Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

27.3.2008. - Četvrtak (Listić dana)

4 objave u ovoj temi

Ponuda i nije nešto posebno, ali eto nešto se je probralo...

Planiram igrati:

Ančić

Soderling

Sao Paulo

i mislim na sitnijim skombinirati još Yankeese, Fisha, Detroit (MLB) i Chicago WS (MLB)...

Debrecen-Szekesfehervar 01 1.55

Västeras-Malmö 02 2.00

Tampa Bay-Washington 02 2.15

Florida-Atlanta 01 1.80

San Jose-Dallas 01 2.10

FMP Železnik(2.ut.)-Zadar 01 1.55

Ančić M.-Simon G. 01 1.45

Volandri F.-Sweeting R. 01 1.90

Ruano-Pascal V.-Loit E. 01 1.65

TuTo(1.ut)-Hokki Kajaani 01 1.60

Slovan(sš)-Dukla Trenčín 01 1.55

ja u ovim parovima trazim neku dobitnu kombinaciju... nakon sto sam jucer napravio dobitnu a nisma ju uplatio...  ne znam sta bi izbacio a sta ostavio, ajd ako vam je neki od ovih parova poznat i mislite da ne prolazi recite da izbacim, ili koje bi vi parove uzeli...

Dundalk - Wexford ......... 1 .. 1.35 (2:1)

- napisao sam par riječi o ovoj utakmici: link

Florida - Atlanta ........... 1x .. 1.25 (2:3)

- isto par riječi: link

5,5/ Slavia - Liberec ....... 1 .. 1.50 (5:1) 

- zadnjih 8 utakmica ovih momčadi (kad je Slavia bila domaćin) je završilo sa manje od 6 golova

- Slavia je oba puta slavila nakon produžetaka (2 x 2:2)

- rezultat je 2:2 i očekujem još jednu tvrdu utakmicu

- sviđa mi se i kontrahendi na Liberec, po @1,25

161,5/ Železnik - Zadar ... 2 .. 1.80 (85:85)

- malo preniska granica po meni....obje momčadi vole dosta zabijati

- prije par dana su odigrali 82:82 u Zadru (95:91 prod.)

- pošto ne pratim baš košarku, ovo ide na neki sporedni listić za manji ulog...

Soderling - Koubek ........ 1 .. 1.20 (2:0)

- nema se tu šta previše reći; Šveđanin je kvalitetniji od Austrijanca i u dobroj je formi...

Acasuso - Ventura ........ 1 .. 1.25 (2:0)

- Ventura nije tenisač za tvrdu podlogu; nije ni Acasusu hard baš omiljena podloga, no snalazi se na njemu bolje nego Španjolac...  ;)

Fish - Clement .............. 1 .. 1.25 (0:2)

- Riba je u strašnoj formi; Clement slab u zadnje vrijeme...

Sweeting - Volandri ....... 1 .. 1.65 (2:0)

- Volandri i hard  ;D ;D ;D

- nije Sweeting ništa posebno, no prošao je kvalifikacije, dobio 2 meča (svaki u 3 seta) i priviknuo se na podlogu

Toliko od mene za danas.....  ;)

Sretno svima!

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Nurkić over 14,5 1.85 Wwin  Ima ga i 13,5 po lokalima ali ga vidim na 15+ tako da mi nije previše bitno. Neću previše pametovati jer se manje više sve zna. Jusuf se preporodio od kada je otišao u Portland. U finoj je formi, a NYK očajno brani centra. To je sinoć pokazao i Gobert koji im je uvaljao 35 poena. Prelazio je protiv puno težih protivnika, tako da ga vidim na barem 15 večeras.
    • Pisao sam i Džumhura ali je on u temi "Dnevni tipovi" jer sam ga vezao sa Efesom.

Basilashvilli-Robredo 1 1.62
      Konjuh-Flipkens 1 1.42 Pinnacle 2.30 - Basi je imao dobrih turnira ove sezone i dobrih pobjeda, tipa vs Thiema, vs Mannarina, vs Karlovića itd., ali ovdje ne igram toliko na njega koliko kontra Robreda. Iskreno ne znam zašto se Robredo toliko forsira više. Ne kažem da ne može danas dobiti, same kvote govore da itekako može ali mislim općenito zašto se forsira ako već ima i godina a i ozljede ga ne zaobilaze. Ove godine odigrao je tri turnira, u Buenosu iznenadio Fogninija pa izgubio od Monteira ; u Riju mu Fabio vratio za poraz ; na Indian Wellsu lagano izgubio od Khachanova. Kvota na Basilashvillija je preprivlačna, ne igra loše dok mu sa druge strane dolazi Robredo koji je upitnog zdravlja a ima i pofinih godina na leđima. - Ana ima 2:0 protiv Flipkens i oba meča su otišla u tri seta, a ovaj drugi je igran ove godine u Aucklandu. Nalazi se na rankingu karijere #31. i igra jako fino. Nakon Dubaija gdje je došla do četvrtfinala koje je izgubila od (jebiga) Kerber, igrala je Indian Wells gdje nije imala sreće sa ždrijebom i u prvom kolu ju je zapala Peng. Flipkens nije ni blizu one tenisačice koja je nekada bila u top 15. Dosta osiclira, jučer je jedva prošla Brady koja je imala 1:0 u setovima i brejk prednosti u drugom, pa brejk prednosti u trećem, pa čak i meč loptu ali nije ništa iskoristila. Volim igrati Anu jer je agresivna tenisačica, zna često i servisom izvući neke poene što nije česta pojava kod žena, trenutno je kvalitetnija i očekujem pobjedu.
    • Čisto iz radoznalosti upisujem da vidim koliki je maksimalni dobitak koji je netko dobio na betfairu i naletim na vijest premium charges. Ako ja dobro vidim.. užas! Ja sam mislio da je komisija 5%. Jel zna netko kolika je granica? Kak se to točno računa? Vidim da ljudi pišu da već nakon 1000 funti dobitka uzimaju ljudima po 20%. Da kasnije ljudima raste komisijski udio na 40% pa čak i na 60%! Pa ne pada mi napamet da nekom dam 60% od svog profita. Navodno uzimaju i kad gubiš. Isplati li se bit na betfairu onda više? Kao alternative navode matchbook i betdaq al priča je da nemaju dovoljno prometa još.
    • Ne znam koje sad neteller ima naknade. Možda da im posalješ e-mail u kojem ih pitaš za naknade za uplatu, isplatu i dizanje na bankomatu. Problema sam imao i s jednima i drugima, ali mislim da nema prevelikih razlika
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
    • Celtic v Glasgow Rangers: Jedan od top derbija u svijetu nogometa se igra u nedelju u škotskom Premiershipu
      Celtic v Glasgow Rangers: Jedan od top derbija u svijetu nogometa se igra u nedelju u škotskom Premiershipu
    • Everton v WBA: The Toffeesi pod svaku cijenu žele zadržati 7. mjesto
      Everton v WBA: The Toffeesi pod svaku cijenu žele zadržati 7. mjesto
  • Bet365

• Teme

• Wayne Rooney odlučio: Na ljeto napušta United i odriče se pola svoje plate samo da bi ostao u Premier  ligi
      Wayne Rooney odlučio: Na ljeto napušta United i odriče se pola svoje plate samo da bi ostao u Premier ligi
    • Tko će osvojiti 1.HNL? Dinamo ili Rijeka?
      Tko će osvojiti 1.HNL? Dinamo ili Rijeka?
    • VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
      VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
    • Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
      Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
    • Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
      Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
    • Diego Costa želi u Kinu, ali mu Chelsea ne dozvoljava
      Diego Costa želi u Kinu, ali mu Chelsea ne dozvoljava
    • Verrattijev agent priznao da bi veznjak mogao napustiti PSG na kraju sezone
      Verrattijev agent priznao da bi veznjak mogao napustiti PSG na kraju sezone
    • Lionel Messi otkrio šta misli o dolasku Paula Dybale u Barcelonu
      Lionel Messi otkrio šta misli o dolasku Paula Dybale u Barcelonu
    • Chelsea dogovorio transfer Monacovog ‘čuda od djeteta’
      Chelsea dogovorio transfer Monacovog ‘čuda od djeteta’
    • U 23 godini, Buffonova karijera je mogla otići u potpuno drugom smijeru
      U 23 godini, Buffonova karijera je mogla otići u potpuno drugom smijeru
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE