Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
El Presidente

Srijeda - 9.04.2008. (Live)

16 objava u ovoj temi

Liverpool - Chelsea je prvi SF par, a drugi će pretpostavljam  biti Man.Utd. - Barca  ???

Ja ću se maknuti što dalje od LP jer na taj način mogu mirno uživati u tekmama  ;D, ali ću zato gubiti živce na hokeju i Euroligi  ;D

treci puta u utakmici Livar koji je uvjerljivo zadnji i nemoze se spasiti od ispadanja vodi protiv gorice... a gorica se kao bori za kup UEFA sljedece godine... ma daj, koja muljaza i jad i bijeda... pocinje mi se doslovno gadit vec kladjenje...

a jesi se sjetila Gorica izjednacit, jel? u 90+ 3-3... 3 puta najslabija momcad vodila protiv ekipe koje ocekuju u kupu UEFA... prestrasno kakav je to nogomet...  sigurno namjesten X... zadnji napad bio i gol...  ne vidim drugog objasnjenja...

Košice - Slovan 2:2 nakon 2tr.

luda tekma, slovan vodio 1:0, košice okrenule na 2:1 i imale 7 minuta igrača više, pogađali stative, golman skinuo čuda i čim je kazna završila slovan izjednačio na 2:2

Evo tragikomedija se nastavlja. Igra sam manje od 17,5 golova u vaterpolu mladost-partizan i prvu četvrtinu je bilo 1:0 i več sam bio uvjeren da je to pogođeno i još si mislim ajde neka me sada zaj*** ako mogu i utakmica završi 9:9 (18) taman. Dakle dali su 17golova u tri četvrtine... (Ajde bio je manji ulog, ali stvarno Bed luck po nti put i to u nizu...)

Dobro negdje sam imao 1X, ali to je bilo rizično za igrati...

Dinamo vodio 2:0 a i St.Etienne...

Možda mi sutra Bayern bude i odlučivao o nekom dobitku koji će biti dalje uložen (cijeli) ukoliko kojim slučajem dobijem... (i to na Benficu i Barcelonu, makar je takav plan za sada)...

btw. sretno sa tiketom, Goksim... a bayern, ove sezone vise ne stanuju na mojim tiketima... nije prvi put da su me protiv getafea s*ebali za vece novce...

Ma sve 5 za topic...

Ma mene je getafe prvo zaj*** sa Bayernom i to u 90+, a onda su se sretno "zguzili" sa Barcelonom koja ej imala 3 stative i bila bolja, ali nije igrala perfektno a Getafeovi igrači su se samo prenemagali i zadržavali igru valjajući se i igrajući bunker, međutim mora se priznati da su opasni iz kontri. Bayern i ja već duže u prvenstvu ne igram, ali eto u Cupu UEFA mi se čine kao "sigurniji" par, a sutra sve razmišljam i o X2 na Glasgow Rangersu jer se Sporting pokazao kao bezidejna ekipa u napadu, međutim treba vidjeti sastavi i slično sutra...

Držim ti fige da prođu ti slovenci kako treba. Ja njihovuu ligu već duže izbjegavam...

Opa evo Hajduku i crveni...

a i KArpat stoji 2:1, valjda je sada "pauza" između trečina...

Karpat - Espoo 2:2 FT  ;D

Košice - Slovan 3:2 AOT, Slovan je vodio 3:0 u seriji, a ovom pobjedom Košice su izjednačile na 3:3  8), naravno ne veselim se bez razloga, igrao sam pobjedu Košica kao k.r. u današnjoj tekmi.

Hokejaški listić je prošao, sad slijedi košarkaški  ;D

jbg. nije proslo... meni je inace bayern posebno digao zivac u kupu UEFA sada protiv getafeea kod kuce kad su primili onaj gol u 90+... da ti ispricam sta sam sve mislio 2min prije kraja nebi mi vjerovao... i naravno da me iskarali... evo, danas pala ta Gorica, ovo ostalo mislim da ide bez beda

na poluvremenu:

Peković 4  8) , ali Planinić samo 2 i to prva 2 koša domaćina u utakmici i onda ga Spahija povuče na klupu  ??? i ponovo ga uvede u zadnjoj minuti poluvremena  ??? teško će on u over..........

Pa nemožeš vjerovati. Barca "izgubi" u kornerima 7:8 nakon vodstva 7:4 15minuta prije kraja i nakon što su se vratili sa 1:4. Pa je*** sve. Ovo više nije ni bad luck ovo je stvarno nekakvo prokletstvo da 1,30 ne mogu 5dan za redom pogoditi....

Sign in to follow this  
Followers 0

• Mislim da ćemo gledati dosta izjednačen susret koji će IMO svakako ići u barem četiri ako ne i 5 setova, pa su mi overi jako izgledni. Daleko najsigurnija opcija mi se čini over 33,5 gemova.  Inaće, granice u većini kladionica se kreću oko 41,5-42,5 gemova, pa mi se ovaj over od 33,5 čini jako privlačan. Istina i koef. je manji, ali u nekim scenarijima ovaj over može proći čak  ida budu samo tri seta, u što čisto sumnjam...
    • VRATAR nogometne reprezentacije Toga Kossi Agassa (38) odbio je nastupiti na sutrašnjoj utakmici Afričkog kupa nacija protiv DR Konga jer su u mu domovini bijesni navijači zapalili kuću. Togoanski navijači smatraju 38-godišnjeg vratara najvećim krivcem za poraz od Maroka, pa je njegov dom u Lomeu devastiran i zapaljen, iako je ga je čuvala policija. Izbornik Toga Claude Le Roy kazao je kako je taj potez poguban za moral njegove momčadi koja još ima šanse za plasman u četvrtfinale prvenstva u Gabonu. "Ovo je pravi šok za sve nas i mogu misliti kako je Agassi. Nakon svega, ne mogu reći da ne shvaćam njegovu odluku da ne igra", kazao je Le Roy. Togu treba pobjeda u meču s liderom grupe DR Kongom, a u drugom susretu se sastaju Obala Bjelokosti i Maroko. Izvor: Index.hr
    • VRATAR nogometne reprezentacije Toga Kossi Agassa (38) odbio je nastupiti na sutrašnjoj utakmici Afričkog kupa nacija protiv DR Konga jer su u mu domovini bijesni navijači zapalili kuću. Togoanski navijači smatraju 38-godišnjeg vratara najvećim krivcem za poraz od Maroka, pa je njegov dom u Lomeu devastiran i zapaljen, iako je ga je čuvala policija. Izbornik Toga Claude Le Roy kazao je kako je taj potez poguban za moral njegove momčadi koja još ima šanse za plasman u četvrtfinale prvenstva u Gabonu. "Ovo je pravi šok za sve nas i mogu misliti kako je Agassi. Nakon svega, ne mogu reći da ne shvaćam njegovu odluku da ne igra", kazao je Le Roy. Togu treba pobjeda u meču s liderom grupe DR Kongom, a u drugom susretu se sastaju Obala Bjelokosti i Maroko. Izvor: Index.hr
    • M.Zverev-R.Federer  -3,5setova(1.61)   Što reći o Zverevu starijem nakon onakvog meča protiv Murray-a osim svaka čast,onakav masakrs volejima protiv 1. igrača svijeta se dugo ne pamti. No u ovom susretu pred njim je opet velik izazov i s obzirom na situaciju mnogo teži od onog s Murray-em po mom mišljenju. Gledao sam Federera protiv Nishikori-a i moram reć da me oduševio. Japanac je dobro ušao u meč i poveo sa 4:0 da bi na kraju set otišao u TB gdje je Japanac bio sretniji i spretniji.Nakon toga Federer proigrao i dobio 2 seta u nizu sa 6:4,6:1 da bi se Nishikori opet vratio i uzeo 4. set što nam je donijelo odlučujući 5.set gdje me Federer stvarno iznenadio fizičkom spremom i svježinom,Japancu je trebala i pomoć fizioterapeuta,djelovao je iscrpljeno dok je Švicarac igrao moćno i i u zadnjem setu i slavio sa 6:4. Po meni se stari Federer vratio u svim segmentima igre(pogotovo nakon ovakvog meča protiv zaista jakog protivnika koji je dobro igrao).   Zverev stariji nam je dobio jedno od najugodnijih iznenađenja na ovom AO i ujedno najvećih šokova izbacivši Murray-a koji ni nije bio toliko loš koliko će neki pomisliti,imao je i dobar prvi servis i dosta winnera no Zverev je radio nevjerojatne stvari tokom cijelog meča sa svojim volejem na što 1. igrač svijeta nije imao odgovor.   Imaju 2 H2H susreta Zverev i Federer i oba je dobio Federer bez izgubljenog seta,doduše oba su bila prije par godina no valja i ovaj podatak uzeti u obzir.   Sve u svemu;mislim da je Federer u izvrsnom stanju i da će ovo nekako rutinski riješiti,ipak Zverev nije razina koja bi se mogla oduprijeti ovakvom Federeru koji je nakon pauze željan igre iako Zverev je pokazao dosta dobroga no ja ipak ovdje vjerujem u Federera i njegovu pobjedu u 3 seta.    
    • Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
      SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
    • Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
      Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
    • TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
      TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
    • Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
      Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
    • Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
      SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
    • Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
      Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
    • TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO