:1)  :(

Fenerbahce  - Kasimpasa .... 1 .. 1.20 (3:0)  :)

Den Haag  - Haarlem .......... 1 .. 1.40 (2:1)  :)

h01/ Lecce - Rimini ........... x2 .. 1.25 (2:0)  :(

@2,73  :(

Nantes  - Dijon ............ 1 .. 1.50 (2:1)  :)

Bologna  - Frosinone ..... 1 .. 1.40 (2:1)  :)

Volendam  - Top Oss .... 1 .. 1.50 (3:0)  :)

@3,15  :)

Je osnovno pravilo kad se kladis na Nalbandiana je da je pratis meč u živo, nego samo pogledas krajnji rezultat, čovjek trga živce ko niko  ;D

Jednom sam ga čekao u petak po moci za veliku lovu, sta je radio, fulo 5 meč lopti u drugom, gubio 6:2 u tie breaku treceg ..  Na kraju dobio  :D

Ali ovaj tjedan se očito trudi, tako da mislim da će dobit.

Ne znam baš moglo bi bit napeto, Riba će sigurno grist. Nabildani se izvukao protiv ˝Manekena˝, a jučer je bio napaljen na Komarca zbog ispadanja na AO.

Riba prilično lako dobio sve do Hewitta, kod kojeg je pokazao psihu, koje baš i nema kod Amera, uostalom ostao jedini Amer, što će sigurno popratit i publika.

Sve u svemu, moje mišljenje ako baš morate igrati, over po meni najisplativiji..

Sretno svima!

Fenerbahce - Kasimpasa 1

Federer - Haas 1

Nalbandian - Fish 1

Sharapova- Kuznetsova 1

Den Haag - Haarlem 1

i ja mislio na nalbandiana, ali mi je to sumnjivo, ako je nalbi izgubio set od gulbisa, a fish je dosta dobrih pobijedio, to mi je sumnjivo...  mozda odigrati neki over, jer ce tu sto posto biti tri seta...

evo kako sam rekao nalbandian izgubio prvi set, sad da li ce izgubiti cijeli mes, ali kazem ne ide mu glatko...

Fenerbahce - Kasimpasa 1

Federer - Haas 1

Nalbandian - Fish 1

Sharapova- Kuznetsova 1

Den Haag - Haarlem 1

evo kako sam rekao nalbandian izgubio prvi set, sad da li ce izgubiti cijeli mes, ali kazem ne ide mu glatko...

eto kao sto kazah over je prosao i taj treci set koji sam najavljivao se igra...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Japanca bi preskočio, ove godine je lošiji nego prije. Jučer je u par navrata primao neku pomoć (nisam baš dobro pratio jer sam gledao paralelno hrvatsku), znači da moguće da nije na 100 %
    • Winterthur - Will 1 @1.70 WilliamHill O Willu smo pisali, raspad sistema, finansijski problemi, dugovi, uzasna atmosfera u svlacionici... Sve se to odrazilo na rezultate pa tim ne zna za pobedu vec 15 meceva zaredom. Od toga poslednja 6 meceva sve porazi i sve u hendikepu. Wintherthur jeste poslednji na tabeli ali upravo zato je ovaj mec jako vazan, imaju penal za vazna 3 boda, pobedom bi mogli izaci koje mesto iznad. U zadnjem kolu su okinuli bod Zurichu i to u gostima, ja verujem da ovo dobijaju jer kako neke informacije ukazuju, Will ce se ugasiti bez obzira na rezultate. Takodje bi probao i hendikep domacih kao i Winterthur daje 2 gola.

U septembru na pocetku sezone je Wintherthur kod kuce slavio sa 3:0, mislim da mozemo ocekivati slican rezultat i sad pod ovim okolnostima. Kvota jeste pala ali je po meni i dalje value jer ce pasti sigurno do 1.40-1.45 do pocetka meca.
    • Kubot/Melo - Murray/Soares, Murray Soares +1.5 sets (uzimaju jedan set) @1.25 Fognini - Nishikori 2 @1.38 Couacaud - Stakhovsky, Stakhovsky +1.5 sets (uzima jedan set) @1.21 2.08 @ Marathon   Bice ovo tesan duel dublova, i jedni i drugi iskusni i kvalitetni pa ce nijanse odlucivati pobednika. Generalno gledano, meni su M/S blizi prolazu, imali su sjajan niz na Indian Wellsu pa su izbaceni upravo od para K/M u polufinalu u 3 seta. Mislim da sledi revans za taj poraz, K/M oba meca ovde u Miamiju odigrana u 3 seta, prosle nedelje na IW-u od 5 meca cak 3 isla u 3 seta. Probacu ovde na manji ulog i over 2.5 sets ali mi ovo jos izglednije. 1.38 na Japanca protiv ovakvog protivnika je svakako must-take. Mozemo pricati o oscilacijama Nishikorija na ovom turniru, to je cinjenica ali je i to da je u svakom izasao kao pobednik. Fognini je imao i nesto laksi zreb od ostalih igraca, Harrison, Sousa, Chardy pa Young. On je uvek opasniji kad je u ulozi underdoga ali Nishikori je prekvalitetan igrac da bi propustio ovakvu sansu gde je blizu polufinala. H2H 2:0 za Japanca, mislim da danas sledi treca pobeda. I na kraju, nadam se ne koban par, Couacaud - Stakhovsky. Da budem iskren, o ovom malom ne znma skoro nista, izgleda je ovde u Saint Brieucu dobio sansu kao domaci igrac. Stakhovsky cesto nezahvalan za tipovanje, zna izgubiti dobiven mec itd ali jebiga ovo je vec pravo cudo popusiti u 2 seta od ovog klinca i to jos u dvorani. Stakhovsky je obicno dobro odradjivao dvoranske challengere na hardu, i jedan i drugi su u losoj formi na ovoj podlozi, a kvalitet naravno na strani Ukrajinca. Cesto i u porazima zakaci po set, nadam se da ce i danas, a verujem i u prolazak dalje, kvota takodje primamljiva.
    • Jedan surebet za veceras. Rukomet - Svedska: Kristianstad - Alingsas, H1(-4.5) @2.40 unibet Kristianstad - Alingsas, H2 (+4.5) @1.95 marathonbet 7.5 % ciste zarade....
    • ATP Challenger Saint Brieuc (FRA,Indoors) 12:00h  David Guez-Remi Boutillier   1   1,80   8/10  bet365 U 1 kolu CH u St. Brieuc sastaju se dva domaća igrača David Guez (rank. 418) i Remi Bouttilier (rank. 342).H2H između ova dva igrača je 1-0 z Boutiliere-a na ovom turniru 2015.g. 2:1 u set. je pobjedio.David je igrač koji voli ovakve podloge u dvorani,prošao je 3. kola QF,redom je pobjeđivao T.Draganja 2:0,Matthias Bachinger 2:0 i u zadnjem kolu A.Vatutin 2:1 u set.Prije ovog turnira je osvojio Futures isto u dvorani,znači da je u dobroj formi.Bouttilier je prije 2 tjedna igrao isto finale futures-a i izgubio od njemca O.Otte 6:4 6:4.Gledao sam obojicu tenisača dosta puta i Guez po mom viđenju je i veći favorit nego što pokazuje ovaj koef.Guez je iskusniji igrač i ako odigra na svojoj razini pobjeda ne bi trebala doći u pitanje.Sretno tko isprati!
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
      Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
    • Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
      Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
    • Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
      Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
    • Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
      Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
    • Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
      Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
    • Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
      Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
    • Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
      Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
    • Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
      Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
    • Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
      Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
    • Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
      Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE