Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Utorak - 08.04.2008. (Live)

Recommended Posts

Evo Cibona - Split 37:38 na poluvremenu. Under 168 bi trebao proći bez problema (šteta da nisam ovo uplatio malo ozbiljnije, stvarno mi je izgledala prevelika granica)...

Evo u prvom poluvremenu je bilo 75 poena, i tko bi očekivao da under neće proći. Normalno, kao meni u inat, oni su u drugom poluvremenu ubacili 99 poena (86:88).

I eto Cibona je po n-ti put ove sezone pokazala da je ove sezone u ku*** i čini mi se da treba igrati samo kontra njih ili hendikepe ili Xeve ili da gube...

Ha dobro, ali kako mi se ovo nikad ne dogodi kada igram over...

Ipak dobro da niej bio veći ulog  :)

Vidiš kako je dobro kad igraš sa manjim ulogom,pa moš bit i zadovoljan kad fulaš nešto što ti se činilo dostojno večeg uloga. Evo ako češ mi virovat,ja sam Split odigra Over koševe...iznad 168,5...jer sve tekme do sada u ovoj mini ligi su otišli iznad 170 koševa,baš svi mislim. Naravno...sad ja mogu žalit da sam tek 6 kenjavih kuna uložia u to,a čekam još 6 parova,među njima i da Fener zabija i prima sa Chelseom...1,85..ma,lipo je pratit sve ostalo je tek druženje sa kurvom zvanom Nada.

Sign in to follow this  

• Sad vidim da ima Butlera na 20.5 u Betfair po kvoti 2.00. Npr u Wwin je 17.5. Na 20.5 je ovo solidan under.
    • Dennis Schroder 23,5 over @1,72 bet365 4/10   Prva napadačka opcija Hawksa u ovoj sezoni što je i pokazao u prve dvije utakmice ubacivši 28pts Mavericksima i 25pts Hornetsima. Backcourt Netsa je očajan u defanzivnom smislu i ne vjerujem da ga mogu ostaviti ispod ove granice, Collison im je ubacio 21pts, Oladipo 22 i Fournier 22 u prve dvije tekme. Ostale kladionice ga drže na granicama: 24,5 (Wwin i Tonybet) i 25,0 unibet. Sretno ko prati.
    • Brook Lopez under 18.5, marathonbet 1.86 Lopez je u prve dve tekme upisao 20 i 19 poena. Ono sto je zanimljivo da je ovu marginu presao samo za poen u utakmici protiv Feniksa gdje je tekma otisla preko 240 poena. Nocas ga ocekuje tezak posao u oba pravca ofanzivno i defanzivno. Ide na Kazinsa kojem ce pomagati Dejvis. Mogu se ocekivati i licne greske ako ga Kazins napane a vjerujem da hoce jer NOP ce ovdje ici po pobjedu a recept za to je da neutralisu Lopeza. Ne vidim ga ovdje treci put u nizu preko ove margine. Mislim da je vrijeme za jedan under Brooka Lopeza. J.Butler under 19.5, unibet, 1.85 Iako se po rotowire ne ocekuje match up izmedju Butlera i Paul Georga ja ocekujem da ce ipak OKC pomjeriti PG na Butlera i tako ga probati maksimalno neutralisati u ovom mecu. OKC je sinoc izgubila od Utah i ovdje ce traziti iskupljenje. PG je izuzetno opasan u napadu i stoga ce Butler biti na njemu u odbrani te ce se i tu dodatno trositi. Jos jedna pozitivna cinjenica je da OKC jos ima dva superstara kao sto su Westbrook i Melo pa se PG veceras moze posvetiti maksimalno odbrani i time dodatno otezati posao Butleru.
    • Ne mogu puno pričat o NHL-u jer ga ne pratim, mogao bi počet, ali ne mogu ne primjetiti da su ti Edmonton Oilersi prije sezone bili drugi favorit za osvajanje lige, a zasada imaju samo dvije pobjede uz 5 poraza. Tek je prošlo 7 kola, a vidim da ih ima 84 ukupno prije playoffa tako da je još prerano za suditi dali je taj klub pravi pick. Svi ovi nabrojani favoriti moraju imati pobjedničke serije prije ili poslje ako misle biti u vrhu, a zanimljivo je kod NHL-a što ima puno utakmica što daje na dinamičnosti prilikom igranja na ovaj način,...
    • Evo sad sam napravio ukupni rezultat ovih klubova od pocetka sezone, tj. od 7-9 kola. Stanje bi bilo: Toronto 5,22 u, Tampa Bay 3,43 u, Pittsburgh 0,11 u, Washington - 5,17 u, Chicago -5,12 u i Edmonton -7 u. Ipak se ne isplati pratiti ovoliko klubova, najbolje kao sto si naveo po jedan tim, eventualno dva iz jedne iste lige. Kao sto si napisao, najbitnije je da timovi vezu pobjede sto cesce. Npr. Oilersi nisu vezali niti jednu seriju pa je toliki minus. Potrebno je samo pronaci pravi tim i uz ovu strategiju se moze dobro zaraditi.
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme