Jump to content
Sign in to follow this  
habo

05.05.2008. Ponedjeljak (Listić dana)

Recommended Posts

sto vam je decki sta ste zapustili forum ajde  raspisite se malo....pogledao sam malo ponudu vec i ovaj Chelsea mi upada u oko iako je to mina ali moraju dobit...da cujem vas raspisite se malo... ;D

sto vam je decki sta ste zapustili forum ajde  raspisite se malo....pogledao sam malo ponudu vec i ovaj Chelsea mi upada u oko iako je to mina ali moraju dobit...da cujem vas raspisite se malo... ;D

Ja sam zadnjih dana bio u gužvi pa me nije bilo previše online....

Danas mi se sviđa odigrati na Chelsea, što je vjerojatno public bet, međutim nije neka ponuda, i to je siugrno natipovaniji par. Motivacija i kvaliteta je na njihovoj strani, a mjesta za kiks nemaju...

E sada razmišljam dali ću i sa čim to još upraiti na listiću...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• To ti tako izgleda,i ja sam mislio da Dellien je slab ali momak igra jako inteligentno.Protiv Beluccija nije potrebe imao napadati toliko,jer je vidio da se brazilac ne može sastati sa lopticom,sutra idem jak ulog na Dellien-a protiv Rubin-a treća sreća 2 puta sam već omašio protiv Rubina.  Hugo se strašno kreće u polju sve istrčava,može pratit ritam Beluccija a kako ne bi mogao jednog Rubina na zemlji.Rubin imao sreće u oba meča i jučer i danas nijedan protivnik nije bio ozbiljan Kudla neprepoznatljiv,Garin gubi gemove na 40:00 lupa duple i traži MTO pa nezainteresiran.Sutra će se vidjeti tko je Rubin.
    • Opet bravo za prolaz,uspio sam nesto izvuci...
      Ali ovo je bilo zalosno za gledati,vjerujem da bilo koji top 200 igrac sa barem 60% kvalitete moze pomesti Delliena  u 2 seta. 
    • LIVE  CH Tallahassee Hugo Dellien 2. set 2,62  3/10 bet365 Dellien igra vrlo čvrsto,dobro igra u defanzivi i fino poteže,mislim da može uzeti i ovaj 2. set Belucciju,o formi Dellien-a ne trebam puno govoriti, igra tenis života.Bellucci je van ritma,nadam se da će tako i ostati. EDIT: Won (očekivano loš Belucci,a Dellien leti po terenu,sutra već imam par a to je Dellien-Rubin 1,samo čekam koef. pa pišem analizu)
    • Odigrao na Bellucija, jer sam gledao ovog Delliena protiv Kozlova koji je doslovce bio limitiran na +-1m od osnovne linije zbog ozljede i ovaj ga je jedva dobio u tie breaku treceg seta gdje je cak i mec loptu morao spasiti. 
      Uzasna ''simonovska'' igra,sa mozda 3 winnera u setu,cisto prebacivanje preko mreze a i servis katastrofa. Stvarno mi nije jasno kako je nanizao toliko pobjeda u zadnjih par tjedana. 
    • Nek ga limitiraju to nije meni bitno ... meni je samo bitno da ga odblokiraju kako bih mogao da povucem pare .  Ja mislim da oni moraju da odblokiraju akaunt pre ili kasnije , ali da ce sigurno biti na neki limit 
  • Bet365

• Teme