Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

19.04.2008. Subota (Listić dana)

14 objava u ovoj temi

Ja sam prorijedio ponudu, te se dvoumim između 7-8 parova a tek ću sutra odlučiti šta ću igrati...

Uz Lyon za koji sam napisao i analizu http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=391.msg2104#new izglednim mi se čini i pobjeda Šibenika, Rome, Arsenala, Auxerre, Fiorentine, Seville, Barcelone (ovdje oprez jer Barca ima Ligu Prvaka slj. tjedan i igra gradski derbi ali opet previše su je suci oštetili u zadnjim kolima a imali su i puuuno nesreće, pa je vrijeme da i to jednom dođe na naplatu).

Više sutra...

Kakva su druga razmišljanja???

Sve mi se čini da bi Šibenik mogao nešto dogovoriti sa Međimurjem kojem bodovi ne trebaju a koeficijent je oko 1,60 što je super. Šibenik je u prošlom kolu ugostio Inter i bio bolja ekipa ali nisu imali sreće niti kvalitetne završnice, a i u 92'minuti im je trebao biti dosuđen kazneni udarac... Međimurje je odigralo par solidnih predstava pred svojom publikom te su namučili Hajduk i Dinamo ali u obrani Međimurja ima puno šupljina što je pokazala Rijeka koja se je do tada mučila dati gol...

SUbota taj kljucan dan koji se ceka evo mojih nekih prijedloga:

Sevilla, Celtic, Zaragoza, Fulham, Dortmund, Roma....

Stvarno cijenim tvoj rad i znanje kolega ali Dortmund ??? ??? pa ako to prode ja ti skidam kapu , jer svi dobro znamo da Bayern i najprije njegovo trener imaju cilj osvajanja duple krune u Njemackoj ligi pa zatim i Kup Uefa i mislim da su i vise nego blizu tog cilja i jos kad pogledam u kakvoj formi i kako igra Dortmund toplo-hladno ali vise hladno  ;D i da sigurno daje prednost prvenstvu i da tu odradi posao do kraja kako ne bih usao u opasnu zonu ,a ne kup gdje je preko njega svakako osigurao nastup u Kup Uefa iduce godine posto ce Bayern da bude prvak!!!I na kraju najbitnije Bayern je vec pokazao kako im lezi Dortmund pogotovo u zadnjem susretu sto i sami rezultati pokazuju kolega da ne spominjem samu kvalitetu sutrasnjeg kompletnog Bayern-a  ::) ::)

sve 5 kolega ALI!!! pa taj bayern mi doslovno ide na jetra i pri samoj pomisli mi me slabo... kakva ekipa i kakvi rezultati... to sto sad nekog nabili pa kao naj su...jesu ali malo sutra... ona pustena tekma doma protiv vec koga, kad ih cekao za 5soma kn i naravno jedini par, pa getafe doma pa se onako kur*inski provuku u gostima kod njih dalje u kupu UEFA a getafe ne da je zasluzio nego je doslovno morao proci... ma slabo mi od te ekipe..

Ma po meni je Bayern puno bliže pobjedi, međutim to može biti vrlo škakljiva utakmica jer bi igrači Bayerna u utakmicu mogli ući malo potcjenjivački vođeni nedavnom velikom pobjedom nad Dortmundom dok bi Dortmundovi igrači zbog toga trebali biti dodatno motivirani da dokažu da nisu toliko loši kao što je rezultat sugerirao...

Možda nešto odigram sa manjim ulogom jer će OBN prenositi pa čisto da bude zanimljivo, ali mislim da ima i boljih paroa u današnjoj ponudi...

ima sigurno... meni jucer, tj danas u noci kad se kompletirao tiket uslo 1300kn na 100uloga... e sad, dal da danas igram ili ne ni sam neznam... ima brdo zicera a znam da ne prolaze svi...

ima sigurno... meni jucer, tj danas u noci kad se kompletirao tiket uslo 1300kn na 100uloga... e sad, dal da danas igram ili ne ni sam neznam... ima brdo zicera a znam da ne prolaze svi...

E pa super si dobio. Ma rasporedi si da možeš sa tim igrati i danas i sutra i npr. utorak LP. Riskantono je sve staviti na jedan listić, ali ako prođe je jako lijepo...

Btw. malo ste me zainteresirali za utakmicu u Njemačkoj pa sma počeo malo čitati i sad sam na mukama jer me vuće da igram prolaz Bayerna... (nisam to još našao u ponudi)

Borussia Dortmund: Ziegler (Höttecke) - Rukavina, Hummels, Wörns, Dede - Kehl - Blaszczykowski, Kringe - Tinga - Frei, Petric

Missings: Degen

FC Bayern München: Kahn - Lell, Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, van Bommel (Ottl), Ze Roberto, Ribery – Klose (Podolski), Toni

Missings: Altintop, Sagnol, Jansen

Any other outcome than a Bayern win would be a big surprise for me!

