Jump to content
Sign in to follow this  
Niđo

1.4.2008. - utorak

Recommended Posts

Za uspješan početak mjeseca!  ;)

Broj listića: 983A-2008-14-85 (Favorit)

Slovan - Košice ................. 1X .. 1.25 (5:1)

Bellinzona - Cham ................ 1 .. 1.22 (5:0)

2,5/ Schalke 04 - Barcelona .. 1 .. 1.65 (0:1)

Grays Athl. - Stafford Ran...... 1 .. 1.55 (5:1)

Carlisle - Nottingham .......... 1X .. 1.20 (0:2)

4.68

uvijek taj jedan zajebe...  >:( >:(

Još jedan:

Broj listića: 986B-2008-14-56 (Favorit)

Ystads IF - Redbergslid(1:1) .. 1 .. 1.45 (31:21)

Roma - Manch.Utd ............. X2 .. 1.50 (0:2)

21,5/Roddick - Benneteau ..... 2 .. 1.80 (4:6 6:3 6:2)

San Diego - Houston ............ 1 .. 1.48 (2:1)

5.79

I još jedan!  ;D

Broj listića: 984B-2008-14-65 (Favorit)

Canas - Andreev .................. 1 .. 1.55 (0:2)

Berdych - Tursunov .............. 1 .. 1.45 (2:0)

23,5/Youzhny - Tipsarević ..... 2 .. 1.80 (6:3 0:6 3:6)

LA Dodgers - San Francisco ... 1 .. 1.62 (3:2)

6.55

uvijek taj jedan zajebe...  >:( >:(

za danasnji dan nalazim interesantne parove :

20.45 h Gilingem- Luton /  tip 1    kvota  2,10 /Mozart /                            4/10

Domacinu neophodni bodovi za opstanak , dok gost sa jednom nogom je otpisan od ove lige , a imao je tokom sezone i finansiskih problema,sto je rezultiralo sa oduzimanje /-10 bodova/,

Isto je vredno napomenuti da ako se malo razgleda tradicija izmedju ova dva tima ,postoji i mala suradnja u proslosti odnosno bodove je dobivao tim kome su u bodovi neophodni , a veceras je to slucaj sa Gilingem

20.45h ShefildWednesday - Cocentry    tip 1x    kvota 1.29 / mozart/            8/10

Zaostala tekma u Engleskom championship ,u tradicii isto postoji razmena bodova izmegju ova dva kluba , ali zbog sigurnosti i neohodnost bodova aslabu formu domacina mislim da ovde ne ce biti /2/

20.45h Barnet - Darligton                  tip    1    kvota  2,60  / mozart/          3/10

Ovde po mom misljenu kad malo bolje pogledate tradiciju , svake godine je pravilna raspredela po 3 boda za svakog tima, tako da je Barnet na redu da uzme bodove,mada su gostima vise potrebniji, nego domacinu,jer juri plasman u rang vise.

pa momci sretno :)

jedan ziceraski za danas

CSKA /M/ - Olimpiakos      tip    1      1,20

Siena  - Fenerbahce        tip    1      1,05

San Antonio - GoldenSta.  tip    1        1,15

R.Federer -Acasuso          tip    1        1,05

---------------------------------------------

ukupno  :  1,52  / mozart/

ovo je bas ziceraski i  treba da prodje  10/10 :)

za danasnji dan nalazim interesantne parove :

20.45 h Gilingem- Luton /   tip 1     kvota   2,10 /Mozart /                            4/102:1

Domacinu neophodni bodovi za opstanak , dok gost sa jednom nogom je otpisan od ove lige , a imao je tokom sezone i finansiskih problema,sto je rezultiralo sa oduzimanje /-10 bodova/,

Isto je vredno napomenuti da ako se malo razgleda tradicija izmedju ova dva tima ,postoji i mala suradnja u proslosti odnosno bodove je dobivao tim kome su u bodovi neophodni , a veceras je to slucaj sa Gilingem

20.45h ShefildWednesday - Cocentry     tip 1x    kvota 1.29 / mozart/             8/101:1

Zaostala tekma u Engleskom championship ,u tradicii isto postoji razmena bodova izmegju ova dva kluba , ali zbog sigurnosti i neohodnost bodova aslabu formu domacina mislim da ovde ne ce biti /2/

20.45h Barnet - Darligton                   tip    1    kvota  2,60  / mozart/           3/100:0

Ovde po mom misljenu kad malo bolje pogledate tradiciju , svake godine je pravilna raspredela po 3 boda za svakog tima, tako da je Barnet na redu da uzme bodove,mada su gostima vise potrebniji, nego domacinu,jer juri plasman u rang vise.

pa momci sretno :)

dobro  moglo je i bolje 2/3 :)

jedan ziceraski za danas

CSKA /M/ - Olimpiakos      tip    1       1,2074:76

Siena  - Fenerbahce        tip    1      1,05

San Antonio - GoldenSta.  tip    1        1,15

R.Federer -Acasuso          tip    1        1,05---------------------------------------------

ukupno  :  1,52  / mozart/

ovo je bas ziceraski i  treba da prodje  10/10 :)

kad i zicerski ne prodje to je cudo kako je sramotno odigrala CSKA, a svaka cast Olypiakosu sve sto su sutnuli ,sve je uslo

Još jedan:

Broj listića: 986B-2008-14-56 (Favorit)

Ystads IF - Redbergslid(1:1) .. 1 .. 1.45 (31:21)

Roma - Manch.Utd ............. X2 .. 1.50 (0:2)

21,5/Roddick - Benneteau ..... 2 .. 1.80 (4:6 6:3 6:2)

San Diego - Houston ............ 1 .. 1.48 (2:1)

5.79

thumb.gif

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• David Goffin - Robin Haase prvi set više od 8.5 gemova (1.30) bet365 Još jedan tip koji bi trebalo da prođe bez većih problema, Goffin naravno favorit, solidan na zemlji ove sezone, ali ne bih rekao da je Haase potpuni autsajder, u stvari daleko od toga. Nedavno su igrali u Madridu i Goffin ga je dobio 7-5 6-3, a Haase ga je prošle godine dobio u Gstaadu (zemlja). Istini za volju, ove sezone nije u naročitoj formi (omjer 2-5 na zemlji), ali zemlja mu je inače omiljena podloga, a i dobar je server, tako da mislim da će lako pokriti ovaj over gemova.
    • Ima li još netko problema sa stavljam novca sa deviznog na skrill? Ne znam zašto ali ne želi napravit transakciju. Odradim cijeli proces, iznos novca, kodove, token.. potvrda vjerodostojnosti etc. Kad se vrati na home page skrill-a i dalje nepromijenjen balance. Ne depozita novce uopće. Novci mi i dalje stoje na banci.   Problem br. 2
      Reko možda je do novog bankarstva. Pa sam prešao na digitalno bankarstvo. Umjesto mtokena sad je #withkey. I ne priznaje ga uopće kad upisujem kod. Sad više ni to ne funkcionira.   EDIT: Depozito sam preko paysafecard bona dok ovo ne rješim. Netko je pisao da nije mogao tako u svojoj zemlji, eto ja mogu potvrdit da u RH paysafe metoda radi. A ovo idem u banku ovih dana vidjet možda je do njih, možda tamo moram pbz digitalno dodatno uredit.
    • Ricardas Berankis - Alexander Zverev 0-3 tačan rezultat (1.22) bet365 Jedan zicer za početak, mislim da je ovdje sve jasno i da nema potrebe dužiti previše, Zverev je u sjajnoj formi, vjerovatno budući broj 1, i mislim da je trenutno jedini igrač koji može parirati Nadalu, kojeg je 'imao' u Rimu, ali kiša je spasila kralja zemlje od skoro već viđenog poraza. Prije tog meča vezao je čak 13 pobjeda na zemlji, u kojima je ukupno izgubio tek dva seta. Berankis bez ijednog meča na zemlji ove sezone, a ni prošle nije igrao mnogo, inače je igrač koji preferira tvrdu podlogu. Sa prošlogodišnjeg Roland Garrosa ispraćen je u tri seta od Lorenzija, a prije toga od Mahuta i Stakhovskog, takođe u prvim kolima, tako da mu pariska zemlja definitivno ne leži. Nedavno je osvojio challenger u francuskom Saint Brieucu na tvrdoj podlozi, ali ovo je ipak sasvim druga priča i mislim da ovo Zverev lako rješava u svoju korist.
    • Altach - Sturm | Sturm AH +0.25 (1.53) 1xbet Altach je izgubio četiri od prethodnih pet utakmica, dok su ostvarili smao jednu pobjedu u tom periodu. Ova utakmica nije važna ni za jedan od ova dva tima, posljednja utakmica sezone. Trener domaće ekipe Klaus Schmidt će napustiti Altach na kraju ove sezone, jer je odbor odlučio da ne produži njegov ugovor. Vratar Kobras, branič Lienhart, veznjaci Nutz, Muller, Honsak, Dobras, Piesinger će propustiti utakmicu. Na drugoj strani, Sturm se nalazi na drugoj poziciji, pobijedili su prethodne dvije utakmice i tim je odlučan da pomogne napadaču Alaru da dobije nagradu za najboljeg strijelca. Dabour je trenutno na prvoj poziciji sa 22 gola, dok je Alar na drugoj sa 20, i ovo će biti odlučujuća utakmica u tome tko će biti prvi strijelac. Vratar Siebenhandl, veznjak Zulj i napadači Zulechner i Eze će propustiti utakmicu. Sturm ima vrlo lijep niz protiv današnji protivnika, nakon što su pobijedili četiri od prethodnih pet međusobnih utakmica ova dva tima. Vjerujem da Sturm neće izgubiti u ovoj utakmici. Sretno! (Koeficijenti 27.5 u 14:00 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use