Jump to content
Sign in to follow this  
habo

MSN nickovi

Recommended Posts

Evo decki dosao sam na forum prije par dana pa bi i ovako htio popricati s vama pa ako netko ima MSN moze ga staviti ovdje...

moj MSN je  zvijerci@hotmail.com

Admini nadam se da nisam pogrijesio sto sam otvorio ovu temu ako jesam SORRY novi sam  ;D

Admini nadam se da nisam pogrijesio sto sam otvorio ovu temu ako jesam SORRY novi sam  ;D

Niste pogriješili. Tema je IMO dobro otvorena jer većina nas koristi MSN i osim što ovdje komunicirmo možemo i preko MSNa, a kroz neko vrijeme razmišljam integrirati i shat na forum...

Do tada, pozivam svakoga tko želi da ostavi svoj MSN username, pa da se možemo čuti i razmjeniti informacije i raznišljanja, međutim isto tako pozivam sve da i dalje dijele svoja mišljenja na forumu, uglavnom pod temom "listić dana"...

Ej Goksime jel ti korisits MSN uopce ili skype??uopce te nevidim na MSN-u....

Imam instaliran i MSN i skype i imam account, ali se jako rijetko logiram. Nekako nemam naviku ali mogao bi se malo češće logirati jer me je već nekoliko ljudi pitalo zašto me nikad nema online..

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Evo sad sam napravio ukupni rezultat ovih klubova od pocetka sezone, tj. od 7-9 kola. Stanje bi bilo: Toronto 5,22 u, Tampa Bay 3,43 u, Pittsburgh 0,11 u, Washington - 5,17 u, Chicago -5,12 u i Edmonton -7 u. Ipak se ne isplati pratiti ovoliko klubova, najbolje kao sto si naveo po jedan tim, eventualno dva iz jedne iste lige. Kao sto si napisao, najbitnije je da timovi vezu pobjede sto cesce. Npr. Oilersi nisu vezali niti jednu seriju pa je toliki minus. Potrebno je samo pronaci pravi tim i uz ovu strategiju se moze dobro zaraditi.
    • Prije svega drago mi je što si shvatio poantu, to isčitavam iz tvog posta jer očigledno vidiš o čemu se radi. U principu nije nišza ni komplicirano ni revolucionarno, ali uz pametnu i strpljivu igru sa jakom bankom obećava krasan profit. Samo da tim povremeno veže pobjede,...npr. WWWLWWLLWLLLLWW,... O NHL ne znam gotovo ništa, ali mi se sviđa mi se tvoja ideja pogotovo zbog či jenice da nema izrazitih underdogova i da su kvote na favorita @1.70. Na ovoj temi slobodno možeš voditi evidenciju za NHL, dapače. Kad igraju međusobno igrati odvojeno svaki klub u svom doublu, a ionako svaki klub ima drugi par u svom doublu stoga to ne bi trebalo smetati. Samo je bitno držati se ritma i ne paničarit ako pukneš 5 puta jer šesti double koji će biti pogođen imat će kvotu veću od prosjeka do tada baš zbog crne serije gdje kladionica zbog crne serije povećava kvotu, a nama to ide na ruku jer predpostavljamo da će tim ponovno zaredati par pobjeda za redom. Tako je i gore u primjeru nakon 4 lost doubla došao won sa kvotom 4.55 i opet smo u ritmu i sve to sa flat ulaganjem. Ako padneš 4 puta i pobjediš u petom doublu to može potrajati po mjesec dana i baš zbog toga napominjem da je strpljivost ovdje jedan od ključeva jer won će doći kad tad. Sretno  
    • "Total Cards" are calculated according to the following rules: Yellow card = 1 card, Red card = 2 cards. Maximum cards for one player are 3 cards.
    • jbg nemaš sriće šta da ti rećem.. 
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme