Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Macak08

30.04.2008 Srijeda

3 objave u ovoj temi

Nisam stigao analize pisat jer sam na poslu,

ali za danas po meni zanimljivi su sljedeći parovi:

Rezai - King 1 @ 1,50 Rezai nije u nekoj bajnoj formi ali naspram King koja je u karijeri odigrala 14 susreta na zemlji i samo 2 dobila mislim da ovdje ne bi trebalo biti dileme!

Nadal - Starace under 18,5 @ 1,80 Nadal na predhodnom turniru u Monte Carlu ubio sve osim fedexa, a i hendi od 6,5 se ne čini loš za probati odigrat!

Tursunov - Daniel 2 @ 1,80 Tursunov ne voli zemljanu podlogu pa su mu i rezultati na istoj takvi kakvi jesu, a Daniel u životnoj formi na njemu omiljenoj podlozi prašini tako da mi je ovo idelan par za singl.

Feliciano Lpez - Al.Martin  tip 2 @ 2,10 Feliciano španjolac koji baš ne preferira igrati na zemlji i jučer je dobio svoj prvi meč u ovoj godini na tohj podlozi ali predajom njegovog protivnika, a Martin koji najviše mečeva i igra ne zemlji i ima 2:0 u ogledima sa felicianom meni je dobar razlog za probati na ovakav koef.

Darcis - Be.Becker 1 @ 1,40 iako oba imaju nekih problema sa ozljedama meni je ovo odličan pick jer Becker jako malo igra na zemlji i dobio je svega 6 mečeva, a Darcis je odigrao više od 50% svojih mečeva na zemlji i ima dobre rezultate istina da su na chelenger razini ali za ovakvog Beckera je on predobar na ovoj podlozi a i dobio ga je na i-hardu.

Kao što sam već napisao ja sma probao na Inter, a još mislim da bi trebali dobiti Slaven Belupo i Rijeka. Također valuebet vidim u Xu na mladost-jug. Biti će to jako neizvjesna utakmica i jedna lopta može odlučiti, a već je par puta bilo blizu X,a a nije bio i sada bi mogla biti prava drama...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Napravi acc na 888sport. Ista ti je ponuda, a dopuštaju uplate
    • Napravia sam account prije 7 dana, nema mogućnosti uplate preko skrilla. Kad sam ih pita zašto je to tako kad piše skrill pod pravilima kao mogućnost uplate, rekli su da su to prije držali za naše tržište i da više ne drže niti će vratiti. Stariji accountovi možda imaju kao od Goksima, ali meni bez skrilla account ne vrijedi puno. Baš šteta, sviđa mi se njihova ponuda.
    • Odgledao Now you see me (prvi dio) i meni se baš baš svidio, moje preporuke. Ja volim onakve stvari
    • Krećem sutra gledati Taboo  Hvala puno na prijedlogu
    • Pogledao sam statistiku protiv Španjolaca i primjetio kako su najviše golova primili od vanjskih igrača, bar protiv Slovenije i Brazila, a to bi bile ozbiljnije utakmice. Za sutra mi se zanimljivo čini Štrlek manje od 4,5, protiv Egipta se napromašivao dosta, šut 1/5, i to iz kontre u prvim minutama, sutra ne ocekujem neke kontre protiv Španjolaca i da će nam puštati lake golove, više smo igrali na Horvata, ali Španjolska odlično zatvara krila.   Zanima me tko ulazi u igru umjesto Stepančića, jer on je navodno dobio distorziju zgloba ?   Od ostalih igrača Duvnjak 3,5 više bi trebao lagano prebaciti, ako bude igrao u napadu, a s obzirom na situaciju koju sutra očekujemo to bi moralo biti izvjesno. Do sada je u napadu igrao samo protiv Egipta i imao šut 2/7, ali s pogođene 2-3 stative još u prvom dijelu.   Uz njega još možda Mamić više i Kontrec manje, ali to ću još sutra odlučiti.    Što se tiče Španjolskih igrača, tu mi je zanimljiv Entrerrios više od 2,5, protiv Slovenaca je imao 4/8 u 19 minuta,  a protiv Brazila 1/2 u 20 minuta igre, mislim da je naša obrana slabija od Brazilske i da ćemo se više fokusirati na krila i pivote što će on znati iskoristiti isto kao Canellas koji je na granici od 2,5, a Slovencima je zabio 4/6 u 33 minute i Brazilcima 5/6 u 40 minuta   Zanimaju me vaša mišljenja o igračima?
    • Tko su favoriti za osvajanje: Chelsea ubjedljivo u Premiershipu, Real ispred Barçe, što može Nice?
      Tko su favoriti za osvajanje: Chelsea ubjedljivo u Premiershipu, Real ispred Barçe, što može Nice?
    • Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Show na ždrijebu škotskog FA Kupa – Rod Stewart pijan izvlačio parove!
      Show na ždrijebu škotskog FA Kupa – Rod Stewart pijan izvlačio parove!
    • Cesc Fabregas otkrio zbog čega je tužan u Chelseaju
      Cesc Fabregas otkrio zbog čega je tužan u Chelseaju
    • Barca i Real u problemima – ozljede Busquetsa, Modrića i Marcela
      Barca i Real u problemima – ozljede Busquetsa, Modrića i Marcela
    • SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
      SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
    • Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
      Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
    • TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
      TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
    • Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
      Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
    • Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO