Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

24.04.2008. Petak (Listić dana)

5 objava u ovoj temi

Nakon jučerašnjeg posta danas sam nešto ozbiljnije odigrao:

Olimpija - Partizan X2  - Partizan je puno kvalitetnija ekipa, a slovenci su iznenadili došavši do ovdje. Na njihovoj strani je jedino domaći teren i ništa više. Istina imaju nekoliko solidnih igraća, ali partizan je puno kvalitetniji i iskusniji team koji je pokazao kvalitetu u euroligi gdje su dogurali daleko te se dostojno borili na teškim gosotvanjima u španjolskoj i grčkoj, tako da ja nikako ne vidim Olimpiju u finalu...

Zadar - Hemofarm 1X - ovoga me je malo strah jer se je Zadar ipak provukao protiv FMP-a kada sui bila dva produžetka, da bi zadnjiu utakmicu pobjedili 74:73, ali ove sezone su dva puta pobjedili Henmofarm, a ovo im je utakmica sezone. Malo su pokvarili dojam porazom od Cibone u Jazinama ali...

Phoenix - San Antonio 1X - Phoenix je kvalitetnija ekipa koja forsira ofenzivnu igru dok San Antonio više preferira defenzivu i duge napade tako da je ovo susret skoro sasvim dva različita svijeta košarke. San Antonio vodi 2:0, međutim ja i dalje vjerujem da će Phoenix proći dalje, na što je koeficijent oko 3,00 a zašto? Pa izgubili su dvije utakmice vani a jednu tek nakon drugogo  produžetka, i za očekivati je da će obje sljedeće utakmice kod kuće dobiti a onda je 2:2 i mogu nakon dvije dosta izjednačene utakmcie kod San Antonia napokon jednu i oni pobjediti. IMO VB

Još mi se sviđa Igrati na Murphjyja u Snookeru, te uzeti San Diego i LA Anglels u MLBu...

Sutra je dan za dizanje love (nadam se...). Tijekom dana vjerojatno stavim par analiza...

prosli su mi:

clermont 1

sporting 1

1.fc kaiserslautern 1

troyes x

guengnon 1

yeovil 2

bad aussee 2

jos cekam yokohamu 1,fulo sam libourne,al imam kombinaciju pa ce valjda bit nest para,sam da yokohama dobije

prosli su mi:

clermont 1

sporting 1

1.fc kaiserslautern 1

troyes x

guengnon 1

yeovil 2

bad aussee 2

jos cekam yokohamu 1,fulo sam libourne,al imam kombinaciju pa ce valjda bit nest para,sam da yokohama dobije

Sretno...

Btw. javi drugi put šta si igrao prije nego događaji počnu... Možda na taj način nekom pomogneš...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• To ti se događa stalno ili ponekad? Ponekad je normalno da se desi, zablokira stranica ili nešto, ali refresh pomogne ili turn on/off browser.. ako je stalno, probaj očistiti cookiese i cache od supersporta. Nadam se da će pomoći  
    • Prevc P.-Stjernen A.supersport (14:00) 2 @1,80 Nebi tu ništa puno pisao,jer bi se svodilo na kritiku prema starijem Prevcu,ali ukratko ću reć da je Prevc u ozbiljnim problemima i u ovom sportu najteže se nosit sa glavom,svi se oni znaju odrazit,skakat ali bit jak u glavi je najteže i ovo je sport di se teško vratit odma a pogotvo sa današnjim drugim skokom od 111 m i mislim da ga to neće trgnut nego sutra će bit zadovoljan ako će bit top 10. Stejrnen je očito vruć,skokovi su bili solidni 131,5 m oba ali je imao dobre ocjene,a skandinavci opčenito nemaju stilskog problema  i mislim za ovakvog Prevca bi trebalo to bit dovoljno. Stejrnene danas ukupno 267,2 bodova a Prevc mizernih 205,7.   Tande D.A.-Stoch K.supersport (14:00) 1 @1,65 Celt je bio spomenuo neku moguću ozljedu koljena,a vidjelo se da malo šepa  jućer nakon kvala, no  ja to nisam uzimao ništa ozbiljno no ipak je odradio danas sasvim solidno natjecanje.Pobjeđuje u kvalama,dobro skače ali na natjecanju bude ipak malo kratak za vodećima.2. skok po meni čak i malo podbacio danas,očekivao sam ga na barem 135 m. Utrku u svjetskom kupu vode Tande i mlađi prevc i mislim da bi se ta utrka duže mogla gledat. Imam osjećaj da Tande skoči odlično a mali 17. godišnji Prevc iz inata skoči još dalje.Tande danas ukupno 290.8 bodova zauzeo 2. mjesto a Stoch 277.5 na 5. mjestu ili u metrima 7,5 m razlike.Valja napomenut da stilski i jedan i drugi imaju visoke ocjene.Ako Stoch osjeća to koljeno,još je sigurno malo danas osjetio više sa tri doskoka,norvežanin je pred domačom publikom,u odličnoj je formi i kad sve uzmem u obzir čini mi se dobra oklada. http://www.fis-ski.com/ski-jumping/events-and-places/event=40652/race=4701/?season=2017&discipline=&gender=all&race_id=4701&sector=JP   osvrt na ostalo...   opet su duelu Stoch vs Kot ali kvota je 1,5 što mi je nekako malo a nije to danas prošlo uvjerljivo kao Kraft vs Freund,tako da preskačem. opet je value Ebichler @ 2,3 protiv Freunda ,danas bio bolji ,njemačka je nada, a Freund je nakon proljetne operacije kuka zadovoljan sa početkom sezone. O ovome duelu je danas pisao i Celt. Loša strana klađenja na ski skokove kad nakon samo par natjecanja stavljaju pobjedu favorita za 1,4 što nema veze sa logikom pa makar sutra Domen Prevc dobio sve ocjene 20 za oba skoka. Tande @ 7,5 i Kraft @ 9, vrte se tu uvijek u top 3 i vrijedni su rizika.a Tande je u Klingentalu bio 2. za 0,2 boda
    • Saint-Etienne-Guingamp     1     2,00     SuperSport Saint Etienne je preko tjedna protiv Anderlechta pokazao da su ipak klasa, a sta je najbitnije napadac Soderlund je napokon proradio i mislim da ce to sutra bit kljucno. Poznati su po pobjedama od 1:0, eventualno 2:0 na svom terenu i mislim da ce sutra bit bas takva utakmica s obzirom da imaju sve igrace koji su gradili bas takvu igru jos od prosle sezone na raspolaganju nakon dugo vremena zbog brojnih ozljeda. Guingamp u gostima ocito svaku utakmicu idu na bod pa ako slucajno ubodu nesto super.Medutim domacinima je upravo obrana najjace oruzje i mislim da ce gost vrlo vjerojatno ostat na nuli, a Saint Etienne bi sa raspolozenim Sonderlundom ipak trebo rijesit utakmicu u svoju korist.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
      ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
  • Bet365

• Teme

• Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
      Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
    • Srna zatražio odlazak u Barcu!
      Srna zatražio odlazak u Barcu!
    • Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
      Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
    • Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
      Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
    • Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
    • Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu