Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Pitanje/problem


El Presidente

Recommended Posts

Jel moguće otvaranje nekog natjecanja u pogađanju tipova?

S obzirom da ima mnogo banner od kladionica, one bi mogle biti (simbolični) sponzori...

Otvaranje natjecanja u pogađanju tipova je planu u skorije vrijeme, kada bude više aktivnosti na forumu pa sa nekim argumentima (vecom posjecenoscu, brojem članova i aktivnostima na forumu) možemo tražiti i nagrade od strane sponzora. Trenutno, nažalost, premalo ljudi piše analize i svoja mišljenja da bi nam sponzori tj.online kladionice izašle u susret, međutim vjerujem da ćemo u vrlo skorom roku imati argumente da zatražimo nagrade od sponzora te da organiziramo natjecanje...

Link to comment
Share on other sites

imam nekakve ideje koje cu vjerojatno i predlozit u skorije vrijeme sto se tice sajta i foruma...

Gorane jeli radi PP?

ako radi posalji mi MSN adresu ako imas??

da malo porazgovaramo o tome...  ;D

PP nažalost još ne radi, ali evo moja MSN adresa ovdje (goran91415@hotmail.com) pa me svatko tko želi može kont. iako sam jako jako rijetko online...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Neće mi poslat privatnu poruku... Što znači skraćenica IMO ??? To me baš zanima jer sam ju vidio na drugim forumima isto??

Nažalost sa PM imamo već duže problem i to nije do Vas. Pokušavamo otkloniti problem već neko vrijeme i nadam se da ćemo uskoro to i uspjeti. Do tada, svakog korisnika sa foruma možete kontaktirati putem emaila. Njegove kontakt podatke možete naći klikom na njegov profil. Nažalost trenutno je ovako i jasno mi je da bi komuniciranje za neke stvari putem PM-a bilo puno efikasnije, ali nadam se da će uskoro i taj problem biti otklonjen.

IMO = skracenica za "in my opinion"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

    Da li bi bilo interesantno otvoriti temu o skandinavskim ligama ? Npr. 1.i 2. Svedska i Norveska . Dok cekam ove u vecernjem terminu uvijek odigram 3 para sto pocinju u 19 . Tako da mi brze prodje vrijeme . S obzirom na nepredvidjivost rezultata vjerujem da bi se imalo o cemu diskutirati . Iako rezultati podsjecaju malo na baseball , nikad ne znas tko ce koga ,pogledaj prosli tjedan . Kako se blizi kraj aktualnim ligama pa da popunimo prazninu. A da , i Finska je krenula pa stavimo sve u isti kos..

Link to comment
Share on other sites

     Da li bi bilo interesantno otvoriti temu o skandinavskim ligama ? Npr. 1.i 2. Svedska i Norveska . Dok cekam ove u vecernjem terminu uvijek odigram 3 para sto pocinju u 19 . Tako da mi brze prodje vrijeme . S obzirom na nepredvidjivost rezultata vjerujem da bi se imalo o cemu diskutirati . Iako rezultati podsjecaju malo na baseball , nikad ne znas tko ce koga ,pogledaj prosli tjedan . Kako se blizi kraj aktualnim ligama pa da popunimo prazninu. A da , i Finska je krenula pa stavimo sve u isti kos..

Nemam ništa protiv otvaranja novih tema, dapace. Nisam baš ljubitelj navedenih liga i jako rijetko ih igram (najviše (a i tada rijetko) po ljeti kada su gotovo pa i jedini u ponudi). Jedan od razloga zašto izbjegavam te lige jesu i dosta čudni rezultati i nepredvidljvost gdje svatko svakoga može dobiti a tu je i problem jezične barijere tj. sve službene stranice klubova su na skandinavskim jezicima što nama dodatno otežava u traženju korisnih informacija...

Ali ako ima interesa, ako želite, slobodno otvorite temu, u za to predviđeni dio foruma  ;)

Link to comment
Share on other sites

     

    Po pravilniku foruma clan 2 tocka 8 : zabranjeno pametovanje poslije utakmica

   

    Primijetio sam da se vecina pali ,pa i ja, na onu foru , ovima treba a ovima ne treba , mislim da bi bas poslije odigranih utakmica trebalo ukazati igracima na kojim stvarima trebaju biti oprezniji . Samo u zadnjih 7 dana imam bar 10-15 primjera koji nisu zavrsili onako kako smo ocekivali upravo zbog takvog razmisljanja. A kad pogledas malo bolje te utakmice , da su se npr.igrale usred sezone  ne bi nas povela takva euforija i rezultati su bili uglavnom realni. I sam sam padao zbog istih razloga ali na greskama se uci.

   

    Mislim da bi se moglo analizirati utakmicu i poslije zavrsetka jer bi to poticalo na oprez u daljnjim slicnim slucajevima i trebalo bi pomoci igracima da ne srljaju..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Bok svima!

Da li je ovaj forum aktivan?

Ja sam jako zainteresiran da pomognem forumu jer prosli na kojem sam bio i trudio se...ugasio se jednostavno, jer sam se samo ja trudio ostali nisu bili bas zainteresirani.

Poštovani, još jednom Vam kao administrator želim dobrodošlicu na forum i nadam se da će Vam biti od koristi. Tijekom ljeta, kao i prijašnjih godina, aktivnosti na forumu zamru budući da obično nema previše sportskih događanja. Dolaskom hladnijih dana i početkom mnogih liga i forum svake godine postaje aktivniji. Očekujem da će se kroz narednih 20-ak dana mnogi stariji članovi polako uključiti u rasprave, a ja to planiram napraviti oko 01.10.

Kroz par godina sam zaključio da je najbolje ostaviti lige petice prvih mjesec dana da se vidi gdje je tko, tako da od 01.10. svakodnevno možete očekivati i moje analize i razmišljanja, a vjerujem da će se još mnogi pridružiti kao aktivni članovi, kada se, kroz par dana forum pokrene...

Svaka analiza, informacija ili razmišljanje je dobrodošlo tako da slobodno podijelite svoje prognoze sa drugima na forumu  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Stranica napreduje i postaje aktivna sto mi je izuzetno drago.

Evo jedan prijedlog koji bi dodatno ali i sigurno povecao popularnost foruma i ucinio davanje prognoza jos zanimljivijima.

Rijec je o statistikama forumaša. Stvarno nemam ideju kako to podesiti jer se bas osobno ne razumijem u te stvari.

Znaci za svaki par koji ''forumas'' ostavi u ''listic dana'' biljezi se njegov uspjeh ( bila prognoza uspjesna ili neuspjesna )

tj. statistika. Npr. ''Ante'' 41 pogoden par, 21 nepogoden par ili nesto u tom stilu.

Znaci nakon svake prognoze koju forumas ostavi, a zavrsila je, duzan je napisati da li je par pogođen ili nije, i to

doticne osobe na forumu evidentiraju. Ili slicno.

Neznam kako ovo ostvariti, ali sigurno bi bilo bolje i ucinilo forume zanimljivijima.

Nadam se da ce te shvatiti bit teme, i da ce se ovo mozda ostvariti. Ako bilo kako mogu pomoci u

ostvarenju ovoga mozete se pouzdati u mene.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Evo pošto sam po struci računalni tehničar i sad studiram elektrotehniku moram ti reći da je isprogramirati da se to samo radi automatski jako teško,gotovo nemoguće. Jedino da se vodi pismena evidencija no tu sad već dolazi pitanje poštenja,volje i zainteresiranosti ljudi.

Imas pravo, vidio sam ovo na par drugih stranica gdje zapise vode iskljucivo par osoba.

Ali takoder im je i puno lakse kad samo 10-oro ljudi stavlja parove.

Link to comment
Share on other sites

Ideja je dobra i sviđa mi se (ako se dobro sjecam, prije godinu dana je bio sličan prijedlog), međutim smatram da je tehnički prilično zahtjevno provesti ovakvu ideju.

Nažalost, trenutno sumnjam da ću se moći pozabaviti ovim, međutim kroz par mjeseci lako moguće. Mislim da je poprilično složeno napraviti da se podaci sami ažuriraju, a ručno unošenje podataka ima svoje mane a također treba racunati da broj članova svakim danom raste i da bi jednog dana bilo itekako fizički zahtjevno unositi ručnu statsitiku za sve aktivne članove...

Međutim ideja je dobra i svakako bi doprinjela kvaliteti foruma, jedini je problem tehnički provesti tu ideju. Kada ulovim vremena malu ću proučiti neke stvari, možda bi ideja mogla relativno brzo i zaživjeti  ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use