Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

03.05.2008. Subota (Listić dana)

Recommended Posts

Evo otvaram temu za subotu... U gužvi sma ovih dana pa sam nešto manje aktivan na forumu... Ponudu još nisam stigao pogledati, ali ako nađem vremena ću podiejliti svoja razmišljanja sa drugima...

Sretno nam bilo...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• Odlican double za poduplati Winnipeg - Arizona  ML 1.50 Dallas - Minnesota  under 227 pts  1.40 Kvota: 2.10 Winnipeg je trenutno na 4-3 omjeru uz 9 osvojenih bodova, dok je Arizona na 2-4 omjeru uz 4 boda. Oba tima su ubiljezila 4-1 pobjedu prije dva dana. Koja je razlika izmedu ova dva tima? Svakako talentiraniji napadacki arsenal na strani Winnipega. Imaju sve igrace na raspolaganju sto nije slucaj i kod Arizone gdje najvise imaju briga oko centara. Winnipeg je slavio u sva tri proslosezonska medusobna susreta. Jednostavno, Jetsi nemaju problema s underdogovima na domacem ledu, uglavnom nizu sigurne pobjede. NBA je krenula na nacin da obrane skoro i ne postoje, pa se zato margine pumpaju. Upravo je Minnesota takva ekipa, ali ce ovdje imati za protivnika koji zna odigrati dobru obranu, pogotovo na domacem parketu, tako da uzimam ovu visoku marginu za odigravanje undera. 
    • Zasto mora slati pare sa jednog skrill accounta na drugi?
    • Record: 3-4       Profit: -18€ Danas samo Dallas - Minnesota  under 220,5 pts  1.76 Ulog: 50€     Dobitak: 88.46€
    • Pozz, iz Bih sam. 33 godine, kladim se dugi niz godina dosta uspjesno. Uvijek sam pored standardnih tiketa trazio neke "svoje sisteme" i igrao ih manje ili vise uspjesno. Dosta cesto cu pisati ovdje, cak cu ako se moze blog otvoriti, nemam bankroll trenutno pa cu po uzoru na kolegu s ovog foruma krenuti sa 5e na wwin za dva tri dana i pokusati 7 dana prolaziti ovotu 1,50 single ili double ,nekad i 3-4 para zavisi od ponude. Ako prodjem 7 dana bankroll je na oko 80e obda cemo vidjet sta dalje. Pozz
    • Pozdrav svima. Iz BiH sam i zelio bih uplatiti pare na bet 365. Vidim da se spominjao neki zakon u BiH oko stranih kladionica, da li cu imati neki problem sa uplatom direktno sa kartice ili preko skrilla? Isto pitanje vazi i za eventualnu isplatu. Hvala.
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use