Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota - 12.04.2008. (Live)

15 objava u ovoj temi

Drugi set:

15:0 za Hrvatsku u prvom gemu drugog seta. Dvostruka pogreška i 30:0 za naše. 0:40 nakon druge za redom dvostruke pogreške Talijana. Odlična igra na mreži Ančića i 1:0 za Hrvatsku u drugom setu.

Drugi set:

15:0 za Hrvatsku u prvom gemu drugog seta. Dvostruka pogreška i 30:0 za naše. 0:40 nakon druge za redom dvostruke pogreške Talijana. Odlična igra na mreži Ančića i 1:0 za Hrvatsku u drugom setu.

Naši dobro igraju. Ma šta dobro, odlično a i rijetko kada pamtim da su me naši u parovima u Davis Cupu iznevjerili. Nažalost nastupio je Bolelli pa je u SSu koeficijent 1,00 jer je trebao nastuupiti Cipolla...

upravo sam to sad skuzio i bas sam te to htio pitat.. pa u k sa tavim s*anjima... 1,35 ode u vjetar

A znam. Šteta da je koef. 1, ali tehnički to moraju napraviti jer da našiu nisu dobili a oni ti sruše opkladu a na listiću piše sasvim drugi par siguran sam da bi imali puno pritužbi a možda i pokoju tužbu... HL je to elegantno riješila i napisala Hrvatska-Italija i tamo nema takvih problema dakle tko god igrao za koga opklada vrijedi.

Ja sam se ponadao da će u SSu vrijediti jer su do 4:4 na txtu pisali rez., a onda su napisali "ne igra se"...

Vidim HSV mnoge muci. Derby sam totalno fulao kao potencijalno iznenađenje a vidite Dinamo. Prije nekih 5 mjeseci sam ih čekao za 15.000 i odigrali su 1:1 a bili su im potrebniji bodovi a danas ih lagano boli ku*** i vode 2:0. Jao jao jao

Meni tek Juve nešto bitnije nosi jer je na glavnom a do tada kako bude... Bilo bi lijepo i da pomocni prođe.

e proklet bio do smrti moje njemacki nogomet a posebno gamad BAYERN i HSV... jos govorim necu vas igrat, nema sanse i onda me frend nagovori... e pa to je prokleto kad drugog poslusas a ne sebe...

Juve je trenutno 2:2 i igrač više. Odlično prvo poluvrijeme, a nadam se da će ostati i 1X do kraja.

Sada će početi Barca pa da vidimo šta će napraviti. Guiamares i Marseille su prošli pa ih čekam za nešto (čisto 2)...

Ajmo Barca i ajmo Juve!!!

ma hebla me barca, bolje receno suci

E Barca Barca, baš me vole zaj**** a i ja nađem klubove koje ćću forsirati na listićima... Dobro da nisam igrao na glavni 2ku, ali šteta mi je da pomočni nije prošao kada sam več pogodio dva para a i Barca je dvaput vodila, ali nevjerojanto je koliko su puta oni ispuštali vodstvo pod Rijkardovom palicom. Ako ga ne smijene na kraju sezone ne znam šta će im trebati...

ej care, ma nije Rijkard nista kriv, bar po meni... pa ne igra on, igraju igraci... igra kako je igrao svih ovih sezona, nije promjenio nissta prestrasno... stvar je u igracima koji vise nisu za klub "Barcelonu"... Barcelona i bez prve postave ovakve protivnike bi morala rjesava ko iz sale ali eto... igraci su glavni krivci jer oni ganjaju loptu... jel vidis malog krkica? ne pusta priliku da igra sto bolje da je neznam sto... messija svi ocekuju... valdeza treba maknut sto prije, pa i Dinamov Koch brani sigurnije, k vragu!! Rijkard zna svoj posao a igraci su te zvijezdice o kojima direktno ovisi uspjeh kluba...

ej care, ma nije Rijkard nista kriv, bar po meni... pa ne igra on, igraju igraci... igra kako je igrao svih ovih sezona, nije promjenio nissta prestrasno... stvar je u igracima koji vise nisu za klub "Barcelonu"... Barcelona i bez prve postave ovakve protivnike bi morala rjesava ko iz sale ali eto... igraci su glavni krivci jer oni ganjaju loptu... jel vidis malog krkica? ne pusta priliku da igra sto bolje da je neznam sto... messija svi ocekuju... valdeza treba maknut sto prije, pa i Dinamov Koch brani sigurnije, k vragu!! Rijkard zna svoj posao a igraci su te zvijezdice o kojima direktno ovisi uspjeh kluba...

Slažem se da je velika krivica u nekim igračima, ali moraš priznati da izgubiti prvenstvo nakon prednosti koju je Barca imala u prošloj sezoni zaslužuje "divljenje". A i ove su im rez. loši dobrim dijelom iz razloga što su nekad dali gol i išli po drugi, a sada nakon postignutog gola igraju "talijanski", čuvajući rezultat, a to ne znaju i to im se je obilo u glavu puno puta. Pa pogledaj sam ojučer su vodili 2 puta i oba puta primili gol poslije, pa Betis, pa... Ma duga je to lista i mislim da se u iole ozbiljnom klubu takve stvari ne smiju dešavati a tu je ponajviše odgovoran trener. Nije mi jasno zašto je sa Betisom zatvarao igru kada su bili puno bolji, a kada je Betis "osjetio krv" bilo je kasno...

ah... imas pravo ali opet... tako vrijedni i skupi igraci bi i takve takticke zamisli trebali odraditi...

samo znas sto, mene i dalje kopka to sto je gl sponzor lige bwin... i to me uzasno bode kad odlucim tamo nesto odigrat... a i u bundesligi ista stvar... iskreno, real bi morao danas ove nasapunat ko balavce ali iskreno neznam... sad zvuci ludo ali vidjet cemo

Sign in to follow this  
Followers 0

• Federer osvaja Miami 3.00 bet365  Roger nastavlja sa sjajnim igrama. Nakon što je osvojio Indian Wells bez izgubljenog seta, ovdje je nastavio u sličnom tonu pa su tako pali Tiafoe 7:6 6:3 i Del Potro 6:3 6:4. Danas ga očekuje dvoboj protiv Bautiste protiv kojega ima 5:0 u međusobnim susretima i čak 12:0 u setovima. Realno bi morao proći, Bautista oscilira u zadnje vrijeme a i nema igru za Rogera. Ako prođe ide na pobjednika Berdych-Mannarino, trebao bi proći Čeh koji također dosta oscilira u zadnje vrijeme, gubi dobijene mečeve (vs Nishioka 6:1 5:2 i servis), a i Fedex ga je nedavno na AO lagano dobio. U polufinalu bi Federera čekao možda i najveći izazov, Wawrinka ili Kyrgios. Više bi volio Wawrinku jer je Kyrgios stvarno crna mačka za svakog tenisača i može dobiti baš svakoga. Trebali su igrati u polufinalu IW-a ali je Kyrg predao prije početka. Sa Wawrinkom je igrao finale i slavio je 6:4 7:5. U finale bi mu došli Nadal ili Nishikori, prvog je prebio u IW-u 6:2 6:3, a drugi ga je namučio na AO al od tada ne igra dobro. Ovaj tip nisam smio odigrati prije početka samo zato jer je Delpo bio u njegovom ždrijebu i to već u trećem kolu, nakon što sam odgledao taj meč sinoć i vidio tu dominaciju, odlučio sam ovo odigrat pa neka i izgubi odmah od Bautiste večeras. Wawrinka i Kyrgios će se potući do polufinala, prvi igra protiv mlađeg Zvereva a drugi protiv Goffina i onda ako prođu igraju međusobno i tu će biti svega. Sa druge strane tko god dođe svejedno, a ako i dođe Roger do finala moći će se braniti ako bude potrebe. Na osnovu odgledanog sam ga morao probati pa neka i ispadne odmah kao što je to odradio Murraya na Indian Wellsu. Naravno, manji ulog.
    • Ako netko treba račune za bet365+skrill neka se javi u pp ili na mail lordmainen@gmail.com. Lp
    • Čopu i Kramariću prilika u napadu, Pjaca i Perišić ofenzivni bokovi Ante Čačić, kao i domaćin Martin Reim, danas nudi drugačiju sliku nacionalne vrste nego u zadnjem kvalifikacijskom ogledu.
      - U prvih 11 igrat će osmorica koji nisu startali s Ukrajinom, na klupi ću ostaviti Badelja, Jedvaja i Pivarića, iako postoji i varijanta da Pivarić krene, u tom slučaju vani bi bio jedan od stopera - rekao je hrvatski izbornik koji očekuje da Hrvatska još jednom potvrdi klasu.
      Odlučio se za raspored s trojicom u obrani, uvjetovan i raspoloživim kadrom jer tako će moći i Čopu i Kramariću dati priliku u napadu. Tih 3-5-2 ili eventualno 3-4-1-2 čine od Marka Pjace i Ivana Perišića vrlo ofenzivne bokove, zapravo krila na kojima će nastojati preletjeti Estoniju. Bradarić u rukama ima balans ekipe, a Kovačić i Rog su veznjaci koji trebaju dati kreativni štih. Vida je vjerojatno od stopera prvi kandidat za ponešto odmora.
      - Ova je utakmica prilika da igrači koji su dio reprezentacije, a ne igraju toliko, dobiju punu minutažu. To im je šansa da potvrde kako se s pravom nalaze ovdje, da su kao pojedinci vrijedi nacionalne vrste i da svaki može dati svoj obol te uskočiti kad god zatreba. Očekujem motiviranu, odgovornu i discipliniranu Hrvatsku koja će težiti da dođe do dobre igre i, naravno, napraviti rezultat - kazao je Čačić koji i ne krije da računa na još jednu pobjedu.
      - Ne bježim od uloge favorita, ali ne trebamo zaboraviti da je Estonija domaćin. Ovdje usto nisu baš prave nogometne prilike jer travnjak je u problematičnom stanju, a i vrijeme je vrlo hladno. Hrvatska je za svakoga vrlo poticajna, svi su jako motivirani da protiv nas budu što je moguće bolji. Ne očekujem laku utakmicu. Vjerujem kako ćemo učiniti sve da naši igrači angažmanom, pristupom neće dopustiti da se limitira njihova kvaliteta.
      Koliko takve utakmice pokažu?
      - Meni jako puno, zato ih rado igram. Vidite da ne bježim od njih, nisam ni od jedne. Svaki susret vam da određene odgovore, ako imate za njega spremne upitnike. Mnogo mi pomaže, na taj način faktički i slažemo ekipu.
      Izbornik je jučer odveo momčad da se prošeta starim dijelom grada.
      - Nije nam baš ugodno, ipak smo došli iz drugačijih vremenskih prilika, iritira kako puše, ali nadam se da su se uspjeli rekuperirati od utakmice u petak.
      Kako vam se čini Estonija?
      - Pogledali smo njihovu zadnju utakmicu s Ciprom, imaju stopera u Liverpoolu, Klavana… Uvijek skupljam informacije o protivniku, ali apostrofiram našu momčad. Ovdje je Hrvatska vrlo teško izvlačila utakmice, u prvoj je Šuker dao dva gola, jednom je Niko Kovač zabio kukom, a Ottu Bariću su na debiju u Osijeku priredili neugodno iznenađenje kad su igrali 0:0. Oni će nastojati dati sve od sebe, moramo biti ozbiljni i u tom slučaju bit će sve u redu.
      Vatreni su, kao i Estonci, trenirali na igralištu uz prugu, a dok su se igrači razgibavali, Čačić nam je govorio:
      - Pogledao sam snimku utakmicu s Ukrajinom, pitao sam sam sebe zašto sam bio tako miran za vrijeme susreta, da bih se u snimci uvjerio kako smo imali potpunu kontrolu. Čak i u drugom poluvremenu, za koje svi kažu da smo pali, nismo pali jer taj posjed Ukrajine bio je daleko od našeg gola. I napravili su vrlo malo konkretnih prijetnji. Ova nam je pobjeda zaista velika i vrijedna.
      Sljedeći kvalifikacijski dvoboj je 11. lipnja na Islandu, u tom smislu Tallinn dobro dođe kao klimatski uvod, no prije u lipnju Čačić planira još jedan prijateljski sraz. Pitanje je s kim, ali intrigantno je gdje. HNS je preliminarno najavio da će to biti Zadar.
      - Zašto ne bismo igrali u Zadru? Pazite, tamo na Stanovima može doći četiri tisuće ljudi, to je grad koji ima hotele, na početku ljeta izvrsna bila bi promidžba Dalmacije - potvrdio je Čačić da se o tome ozbiljno razmišlja.
      - Pobornik sam da reprezentacija igra po cijeloj Hrvatskoj, ja sam je doveo u Koprivnicu, narod je voli svugdje, i u Splitu, i u Istri, i u Slavoniji… - jasan je izbornik. Izvor: psk.hr
    • Estonija – Hrvatska. Hrvatska će u utorak igrati prijateljski meč u Tallinnu u sjajnom raspoloženju, nakon što smo pobjedom nad Ukrajinom (1:0) u Zagrebu učvrstili vodeće mjesto u skupini nakon prve polovice kvalifikacija za SP Rusija 2018., a u lipnju nas očekuje možda i presudni ispit u gostima kod Islanda. Izbornik Ante Čačić u ovom test susretu će dati priliku igračima koji su dosad imali manju minutažu, pogotovo jer u Estoniji neće nastupiti asovi iz klubova koji nastupaju u Ligi prvaka, plus još Kalinić i Brozović Zato će ovo biti idealna prilika onima koji su dosad uglavnom “grijali klupu” da se nametnu izborniku za sljedeće ispite u kvalifikacijama, a zaigrat će i Ivan Perišić, koji je preskočio Ukrajinu zbog kartona. Uglavnom, unatoč svim izostancima, “Vatreni” će nastupiti sa jedanaestoricom koja je svakako za klasu jača od Estonije. Domaćini su pretposljednji u svojoj skupini, iz jednostavnog razloga što su zajedno sa Gibraltarom, izgubili su od Belgije sa 1:8 (!!), u BiH sa 0:5, te doma od Grčke sa 0:2. Ipak, u subotu su ostvarili pozitivan rezultat na Cipru, remiziravši bez pogodaka – 0:0. Naravno, i ovi rezultati pokazuju da je riječ o selekciji koja se ni po čemu ne  može mjeriti sa Hrvatskom. Brojke: Hrvatska ima 6 pobjeda i 2 remija u 8 međusobnih susreta sa Estonijom, zaustavljeni smo na 0:0 u posljednjem susretu u Tallinnu, bio je to prijateljski meč 2010., a dvije godine kasnije smo dobili također prijateljski ogled doma sa 3:1. Australija – U.A.E. Australija dočekuje ovaj meč u delikatnoj poziciji, zaostaje 3 boda za vodećim tandemom  Japan/Saudijska Arabija, što znači da bi u ovom trenutku “Klokani” ostali bez Svjetskog prvenstva! Prije 4 dana su napravili ozbiljan kiks, odigravši samo 1:1 protiv Iraka na gostovanju, a zapravo na neutralnom terenu u Teheranu, gdje su vodili golom Leckiea (39.), ali im je Yasin (76.) odnio 2 velika boda. Zato sad u Sydneyu nemaju izbora, sve osim trijumfa bilo bi težak, možda i fatalni gaf. U.A.E imaju bod manje od domaćina, a nakon dobrog starta su svoju veliku priliku prokockali također prošlog tjedna, kad su u vjerojatno presudnom ispitu izgubili doma od Japana sa 0:2 pogocima Yuye Koba, čime su “Samuraji” izbornika Vahida Halilhodžića pobjegli i njima i Australiji. No, barem sad u Sydneyu ni Emiraćani nemaju razloga za preveliko taktiziranje, moraju i sami jurišati na pobjedu, čak i bod im ne znači puno… Brojke: U 1. kolu ove skupine Australija je trijumfirali nad Emiratima u Abu Dhabiju sa 1:o pogotkom Tima Cahilla. Bolivija – Argentina. Argentina je ovo dvokolo dočekala u vrlo delikatnoj poziciji, na 5. mjestu koje vodi u play off, stoga im je trijumf nad Čileom od 1:0 zaista zlata vrijedio: istovremeno su skočili u zonu izravnog plasmana na SP i osvetili se rivalima za poraze u oba finala Copa Americe, lani i 2015. godine! Pogodak Messija iz jedanaesterca u Buenos Airesu je tako donio malo vedrine u tabor “Gaučosa”, ali posao još nije ni blizu kraja, apsolutno moraju slaviti i u utorak, kako bi otvorili vrata Moskve! Nedostajat će im, zbog kartona, udarni napadač Higuain. Bolivija, jasno, ne spada u istu nogometnu kategoriju, uz to, domaćini su već odavno izgubili sve nade u eventualni plasman – imaju mizernih 7 bodova nakon 13 kola. Ipak, treba reći da su prošlog tjedna prilično namučili Kolumbiju u Barranquilli, te pali tek u 83. minuti iz dvojbenog jedanaesterca! Ipak, više od snage domaćina, Argentince plaši, kao i uvijek kad gostuju u Boliviji – nadmorska visina, meč se igra u La Pazu, na 3637 metara nadmorske visine, gdje gostima uvijek ponestane – zraka! Brojke: Upravo taj faktor bio je presudan u epskoj katastrofi Argentine 2009. godine, kad je pod vodstvom Maradone izgubila u La Pazu sa 1:6 u kvalifikacijama za SP 2010. No, u zadnje 2 godine Argentina je već 4 puta svladala Boliviju i to sa 7:0 i 5:0 u prijateljskim mečevima, pa 2:0 u prvom meču kvalifikacija za SP 2018., te još 3:0 lani na Copa Americi. Dakle, ukupno 17:0. Čile – Venezuela. Čile je porazom kod Argentine u petak (0:1) dospio i nezavidan položaj, dvostruki osvajači Copa Americe (2015. i 2016.) su ovo 14. kolo (od ukupno 18) dočekali tek na 6. mjestu, koje donosi eliminaciju i neodlazak na SP, što bi za Sancheza, Vidala i društvo bio zaista pravi debakl. Stoga je suvišno i isticati koliko im je važno da u Santiagu nadmaše ovog autsajdera i vrate se u trku, koja će očito do posljednjeg daha biti dramatično, jer je čak 6 selekcija zgusnuto od 2. do 7. mjesta u samo 5 bodova, a dvije će morati otpasti odmah… Venezuela je posljednja u poretku, dobila je jedan od 13 mečeva do sad (uz 3 remija i 9 poraza), te uz Peru i Boliviju čini tercet selekcija koje su već otprije izvan svih kombinacija za plasman na SP. No, u ovom turniru to ne znači puno, sve reprezentacije igraju svaki meč kao da je finale Mondiala. Venezuela je dosad u 6 gostovanja upisala samo jedan bod, a u petak je na svom terenu odigrala 2:2 sa Peruom, prokockavši vodstvo od 2:0 koja su joj u prvom dijelu donijeli Villanueva i Otero. Brojke: Čile je dobio sva 4 prethodna ogleda sa Venezuelom uz ukupnu gol razliku 14:1! Prvi meč ovog ciklusa dobio je u gostima sa 4:1, dvostruki strijelci bili su Pinilla i Vidal. Budućnost – C. zvezda. | KOŠARKA ABA LIGA U Podgorici se igra uzvratni meč, nakon što su Beograđani glatko i lako dobili prvi na svom parketu sa 82:67. Tako su poveli sa 1:0, apsolutni su favoriti ne samo za plasman u finale, nego i za obranu titule. Jedini stvarni problem za njih je, jasno, umor i fokusiranost na Euroligu, gdje će u sljedećih 10 dana odlučivati sa Darussafakom o plasmanu u play off. Inače, u tom  prvom  meču u “Pioniru” domaćini su zabili 12 trica, predvodio ih je tercet – Gudurić, Simonović (obojica po 18 koševa) i Kuzmić (14). Kod Crnogoraca su podbacili svi ključni igrači, a nakon ovog meča je Williams izbačen iz momčadi. Jedini sa dvoznamenkastim brojem poena bili su Klassen (12) i Vranješ (11). Ipak, za očekivati je u Podgorici veći otpor Budućnosti, pred svojim navijačima u dvorani “Morača”. Brojke: Zvezda je dobila sva 3 ovosezonska ogleda protiv Budućnosti, u regularnoj sezoni bilo je 77:54 i 82:66 prije spomenutog meča u polufinalu play offa. Dakle, ukupno su Beograđani u tim susretima bili bolji za čak 54 poena razlike! Izvor: psk.hr
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
      Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
    • Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
      Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
    • Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
      Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
    • VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
      VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
    • FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
      FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
    • Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
      Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
    • Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
      Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
    • Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
      Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
    • Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
      Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
    • Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
      Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE