Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Pitanje/problem


El Presidente

Recommended Posts

dali je dopušteno na forum postavljati analizirane parove s objašnjenjem i reklamom jedne dobre stranice koja ih obrađuje ?

Ako se radi o kvalitetnim analizama koje bi pomogle svima nama u odabiru parova, kao administrator, nemam ništa protiv. Međutim ne želim da se počnu prenositi svakakve analize i listići sa raznih blogera i "dojava stranica" jer smatram da tome nije mjesto ovdje.

Molio bi Vas da me kontkatirate na email svijetkladjenja@gmail.com s detaljima,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

evo jedan prijedlog..

mislim da bi bilo dobro kada bi admin otvorio jedan podforum po nazivom PROJEKTI.

-tu bi svi clanovi foruma, koji to zele i koji se ozbiljno uhvate u kostac s kladionicom otvorili svoj projekt

gdje bi javno iznijeli svoje ciljeve, nacine kako sebi povecati zaradu..itd

evo npr..

lojola projekt

otvaram ovaj svoj mali projekt s ciljem napredovanja i bolje zarade.

cilj - zaraditi sto vise novaca

bankroll - 500kn

uplata po tiketu - max. 50kn

.........................................................................................

ako bankroll padne ispod 200kn max. ulog se smanjuje na 20kn. ( ili se povecava, ovisno o bankrollu)

redovito praviti update stanja u banci, i redovito analiziranje parova na forumu

pa eto..ako se slazete samnom, mislim da bi bilo zanimljivo pratiti kako tko napreduje,

zajedno tugovati i veseliti se

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Imam jedan problem ! Da li se neko kladi u Tempobet kladionici ! Kladara je odlična po kvotama. Međutim registrirao sam se i nikako nemogu uplatiti depozit. Pomoču visa debit kartice. Ako se neko kladi tamo zanima me kako uplačuje. Hvala...

 

Zašto misliš da je odlična kladionica, odnosno po ćemu je bolja od vodećih svjetskih kladionica kao npr. bet365 ili druge? Web im , da se blago izrazim, ne izgleda impresivno.

 

Po pitanju uplate, preporučujem skrill.

Link to comment
Share on other sites

Ima jače kvote ! Po gotovo na nogomet. Kladim se ja i u bet 365, William Hillu, Marathonu i u 1xbetu ! Ali mi se sviđa i ova. Zato sam pitao ako se neko kladi tamo i kako uplačuje. U ovim drugim uplačujem i isplačujem preko Visa debit kartice bez problema. Molio bi te ako ikako saznaš da javiš. Hvala...

Ne kladin se tamo ali sto se tice visine kartice ja sam je koristio u pocetku za uplatu. Sve je ok bilo, no kako mi izvjesca o transakcijama dolaze na mobitel i u tim izvescajima uz standardnu uplatu ili isplatu uvijek neka provizija pa sam zbog toga preso na skrill.

Link to comment
Share on other sites

Ne kladin se tamo ali sto se tice visine kartice ja sam je koristio u pocetku za uplatu. Sve je ok bilo, no kako mi izvjesca o transakcijama dolaze na mobitel i u tim izvescajima uz standardnu uplatu ili isplatu uvijek neka provizija pa sam zbog toga preso na skrill.

kolka je provizija? pa i skrill te uredno odere za 22kn nebitno kolku svotu isplačuješ..

Link to comment
Share on other sites

Tako je iskrill uzima lovu prilikom uplate i isplate. A visa debit ne. Jedino ako neke kladionice ne uzimaju proviziju. Inače plačam za visu mjesečno 5 kuna. Inače puno mi je jeftinije preko nje nego preko skrilla...

Onda ti nisi nikad pravio isplatu na visu. A nije toliko stvar u proviziji koliko u sigurnosti a i samom kladenju, jer skrillu drzava ne moze nista dok visi i banki mogu..

Link to comment
Share on other sites

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Listic-u-stranim-on-line-kladionicama-mogao-bi-vas-stajati-50.000-kuna-kazne

Klađenje u stranim online kaldionicama je zabranjeno stoga nije pametno raditi uplate i isplate direktno sa bankovne kartice na kladionicu jer kad tad će porezna početi češljati i kažnjavati ovakve stvari. Iskreno do sada nisam ćuo za niti jedan slučaj da je netko dobio kaznu za to ali kada ponestane novaca za ove 'gadove' sigurno će lupat kazne.
Ista stvar se dogodila sa radom preko studentskog ugovora, gdje je doslovno 100% studenata dobilo kaznu za povrat poreza u posljednje dvije godine.

Zato koristite skrill ili neteller kao posrednika u prijenosu novaca do kladionice i sa kladionice. Uzmu vam proviziju ali bolje njima 20kn nego ovoj prčiji i jednu kunu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://poker.bet365.com/en?affiliate=365_517747&utm_content=buffer11139&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

 

Zanima me da li ima netko iskustva s pokerom na bet365 i na koji se način uzima besplatnih 5€ bez depozita koji često vidim da se reklamira, konkretno na facebook stranici nogometni transferi??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Malo nekonvencionalno pitanje, ali koju banku koristite?

 

Pitam zbog situacije sa Skrillom - imam skrill karticu, ali iznos je manji i ne može se cijeli dignuti ako se diže preko kartice, pa sam rađe poslao novce sa skrilla direktno na tekući račun, i to je bilo u utorak ujutro, novaca još nema (99% su u ponedjeljak na računu) .Slična stvar mi se dogodilo sa povratom novaca preko Pay Pal-a, još ih čekan. Moja banka (HPB) je inače spora sa knjiženjem transakcija, ali ovo je i za njih presporo.

 

Čujem da je Erste sada dosta jaka i napredna (sviđa mi se sučelje za internet bankarstvo), da li je tko od vas na njoj i da li je imao problema vezano za uplate/isplate na skrill ili nešto slično?

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use