Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Srijeda - 16.04.2008 (Live)

Recommended Posts

Mislin se šta sa ovom našom ligom. Hajduka sam davno reka više ne igrat.- Mislim da bi Rijeka napokom tribala nekog dobit,ali žaj mi Zadra. Hajduku su pustili,sad se žeste na Rijeku. Zagreb mora osvajit bodove kontra drugoligaša Međimurja,ali nisu ni oni toliko loši,samo je tu pitanje motivacije. A Dinamo po običaju je uvik ima lagan posa sa Osijekom. Soldo je uzeo svoju prvu titulu a da prstom nije maknuo. I ja bi u proljetnom djelu osvojio trofej sa onolko bodova.

Mislin se šta sa ovom našom ligom. Hajduka sam davno reka više ne igrat.- Mislim da bi Rijeka napokom tribala nekog dobit,ali žaj mi Zadra. Hajduku su pustili,sad se žeste na Rijeku. Zagreb mora osvajit bodove kontra drugoligaša Međimurja,ali nisu ni oni toliko loši,samo je tu pitanje motivacije. A Dinamo po običaju je uvik ima lagan posa sa Osijekom. Soldo je uzeo svoju prvu titulu a da prstom nije maknuo. I ja bi u proljetnom djelu osvojio trofej sa onolko bodova.

Ma...

Dinamo je bez neke motivacije a postoje i špekulacije da bi mogli pustiti Osijeku jer im trebaju bodovi. Mali je koef. i za mene (a volim modru boju) je to NO BET.

Zagreb bi trebao dobiti Međimurje ali ne vidim nikakav VB u koeficijentu a i Međimurje je u 2.pol. sa Dinamom pokazalo da i oni znaju igrati nogomet.

Po meni Šibenik bi trebao dobiti Inter u vrlo važnoj utakmici. Inter igra loše na gostovanjima a Šibeniku je ovo jedna od najbitnijih utakmica.

Rijeka sam odigrao jer je vrijeme da se prekine serija bez pobjede. Imaju solidnu ekipu, a Zadar je još pomalo potresen tragičnim događajem i igraju loše na gostovanjima.

Evo i izjave Dalića http://sport.hrt.hr/htvsport/nogomet/2007_2008/sezona.html - pod video izvještaji...

pozz ekipa  8)

Ja sam već prije 3 sata mogao reći da mi je dan uspješan, odigrao sam jedan jutarnji double i to je prošlo, sad sam već podignuo lovu i uplatio jedan večernji da se ima što pratiti  8)

Volim tenis  ;D

E to je lijepo... Idealan početak dana  ;)

Ja više volim "nočni" termin, jer sma iskusio više puta da u ranim satima nemam baš sreće...

Taman i ja poša da to napišem. Vode iod 35-e sekunde,a njima triba 12 minuti da pozovu komentatora sa Kantride,a on sam se nebi javia. Eto,igra sam to,posluša sam tebe. Ajax naravno,samo taj Celtic mislim da se danas oprašta od ambicija za titulu,pa nisan to tia.

Taman i ja poša da to napišem. Vode iod 35-e sekunde,a njima triba 12 minuti da pozovu komentatora sa Kantride,a on sam se nebi javia. Eto,igra sam to,posluša sam tebe. Ajax naravno,samo taj Celtic mislim da se danas oprašta od ambicija za titulu,pa nisan to tia.

Ma gledao sam kada su Celtic i Rangers igrali prije 2.tjedna i Celtic je bio bolja ekipa na terenu, ali nisu iskoristili svoje šanse. Očekujem da će danas pobjediti i tako produžiti nadu o osvajanju prvenstva, a Glasgow bi bio zadovoljan i sa Xom pa mi se 1X čini dosta sigurnom opkladom. Međutim to je derbi i može se dogoditi kao i u prošloj utakmici da Cletic stvori 5-6 prilika koje ne iskoristi, a Glasgow napravi 1-2 i da gol. Nadam se da se povijest neće ponoviti danas...

Jao jao jao... Ajax je bolji imao je 2 100%tne prilike uz ovaj gol i fulali su sa dva metra iz voleja nevjerojatnu situaciju a gol su primili u 45:32 a nadoknada je bila 1minutu, dakle u zadnjoj jeb*** sizuaciji... Najgori mogući trenutak...

Nadam se da će dobiti jer se vidi da su bolji ali više put ase je već pokazalo da bolji uvijek ne pobjeđuje...

Ajmo Ajax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jel prati mozda tko Bayern ?

Nisam gledao utakmicu. Vode 2:1 i još 14ak minuta do kraja...

Btw. molio bi da malo smanjite format slike u potpisu. Nemam ništa protiv, samo su malo prevelike dimenzije. Hvala  ;)

E da Celtic vodi 1:0 i nadam se da neće izgubiti...

A mene neće pa neće,baš sam proklet da biram neke debilne momčadi. Umisto Stutgarta,Dinama,Celtica...ja nađem ove luzere iz Dortmunda. Srića Robert Kovać nije doša u dinamo,inaće bi bili di i Borusija sada. Kad god moja momčad vodi 2-0,pa primi 1 gol,do kraja primi i drugi. A kad moja momčad gubi 2-0,da 1 gol,odma prima i treći. Tako to ide....grrrrrrrrrrr

Sign in to follow this  

• Da ti si je prilagodio i to više nije double bet već samo vezane pobjede sa ulogom koji je dobitak od prošlog kola, zanimljivo.  Šta ako padneš? Dižeš jedinicu ili ponovno sa 20 eura? Šta ako dobiješ dvije za redom, ideš dalje ili uzimaš profit i krećeš opet sa početnom jedinicom od 20 eura,... Upitna je kvota 1.40, ali kao što kažeš za početak, ako si siguran u poznavanje igre treba igrat Golden State -12 @1.90, sa 10 eura, ali bolje oprezno po tvome.  Vidiš u NBA ne daju kvote za dvije tekme istog kluba unaprijed i tu mi se gubi ideja sa početka topica, no treba vidjeti kako ovo ide,...sretno!
    • E ovako kupio sam paysafe Card u Njemačkoj od 50 eura i supersport mi ga ne prihvaća gdje ga mogu iskoristit ili postoji način da ga nekako prebacim na internet račun ?  Oprostite na offtopicu 
    • Prilagodio sam ovu strategiju, tj. isao sam na sigurniju varijantu. Trazim vezanu pobjedu i tu je gotova prica. Biram samo jake timove s laganijim rasporedom u iduce dvije, tri ili koliko je potrebno vec utakmica da bi se vezala pobjeda. Igrat cucu samo nba i nhl zbog dinamike takmicenja.  Bankroll mi je 300 €, a pocetni ulog 20. Oklada 1 Dallas - Golden State  -6,5 na Warriorse s 1,40 kvotom. bet365. Krenuo sam s nesto sigurnijom marginom zbog samopouzdanja.  Nakon ovog gostovanja, Warriorsi imaju tri domace utakmice i to protiv Toronta, Washingtona i Detroita i za ocekivati je sve pobjede. Znaci, ako veceras pobjede Dallas s vise od 6,5 razlike, taj dobitak ce biti i ulog za iducu utakmicu protiv Toronta i ako ta prognoza prode, vezana pobjeda je ostvarena i tu je kraj serije.  Znaci Golden State -6,5 protiv Dallasa uz 20*1.40=28  Ako prode iduci ulog je 28 na utakmici protiv Toronta koja je na redu za dva dana, a ah ce se izabrati kad izade ponuda. Mislim da ce ova strategija funkcionirati. Samo treba gledati povoljan raspored u iducih par utakmica za najjace timove. 
    • Middleton over 15,5 SS Middleton ove sezone u prosjeku zabija 13,7 poena po utakmici..zabio je bostonu 15, clevelandu 8 i portlandu 18..uzima dosta suteva ali veceras ce jos vise jer nema Brogdona. Ocekujem da ce uz antetokounmpa veceras biti glavni igrac protiv charlottea.   Dragic over 22,5 SS Dragic ove sezone na 20 poena..zabio je orlandu 17(uz nikakav sut) i indiani 23..kod atlante veceras nema glavnog igraca njihovog schrodera i ilyasove uz vec neprisutnog plumleeja i bembrya..jedino me strah BO ali vjerujem da Goran moze ovo lagano u prve tri cetvrtine prebaciti
    • Mislim da je on out za phoenix ovu sezonu
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme