Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
zmrklic

26.04.2008. Nedjelja (Listić dana)

16 objava u ovoj temi

Pitanje za sutra, gledao parove:

FC Brugge - Rooselare 1 ( borba za 2 mjesto, rooselare nemotiviran )

Bohemians - Sparta Prague 2 ( sparta - borba za prvaka )

Odense - Lyngby 1 ( Odense borba za kup EUFA, Lyngby već ispao )

Inter -Cagliari 1 ( Inter mislim da zbog povijesti puše i na hladno )

Osnabruck - Mainz 2 ( Mainz mislim da želi u 1 ligu iako Osnabruck se bori za opstanak)

Hoffenheim - Cz Jenna 1 ( problem je da li žele gore ili su novi Furth da li netko zna )

Sporting - Maritimo 1 ( Sporting se bori az 2. mjesto )

Recreativo - Levante ( 3 ispadaju iz primere, ili sam nešto krivo gledao )

Cjenio bi koemntare 

sporting fakat nebi uzeo... proslo kolo poduvali doma onak laganini... neznam dal je BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin imao prste ui tome buduci da su gl.sponzori lige ali fakat taj sporting mi se zgadio ove sezone..

sporting fakat nebi uzeo... proslo kolo poduvali doma onak laganini... neznam dal je BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin imao prste ui tome buduci da su gl.sponzori lige ali fakat taj sporting mi se zgadio ove sezone..

Slažem se. To je i meni od navedenih parova prvo upalo u oči jer kada su izgubili od Leirie koja je fenjeraš lige i to 4:1...

Ne vidim zašto bi sada igrao na njih nakon onakvog debakla... Treba im, ali trebalo im je i prošlo kolo a imali su lakšeg protivnika, a ako ste primjetili i Benfica često kiksa ove sezone a isto im treba...

Najpametnije je ne dirati ovu ligu do kraja sezone IMO..

Ajmo malo ekipa, kasno je sa savjetima kad su već počele utakmice  ;D

Jučer je bio katastrofalan dan za klađenje jer je bilo puno iznenađenja i mislim da ih je malo završilo u plusu. Nadam se da će danas biti bolje...

Moj glavni:

Juventus - Juve je u formi i igra dobro. Nadaju se da će dostići 2.mjesto a Laziju ova utakmica ništa ne znači i oni će se sigurno malo štedjeti za kup ztako da je sve na strani domačina...

Milan - Milan je napokon proigrao i mislim da će do kraja sezone uzeti skoro pa maksimalan broj bodova (možda i maksimalan). Moraju dostići poziciju koja vodi u LP tj. moraju prestići Fiorentinu i ova utakmica im je "must win". Istina i domačinu trebaju bodovi za opstanak, ali Milan je puno kvalitetniji a i Livorno sam imao prilike gledati u prošlom kolu i imaju lošu obranu i luuuudu sreću da su izvukli X kod Rome. Mislim da će danas sreća biti na Milanovoj strani...

Washington - Clevland 1X - NBA zna biti nepredvidiv, ali Washington igra doma i trebali bi ovo dobiti. Prije par dana su ih dobili 20ak razlike pred svojom publikom, pa ne znam zašto to nebi ponovili i danas...

Pomočni:

Roma - imali su dosta nesreće u prošloj utakmici. Nema Tottija iali ako danas ne dobiju onda sigurno neće osvojiti scudetto. Gostima trebaju bodovi za opstanak, ali kvaliteta i sve je na strani domačih.

Reggina - Ovo je public bet, međutim mislim da će proći iz razloga što  Parmi fali 7 igrača. 2.najlošiji gost lige, te imaju užasnu formu, a treba napomenuti i da su bez pobjede u gostima u cijloj sezoni. Reggini su ovi bodovi nophodni i jednostavno moraju pobjediti, a kada su dobili puno nezgodniju Sampdoriju prije par kola mogu i Parmu koja dolazi u velikim problemima...

16,5/ manje vozača završava utrku...

Sretno nam bilo

Danas bi se trebalo dobiti

evo ja jucer ostao bez para ustvari imam jedan sistemski i cek jos Everton to sam jucer uplatio pa da bar probam novce vratit od jucer jer dan je bio katastrofa...jos razmatram ponudu pa javim sve...pusa svima!!!hehehe  ;D

Skraćeni izbor:

h01/ River Plate - Argentinos	x2
Odense - Lyngby			1
Inter Turku - Rovaniemi		1
Tampere - Jaro			1
Genoa - Empoli			1x
Juventus - Lazio		1
M'gladbach - Mun.1860		1

Sretno svima!

prvi: Odense, Sparta, Inter, Juventus

drugi: Inter, Juventus, Roma, Milan, Odense, Nadal

Hebes, prosle nedelje  ( iako sam dobio ), nisam odigrao listic sa svih 6 Nizozemaca koje sam htio, svih 6 su dobili,

sad opet nisam sa 6 talijana, vidjet cemo

Washington - Cleveland  1

Phoenix - San Antonio  1

Dallas - New Orleans  1

Borussia M'glad. - Munchen 1860  1

Inter - Cagliari  1

Reggina - Parma  1

Livorno - Milan  2

Juventus - Lazio  1

Roma - Torino  1

i još me privlači Nadal - Federer 1  ;D

Glavni:

R. Madrid-nogomet

Washington-kosarka

Gyori ETO-rukomet

Benetton-kosarka

Drugi listić igram sistem 4/5 pa kako bude  ;D

Bayern

Marseille

Feyenoord

Atletico

Fener

Sretno svima!!!! ;D

Ajmo malo ekipa, kasno je sa savjetima kad su već počele utakmice  ;D

Jučer je bio katastrofalan dan za klađenje jer je bilo puno iznenađenja i mislim da ih je malo završilo u plusu. Nadam se da će danas biti bolje...

Moj glavni:

Juventus - Juve je u formi i igra dobro. Nadaju se da će dostići 2.mjesto a Laziju ova utakmica ništa ne znači i oni će se sigurno malo štedjeti za kup ztako da je sve na strani domačina...

Milan - Milan je napokon proigrao i mislim da će do kraja sezone uzeti skoro pa maksimalan broj bodova (možda i maksimalan). Moraju dostići poziciju koja vodi u LP tj. moraju prestići Fiorentinu i ova utakmica im je "must win". Istina i domačinu trebaju bodovi za opstanak, ali Milan je puno kvalitetniji a i Livorno sam imao prilike gledati u prošlom kolu i imaju lošu obranu i luuuudu sreću da su izvukli X kod Rome. Mislim da će danas sreća biti na Milanovoj strani...

Washington - Clevland 1X - NBA zna biti nepredvidiv, ali Washington igra doma i trebali bi ovo dobiti. Prije par dana su ih dobili 20ak razlike pred svojom publikom, pa ne znam zašto to nebi ponovili i danas...

Pomočni:

Roma - imali su dosta nesreće u prošloj utakmici. Nema Tottija iali ako danas ne dobiju onda sigurno neće osvojiti scudetto. Gostima trebaju bodovi za opstanak, ali kvaliteta i sve je na strani domačih.

Reggina - Ovo je public bet, međutim mislim da će proći iz razloga što  Parmi fali 7 igrača. 2.najlošiji gost lige, te imaju užasnu formu, a treba napomenuti i da su bez pobjede u gostima u cijloj sezoni. Reggini su ovi bodovi nophodni i jednostavno moraju pobjediti, a kada su dobili puno nezgodniju Sampdoriju prije par kola mogu i Parmu koja dolazi u velikim problemima...

16,5/ manje vozača završava utrku...

Sretno nam bilo

Danas bi se trebalo dobiti

Čeka se još Washington...

Washington - Cleveland  1

Phoenix - San Antonio  1

Dallas - New Orleans  1

Borussia M'glad. - Munchen 1860  1

Inter - Cagliari  1

Reggina - Parma  1

Livorno - Milan  2

Juventus - Lazio  1

Roma - Torino  1

i još me privlači Nadal - Federer 1  ;D

ja sam za sada pogodio sve iz talijanske lige, borussia je odigrala x, al nisam ju stavio jer nisam stigao(sva sreća)  ;D i sad me još čekaju tri para iz NBA-a

i nadal je dobio 2:0 a nisam stavio :'(

"...Zahvaljujući fenomenalnoj igri LeBrona Jamesa Cleveland Cavaliersi su u gostima svladali Washington Wizardse 100:97. LeBron James je ostvario 34 koša, 12 skokova i 7 asistencija, a zahvaljujući njegovom dodavanju Delonte West je ubacio pobjedničku tricu pet sekundi prije kraja susreta..."

Eto koliko sreće imam...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• To ti se događa stalno ili ponekad? Ponekad je normalno da se desi, zablokira stranica ili nešto, ali refresh pomogne ili turn on/off browser.. ako je stalno, probaj očistiti cookiese i cache od supersporta. Nadam se da će pomoći  
    • Prevc P.-Stjernen A.supersport (14:00) 2 @1,80 Nebi tu ništa puno pisao,jer bi se svodilo na kritiku prema starijem Prevcu,ali ukratko ću reć da je Prevc u ozbiljnim problemima i u ovom sportu najteže se nosit sa glavom,svi se oni znaju odrazit,skakat ali bit jak u glavi je najteže i ovo je sport di se teško vratit odma a pogotvo sa današnjim drugim skokom od 111 m i mislim da ga to neće trgnut nego sutra će bit zadovoljan ako će bit top 10. Stejrnen je očito vruć,skokovi su bili solidni 131,5 m oba ali je imao dobre ocjene,a skandinavci opčenito nemaju stilskog problema  i mislim za ovakvog Prevca bi trebalo to bit dovoljno. Stejrnene danas ukupno 267,2 bodova a Prevc mizernih 205,7.   Tande D.A.-Stoch K.supersport (14:00) 1 @1,65 Celt je bio spomenuo neku moguću ozljedu koljena,a vidjelo se da malo šepa  jućer nakon kvala, no  ja to nisam uzimao ništa ozbiljno no ipak je odradio danas sasvim solidno natjecanje.Pobjeđuje u kvalama,dobro skače ali na natjecanju bude ipak malo kratak za vodećima.2. skok po meni čak i malo podbacio danas,očekivao sam ga na barem 135 m. Utrku u svjetskom kupu vode Tande i mlađi prevc i mislim da bi se ta utrka duže mogla gledat. Imam osjećaj da Tande skoči odlično a mali 17. godišnji Prevc iz inata skoči još dalje.Tande danas ukupno 290.8 bodova zauzeo 2. mjesto a Stoch 277.5 na 5. mjestu ili u metrima 7,5 m razlike.Valja napomenut da stilski i jedan i drugi imaju visoke ocjene.Ako Stoch osjeća to koljeno,još je sigurno malo danas osjetio više sa tri doskoka,norvežanin je pred domačom publikom,u odličnoj je formi i kad sve uzmem u obzir čini mi se dobra oklada. http://www.fis-ski.com/ski-jumping/events-and-places/event=40652/race=4701/?season=2017&discipline=&gender=all&race_id=4701&sector=JP   osvrt na ostalo...   opet su duelu Stoch vs Kot ali kvota je 1,5 što mi je nekako malo a nije to danas prošlo uvjerljivo kao Kraft vs Freund,tako da preskačem. opet je value Ebichler @ 2,3 protiv Freunda ,danas bio bolji ,njemačka je nada, a Freund je nakon proljetne operacije kuka zadovoljan sa početkom sezone. O ovome duelu je danas pisao i Celt. Loša strana klađenja na ski skokove kad nakon samo par natjecanja stavljaju pobjedu favorita za 1,4 što nema veze sa logikom pa makar sutra Domen Prevc dobio sve ocjene 20 za oba skoka. Tande @ 7,5 i Kraft @ 9, vrte se tu uvijek u top 3 i vrijedni su rizika.a Tande je u Klingentalu bio 2. za 0,2 boda
    • Saint-Etienne-Guingamp     1     2,00     SuperSport Saint Etienne je preko tjedna protiv Anderlechta pokazao da su ipak klasa, a sta je najbitnije napadac Soderlund je napokon proradio i mislim da ce to sutra bit kljucno. Poznati su po pobjedama od 1:0, eventualno 2:0 na svom terenu i mislim da ce sutra bit bas takva utakmica s obzirom da imaju sve igrace koji su gradili bas takvu igru jos od prosle sezone na raspolaganju nakon dugo vremena zbog brojnih ozljeda. Guingamp u gostima ocito svaku utakmicu idu na bod pa ako slucajno ubodu nesto super.Medutim domacinima je upravo obrana najjace oruzje i mislim da ce gost vrlo vjerojatno ostat na nuli, a Saint Etienne bi sa raspolozenim Sonderlundom ipak trebo rijesit utakmicu u svoju korist.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
      ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
  • Bet365

• Teme

• Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
      Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
    • Srna zatražio odlazak u Barcu!
      Srna zatražio odlazak u Barcu!
    • Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
      Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
    • Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
      Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
    • Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
    • Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu