Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
slavkebg

Pozdrav

63 objava u ovoj temi

MOZE LI MI NEKO RECI KAKO DA OSTAVIM PREDLOG ZA HOKEJ,OSTAVICU GA OVDE  BAZEL - SERVETE 2 KV.1,45.MISLIM DA I DANAS BAZEL NECE POBEDITI,JER DO SADA NIKOG NIJE POBEDIO.MALA JE KVOTA ALI MOZE ZA VECI ULOG.POZDRAV

MOZE LI MI NEKO RECI KAKO DA OSTAVIM PREDLOG ZA HOKEJ,OSTAVICU GA OVDE  BAZEL - SERVETE 2 KV.1,45.MISLIM DA I DANAS BAZEL NECE POBEDITI,JER DO SADA NIKOG NIJE POBEDIO.MALA JE KVOTA ALI MOZE ZA VECI ULOG.POZDRAV

Pozdrav...

Kao prvo molio bi Vas da ubuduće ne koristite velika slova (isključiti Caps Lock) dok pišete na forumu jer u internetskom žargonu simboliziraju deranje (pogledajte Pravila).

Analize možete ostavljati u za to predviđenim temama, dakle u ovom slučaju analiza vezana za hokej išla bi u hokej...datum igranja  (npr. 20.01. Utorak). Uz prijedlog para potrebno je napisati i kratku analizu jer ako samo postamo parove sa tipovima bez nekih argumenata forum neće postići svoju svrhu. Kao primjer možete pogledati analize El Presidentea, RayBana, Christyja, Consiliere-a ili drugih korisnika...

Pozdrav svima,ja sam Baćo iz Rijeke i registriran sam već 24 minute.Nadam se da ćemo se dobro slagati! ;D

Dobrodošli na forum  :)

Nadam se da će Vam forum pomoći na putu do dobitka, te Vas ovim putem pozivam da slobodno podijelite svoja mišljenja, analize i sl. sa drugim članovima, u za to određenim temama... ;)

Pozdrav svima ja sam novi ;D ;D ;D

Pozdrav i tebi i dobrodošao

Pozdrav placaru i svima ostalima koji su jučer imali više sreće od mene. Danas je dan odmora i prelistavanje nove ponude.

Evo da se i ovdje predstavim mada sam to već napravio u nekom drugom djelu foruma i odma isprika moderatorima ako sam na krivom mjestu nešto napisao neka izbrišu!

Pozdrav svima, nadam se uzajamnom dobrom suradnjom, a ja ću tome pokušat pridonjet sa nogometnim analizama nekih liga koje pratim.

Još jednom zahvala cijenjenom članu za preporuku (znat će se prepoznati)!

vec sam negdje rekao ali evo opet cu kazam ja sam novi ovdje... inace ja nemam 18 godina... ali sam stavio da imam... No kazem vam kladim se mozda cesce od dosta vas... sad sam malo u oskudici sa novcima pa nisma bio preko tjedna... no inace vikendom obavezno idem u kladaru, a preko tjedna idemo ovisno o tome kakav je tjedan kad ima neki jaci teniski turnir ili kad se neke lige igraju obavezno sam u kladari... Zabranjeno je reklamiranje...

Inace kazem ja imam 17 godina za koji mjesec bit ce 18, ali za zaposlenice u kladarama ja sam punoljetan, pa se nada da cu tako i za vas biti punoljetan te da cete me prihvatiti kao punopravnog clana ovoga foruma...

Hvala unaprijed...

I ako budete trebali kakvu pomoc, mislim moderatora i to bit cu tu....

Poštovani, dobrodošli na forum. Nadam se da će Vam forum biti od koristi. Pozivam Vas da, kad nađete vremena, napišete pokoju analizu ili izrazite svoje mišljenje, a budući da za neka područja još nemamo moderatora, jer je forum star tek par tjedana, ako je mjesto moderatora slobodno za sport koji Vi pratite, rado ću Vam dodjeliti ovlasti.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Mislim da ćemo gledati dosta izjednačen susret koji će IMO svakako ići u barem četiri ako ne i 5 setova, pa su mi overi jako izgledni. Daleko najsigurnija opcija mi se čini over 33,5 gemova.  Inaće, granice u većini kladionica se kreću oko 41,5-42,5 gemova, pa mi se ovaj over od 33,5 čini jako privlačan. Istina i koef. je manji, ali u nekim scenarijima ovaj over može proći čak  ida budu samo tri seta, u što čisto sumnjam...
    • VRATAR nogometne reprezentacije Toga Kossi Agassa (38) odbio je nastupiti na sutrašnjoj utakmici Afričkog kupa nacija protiv DR Konga jer su u mu domovini bijesni navijači zapalili kuću. Togoanski navijači smatraju 38-godišnjeg vratara najvećim krivcem za poraz od Maroka, pa je njegov dom u Lomeu devastiran i zapaljen, iako je ga je čuvala policija. Izbornik Toga Claude Le Roy kazao je kako je taj potez poguban za moral njegove momčadi koja još ima šanse za plasman u četvrtfinale prvenstva u Gabonu. "Ovo je pravi šok za sve nas i mogu misliti kako je Agassi. Nakon svega, ne mogu reći da ne shvaćam njegovu odluku da ne igra", kazao je Le Roy. Togu treba pobjeda u meču s liderom grupe DR Kongom, a u drugom susretu se sastaju Obala Bjelokosti i Maroko. Izvor: Index.hr
    • VRATAR nogometne reprezentacije Toga Kossi Agassa (38) odbio je nastupiti na sutrašnjoj utakmici Afričkog kupa nacija protiv DR Konga jer su u mu domovini bijesni navijači zapalili kuću. Togoanski navijači smatraju 38-godišnjeg vratara najvećim krivcem za poraz od Maroka, pa je njegov dom u Lomeu devastiran i zapaljen, iako je ga je čuvala policija. Izbornik Toga Claude Le Roy kazao je kako je taj potez poguban za moral njegove momčadi koja još ima šanse za plasman u četvrtfinale prvenstva u Gabonu. "Ovo je pravi šok za sve nas i mogu misliti kako je Agassi. Nakon svega, ne mogu reći da ne shvaćam njegovu odluku da ne igra", kazao je Le Roy. Togu treba pobjeda u meču s liderom grupe DR Kongom, a u drugom susretu se sastaju Obala Bjelokosti i Maroko. Izvor: Index.hr
    • M.Zverev-R.Federer  -3,5setova(1.61)   Što reći o Zverevu starijem nakon onakvog meča protiv Murray-a osim svaka čast,onakav masakrs volejima protiv 1. igrača svijeta se dugo ne pamti. No u ovom susretu pred njim je opet velik izazov i s obzirom na situaciju mnogo teži od onog s Murray-em po mom mišljenju. Gledao sam Federera protiv Nishikori-a i moram reć da me oduševio. Japanac je dobro ušao u meč i poveo sa 4:0 da bi na kraju set otišao u TB gdje je Japanac bio sretniji i spretniji.Nakon toga Federer proigrao i dobio 2 seta u nizu sa 6:4,6:1 da bi se Nishikori opet vratio i uzeo 4. set što nam je donijelo odlučujući 5.set gdje me Federer stvarno iznenadio fizičkom spremom i svježinom,Japancu je trebala i pomoć fizioterapeuta,djelovao je iscrpljeno dok je Švicarac igrao moćno i i u zadnjem setu i slavio sa 6:4. Po meni se stari Federer vratio u svim segmentima igre(pogotovo nakon ovakvog meča protiv zaista jakog protivnika koji je dobro igrao).   Zverev stariji nam je dobio jedno od najugodnijih iznenađenja na ovom AO i ujedno najvećih šokova izbacivši Murray-a koji ni nije bio toliko loš koliko će neki pomisliti,imao je i dobar prvi servis i dosta winnera no Zverev je radio nevjerojatne stvari tokom cijelog meča sa svojim volejem na što 1. igrač svijeta nije imao odgovor.   Imaju 2 H2H susreta Zverev i Federer i oba je dobio Federer bez izgubljenog seta,doduše oba su bila prije par godina no valja i ovaj podatak uzeti u obzir.   Sve u svemu;mislim da je Federer u izvrsnom stanju i da će ovo nekako rutinski riješiti,ipak Zverev nije razina koja bi se mogla oduprijeti ovakvom Federeru koji je nakon pauze željan igre iako Zverev je pokazao dosta dobroga no ja ipak ovdje vjerujem u Federera i njegovu pobjedu u 3 seta.    
    • Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
      SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
    • Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
      Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
    • TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
      TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
    • Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
      Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
    • Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
      SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
    • Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
      Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
    • TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO