Jump to content
Sign in to follow this  
El Presidente

Petak - 11.04.2008. (Live)

Recommended Posts

Ančić izjednačio na 1:1, ali Karlović mi je digao živac i to opako, baš se vidjelo da igra preko kurca  >:(

Ma ja ga osobno baš ne volim ali po svemu je trebao dobiti. A najjace mi je bilo poslije kada je netko iz momčadi rekao za HRT da su napravili pretrage, slikanje koljena i sl. i da nema nikakvih tragova ozlijede. A i zanimljivo je kako je Karlović šepesao kao pas sa tri noge pred kraj 2.seta, da bi se u 3. sasvim normalno kretao...

Nadam se da ga Prpić, koji je već kod mnogih izgubio kredibilitet, više neće stavljati u momčad!

ma sve sam sredio, hvala svejedno! ;)

a sto se tice karlovica, za mene je on sve samo ne pravi tenisac... imao sam ga na tiketu danas. ma i da dobije 10puta za redom nadala i federera nebi promjenio misljenje o njemu... samo nabija lopticu na servisu i nista drugo... roddick isto nabija i zivcani jaaako puno ali je jos na nekom balansu ali ovaj.... svi ga poceli hvalit kad je poceo brejkat i vracat servise i onda opet odjednom sve po starom... u jednu ruku mi ga je iskreno zao dok u drugu ne...

a nebih htio ništa reći o karloviću jer taj mi tip spada u grupu giričekom, vujčićem, bagarićem i žižićem koji je sa 25 godina umoran ko pas pa nije mogao igrati za repku, a cijelu sezonu je presjedio na klupi u PAO-u

najblaže rečeno to su SMRADOVI našeg sporta, a imam i neke druge "prigodne" nazive za njih, ali neću ih pisati da ne uvrijedim one koji čitaju

Sign in to follow this  

• Za sve ljubitelje NBA!  
    • (Koeficijenti 17.12. u 08:20 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Olympiakos BC - GS Lavrio - GS Lavrio +20.5 1.90 bet365

Grčka A1 košarkaška liga. Susret počinje u 16:30. Olympiakos vezao dva poraza (protiv AEK-a prije šest dana i protiv Bambera u Euroligi prije dva dana). Umorni su, a trener Sfairopoulos je pod pritisnikom. Spanoulis je u prethodne dvije utakmice imao dosta manje minuta nego inače, što se pokazala kao loša odluka trenera tima iz Pireja. Poraženi su protiv Bamberga u Euroligi iako su imali vodstvo i preko 10 razlike u trenucima. Naravno, ne vidim ovdje Lavrija kao pobjednika, ali oni su sigurno jedan od timova koji nisu baš najdraži Olympiakosu na domaćem terenu. Uz to, Olympiacos u narednoj sedmici očekuju dvije jake utakmice u Euroligi (protiv CSKA i Efesa), tako da se nadam da će pokušati sačuvati nešto energije i za te euroligaške susrete.
    • Carmelo Anthony više od 20.5 poena @1.80 bet365 Adams definitivno OUT, i samim tim Westbrookove lopte će ići drugim igračima. OKC igra protiv Nicksa, Anthony protiv svog bivšeg tima s kojim se nije rastao baš u najboljoj atmosferi, loši odnosi ostali. OKC sinoć igrali produžetke protiv Phile, tako su meni Knicksi favoriti, mislim da to neće biti blow out tako da bi Anthony trebao odigrati nekih 35 minuta. Zadnji put kada je igrao protiv Knicksa imao je 22 poena, a Melo također uzima najviše šuteva kada OKC igra u gostima. Danas ranije je granica bila nešto manja, ali i ova od 20.5 je po mom mišljenju value.
  • Bet365

• Teme