...Bayern will take it very serious. Hitzfeld said in an interview (kicker) that the DFB-Cup is more important in his opinion than the UEFA-Cup...

Borussia Dortmund: Ziegler (Höttecke) - Rukavina, Hummels, Wörns, Dede - Kehl - Blaszczykowski, Kringe - Tinga - Frei, Petric

Missings: Degen

FC Bayern München: Kahn - Lell, Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, van Bommel (Ottl), Ze Roberto, Ribery – Klose (Podolski), Toni

Missings: Altintop, Sagnol, Jansen

Any other outcome than a Bayern win would be a big surprise for me!

...Bayern will take it very serious. Hitzfeld said in an interview (kicker) that the DFB-Cup is more important in his opinion than the UEFA-Cup...

Istina da zna Bayern kidati zivce ali opet postavljeni sastav za danasnju tekmu i vec vise dugo spominjani cilj koji se i ovdje navodi ne navodi nista drugo osim lagane pobjede Bayern-a (naravno moje skromno misljenje) ::)

Istina da zna Bayern kidati zivce ali opet postavljeni sastav za danasnju tekmu i vec vise dugo spominjani cilj koji se i ovdje navodi ne navodi nista drugo osim lagane pobjede Bayern-a (naravno moje skromno misljenje) ::)

Mislim da će Bayern uzeti Kup, ali me je uvijek u kupu strah produžetaka jer njima igraju i produžetci i nama ako igramo 2 ne igra... A nigdje u zemaljskim klad. nisam našao u ponudi prolaz...

Još imam neke dileme, ali uskoro će sve biti posloženo za uplatiti...

Kaj se tiče Dortmunda i Bayerna mislim da ce danas svi trpati na Bayern jer nakon one pobjede od 5-0 svi su uvjereni da ce se to ponoviti zato meni nekak smrdi ta tekma a i Bayern nije neka super dobra momčad (to je moje mišljenje) jer nisu pokazali nis ekstra ove sezone tak da mislim da se isplati probati kontra bayerna odigrati ipak su to veliki rivali tak da je sve moguće pa nije dortmund vreca za napucavanje...

Kaj se tiče Dortmunda i Bayerna mislim da ce danas svi trpati na Bayern jer nakon one pobjede od 5-0 svi su uvjereni da ce se to ponoviti zato meni nekak smrdi ta tekma a i Bayern nije neka super dobra momčad (to je moje mišljenje) jer nisu pokazali nis ekstra ove sezone tak da mislim da se isplati probati kontra bayerna odigrati ipak su to veliki rivali tak da je sve moguće pa nije dortmund vreca za napucavanje...

Kolega dragi nitko i ne kaze da su oni vreca za napucavanje ali po pokazanoj igri i formi nisu niti daleko ,jer izgubiti na svom terenu u prvenstvu od prosjecne ekipe Hanovera gdje su im bodovi mnogo potrebni i sad ici nesto traziti protiv motiviranog Bayern-a koji ima svoj cilj je krajnje smijesno ,a jos vise ne ozbiljno igrati na njih .....a sto se tice Bayern-a oni jesu ipak super momcad za ovu ligu i sve ekipe u njoj sto pokazuje i sam tabela zar ne  ;)

Kolega dragi nitko i ne kaze da su oni vreca za napucavanje ali po pokazanoj igri i formi nisu niti daleko ,jer izgubiti na svom terenu u prvenstvu od prosjecne ekipe Hanovera gdje su im bodovi mnogo potrebni i sad ici nesto traziti protiv motiviranog Bayern-a koji ima svoj cilj je krajnje smijesno ,a jos vise ne ozbiljno igrati na njih .....a sto se tice Bayern-a oni jesu ipak super momcad za ovu ligu i sve ekipe u njoj sto pokazuje i sam tabela zar ne  ;)

to sam ja tak reko nakon jer nakon onih 5-0 svi ocekuju pobjedu sa hendijem bayerna jer sam primejstio da dostaljudi to igra...Dortmundu bodovi trenutno netrabaju ali ako nastave lose igrati mogli bi doci u neugodnu situaciju da se bore za opstanak...neznam zivi bili pa vidjeli kaj ce se desiti danas...

Glavni:

Roma

Lyon

Pomocni:

Arsenal

Barcelona

Bayern

Šibenik

Još sam kombinirao pobjedu Auxerrea, Fiorentina, Seville, Slaven-Rijeka 2-3gola, Celtic, Podravka, Zagreb (košarka), Houston (MLB)...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Brown - Raonic, Brown +7.5 @1.57 unibet Bio sam u dilemi sa ovim parom, najvise zbog Dustina Browna koji je totalno nepredvidljiv lik ali se ipak uzdam u njegov servis koji ukoliko bude solidan morao bi pokriti ovaj hendi. Brown danas trazi sansu protiv treceg reketa sveta. Raonic ima dobar zreb, do 1/8 finala ne bi trebao imati problema a i kasnije u 1/4 ima Nadala ili Monfilsa, ukoliko ne bude vecih iznenadjenja. Raonic je u prosloj sezoni popravio ostale segmente igre ali i dalje gubi bitne meceve protiv Djokovica i Murraya. Medjutim, to ne osporava njegov ranking, ima bombastican servis, nece se Brown previse trositi na returnu i ocekujem veliki broj lakih poena a i Browna sa glavnim fokusom na svoje gemove i mozda neku sansu u tie breaku ako do njega dodje. Sezone je tek krenula, obojica su puni energije, juce smo videli veliki broj "velikih" imena koji su ispustili set ili dva, oni polako podizu formu kako turnir odmice a Brown ponekad zna odigrati jako dobro protiv top 10 igraca pa eto ovaj hendikep deluje kao value jer bi mogao lako biti pokriven cak i u 3 seta. Opelka - Goffin, Opelka +6.5 @1.57 bet365 Jos jedan slican tip gde je Goffin apsolutni favorit, Opelka zeljan dokazivanja i ovde nema sta izgubiti a takvi igraci su uvek najopasniji. Opelka je poznat kao novi Isner zbog svog razornog servisa. U  prosloj sezoni je izbacivao neka velika imena poput Andersona, Younga itd a i jacima uzimao set. Goffin verovatno zeli sto pre zaboraviti proslu sezonu jer je bila ispod svih ocekivanja, videcemo da li ce ova biti sto bolja ali na pocetku u Dohi nije delovao preterano dobro, pogotovo protiv Verdacsa. Taj mec sam igrom slucaja odgledao  i mogu reci d a je Goffin poklanjao veliki broj lakih poena. Opelka igra dobro tie breakove, moze lako i uzeti set ovde jer sumnjam da ce Goffin drzati koncentraciju na maximumu u sva 3 seta a i kao sto rekoh kod prethodnog tipa, ako imamo 3 seta nije nemoguce da Amerikanac svede poraz na minimum, nesto tipa 6:4 7:6 6:3

T. Haas - Paire, T. Haas uzima set @1.68 unibet T. Haas veteran koji je na zalasku karijere, zbog povreda je propustio celu 2016-u ali se sada vratio. Protiv Janowicza je odigrao prosle nedelje jedan egzibicioni mec i koliko-toliko osetio podlogu. Bez obzira na dugo odsustvo i godine, Haas je iskusan lisac i sigurno ce pokusati dobiti veceras, videcemo da li ce imati snage za ceo mec. Da Haas igra protiv nekog drugog tenisera verovatno bi i preskocio ovaj tip ali kad igra protiv Pairea, kralja oscilacija u muskoj kategoriji onda je 1.68 must-take. Paire je po meni neozbiljan lik, ne radi se tu o nedostatku discipline jer je vrhunski teniser, nego je prosto u 90% slucajeva nemotivisan ili bar tako deluje sudeci po njegovim partijama. Mislim da retko kad on otvori Grand Slam turnir bez izgubljenog seta ili 2. Ne bi iskljucio ni ispadanje u prvom kolu, sto da ne pored svih onih iznenadjenja sinoc, ovo cak i ne bi bilo toliko veliko

Sve u svemu, moze Nemac do seta, zeljan je igre i sigurno ce uhvatiti Francuza u padu koncentracije i to iskusno okrenuti u svoju korist. Sousa - Thompson over 3.5 sets @1.50 bet365 Sousa je igrao finale Aucklanda pre 2 dana i posle 3 seta izgubio. Imao je 2 dana odmora ali sigurno bi bio puno sveziji da nije bilo tog turnira. Auckland je dosta dobro odradio, cak je dobijao sve u 2 seta do samog finala. Thompson ovde igra pred svojom rajom, podrska iz publike nece nedostajati a gde ima podrske tu ima i motivacije za pobedom. Nedavno je u Brisbane-u izbacio Ferrera, iako je ogroman deo meceva u prosloj sezoni proveo po challengerima ima jako dobar rezultat iz prosle godine, hard mu je omiljena podloga i verujem da ce uzeti barem set Portugalcu veceras.    Osim ovih predloga, potpisujem dobar deo vec napisanih poput hendikep na Verdasca, Karlovica vise setova i gemova, Muller 1 itd. Sretno svima, nadam se nesto boljim rezultatima nego sinoc, bilo bi cudo da se onakva noc ponovi i veceras
    • ocekujem da ce cak pocet cindric ,duvnjaka na manjoj minutazi jer se ocekuje pobjeda pogotovo ako se odvoje duvnjak sigurno nece puno igrat jer igra obranu pa ce ga odmarat vjerovatno , uglavnom uvjeren sam u over krila nasih jer njihova krila nemogu ni priblizno parirat nasim krilima takoder eventualno mandalinica  al mi je puno bolji pick stepancic 
    • horvat prvi puca kao u prva dva meca ja msm  ako ga krene ici ce preko garant a strlek trpa kontre i sa krila suteve iovako svaku tekmu netrebaju mu penali ,a stepancic mora zabit na njegovoj pozicij   u obrani igraci  nit su visoki nit su obrambeni igracimislim da bi bas morao otic na 5 6 komada , takoder ocekujem duvnjaka under  a kontreca nebi dirao jer ovaj retardirani babic nonstop igra sa dva pivota pa se moze zalomit koji gol i neka kontra..koju on redovno istrci   tu bi se slozio ocekujem nekih 5 6 razlike jesu losi al nasi ni saudijsku arabiju nisu mogli razguzit nego jedva 
    • Da pisem analize sa 2-3 recenice necu i ne pisem tako, a vi ostali pisite.Evo ti jedna analiza nadam se da je zadovoljavajuca jer je posljednja na ovom forumu.   23:55 Goffin - Opelka Zbroj gemova 1 set -9,5+ over - 1,60 wwin David Goffin ima 26 godina, dolazi iz Belgije, i trenutno je 11 igrac na ATP listi.Proslu sezonu zavrsio je na skoru 53-26, od cega je 27-12 hard, na kojem kroz karijeru ima 136-74.Ove sezone ima skor 3-1, a poceo je sezonu u Dohi, mada je igrao egzibicijski turnir u Kataru prije toga krajem 2016te.Kako god u Dohi je ispao u 2 kolu od Verdasca.Nakon toga opet egzibicija, ovaj put u Kooyong gdje je dobio Tomica i Karlovica.Radi se o teniseru kojem je potreban određeni broj meceva da bi dosao u formu i nasao pravi ritam.U svojoj karijeri vec ima pobjede nad igracima koji svoju igru baziraju na servisu tipa Karlovica, ali ima i dobre meceve protiv Tsonge, Cilica, Grotha. Reilly Opelka dolazi iz USA, ima 19 godina i zauzima 208 mjesto ATP liste.Proslu sezonu zavrsio je na skoru 27-18, od cega je 11-10 hard, na kojem kroz karijeru ima skor 30-27.Ove sezone ima skor 3-1.Poceo je na turniru Happy Valley gdje je ispao od Bourchiera u 3 seta sto je bilo iznenađenje.Ipak nije mu taj turnir znacio koliko i kvale za AO gdje je evo dosao do 1 kola bez izgubljenog seta.Izbacio je Napolitana 75,63, zatim Kruegera 63,76 i onda u zadnjem kolu Ruuda 76,63.Moze se reci da je imao lagan posao u kvalama i nekako se ocekivalo da prođe iste.Ono sto odlikuje ovog igraca jeste servis, pa ga mnogi porede sa najvecim serverima ovog sporta.U kvalama kroz 3 meca ispalio je 62 asa, nije izgubio servis, i to je bilo dovoljno da prođe u 1 kolo AO. Ovo ce biti prvi međusobni mec između ovih tenisera, a ja sam se eto odlucio da ce u 1 setu zbroj gemova ici preko ove granice.Jednostavno Opelka ima strasan servis, ocekujem da bude svjez na tom pocetku meca i da uspjeva drzati servis.Sa druge strane Goffin zna biti nezgodan teniser i onim najvecim tako da sto se tice pobjede mislim da bi svojim kvalitetom ovo trebao rijesiti u svoju korist, ali isto tako sam misljenja da bi barem u 1 setu mogao da se prvo prilagodi na igru protivnika.
    • po meni, tip dana, bjelorusija + 8,5 golova 1,57 ...unibet ...pa nasi nemogu niti najslabije dobiti toliko a kamoli momcad koja se mora vaditi na nama,,nekih 3,4 razlieke  
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
      Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
      Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
    • TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
      TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
    • Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
      Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
    • TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
      TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
    • Mourinho: Liverpool je bio pametniji
      Mourinho: Liverpool je bio pametniji
    • Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
      Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
    • Igrači Chelseaja traže od Coste da se izvini treneru
      Igrači Chelseaja traže od Coste da se izvini treneru
    • Srna otkrio zašto je odbio Barcelonu
      Srna otkrio zašto je odbio Barcelonu
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO