Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

SK sugestije


Celt

Recommended Posts

I ja sam zbog toga predlagao te promene, da bi forum zaživeo na narodnoj diskusiji, a ne na polu-automatskim (da ne kažem kopiranim) analizama. Ovako kad udjem u dnevne tipove, dobijem ospe od toga koliko se mnogo kaže a u suštini: slabo šta konkretno. Većina se razume u sve, a ja sam siguran da to nije baš tako. Ali kad bi imali tako podeljene teme, onda bi i iz opšte-narodne diskusije i komentara mogao da uvidiš ko se u šta najviše razume i vredi li to pratiti. I ja sam relativno nov član ovde, ali sam skontao da imam poverenje kad forza izbaci rukomet, nekoliko dobrih članova tenis i nogomet, cullinan hokej... ali šta vredi kad oni čine 5% pored većine allround članova.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odličnim i konstruktivnim prijedlozima te molim da se samo nastavi sa istima, jer nam je svima cilj da forum bude što bolji i funkcionalniji i svaki prijednog je dobrodošao. 

Reorganiziacija foruma te dodavanje kategorija po sportovima, odnosno grananje istoga, je nešto što je svakako u planu u skoroj budućnosti. Nedavno smo napravili veliku promjenu, odnosno prelazak foruma na novu platformu, te nebi uvodili dodatne velike promjene dok se članovi ne naviknu na novi forum. Dodavanje dodatnih podforuma može rezultirati i negativno, ukoliko bi podforumi bili loše organizirani. Lako se otvore dodatni podforumi, ali nije cilj da u istima nema aktivnosti niti komentara dugi period, odnosno da zamru. Npr. podforum za Formulu 1 nije previše aktivan od početka sezone. Također tu je i problem duplih sadržaja koji pokušavamo riješiti. 

Uglavnom, u planu je proširivanje foruma te se trenutno radi na skici organizacije istoga te tehničkim rješenjima po pitanju duplih sadržaja. Cilj je da forum bude puno funkcionalniji te bolje organiziran, pa se nova rješenja nebi implementirala dok nova skica nebi zadovoljila navedene preduvjete.

Nadam se da će aktivnost na forumu u sljedećem periodu biti na visokom nivou te da ćemo odabrati najbolju moguću organizaciju foruma, na zadovoljstvo svih članova.

Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2016 at 12:41, Celt said:

Moja prva sugestija je ako je moguće da se ubace nove tri vrste "smajlija" kojima bi svaki član označavao jačinu, odnosno pouzdanost svoje prognoze. Neko će gadjati prognozu sa 200e, a neko sa 2e - iako su jednako sigurni u prolaznost iste. Zato predlažem da imamo tri znaka (low, medium, high ili sigurno, realno, hrabro ili tako nešto) koji će nam biti pravi pokazatelj koliko neko veruje u svoju analizu i sa koliko novaca vredi ispratiti.   

Pošto vidim da na ovoj platformi ima mogućnost ubacivanja dosta smajlija, da li je ovo moguće izvesti...

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Goksim said:

 

Nadam se da će aktivnost na forumu u sljedećem periodu biti na visokom nivou te da ćemo odabrati najbolju moguću organizaciju foruma, na zadovoljstvo svih članova.

Ni sam nisam previse aktivan, ali mislim da nema pretjeranog smisla da najvise dobitinih parova ima u dobitnim listicima. Trebalo bi razmisliti da se u dobitne listice postavljaju samo parovi koji su izabrani sa foruma. Naravno, neki zanimljiv listic je dobrodosao, ali vecina listica bi trebala biti slozena prema parovima sa foruma. Ovime zelim potaknuti da ljudi kazu sto su igrali, sto vise analiza da se pise, ali kako se dopusta u Live sekciji i parovi bez analiza da i tamo ostave svoje parove nakon sto su uplatili.

 

LP

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2016 at 7:31, Goksim said:

...Također tu je i problem duplih sadržaja koji pokušavamo riješiti. 

Uglavnom, u planu je proširivanje foruma te se trenutno radi na skici organizacije istoga te tehničkim rješenjima po pitanju duplih sadržaja...

Kad bi imali podeljene forume po sportovima/ligama gde bi članovi pisali analize, mogao bi forum dnevnih tipova i da ostane, i u njega bi mod/admin ekipa ubacivala linkove ka tim podeljenim forumima, za svaki dan zasebno.

3gLrAee.png

Ako se razumemo...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Teniska sezona kreće pa sam došao na jednu ideju. Da napravimo teniski podforum, te unutar njega topice. Npr. Jedan topic bi bio entry liste za nadolazeće turnire, u jednom neke novosti, onda tipovi koje predlažemo itd. Ja sam spreman uređivati to, a vjerujem da bi još nekoliko članova bilo spremno pomoći i da imamo sve o tenisu na jednom mjestu. Može se to i drugačije organizirati, bilo kakve ideje su dobrodošle. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Gigi said:

Teniska sezona kreće pa sam došao na jednu ideju. Da napravimo teniski podforum, te unutar njega topice. Npr. Jedan topic bi bio entry liste za nadolazeće turnire, u jednom neke novosti, onda tipovi koje predlažemo itd. Ja sam spreman uređivati to, a vjerujem da bi još nekoliko članova bilo spremno pomoći i da imamo sve o tenisu na jednom mjestu. Može se to i drugačije organizirati, bilo kakve ideje su dobrodošle. 

Otvoreni smo za sve prijedoge. Volio bi znati tko bi još aktivno sudjelovao na ovom podforumu, pa ako je velik broj zainteresiranih možemo probati. 

Jedini problem jest što će se navedeni turniri i tipovi preklapati sa dnevnom temom koja je najpopularnija i najposjećenija tema na forumu. U tom slučaju, u dnevnu temu bi mogli napisati naziv turnira sa linkom na navedeni podforum, a na navedenom teniskom podforumu bi bile rasprave i analize za određeni turnir. 

Link to comment
Share on other sites

Dap, samo linkamo topic gdje su tipovi za taj dan u dnevne tipove, nešto slično kao što kolega @Celt zna napraviti za skijaške skokove.

Nadam se da će barem par ljudi za početak biti zainteresirano, bitno da krenemo pa će se kasnije više ljudi uključiti.

Bilo bi jako korisno, sve bi imali na jednom mjestu, a praktično je :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam za da se otvori teniski podforum. samo nebi da se otvara za sve teniske turnire posebna tema jer u nekim tjednima zna bit i po 5-6 turnira i onda bi to bilo previše nego moj je prijedlog da se za GS turnire i Masterse eventualno otvara posebna tema a ove sotale da se naprave samo ATP tema,WTA Chalanger,ITF,Davis cup,Fed cup,...

Link to comment
Share on other sites

prije 48 minute, marsovacc said:

ja sam za da se otvori teniski podforum. samo nebi da se otvara za sve teniske turnire posebna tema jer u nekim tjednima zna bit i po 5-6 turnira i onda bi to bilo previše nego moj je prijedlog da se za GS turnire i Masterse eventualno otvara posebna tema a ove sotale da se naprave samo ATP tema,WTA Chalanger,ITF,Davis cup,Fed cup,...

Apsolutno se slažem s tobom. Ajde još barem 1 zainteresiran pa da krenemo lagano s radom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Znači mi smo svi retardirani, ma ne retardirani nego imbecilni kad se idemo kladit na kartone na utakmicu koju sudi mažić pa to je klaun prve klase, zbraja oduzima nešto u toj ludoj glavi a dobro se zna kad je nešto faul za karton kad ne, eventualno se za 3/4 mala faula može akumulirani karton dat a ovo je smiješno...koljeno u glavu quaresme, čišćenje quaresme po nogama na lažnjak, krvava glava gonalona kao da je u box meču a ne nogometu...smiješan kriterij...treba se ostavit kartona i tih sranja jer su u zadnjih godinu dana sve margine previsoko postavljene i 80% mečeva ide u under a ajde se usudi i odigraj under...sportski pozdrav za sve idiote kao što sam i ja ispao danas s ovim

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, Dominik999 said:

Znači mi smo svi retardirani, ma ne retardirani nego imbecilni kad se idemo kladit na kartone na utakmicu koju sudi mažić pa to je klaun prve klase, zbraja oduzima nešto u toj ludoj glavi a dobro se zna kad je nešto faul za karton kad ne, eventualno se za 3/4 mala faula može akumulirani karton dat a ovo je smiješno...koljeno u glavu quaresme, čišćenje quaresme po nogama na lažnjak, krvava glava gonalona kao da je u box meču a ne nogometu...smiješan kriterij...treba se ostavit kartona i tih sranja jer su u zadnjih godinu dana sve margine previsoko postavljene i 80% mečeva ide u under a ajde se usudi i odigraj under...sportski pozdrav za sve idiote kao što sam i ja ispao danas s ovim

slažem se.  50 % forumaša postavlja kartone i sve se svodi na kartone..da se toliko vremena utrošilo na traženje nekih informacija siguran sam da bi bilo puno više uspjeha nego s kartonima (s kojima sam ja u debelom minusu s onim što uzmem ovdje)...nek svatko postavlja šta želi naravno, samo iznosim svoje mišljenje..dovoljno je da 2 ljudi koji to baš prati postavi ponekad kada je value, a ostali da utroše vrijeme na druge stvari..grešaka i valuebetova ima jako puno samo ih treba naći

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, bobo86 said:

slažem se.  50 % forumaša postavlja kartone i sve se svodi na kartone..da se toliko vremena utrošilo na traženje nekih informacija siguran sam da bi bilo puno više uspjeha nego s kartonima (s kojima sam ja u debelom minusu s onim što uzmem ovdje)...nek svatko postavlja šta želi naravno, samo iznosim svoje mišljenje..dovoljno je da 2 ljudi koji to baš prati postavi ponekad kada je value, a ostali da utroše vrijeme na druge stvari..grešaka i valuebetova ima jako puno samo ih treba naći

Steta sto na ovom forumu nema vise aktivnih tipsera,jer ovo sto je aktivno stvarno su majstori svog zanata,ali bilo bi jos bolje kada bi  se izbacivalo vise parova,ne samo kada je LP ili EL, te pokoji par iz europskih liga..vec ostalim danima,mislim i na ostale sportove rukomet/odbojka/kosarka jer sam siguran da dosta tipsera igra sve navedene sportove i  sistem manja kvota veci ulog,jer stvarno nije bitna kvota ako je sigurnost velika,to bi bilo super,pa makar se uvela i neka naknada za te tipove to ce biti super i posjecenost samog foruma bi bila veca,nemam ja nista protiv kartona ali to je forsiranje i potpuno se slazem sa bobom,siguran sam da ovaj forum moze biti jedan od jacih bez da naplacuje stotine eura mjesecno -.-

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, bobo86 said:

slažem se.  50 % forumaša postavlja kartone i sve se svodi na kartone..da se toliko vremena utrošilo na traženje nekih informacija siguran sam da bi bilo puno više uspjeha nego s kartonima (s kojima sam ja u debelom minusu s onim što uzmem ovdje)...nek svatko postavlja šta želi naravno, samo iznosim svoje mišljenje..dovoljno je da 2 ljudi koji to baš prati postavi ponekad kada je value, a ostali da utroše vrijeme na druge stvari..grešaka i valuebetova ima jako puno samo ih treba naći

Sa vecinom toga sto si napisao se skroz slazem, kartoni su postali hotspot jer ih se sada puno vise igra nego recimo pre 2-3 godine a najvise se gine igrajuci overe na derbije gde ove godine po prvi put vidimo granice od 7.5 pa i 8.5 sto je suludo jer u 75% slucajeva ove sezone derbi mecevi zavrse ispod... Naravno da ovo nije slucajno, UEFA kao i nacionalni savezi su velikim delom odgovorni jer se redovno dodeljuju stroziji arbitri (tj. da budem precizniji, oni koji postaju stroziji a prethodna statistika im govori drugacije - citaj Artur Soares Dias i njemu slicni, koji je prosle sezone sva 3 portugalska derbija ostavio ispod granice, a svi znamo da tradicionalno idu na 8-9+ kartona)

Ne treba dici ruku od kartona, po meni trebamo samo pametnije birati, puno meceva liga petica koje su za kartone ispod radara znaju redovno ici preko kad se ocekuje, pogotovo kad se timovi bore za opstanak ili za mesta koja vode u Evropu

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, JackieJack said:

Sa vecinom toga sto si napisao se skroz slazem, kartoni su postali hotspot jer ih se sada puno vise igra nego recimo pre 2-3 godine a najvise se gine igrajuci overe na derbije gde ove godine po prvi put vidimo granice od 7.5 pa i 8.5 sto je suludo jer u 75% slucajeva ove sezone derbi mecevi zavrse ispod... Naravno da ovo nije slucajno, UEFA kao i nacionalni savezi su velikim delom odgovorni jer se redovno dodeljuju stroziji arbitri (tj. da budem precizniji, oni koji postaju stroziji a prethodna statistika im govori drugacije - citaj Artur Soares Dias i njemu slicni, koji je prosle sezone sva 3 portugalska derbija ostavio ispod granice, a svi znamo da tradicionalno idu na 8-9+ kartona)

Ne treba dici ruku od kartona, po meni trebamo samo pametnije birati, puno meceva liga petica koje su za kartone ispod radara znaju redovno ici preko kad se ocekuje, pogotovo kad se timovi bore za opstanak ili za mesta koja vode u Evropu

za tebe i goksima (njega pogotovo pošto se privatno znamo 12 godina) znam da dosta pratite kartone i ne kažem da treba dići ruke, daleko od toga, pogotovo sada kada su završnice i biti će direktnih utakmica za važna mjesta..ali bolje birati vjerojatno da, a nebi bilo loše ni da vi koji pratite suce stavite i za koji je ulog igrate (npr. 4/10 ili 7/10)..ono na šta ciljam kada kažem druge stvari je sljedeće. unatrag par godina sam uzimao verificane strane pretplate, i to od tipstera koji su se  specijalizirali za određeno područje (npr. uzimao sam jednog koji je samo južnoamerički nogomet, pa ženski ITF tenis, pa izraelske niže lige nogomet)..odustao sam jer ih je pratilo dosta ljudi i skoro nemoguće je bilo pratiti kvote. e sad zamisli kada bi po 2-3 osobe s foruma pratilo tako neku ligu, tu bi bili u prednosti pred kladionicama često.  ovako imamo da valjda 50 % ljudi piše samo o kartonima jer ih je vidjelo na goksimovim dobitnim listićima :)  

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use