Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

27.3.2008. - Četvrtak (Listić dana)

Recommended Posts

Debrecen-Szekesfehervar 01 1.55

Västeras-Malmö 02 2.00

Tampa Bay-Washington 02 2.15

Florida-Atlanta 01 1.80

San Jose-Dallas 01 2.10

FMP Železnik(2.ut.)-Zadar 01 1.55

Ančić M.-Simon G. 01 1.45

Volandri F.-Sweeting R. 01 1.90

Ruano-Pascal V.-Loit E. 01 1.65

TuTo(1.ut)-Hokki Kajaani 01 1.60

Slovan(sš)-Dukla Trenčín 01 1.55

ja u ovim parovima trazim neku dobitnu kombinaciju... nakon sto sam jucer napravio dobitnu a nisma ju uplatio...  ne znam sta bi izbacio a sta ostavio, ajd ako vam je neki od ovih parova poznat i mislite da ne prolazi recite da izbacim, ili koje bi vi parove uzeli...

Dundalk - Wexford ......... 1 .. 1.35 (2:1)

- napisao sam par riječi o ovoj utakmici: link

Florida - Atlanta ........... 1x .. 1.25 (2:3)

- isto par riječi: link

5,5/ Slavia - Liberec ....... 1 .. 1.50 (5:1) 

- zadnjih 8 utakmica ovih momčadi (kad je Slavia bila domaćin) je završilo sa manje od 6 golova

- Slavia je oba puta slavila nakon produžetaka (2 x 2:2)

- rezultat je 2:2 i očekujem još jednu tvrdu utakmicu

- sviđa mi se i kontrahendi na Liberec, po @1,25

161,5/ Železnik - Zadar ... 2 .. 1.80 (85:85)

- malo preniska granica po meni....obje momčadi vole dosta zabijati

- prije par dana su odigrali 82:82 u Zadru (95:91 prod.)

- pošto ne pratim baš košarku, ovo ide na neki sporedni listić za manji ulog...

Soderling - Koubek ........ 1 .. 1.20 (2:0)

- nema se tu šta previše reći; Šveđanin je kvalitetniji od Austrijanca i u dobroj je formi...

Acasuso - Ventura ........ 1 .. 1.25 (2:0)

- Ventura nije tenisač za tvrdu podlogu; nije ni Acasusu hard baš omiljena podloga, no snalazi se na njemu bolje nego Španjolac...  ;)

Fish - Clement .............. 1 .. 1.25 (0:2)

- Riba je u strašnoj formi; Clement slab u zadnje vrijeme...

Sweeting - Volandri ....... 1 .. 1.65 (2:0)

- Volandri i hard  ;D ;D ;D

- nije Sweeting ništa posebno, no prošao je kvalifikacije, dobio 2 meča (svaki u 3 seta) i priviknuo se na podlogu

Toliko od mene za danas.....  ;)

Sretno svima!

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Poprilicno promijenjena momcad Malage od prosle sezone...Mislim da nikad nisu ovoliko promjena napravili izmedju 2 sezone...A vjerojatno i vise kartona izmedju ovih momcadi pada u Malagi posto je tamo velik naboj domace publike da pokusaju nesto, pa su i igraci cvrsci i ostriji !
    • Napoli - Inter // Oba tima daju gol & OVER 2,5 bet365 - 1,83   Derbi susret 9. kola Serija igraju Napoli i Inter, dvije ekipe koje igraju možda i najbolji nogomet u Italiji. Napoli ima maksimalan učinak, a Inter je svoju snagu demonstrirao u prošlom kolu kada su slavili protiv gradskog rivala Milana. Ovdje očekujem atraktivan susret sa dosta golova, a vjerujem da obje ekipe imaju kvalitet da postignu u svakom meču barem po dva pogodka.  Ukoliko Napoli nastavi svoju seriju očekivati je pobjedu sa primljenim pogodkom, s obzirom na napadački arsenal sa kojim raspolaže Inter. Sa druge strane Inter ovdje ne dolazi sa bjelom zastavicom, te će vjerovatno i oni tražiti priliku za pobjedu, a s obzirom u kakvoj formi igra Icardi, imaju razloga za optimizam. Tradicionalno u susretu ove dvije ekipe padne mnogo golova a i sutra nas vjerovatno isto to očekuje, atraktivna i zanimljiva utakmica i nadamo se da ovaj tip prolazi. Sretno!
    • RB Leipzig - Stutgart // Pobjeda domaćina bet365 - 1,56 Odlična kvota na pobjedu Leipziga. Stuttgart je u više navrata pokazao da im ove sezone slijedi grčevita borva za opstanak jer ekipa nije dorasla zadatku u Bundeligi. Bez obzira na ulaganja i renome ekipe, oni ne funkcionišu dobro već dosta vremena, dok sa druge strane stoji ekipa kojoj baš sve ide od ruke. I ove godine igrau dobro, te bi u vidu Leipziga mogli imati ekipu koja će svake godine nastupati u LP iz Njemačke. Tako i ove sezone oni ciljaju na pozicije koje vode u LP a utakmice kao što je ova moraj pobjeđivati da bi uspjeli u toj namjeri. Sretno! 
    • West Ham - Brighton // Oba tima daju gol bet 365 - 2,00 Ovo kolo u PL otvaraju ekipe West Hama i novajlija u ligi Brighton. West Ham nikako da uhvati pravu formu i vec duze vremena se muce, dok Brighton igra sasvim solidno s obzirom na njihovo neiskustvo igranja u najelitnijem rangu Engleskog nogometa. West Ham ce ovdje ici na pobjedu sto znaci da ce morati igrati napadacki nogomet sto ce Brightonovim igracima ostavljati dosta prostora za kontre i postizanje pogodka. West Ham je u skoro svim utakmicama kod kuce postizao pogodke dok je Brighton u par navrata pokazao njihov napadački arsenal pa su tako postizali golove protiv npr. Evertona, Newcastlea, WBA-a. Očekujem pobjedu West Hama a da pri tome i Brighton postigne pogodak, moguci rezultat 2-1. Sretno!
    • Inter Zapresic - Rudez // Pobjeda domacina bet365 - 2,15 Evidentno je da je Rudez najslabija ekipa u ligi ove godine sto potvrdjuje i pozicija na kojoj se nalaze. Zauzimaju zadnje mjesto sa svega 7 bodova dok njihov protivnik Inter iz Zapresia, stalni prvoligas, ima 14 bodova.  Ovo su utakmice koje domacin mora pobjeđivati a s obzirom da su vec 5 utakmica bez pobjede na domacem terenu, ocekujem da pred svojom publikom pruze dobru partiju i uzmu sva tri boda. Kvalitetnija i iskusnija su ekipa i mislim da to mogu. Sretno!
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme