Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Chat

Recommended Posts

Od danas je i chat integriran na forum sa namjerom da poboljša komunikaciju među članovima...

Chat možete otvoriti ukoliko u gornjem izborniku odaberete "chat" kada ste logirani...

Pravila koja vrijede na forumu vrijede i na chatu!

2008-04-24_0000.png

I dalje će sve biti po starom tj. i dalje se postaju dnevni listići u listić dana, ali sada osim na liveu utakmice možemo pratiti i na chatu a one dane kada je i ponuda bolja možemo tokom jutra skočiti na chat pa tamo jedni drugima riješiti dileme oko odabira parova...

a da se dogovorimo svako vece ako tko moze otprilike oko koliko sati da zajedno pratimo tekme i to biti ce uzbudljivije? ;D  Sta kazete ekipa? ;D

Ako se kolege slažu, ja sam za, iako nisam previše zadovoljan sa chatom jer ima nekoliko vidljivih nedostataka, te ću ove dane pokušati integrirati neki, malo bolji, chat...

ja se slazem... nekako sve manmje pisemo ovdje na forumu pa da se onda bar na chatu cujemo!:)  i ja nebi samo jednom dnevno vec bi bilo dobro 2puta dnevno... neki jutarnji termin kad slazemo tikete i vecernji kad pratimo tekme..:)  a mozemo i kroz cijeli dan biti na chatu..  ;D ;D ;D

ja se slazem... nekako sve manmje pisemo ovdje na forumu pa da se onda bar na chatu cujemo!:)  i ja nebi samo jednom dnevno vec bi bilo dobro 2puta dnevno... neki jutarnji termin kad slazemo tikete i vecernji kad pratimo tekme..:)  a mozemo i kroz cijeli dan biti na chatu..  ;D ;D ;D

Pa skoro smo svi na netu uvijek oko 10:00 jer tada stižu "friške" ponude za tekući dan, pa se možemo dogoovriti da odemo na chat recimo svaki dan u 10:30. Dok snimimo ponude i malo skupimo informacija...

Jedino je pitanje kakav će odaziv biti, a sa chatom nisam zadovoljan i kao što sam već spomenuo pokušati ću integrirati drugi...

dobar dan poslali ste mi pozivnicu da se ukljucim na forum jel imate temu gde mogu stavljati parove sto igram u tri online kladionice Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">expekt,sportinbet,betway hvala.mislim na svoj tiket.

Ako mislis na parove koje se kladis imas temu "listic dana". Tamo komentiramo parove i stavljamo prijedloge.

BTW Dobro dosao na forum  ;)

Već je bila slična inicijativa na forumu prije nekih pola godine...

Pogledati ću i poraditi iducih dana na tome i nadam se da će uskoro portal i forum SvijetKladjenja dobiti i funkcionalni chat  ;)

Kada chat bude integriran na stranici biti ćete obavješteni  ;)

ja po ko zna koji puta dajem prijedlog za chat ajmo se dog da se nalazimo navečer

u koliko sati tko može i tako da malo razgovaramo i tako to...

Mislim da imamo par članova koji su aktivni i ostali se onda bdu priključili htio bih da se pokrenemo malo :)

I mislim da je dobar prijedlog..

ja po ko zna koji puta dajem prijedlog za chat ajmo se dog da se nalazimo navečer

u koliko sati tko može i tako da malo razgovaramo i tako to...

Mislim da imamo par članova koji su aktivni i ostali se onda bdu priključili htio bih da se pokrenemo malo :)

I mislim da je dobar prijedlog..

Prijedlog je odličan, i u fazi je realizacije. Problem je što integracija chata nije baš jednostavna, ali vjerujem da će kroz par dana chat biti u funkciji...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this