Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
eduard7

09.04.2008. Srijeda (Listić dana)

6 objava u ovoj temi

heheh, evo i mojeg listića i razmisljanja sa bloga:

St. Etienne-Lens    1X  1.23    9.4. 18:30

RapidBukur-Politeh. Iasi    1  1.30    9.4. 19:30

Din. Bukurešt-Pandurii TG    1    1.35    9.4. 19:30

CSKAM(3.ut)-Olymp. Pireus  1    1.15    9.4. 18:15

Dinamo Zagreb-Zagreb    1    1.35    9.4. 18:00

Livar-Nova Gorica    2    1.65    9.4. 16:30

Hantuchova D.-Šprem K.    1    1.25    9.4. 19:30

Manchester Utd-AS Roma    1X    1.20    9.4. 20:45

Barcelona(sš)-Schalke 04    1    1.55    9.4. 20:45

Odds: 12,86

Obrazloženja:

St. Etienne igra kod kuće protiv Lensa koji je uspio u proslom kolu u 92.min primiti gol od uvjerljivo najslabijeg Metza nakon što je vodio od 33.minut 1-0. St. Etienne je malo poboljšao igru i smatram da danas nece nikako izgubiti a ovaj X je samo kao osigurač... Inače predlažem da se igra čista pobjeda domaćina ali zbog malo većeg broja parova igrat cu sa dvoznakom ovdje... Odigrat ću i single na netu gdje cu naci najveci tecaj na St. Etienne.

Rapid i Dinamo Bukurešt igraju kod kuće protiv dosta slabijih protivnika i vjerujem da će uknjižiti sva tri boda. Bodovi im trebaju za Europu tako da smatram da ovo prolazi. Pandurii su u proslom kolu dobili vodeću momčad prvenstva Cluj 2-1 ali vjerujem da je na to jako utjecao isključen igrač kod Cluja.. Od 3. do 6. pozicije se nalaze klubovi sa osvojenih 49 bodova a tu su i Rapid i Dinamo koji znaju koliko su ovo važni bodovi kako bi sljedeće godine igrali u kupu UEFA.

CSKA je izjednačila seriju na 1-1 na gostovanju kod Grka. Nakon prve, doslovno, katastrofalne četvrtine u Grčkoj, momci iz CSKA su furiozno krenuli i uspjeli dobiti ovu vrlo važnu utakmicu. Danas igraju kod kuće i 100% sam uvjeren da se repriza prve utakmice kada ih je Olymp. Pireus dobio sa košem razlike nemože i neće dogoditi.

Dinamo igra protiv Zagreba danas u 18:00 prvu utakmicu polufinala Kupa Hrvatske. Kako je prvenstvo već odavno riješeno i Dinamo opet postao prvak Hrvatske, Dinamu još ostaje samo da uzmu i Kup. Trener Soldo najavio je da idu na pobjedu i da želi vidjeti puno bolju igru svojih nogometaša nego prije nekoliko kola kada su takodjer igrali protiv Zagreba. I sami igrači najavljuju pobjedu. Nedostajat će Drpić (D), Mikulić (D) i Balaban (F) no vjerujem da Dinamo ovo pobjeđuje.

Nova Gorica dolazi u goste k Livaru, uvjerljivo posljednjoj momcadi slovenskog prvenstva. Imaju samo 14 bodova dok Primorje, prvi iznad njih, velikih 30. Nova Gorica (Hit Gorica) zasigurno ide na pobjedu jer 2. mjesto koje vodi u Kup UEFA im bježi samo 2 boda. Napominjem da ima još dosta kola do kraja ali smatram da Gorica ovakve sanse nesmije propustati.

Hantuchova i Šprem danas se sastaju na WTA turniru- Amelia Island u SAD. Hantuchova bi morala pobjediti bez problema nasu Karolinu Šprem koja se tek vratila ozbiljnijem treniranju i mislim da ce joj danas Hantuchova ipak biti prevelik zalogaj...

Zadnja dva para su parovi iz Lige prvaka. Barcelona doma igra protiv Schalkea kojeg je vec pobjedila 1-0 u Njemačkoj mada neki kažu i pomalo sretno i spretno. Danas igraju u Barceloni gdje nitko osim Barcelone nije favorit. Iako Barcelona ne briljira u zadnje vrijeme mislim da u LP jedino pokazuju igru one stare Barce i danas nece dozvoliti nikakvo iznenađenje. Današnji igrači koji mogu nastupiti za Barcelonu: Valdés, Pinto, Thuram, Zambrotta, Puyol, Milito, Márquez, Abidal, Sylvinho, Edmílson, Touré Yaya, Xavi, Iniesta, Gudjohnsen, Eto'o, Henry, Bojan, Giovani. Još nema Messija no smatram da ce i ova ekipa moći riješiti Schalke kod kuće.

Manchester dočekuje Romu kod kuće bez dva standardna braniča - Vidića i Ferdinanda. Roma dolazi bez Tottija i to je za njih vrlo veliki minus. Manchester po meni neće izgubiti na Old Traffordu no daleko od toga da Roma neće ići napraviti pothvat. Gube 2-0, sada igraju u gostima i bit će im jako teško no oni nemaju ništa za izgubiti. Upravo zbog toga na ovoj utakmici danas moglo bi biti mnogo golova tako da i sam OVER 2,5 bi trebao biti odlican pick za danas.

Vjerojatno ću od gore navedenih parova sastaviti 2-3 ticketa.

Sretno svima!

sorry goksim sto nisam c/p u pravi topic al stvarno nisam stigao prije...

gorica zeza iako to nisam ocekivao... u 50.min izjednacili da bi 5min kasnije primili drugi gol... :(  A UPRAVO sada 2-2! :):):):) valjda ce sad dobit...

inace, uplacivao sam oko 16.00 tako da je koef na Goricu sa 1,65 pao na 1,4!!!

btw. sretno sa tiketom, Goksim... a bayern, ove sezone vise ne stanuju na mojim tiketima... nije prvi put da su me protiv getafea s*ebali za vece novce...

he ja htio staviti na goricu , ali sam tek oko 15 do pet stigao u kladu, tak da sam to preskocio...  ali opet me zezo hokej, prvo stavim na kosice konacni ishod 1 i onda se predomislim i stavim cistu jedinicu ...  i bilo je x pa onda poslije 1...  hebi ga bit ce bolje... vise se uopce necu opterecivati time sto fulam, od sad stavljam sta mislim i boli me đon

Dinamo Zagreb

više kornera/ Barcelona - Schalke 1  (7:8)

Bayern X2 (četvrtak)

mislim da "sigurnije" nije moglo, a ako i ovo padne onda u ku*** sve...

Pa nemožeš vjerovati. Barca "izgubi" u kornerima 7:8 nakon vodstva 7:4 15minuta prije kraja i nakon što su se vratili sa 1:4. Pa je*** sve. Ovo više nije ni bad luck ovo je stvarno nekakvo prokletstvo da 1,30 ne mogu 5dan za redom pogoditi....

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Ajmo ekipo poceo jos jedan masters turnir iz serije ATP 1000 pa ajmo navalite... Od mene sutra kad malo bojle razmatram ponudu ide jedan dabl/triple 
    • Ja sam se ponadao da si pronašao neku skrivenu promociju, ali nije ni ovo loše Isplati se odigrat neki malo jači tiket pa ako prođe odlično, a ako ne dobiješ svoje nazad. Evo link od videa u kojem je sve objašnjeno (ima i part 2) ukoliko se nisi snašao dosad:  
    • Da tako je, krivo sam ja procitao post..
    • Ss daje vujina 3.5 golova treba over potegnut kad nema duleta
    • Vozači Formule 1 vježbali start više nego ikad prije FIA je vozačima Formule 1 ove godine odlučila još više otežati start u odnosu na prošlu sezonu, a iako su na predsezonskim testiranjima startove vježbali više nego ikad prije, vozači kažu da je nevjerojatno teško postići konstantnost. Najveća promjena za 2017. je način na koji poluga kvačila iza upravljača kontrolira rad spojke, koji od sada mora biti linearan, što znači da polovina hoda poluge odgovara napola otpuštenoj spojci. Dosad taj odnos nije morao biti linearan pa su inženjeri mogli podesiti da je većina hoda poluge unutar određenog područja hvatanja spojke čime se vozačima olakšao start. Jednostavno rečeno, vozači će morati startati slično kao i u cestovnim automobilima – privući polugu kvačila, dodati gas kako bi se okretaji podigli na željenu razinu i u trenutku gašenja svjetala popuštati spojku i kontrolirati gas. "Sve je bilo na inženjerima, a sada je samo na vozačima" 

"Više nema točke u kojoj smo samo trebali otpustiti spojku", kaže novi Sauberov vozač Pascal Wehrlein. "Samo ste morali otpustiti spojku između 10% i 80%", dodao je Kevin Magnussen: "Imali smo mapu u kojoj se podešava prijanjanje, gume i razina goriva. Start je dosad bio 100% na inženjerima. Ali sad je u potpunosti na nama". Start bi trebao biti nepredvidiv kao na prvim utrkama 2016., ali uz razliku što bi 2017. to trebalo potrajati cijelu godinu. Zato su vozači tijekom predsezonskih testiranja start vježbali više nego ikad. "Nikad za vrijeme testiranja nisam toliko vježbao start", priznao je Valtteri Bottas. "Neki startovi su dobri, a neki zaista loši", rekao je Romain Grosjean. "Možete imati sreće i jako dobro startati, ali možete imati i lošu sreću i u potpunosti zabrljati". "Nevjerojatno je teško postići konstantnost", kaže Marcus Ericsson. "Šanse za pogrešku puno su veće, posebno s pritiskom na startu utrke. Nema više sustava na koji se možemo osloniti, sad sve ovisi o ručnoj spojci i papučici gasa". Inženjeri će spojku moći kalibrirati samo u petak i tako pogađati kakve bi temperature mogle biti u nedjelju, kao i prijanjanje na startu utrke. Izvor: Index.hr
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
    • Celtic v Glasgow Rangers: Jedan od top derbija u svijetu nogometa se igra u nedelju u škotskom Premiershipu
      Celtic v Glasgow Rangers: Jedan od top derbija u svijetu nogometa se igra u nedelju u škotskom Premiershipu
    • Everton v WBA: The Toffeesi pod svaku cijenu žele zadržati 7. mjesto
      Everton v WBA: The Toffeesi pod svaku cijenu žele zadržati 7. mjesto
  • Bet365

• Teme

• VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
      VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
    • Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
      Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
    • Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
      Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
    • Diego Costa želi u Kinu, ali mu Chelsea ne dozvoljava
      Diego Costa želi u Kinu, ali mu Chelsea ne dozvoljava
    • Verrattijev agent priznao da bi veznjak mogao napustiti PSG na kraju sezone
      Verrattijev agent priznao da bi veznjak mogao napustiti PSG na kraju sezone
    • Lionel Messi otkrio šta misli o dolasku Paula Dybale u Barcelonu
      Lionel Messi otkrio šta misli o dolasku Paula Dybale u Barcelonu
    • Chelsea dogovorio transfer Monacovog ‘čuda od djeteta’
      Chelsea dogovorio transfer Monacovog ‘čuda od djeteta’
    • U 23 godini, Buffonova karijera je mogla otići u potpuno drugom smijeru
      U 23 godini, Buffonova karijera je mogla otići u potpuno drugom smijeru
    • Barcelona bira između tri sjajna igrača, legenda napušta klub
      Barcelona bira između tri sjajna igrača, legenda napušta klub
    • Barça dovodi novog trenera i plaća ga 8 milijuna eura po sezoni!
      Barça dovodi novog trenera i plaća ga 8 milijuna eura po sezoni!
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE