Jump to content
Sign in to follow this  
Destructo

Svijet Kladjenja - chat

Recommended Posts

Ne ide pa ne ide moj Goksime!! Čitao sam šta si ono bia napisao o svojim gubicima di te samo 1 par zajeba. Djelimo istu sudbinu ja i ti,a naravno još njih puno. Teško je prihvatit da nešto satima analiziraš,proučavaš..pažljivo odabereš i izbaciš potencijalne mine...i onda te samo redom,dan za danom 1 par zajebe,bez obzira igraš li 2,3 ili 5,6 i više parova. A tek poludim kad mi susid,poznanik dođe sinoć sa čak 3 dobitna tiketa...oko 1500 kuna dobitka,a tip nije vidia interneta,tek prolista tjednik. Ajmeee...neznan ni ja kako dalje. Previše iskustva i znanja imam da se nebi kladia,a previše nesriće i živciranja da bi tek tako bacao pare uzalud. Teško,teško.......Eto,nije ovo post za ovu rubriku...pribaci ga di oš ili izbriši kad pročitaš. Pozdrav!

Gokisme, i ja je imao... vec milijun puta rekao da je pon dan za vracanje para kladi ako se za vikend nesto dobi ali eto... dobitka nisam vec duuugo vidio tako da je danas bio ocajnicki pokusaj koji opet pao....

a Bookie Bluzer, ovo sta pricas je ziva istina... frend dobio proslu srijedu 11 300kn na ulog 200kn, ali sta igrao, 9 parova neke gluposti ua koje ni sam nezna i X ars - liv koji mu prossao toliko sretno da nisam mogao vjerovat.. eto, neki imaju hebenu srecu i dobe a oni koji analiziraju i pisu misljenja i komentare tako im sve okrene ledja...

Znam da nisam jedini sa takvom sudbinom, ali opet taj jedan par više dna za redom teško padnem svakom... Jasno je meni da jedan par u većini slučajeva mora zaj.... ,ali ipak po bilo kojoj teoriji vjerojatnosti kakve su šanse da npr. prije dva tjedna za vikend odigram 6 listića i profulam 6 parova i da baš imamo to jeb*** umiječe tj. talent slaganja jednog pogrešnog para na svaki listić, pa ništa ne dobijem...

Večina nas ima solidna postotak pogođenosti kada se uzmu parovi, međutim n-puta znam od 6-8 parova složiti npr.2  listića i teško je očekivati da će sve proći a ako dva para profulam to uvijek bude tako složeno da je po jedan na svakom listiću. Tu u slaganju i treba najviše sreće, a mene neće i neće... A to što kažeš je istina. Primjetio sam da ponekad kada nije neka ponuda odigram nešto 5-6parova, bez ikakvog informiranja, neta (sa znanjem od prije) i onda ti listić prođe, a ulog je smješan. A zato kada hoću odabrati 2-3 para i provedem nekoliko sati na netu, informiranju i sl. moram doživiti da budu 3 stative ili slična sr*** sa istim epilogom... >:(

Još se sijecam kada su igrali Međimurje-Dinamo i to me zajeb*** za nekih 14k, a isti dan padnem na Salzburgu doma koji i sada samo svaku 6-7 utakmicu doma ne pobjedi (isto za nekih 14k), ali tada su protiv zadnje ekipe zaj... A evo i ove godine tj. zadnje kolo su igrali Porto i Amadora i završilo je 6:0, međutim prošle sezone sam samo taj par čekao za 16k i završilo je 0:1 (nedosuđeni penal)...

E da... u zadnjih mjesec dana sam složio 2 listića sa po dva para gdje je koeficiejnt tj. ukupna kvota bila manja od 2,00. Dakle igrao sam "ziceraški" i bez pohlepe, čisto da dobijem i niti jedanput nije prošlo!

Preko tjedna ne planiram igrati ništa ozbiljnije a za vikend mi se sviđa Manchester United, a i o Barceloni razmišljam ako se Messi vrati...

Ne znam, sve se razmišljam dali da napravim pauzu jer je ovo što sam ove sezone doživio previše. Kad pogledam statistiku kroz 7 mjeseci ako na 2-3 listića mogu reći tu sam imao sreće, ali zato mogu nabrajati do sutra za koje dobitke me je sve i tko zaj****...

Žao mi je sada pauzirati jer se bliži kraj sezone i ima dosta utakmica "MUST WIN" gdje večinom ipak bude realno jer je previše toga u igri pa se nadam da bi se kroz ovak period moglo biti u +, međutim ako me ovakva nesreća nastavi pratiti mogu Vam samo javiti šta sam igrao, pa udarite kontre  :P

Nekidan sam gleda neku svjetski poznatu proročicu,naša je ili bosabna,neznan sad...nije važno. Uglavnom,ženska stvarno ima uspjeha i svoja predviđanja i savjete naravno masno naplačuje...najmanje 5000 kuna za 1 jedini savjet o ljubavi,o poslu,financijama...i to ne sve odjednom,već svako pitanje je najmanje 5000. Zato jer ženska stvarno pogađa i tražena je. E sad je voditelj pita: A kad bi ja vas priupita za rezultat Liverpool-Arsenal šta se igra večeras,bil mi vi znali rezultat? Ona kaže da bi,ali da nije pitanje rezultata već šta će neka osoba izabrati da odigra. Tj.ako imaš sriće ti češ pogledat ponudu...stavit bilo šta što vidiš 1..2..x2..i slićno i to će proći ne radi tebe,već si ti tek dobro odabra ono šta je već unaprid "odlućeno". A ko nema sriće,taj će baš namjerno,ko sa nekom kletvom baš ubaciti oni par koji je već unaprid zajeb. I kaže ona: Ja mogu čoviku unaprid lipo reć: Dragi,ti nemaš sriće,okani se toga...ili će mu reč...imat češ sriće,ali ne još sad. Imam njen broj moba,stvarno padam u napast da je samo zamolim da mi kaže telefonski šta ona to vidi kad mene čuje. Nebi joj dava pare,al bi pita rado. Samo mi neugodno mučit ženu,najvirovatnije bi me otpilila odma u startu bez love. Eto kolko sam očajan. U nedilju odigram 7 parova po osječaju...stavim 50 kuna,a mislia sam i 100 kolko mi je to izgledalo dobro...falijem 4 od 7. Onda odigram tek 4 para,opet sa 50 kuna,pogodim Marsej-Lyon...više od 2 gola (kvota 2),falijem ostala 3 para (Barca,Nadal-Davidenko više od 22 gema i Sevilla-Villareal oba daju gol).  Izgleda mi najrealnije odigrat 10 parova sa 10 kuna pa ako prođe,prođe. Ako padnem,mogu se tješit da bih taj par pao i da sam stavio uobičajnih 200 kuna. A takav tiket dobijem jednom u pola godine. Juče opet malko hrabrije odigram ženski tenis,5 parova sa 111 kuna za 450. Falijem 2 od 5,niti blizu na kraju. Mrzim ženski tenis,a ufam se da se tu ka nešto kužim. Uglavnom,kako bi rekli naši stari: Bolje se rodit bez ..urca,nego bez sriće. Usput,oni tip u nedilju na jednom od tiketa je odigra Sevillu u glavu jedinicu. A da mi je znat odakle mu ta dojava...ja čitam na netu Sevilla bez 4,5 igraća,a Villareal u ludilo formi,plus Real kiksao dan prije...ajme ajme.

GOOOOOOOOOOOKSSS! ;D ;D ;D ;D ;D

kad ces ti vise pokrenut nekakav southbox da se cujemo za vrijeme tekmi i tako....

pricas to vec godinu dana  ;D

a rekao si da cemo pocet napredovat od ove sezone pa bi bilo dobro da se to rjesi. ;)

GOOOOOOOOOOOKSSS! ;D ;D ;D ;D ;D

kad ces ti vise pokrenut nekakav southbox da se cujemo za vrijeme tekmi i tako....

pricas to vec godinu dana  ;D

a rekao si da cemo pocet napredovat od ove sezone pa bi bilo dobro da se to rjesi. ;)

Nije mi jasno zašto ne koristite Live za pričanje o tekmam i takvim stvarima. Pogledajte malo druge forume koji dnevno ispišu po 10, a vikendom i preko 20-tak stranica live-a.  ;)

posto je ovo chat, ajmo chatat  ;D

ok, imam neki filing da bi totenham mogo sutra dobit liverpool.

mozda grijesim totalno al 3.2 kvota na totenham je cisti value bet ak mene pitate  :)

bas me zanima kaj ekipica ovdje misli o tome...

mozda grijesim totalno al 3.2 kvota na totenham je cisti value bet ak mene pitate  :)

Danas će sigurno biti bonus tip u nekoj od klad, pa će koef. biti i oko 4,00. Mislim da se isplati probati 1 u nekom sistemu ili možda kao single, ali za manji ulog. Psihološki su se jakjo digli i sada su u jednoj "euforiji" jer su napokon proigrali, međutim Liverpool je iskusna momčad i zna kako se treba postaviti.

Osobno smatram da je najpametnije preskočiti ovaj par u ovako dobroj današnjoj ponudi jer tu mogu biti sva tri znaka...

nisam ulozio na totenham...tak da lijepo na miru uzivam gledajuci tekmu,

modric odlican, imao lijep sut u 40 min al heita skinuo, i za sad je to jedina postena prilika totenhama...

gerard pocetkom ovog poluvremena pogodio dvije stative, a onaj golman totenhama je trenutno najslabija karika...po meni  :)

Torch svaka čast... odmah me se dojmio ovaj post s obzirom da sam i ja živio u tim uvjerenju... mada su sretno dobili al feeling me nije prevario... šteta što sam se tek danas registrirao jer bih  sigurno bio podjelio tvoje mišljenje... jesi možda i odigrao na kraju ma tottenham??

nisam ulozio nista,al  kakva je bila utakmica imali su VELIKE srece da su dobili...

kad nekog krene krene, a njih je krenulo...

realniji rezultat bi mi bio 0:3...

bez obzira na sve ovo je bio cisti value bet, kao sto sam i reko...

a najveci value bet u povjesti mog kladjenja je bio koef 11 na pobjedu hrvatske protiv njemacke na Europskom ove godine,

to nisam mogo propustit  ;D

hrv.reprezentacija nije protiv nijedne ekipe na svijetu zasluzila koef 11. cist zajeb kladionica...

nisam ulozio nista,al  kakva je bila utakmica imali su VELIKE srece da su dobili...

kad nekog krene krene, a njih je krenulo...

realniji rezultat bi mi bio 0:3...

bez obzira na sve ovo je bio cisti value bet, kao sto sam i reko...

a najveci value bet u povjesti mog kladjenja je bio koef 11 na pobjedu hrvatske protiv njemacke na Europskom ove godine,

to nisam mogo propustit  ;D

hrv.reprezentacija nije protiv nijedne ekipe na svijetu zasluzila koef 11. cist zajeb kladionica...

Di si našao koef. 11? Na liveu na nekoj online klad ili? Koliko se ja sječam ja sam uplačivao na oko 4,00-5,00

Moj najveći value je Dinamo protiv Ajaxa u Nizozemskoj (10,00 Lutrija)...

vjeruj mi da se ne sjecam, na bwinu mislim, al nisam siguran...

al mislim da je bio oko 7 u hrvatskoj lutriji, samo sigurno par dana prije tekme, jer sto se tekma blizila je padao koef, pretpostavljam, bas se ne sjecam tocno...

al na dinamo stavit protiv ajaxa i jos u gostima  :o ...ne bi ja...

Ja sam prije par dana na Unibetu skinuo koef. 11 i 8,70. Naravno riječ je o live klađenju, a radilo se o meču Simon-Andreev. Kod 4:0 za Rusa u 2 setu sam odigrao da će Simon dobiti taj set (11 koef.) i over 10,5 u tom setu (8,70). Simon je dobio 7:5  ;D

A inače najveći koef. koji sam skinuo je bio oko 28 koliko se sjećam i radilo se o nekakvom prijelazu 1/2.

Prošle sezone je bilo nekoliko koef. od 15 i 18, a za to zahvaljujem Stanlybetu kad u ponudu stavi košarkaške hendikepe 26+. Ali u zadnje vrijeme su i oni počeli spuštat.

ko sto sam imao onaj dan osjecaj za totenham danas imam za 1.FC Köln, i to mislim da ce dobit s 1 razlike, koef.3,86 u stanleybetu...

gledao sam par njihovih tekmi i mislim da bi trebali veceras pobjedit... koef.na pobjedu oko 2.30, jos si bum razmislil kaj cu odigrat...

pozz ekipa. ja sam novi :) nadam se da ćemo zajedno opljačkati kladionice  :) cheers.

btw. parovi za vikend tipa:

Doncaster Ipswich- 2

Marseille Lorient -1

Tolouse Grenoble- Under

ima još zanimljivih ali ovi su mi mislim najsigurniji pa da podijelim s vama ;)

pozz ekipa. ja sam novi :) nadam se da ćemo zajedno opljačkati kladionice  :) cheers.

btw. parovi za vikend tipa:

Doncaster Ipswich- 2

Marseille Lorient -1

Tolouse Grenoble- Under

ima još zanimljivih ali ovi su mi mislim najsigurniji pa da podijelim s vama ;)

Dobrodošli na forum.

Marseille i meni izgleda dosta sigurno, ali sutra će biti "svježe" informacije pa ću tek tada uplatiti,,,

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this