Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja 27.01.

10 objava u ovoj temi

Nadam se da će biti dobar dan za klađenje, i da će naši rukometaši uzeti zlato...

Također se nadam zlatu da i to osvojimo pa da bumo najbolji na svijetu!

Jako zanimljiv meč između Đokovića i Tsonge (Eurosport)...

Tsonga je uzeo prvi set i igra meč života...

Evo ali Đoko se vraća ! Tak da mu za sada set zivota ne pomaže! :)

Ajmo Villareal!!!!!!!!!!!

Dobro je moglo bi završiti nerješeno sada ce se real malo otvoriti a onda je sve moguće rossi i nihat su brzi pa bi mogla neka kontra uletit! ;)

Eh... čekao sam Villareal za 4.000,00 i nakon dva stizanja rezultata oni prime gol odmah nakon šro su ga dali...

Odigrali su dobru utakmicu i nema im se puno toga za zamjeriti...šteta po n-ti put >:( >:( >:(

Eh... čekao sam Villareal za 4.000,00 i nakon dva stizanja rezultata oni prime gol odmah nakon šro su ga dali...

Odigrali su dobru utakmicu i nema im se puno toga za zamjeriti...šteta po n-ti put >:( >:( >:(

Da dobra je tekma bila ali nisu imali sreće a i realu je sve ulazilo! ::)

Sign in to follow this  
Followers 0

• 12:35 Japan - Tajland Oba tima postižu gol/Zbroj golova (2.5) Ne/Više - NV - 2,03 wwin Japan na celu sa Halilhodzicem zele izravno na SP u Rusiju i na tom putu u ovih 6 kola ide im dobro.Trenutno su 2 momcad ove grupe sa 13 bodova iz 6 utakmica, skor 4-1-1 sa gol razlikom 10:5.Kao domacini u 3 utakmice imaju skor 2-0-1 sa gol razlikom 5:4.Japan se prije neki dan osvetio UAE koji su ih dobili u gostima, ali sada su oni njih dobili u gostima sa 2:0.Sto se tice danasnjeg meca, Vaha ne moze racunati na Hasebea i Konnoa od bitnih igraca, a ima tu jos nekih izostanaka.  Tajland je posljednja momcad ove grupe sa 1 bodom iz 6 utakmica uz gol razliku 3:15.Kao gosti odigrali su 3 utakmice i upisali isto toliko poraza sa gol razlikom 1:8.Prije neki dan Saudijska Arabija nanijela im je poraz kao gost sa 3:0.Selektor Kiatisuk Senamuang  u danasnjem necu nece moci racunati na kapitena Theerathon Bunmathan, a ima tu jos izostanaka kao Yooyen, Masuk ii Lashoh. Prvi mec ovih ekipa zavrsen je pobjedom Japana sa 2:0.Kada se pogleda H2H ove repke igrale su 6 međusobnih meceva a Japan je dobio sve susrete.Iako me Japan znao zeznuti u proslosti, danas sam se odlucio za ovaj tip.Gledao sam sto igrati i nekako mi ova oklada najvise odgovara.Mislim da se pobjeda Japana ne bi smjela dovesti u pitanje, e sad da li ce dobiti bez primljenog gola, ja mislim da hoce, ali isto tako ce igrati ozbiljno sto je Vaha najavio i na presici. 22:00 Bolivija - Argentina Dupla šansa i zbroj golova (3.5) X2M - 1,67 wwin Bolivija je davno prezalila ove kvalifikacije, tako da su oni zasad nagazna mina za ove velike repke.Na svom kontu imaju 7 bodova iz 13 utakmica, skor 2-1-10 sa gol razlikom 10:32.Upravo su kao domacini i osvojili ovih 7 bodova, skor 2-1-3 sa gol razlikom 9:12.Njihov zadnji mec je gostujuci poraz od Kolumbije, gdje su izgubili sa 1:0.Zamalo da otkinu bod u tom mecu, ali sumnjiv penal, onda je isti odbranio golman, ali na nogu Jamesu Rodriguezu tako da ipak 1:0 na kraju.Selektor Mauricio Soria u ovom duelu nema problema oko izostanaka. Argentina je jedno vrijeme debelo visila za sam nastup u Rusiji ali su sa dvije vezane pobjede, te uz neke rezultate koji su im godili, sada na 3 mjestu sa 22 boda iz 13 utakmica.Imaju skor 6-4-3 sa gol razlikom 15:12.Kao gosti odigrali su 2-3-1 sa gol razlikom 7:8.Dakle u te zadnje dvije utakmice su se digli na tabeli, a kao domacini su savladali Kolumbiju 3:0, i prije neki dan Cile 1:0.Selektor Edgardo Bauza u ovom duelu ima dosta problema oko izostanaka nekih igraca.Gonzalo Higuain, Javier Mascherano, Lucas Biglia, Nicolas Otamendi, Gabriel Mercado i Emmanuel Mas, svi oni nedostaju. Za Boliviju je poznato da igraju na terenima koji su na velikoj nadmorskoj visini, vjerovatno ce se neki sjetiti i pobjede Bolivije 6:1, ali iako ce danas igrati na  Estadio Hernando Siles koji je na nekih 3500 metara nadmorske visine, odlucio sam se na dvicu.Argentina treba pobjedu ali u Boliviji nisu dobili 20 godina, a dosad su kao gosti protiv Bolivije upisali tek 3 pobjede.Uz sve te danasnje izostanke, zaitm nadmorsku visinu, pa i raspored Argentine, koji do kraja nije bas toliko tezak, mozda bi ovde i mogli kiksati, ali opet ne vjerujem da ce bas izgubiti, stoga ide ova oklada.
    • Kako je došao Karlović over ja pojma nemam. U drugom setu spašavao: 0:40 ; 15:40 ; 15:40.
    • Hrvatska će igrati u sastavu vrijednom 121 milijun eura, sa zvijezdama Bayera, Reala, Juvea i Intera Kapetan reprezentacije u utakmici s Estonijom bit će Ivan Perišić. Na popisu je samo jedan igrač Rijeke, a iz Dinama čak četvorica. Možete misliti kako će orni biti Estonci za susret s Hrvatima(utorak, 18 sati, HTV 2), nakon što su u subotu odradili kvalifikacijski susret s Ciprom u Nicosiji (0:0) i u Tallinn se vratili iscrpljeni u nedjelju rano ujutro. Inače, u dosadašnjih pet kvalifikacijskih utakmica osvojili su ukupno četiri boda jer imaju i pobjedu nad Gibraltarom (5:0). Od BiH su u Zenici primili pet (0:5), a u Bruxellesu od Belgije čak osam komada (1:8). Hrvati su u Tallinnu od nedjelje poslijepodne, a izbornik Ante Čačić i ovom će zgodom na raspolaganju imati respektabilnu momčad, iako je te akcije poštedio Subašića, Modrića, Rakitića, Mandžukića, N. Kalinića i Brozovića. – Uz vrijedna tri boda iz susreta s Ukrajinom, velika je stvar što su se vratili ljudi na tribine, što smo svi zajedno pokazali da možemo biti dobri i na terenu i izvan njega. Ponosimo se time, pogotovo kada se uzme u obzir sve što smo prošli u zadnje dvije godine – kazao je za internetsku stranicu HNS-a izbornik Ante Čačić. Osvrnuo se i na nadolazeću provjeru s reprezentacijom Estonije. – U svim dosadašnjim prijateljskim utakmicama pokušavali smo dati više prostora onima koji inače manje igraju, kako bi potvrdili da su s pravom pozvani u reprezentaciju. Isto očekujem u Estoniji te nam je ta utakmica više nego dobrodošla – zaključio je Čačić. Pogledajte ispod članka kakav bi sastav izbornik mogao izvesti u Tallinnu, vrijedan čak 121 milijun eura, sa zvijezdama Bayera, Reala, Juventusa i Intera (Perišić će biti kapetan), a na klupi će šansu čekati Livaković, Lešković, Bradarić, Ćorić i Čop. Zanimljivo, na popisu za Estoniju samo je jedan igrač lidera domaćeg prvenstva, u cijeloj sezoni neporažene Rijeke (Bradarić), dok su iz Dinama čak četvorica: Pivarić, Lešković, Livaković i Ćorić. Sva četvorica plavih, naravno, u vrhunskoj, životnoj formi, pa ih izbornik i da je htio, nikako nije mogao zaobići. Estonija, 119. na Fifinoj ljestvici (Hrvatska 16.), rekorder je po broju utakmica protiv Hrvatske, ovo nam je već deveti međusobni sraz, do sada imamo šest pobjeda i dva remija. Jedan nam je priuštio Otto Barić u kvalifikacijskoj utakmici u Osijeku 2002. godine (0:0), a drugi Slaven Bilić 2010. u prijateljskoj utakmici u Tallinnu. Cijela estonska reprezentacija, svi igrači s popisa, vrijedi na Transfermarktu samo deset i pol milijuna eura, a najpoznatije ime je stoper Liverpoola, kapetan Ragnar Klavan (116 nastupa) koji vrijedi četiri milijuna eura. Mogući sastav Hrvatske: L.Kalinić - Jedvaj, Mitrović, Vida, Pivarić - Badelj, Kovačić - Pjaca, Rog, Perišić - Kramarić Izvor: Večernji list HRVATSKA - ESTONIJA    8  6  2  0   16-2 Estonija - Hrvatska 0-2 (kvalifikacije za EP 1996 - Tallinn, 4. rujna 1994) Hrvatska - Estonije 7-1 (kvalifikacije za EP 1996 - Zagreb, 3. rujna 1995) Hrvatska - Estonije 0-0 (kvalifikacije za EP 2004 - Osijek, 7. rujna 2002) Estonija - Hrvatska 0-1 (kvalifikacije za EP 2004 - Tallinn, 11. lipnja 2003) Estonija - Hrvatska 0-1 (kvalifikacije za EP 2008 - Tallinn, 2. lipnja 2007) Hrvatska - Estonije 2-0 (kvalifikacije za EP 2008 - Zagreb, 8. rujna 2007) Estonija - Hrvatska 0-0 (prijateljska utakmica - Tallinn, 26. svibnja 2010) Hrvatska - Estonije 3-1 (prijateljska utakmica - Pula, 25. svibnja 2012)
    • Veliki pad koeficijenta na Red Bull nakon prve utrke. Prema svemu sudeći koeficijent bi mogao još padati...
    • Ogroman pad koeficijenta na Vettela nakon prve utrke...
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
      Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
    • VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
      VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
    • FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
      FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
    • Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
      Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
    • Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
      Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
    • Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
      Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
    • Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
      Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
    • Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
      Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
    • Inter povećao plaću Ivanu Perišiću
      Inter povećao plaću Ivanu Perišiću
    • Pirlo samouvjeren: Nitko danas ne igra kao ja
      Pirlo samouvjeren: Nitko danas ne igra kao ja
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE