Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Četvrtak 16.4.2015.

22 objava u ovoj temi

Analize sa SK portala:

Wolfsburg - Napoli

Sevilla - Zenit 

Dynamo Kiev - Fiorentina 

Club Brugge - Dnipro 

Jeste već danas stavili svoju prognozu? ;)

Glavna nagrada je Škoda Superb40.000€, Ipad mini 3 i druge razne nagrade.  (pravila na http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/2777-sportingbet/#entry20682)

SP U HOKEJU PROGNOZA

gXJswvl.png

Simon Giles - Ferrer David,  toč.rez. 0-2 @ 1,54
Djokovic Novak - Haider- Maurer, under 19,5 @ 1,35

2,08 koef, unibet

Po meni bi ovo trebalo doci. Oboje veliki favoriti, u sjajnoj formi. U Miamiu je Djokovic u 4 od 6 meceva uzeo po set 6:0 što samo govori koliko je teško servirati protiv njega i koliko napadački igra. Haider- Maurer je trebao ispast jos jucer nakon što je Tomicu dao cak 15 break lopti od kojih je on iskoristio samo 4 ako se dobro sjecam.. .Siguran sam da ce ih Djokovic iskoristiti vise od 4 pošto je opasniji igrac od Tomica,a i taj podatak sam po sebi govori koliko mu je servis  bio loš. Ima i opcija od 17,5 gemova ciji bi under isto trebao proci po 1,75 ali ja igram na visu i sigurniju granicu.

Simon Gilles, iako u dobroj formi mislim da nema puno traziti protiv Ferrera koji grize jednako protiv svakoga i koji ce se boriti za svaki poen te je sigurno u boljoj formi od Gillesa. Međusobni omjer ide u korist  Španjolca 7-2 iako je po meni to manje bitna statistika od one da ga je Ferrer dobio prije manje od 3 tjedna 6:7 0:6 što govori da je ipak on taj koji ce napadati na servu protivnika. Također u međusobnim susretima na zemlji Ferrer ima 3-0 omjer nad Francuzom. Ove sezonu su mu i lošiji tenisaci od Ferrera uzimali set tipa Jaziri, Struff pa cak i naš Coric tako da ne sumnjam u rezultat isti kao i prije 15ak dana. Sretno ako netko isprati ove parove ;)

Goksim, moneyhunter, mrnja and 1 other like this

Wawrinka/Paire-Nestor/Paes 2 William Hill

Što se doublova tiče na rasporedu je osmina finala, a u jednom od njih snage će odmjeriti Wawrinka/Paire-Nestor/Paes.  Nestor i Paes poznati su double tenisači. Iako nisu igrali zajedno već neko vrijeme zna se kakav je kalibar tih tenisača. Nestor je trenutno 7. a Paes 23. Dva veterana koja zajedno imaju 85 godina. Sa druge strane čeka ih jedna „single“ kombinacija Wawrinka/Paire. Dva tenisača koja baš ne prakticiraju doublove. Waw i pomalo dok Paire jako malo što govore i njihovi rankinzi 173. i 896.  U prvom kolu su napravili iznenađenje pobjedivši Bopannu i Mergeusa 2:1. Ipak, mislim da danas neće napraviti novo iznenađenje. Prvo, iako u doublovima u ovakvim slučajevima može svak dobiti svakoga, ipak mislim da su Nestor i Paes dobro kvalitetniji double iako trenutno možda nisu uigrani. Drugo, Wawrinka ima meč protiv Dimitrova prije ovoga i jako je moguće da će se i tu namučiti i pogotovo ako prođe neće mu se dat zahebavati ovdje. Treće, Paire ima kvalifikacije u Barceloni za 2 dana i mislim da mu je to puno važnije od ovih doublova. 

Duque Marino-Maria 1 2.05 Marathon

U osmini finala WTA turnira u Bogoti snage će odmjeriti Maria i Duque-Marino. Tatiana Maria trenutno je 64. tenisačica svijeta. Ove sezone postala je malo poznatija izbacivanjem Bouchard iz Miamija, to joj je ujedno i turnir sezone...dogurala do trećeg kola.  Igra najviše po ITF-ovima, a najbolji rezultat sa te razine joj je osvajanje Midlanda. U posljednje vrijeme Maria igra dosta bolje na bržim podlogama. Što se tiče zemljanih mečeva , u Sunriseu je izgubila od Bellis 2:6 6:2 6:0, u Beinascu ispada od  Caregaro 6:3 6:2. U Charlestonu je dobila Falconi, a ispada u drugom kolu od Janković iako je uspjela otkinuti set 6:3 6:7 6:1. Ovdje do sada nije dobro prolazila, valjda joj ne odgovara velika nadmorska visina šta li. Ovo joj je peti nastup i prvi prolazak prvoga kola, dobila je 439. tenisačicu svijeta Lizarazo 6:3 6:2. Maria Duque-Marino trenutno je 134. Tenisačica svijeta.  Najbolji rezultat ove sezone joj je osmina finala Acapulca, igrala je dva četvrtfinala ITF-ova u Cuernavaca i Irapuatu. Inače joj je jača strana zemlja, pa se tako nakon prvog dijela sezone na hardu jedva dočekala prebaciti na zemlju. U Medellin je stigla na pripreme za ovaj turnir, dogurala je do polufinala koje je izgubila od Pereire. Na ovom turniru je u prvom kolu dobila Babos 6:4 6:7 6:3. Duque i Maria susrele su se do sada 3 puta i Duque vodi 2:1 u omjeru. Susrele su se ove sezone u prvom kolu kvala za IW u kojemu je Duque slavila 2:1. Mislim da danas Duque-Marino ide do pobjede, kvalitetnija je tenisačica na zemlji, domaća je tenisačica kojoj odgovaraju ovakvi uvjeti (tri četvrtfinala, 2010. i osvojila turnir). Sa druge strane Maria koja se muči malo na zemlji ove sezone, inače joj ne odgovaraju uvjeti kao što sam gore napisao i mislim da Duque može do pobjede. 

Nimes-Montpellier GT 1-5 (pobjeda gosta do 5 razlike) 2.24 Wwin

U predzadnjoj utakmici 21 kola francuske rukometne lige snage će odmjeriti Nimes i Montpellier. Nimes se trenutno nalazi na 11. Mjestu sa 15 bodova, 5 bodova više od zone ispadanja.  Iako je skoro siguran, sve se može lako promijeniti  tako da su i njima potrebni bodovi.  Lošim rezultatima u posljednje vrijeme doveli su se u ovu poziciju. Izgubili su 4 od posljednjih 5 duela, iako su gubili od jačih ekipa: dva puta Nantes, PSG , a u kupu su ispali od Ivrya 31:30. Montpellier se bori za naslov sa PSG-om, u solidnoj su formi i nakon ispadanja u Europi mogu se posvetiti ligi. U ligi guraju dobro i tamo nemaju poraza 4 mjeseca. Prije 10 dana su nenadano ispali od Nantesa u kupu sa -4 tako da se mogu skroz posvetiti borbi za naslov. Montp je sigurno bolja ekipa, bore se za naslov i očekujem njihovu pobjedu, ali.. Nimes je znao odigrati dobrih utakmica kući, imali su malo težak raspored i to je po meni glavni razlog za lošije rezultate.  Montp se bori za naslov, Nimes za ostanak u ligi...očekujem pobjedu gostiju ali ne toliko uvjerljivu i ovo mi se čini kao solidna oklada. 

Goksim likes this

CLUBBRKV(ZŽK3,5)-DNIPROPET više @ 1.60

Utakmica u kojoj očekujem mnogo prekida igre,mnogo prekršaja, te ne baš lijepu igru,a nadam se da će to sucu već ići na živce te da će početi dijeliti kartone u drugom poluvremenu...sudi Slovenac Skomina sa prosijekom od 4.30 žutih po utakmici...

NOVA I POBOLJŠANJA NAJAVA sa dodatnim notesima

Toronto - Tampa Bay (Danny)

http://www.svijetkladjenja.com/analize/toronto-blue-jays-tampa-bay-rays-16-04-mlb/

@zeko, podržavam bet, granica od 3,5 mi se čini mala, a skomina je jedan od boljih sudaca kada su kartoni u pitanju, iako ne treba pretjerivati sa ulogom jer u uzvratima je gotovo uvijek više kartona. Prve su utakmice... Drugdje su granice 4,5 koliko sam vidio

Wawrinka/Paire-Nestor/Paes 2 William Hill

Što se doublova tiče na rasporedu je osmina finala, a u jednom od njih snage će odmjeriti Wawrinka/Paire-Nestor/Paes.  Nestor i Paes poznati su double tenisači. Iako nisu igrali zajedno već neko vrijeme zna se kakav je kalibar tih tenisača. Nestor je trenutno 7. a Paes 23. Dva veterana koja zajedno imaju 85 godina. Sa druge strane čeka ih jedna „single“ kombinacija Wawrinka/Paire. Dva tenisača koja baš ne prakticiraju doublove. Waw i pomalo dok Paire jako malo što govore i njihovi rankinzi 173. i 896.  U prvom kolu su napravili iznenađenje pobjedivši Bopannu i Mergeusa 2:1. Ipak, mislim da danas neće napraviti novo iznenađenje. Prvo, iako u doublovima u ovakvim slučajevima može svak dobiti svakoga, ipak mislim da su Nestor i Paes dobro kvalitetniji double iako trenutno možda nisu uigrani. Drugo, Wawrinka ima meč protiv Dimitrova prije ovoga i jako je moguće da će se i tu namučiti i pogotovo ako prođe neće mu se dat zahebavati ovdje. Treće, Paire ima kvalifikacije u Barceloni za 2 dana i mislim da mu je to puno važnije od ovih doublova. 

Duque Marino-Maria 1 2.05 Marathon

U osmini finala WTA turnira u Bogoti snage će odmjeriti Maria i Duque-Marino. Tatiana Maria trenutno je 64. tenisačica svijeta. Ove sezone postala je malo poznatija izbacivanjem Bouchard iz Miamija, to joj je ujedno i turnir sezone...dogurala do trećeg kola.  Igra najviše po ITF-ovima, a najbolji rezultat sa te razine joj je osvajanje Midlanda. U posljednje vrijeme Maria igra dosta bolje na bržim podlogama. Što se tiče zemljanih mečeva , u Sunriseu je izgubila od Bellis 2:6 6:2 6:0, u Beinascu ispada od  Caregaro 6:3 6:2. U Charlestonu je dobila Falconi, a ispada u drugom kolu od Janković iako je uspjela otkinuti set 6:3 6:7 6:1. Ovdje do sada nije dobro prolazila, valjda joj ne odgovara velika nadmorska visina šta li. Ovo joj je peti nastup i prvi prolazak prvoga kola, dobila je 439. tenisačicu svijeta Lizarazo 6:3 6:2. Maria Duque-Marino trenutno je 134. Tenisačica svijeta.  Najbolji rezultat ove sezone joj je osmina finala Acapulca, igrala je dva četvrtfinala ITF-ova u Cuernavaca i Irapuatu. Inače joj je jača strana zemlja, pa se tako nakon prvog dijela sezone na hardu jedva dočekala prebaciti na zemlju. U Medellin je stigla na pripreme za ovaj turnir, dogurala je do polufinala koje je izgubila od Pereire. Na ovom turniru je u prvom kolu dobila Babos 6:4 6:7 6:3. Duque i Maria susrele su se do sada 3 puta i Duque vodi 2:1 u omjeru. Susrele su se ove sezone u prvom kolu kvala za IW u kojemu je Duque slavila 2:1. Mislim da danas Duque-Marino ide do pobjede, kvalitetnija je tenisačica na zemlji, domaća je tenisačica kojoj odgovaraju ovakvi uvjeti (tri četvrtfinala, 2010. i osvojila turnir). Sa druge strane Maria koja se muči malo na zemlji ove sezone, inače joj ne odgovaraju uvjeti kao što sam gore napisao i mislim da Duque može do pobjede. 

Nimes-Montpellier GT 1-5 (pobjeda gosta do 5 razlike) 2.24 Wwin

U predzadnjoj utakmici 21 kola francuske rukometne lige snage će odmjeriti Nimes i Montpellier. Nimes se trenutno nalazi na 11. Mjestu sa 15 bodova, 5 bodova više od zone ispadanja.  Iako je skoro siguran, sve se može lako promijeniti  tako da su i njima potrebni bodovi.  Lošim rezultatima u posljednje vrijeme doveli su se u ovu poziciju. Izgubili su 4 od posljednjih 5 duela, iako su gubili od jačih ekipa: dva puta Nantes, PSG , a u kupu su ispali od Ivrya 31:30. Montpellier se bori za naslov sa PSG-om, u solidnoj su formi i nakon ispadanja u Europi mogu se posvetiti ligi. U ligi guraju dobro i tamo nemaju poraza 4 mjeseca. Prije 10 dana su nenadano ispali od Nantesa u kupu sa -4 tako da se mogu skroz posvetiti borbi za naslov. Montp je sigurno bolja ekipa, bore se za naslov i očekujem njihovu pobjedu, ali.. Nimes je znao odigrati dobrih utakmica kući, imali su malo težak raspored i to je po meni glavni razlog za lošije rezultate.  Montp se bori za naslov, Nimes za ostanak u ligi...očekujem pobjedu gostiju ali ne toliko uvjerljivu i ovo mi se čini kao solidna oklada. 

canca da li je wawrinka već počeo  jer ga ne vidim u ponudi ss niti uživo 

Dobio 2:0 u paru

tenis M-MONTE CARLO dobitni tipovi
1302
16.04. 10:30 Raonic M.-Robredo T. 2 : 1 1
1303
16.04. 10:30 Wawrinka S.-Dimitrov G. 0 : 2 2
1307
16.04. 12:00 Federer R.-Monfils G. 0 : 2 2
1304
16.04. 12:35 Berdych T.-Bautista A.R. 2 : 0 1

SAMO OVO JE U REZULTATIMA DANAS NA SS

Pa ne gledaju se rezultati na SS bože mili,ta firma je jad i bijeda.. 

http://www.rezultati.com/t

Marko hvala ti nisam baš neki profić na kladi pokušavam zaraditi neke novce pa se registrirati na nekoj od ponuđenih kladionica na svijetu klađenja. Još jednom hvala i oprosti kaj sam dosadan.

Nema problema. Nisi nikome dosadan i tu smo da si međusobno pomognemo. Netko ima više iskustva netko manje. Ako si potpuno novi pročitaj par štiva o osnovama klađenja pošto je samo dugoročna zarada moguca.. ništa u par dana ili tjedana. Također slobodno i dalje pitaj sve što te zanima na forumu.

Nema problema. Nisi nikome dosadan i tu smo da si međusobno pomognemo. Netko ima više iskustva netko manje. Ako si potpuno novi pročitaj par štiva o osnovama klađenja pošto je samo dugoročna zarada moguca.. ništa u par dana ili tjedana. Također slobodno i dalje pitaj sve što te zanima na forumu.

Lijepo od tebe hvala još jednom-

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• ono kad ti prođe i 2 i Hajduk 2+ gola u 90+.... Neprocjenjivo 
    • Ljudi moji koji ste tipovali Hajduk, živce nam je uzeo.. Ali to je HNL, 90. minuta 1:0 93. minuta 1:2
    • 1.Arsenal-Stoke City zbroj žutih kartona 2,5 više
      Kao prvo kopiram kolegu IzudinaB: 
      "Sudac: Lee Mason (4.00)
      Prosjek ekipe 1: 1.64
      Prosjek ekipe 2: 1.86"
      Sudac je odličan za ovu granicu. Mišljenja sam da Arsenal neće tako lako dobiti ovaj meč iz dva razloga. Prvi je taj da su u utorak imali gostovanje kod Basela, pa će sigurno biti nekih rotiranja, a drugi je taj što Stoke nije tako loš u gostujućim utakmicama. Od ukupnih 19 bodova, oni su uspjeli iz gostovanja kući donijeti 9 bodova, te ih to drži na po meni dosta solidnom 8. mjestu šta se tiče gostujućih utakmica. Dakle, mislim da će bit tvrda utakmica, uz to sudac voli podijelit kartone, ako Arsenala neće baš ići rezultat, bit će nervoze, pa ukratko očekujem bar 3-4 kartona! 2.Burnley-Bournemouth oba tima daju gol
      Burnley je po meni jedna veoma fascinantna ekipa. Do sada su uspjeli skupiti 14 bodova, i od toga 13 bodova u 8 utakmica (11 golova) na domaćem terenu, te su na visokom 7. mjestu šta se tiče domaćih tekmi. Znači to je jedna sasvim druga priča od njihovih gostoavnja, gdje se ne mogu dodat. Tako da sam 100% siguran da će dat gol doma. Protivnik im je Bournemouth koji je u epskoj utakmici prošle nedjelje uspio pobjediti Liverpool 4:3 nakon što su gubili 2:0. Prema kladionici su minimalni favorit jer drže 10. mjesto tablice, ali su u gostima dosta loši. No ipak, očekujem da će na ovo gostovanje doći s velikim nabojem nakon što su uspjeli dobit Liverpool te Burnleyu dat gol! 3.Köln-Borussia Dortmund pobjeda gostiju i više od 2 gola na utakmici
      Ovo će po meni biti jako zanimljiva utakmica, borba dviju dosta dobrih ekipa. Očekujem neki rezultat tipa 2:1 za Borussiu. Zašto? Borussia se u Njemačku vratila s bodom iz Madrida, gdje su rezultatom 2:2 osigurali prvo mjesto skupine Lige prvaka. To će sigurno pozitivno utjecati na atmosferu u klubu. Još jedna motivacija za njih je to, ako danas pobjede sjedaju na minimalno 4. mjesto, zahvaljujući jučerašnjem remiju Frankfura i Hoffenheima (0:0). A sad Köln. Jedna dosta neugodna ekipa. Od 22 bodova, kući su uspjeli skupiti čak 14 boda te 11 gola zabiti (od ukupnih 18). No, vidim da im dosta igrača nedostaje, pa mislim da ne mogu danas doć to podviga, ali mislim da mogu dati barem jedan gol, pošto je Borussiji obrana najslabiji dio ekipe.  4.Dijon-Marseille manje od 3 gola 
      Neću ništa previše mudrovati, kolega Berinho je objasnio da su loši uvjeti igranja u Francuskoj, trenutno je -5 i dosta je maglovito. Uz to, trener Dijona najavio bunker od prve minute, po mogućnosti igranje na rezultat 0:0. Sretno svima danas!

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu