Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

03.05.2008. Subota (Listić dana)

Recommended Posts

Evo otvaram temu za subotu... U gužvi sma ovih dana pa sam nešto manje aktivan na forumu... Ponudu još nisam stigao pogledati, ali ako nađem vremena ću podiejliti svoja razmišljanja sa drugima...

Sretno nam bilo...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• uff..kako je prošlo,Lewis se neda ;(
    • ne nego ne moze biti stariji od  3 mjeseca. ako imas viber javi mi se na 061654073 pa cu ti tamo objasnit
    • @Goksim @kikiriki ja sam u banci trazio izvod od zadnja 2 mjeseca jel zbog toga nece da mi prihvate izvod? 
    • Evo jedan teniski na laganiji ulog da se isprati preko dana, nisam odavno. Cabal/Farah-Bautista/Lorenzi 1
      Anderson-GGL 1
      Goffin-Gojowczyk 1 Marathon 2,30 - Cabal i Farah se bore za završni turnir u Londonu.Na 12. su mjestu ali je 500 bodova razlike između njih i Harrisona i Venusa koji su na 7. Bautista i Lorenzi igraju prvi put zajedno, obojica su loši u parovima. Bautista u karijeri u paru 33/63, u dvorani 3/11a pobjede u njoj nema od 2012. ; Lorenzi u karijeri 128/239, u dvorani 6/23. - Anderson se također bori za završni turnir. Trenutno je na 10. mjestu ali mu Busta (koji je 8.) bježi samo 130 bodova dok mu Goffin (7.) bježi 180. U Beču je imao finih rezultata (polufinale i četvrtfinale) a prošle je godine ispao u prvom kolu tako da bi se ovdje lagano mogao priključiti u još jaču borbu za završni turnir. GGL ove sezone luta po challengerima, kada bi izašao na ATP scenu ne bi se dobro proveo. Ovdje je došao nakon osvojenog challengera u Tashkentu (hard) gdje treba izdvojiti jedino pobjedu protiv Istomina. Dvoboj protiv Andersona osigurao je preko kvala, iznenadio je Janowicza 7:6 6:4 i Stakhovskog 3:6 6:3 6:1. Anderson igra brutalnu sezonu, igrao je i finale US Opena, a najslađe bi je bilo završiti u Londonu. GGL zna biti neugodan igrač ali van challengra ove sezone igra jako loše i nadam se da Kevin ovo dobija. - Goffin se i dalje bori za završni turnir. Trenutno je na 7. mjestu ali ga Busta, Querrey i Anderson prate u stopu. Ima finu sezonu iza sebe. U zadnjih mjesec dana osvojio je Shenzhen i Tokyo a nakon toga nenadano ispada od Simona u Šangaju pa od Tsitsipasa u četvrtfinalu Antwerpa. Ovdje je nastupao tri puta i ima finale, četvrtfinale i osminu finala. Gojo igra fino u dvorani, osvojio je i Metz nedavno a nakon toga je upao i u lošu formu: Chengdu - osmina finala Baghdatis, Šangaj - prvo kolo kvala Tsitsipas, Antwerp - prvo kolo Bemelmans. Ovdje je prošao kvale preko Mathieua 6:7 7:5 6:4 i Mahuta 6:1 6:3. Neće biti lako Goffinu ali on je klasa iznad, ima finih rezultata u Baselu, bori se za završni turnir i ovo bi morao dobiti.
    • GSW lagano slavili, tako da dobitak od te utakmice (28) igram na GSW protiv Toronta sutra uz neki od ah posto ce biti niska kvota na GSW. I tu ce biti kraj seriji, bez obzira na W or L.  Iduci tim kojeg igram je Cleveland. Imaju povoljan raspored ( Chicago doma pa gostovanja Netsima i Pelicansima).  Znaci za veceras igram: Cleveland - Chicago  -9,5  1  1.41 Znaci pobjeda Clevelanda s najmanje 10 poena razlike 20*1.41=28,2 €    
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme