Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Utorak 16.09.2008. (Live)

1 objava u ovoj temi

Sign in to follow this  
Followers 0

• Ja imao 1x sa Katarom. Na drugom Slo i Galatasary...Jbg,mali minus danas
    • Koji val srece me zadesio sad kad sam skuzio da na tiketu s katar pobjedom imam slovence DNB, a ne cistu pobjedu. Ne znam koji je razlog sto sam to odigro al koja sreca
    • Jedva poljaci jedva. Imo japan sut za 26-26. Lik puco sa 8m al golman cudesno obranio i poljaci dobili. Na sta su oni spali da ih japan drzi u egalu
    • Hrvatska nema što kalkulirati, ali mogli bi Nijemci: Ako Vujović iznenadi...   Hrvatski rukometaši startali su s tri pobjede na Svjetskom rukometnom prvenstvu. Hrvatska je teže od očekivanog u ponedjeljak pobijedila Bjelorusiju i tako praktički osigurala najmanje drugo mjesto u skupini uoči preostalih ogleda s Čileom u srijedu i Njemačkom u petak. Taj posljednji dvoboj u skupini (petak 17:45) odlučivat će o rasporedu u osmini finala koji se polako može pretpostaviti. Naravno, postoji više opcija, a kalkulacije su sljedeće. Španjolska ili Slovenija? Kao što puno toga ovisi o utakmici za prvo mjesto u našoj skupini slična je situacija u skupini B u kojoj se Španjolska i Slovenija bore za vrh i u četvrtak će u posljednjoj utakmici vjerojatno odlučivati o broju 1. Španjolska je favorit, ali Slovenci pod vodstvom Veselina Vujovića još ne znaju za poraz. Ukoliko tako i bude s ove dvije reprezentacije bi se Hrvatska i Njemačka susrele u četvrtfinalu (ako prođu osminu). Ukoliko Španjolska bude prva, prolaskom osmine finala čekala bi drugu reprezentaciju iz naše skupine, naravno ako primjerice drugoplasirana Hrvatska prođe u osmini finala treću reprezentaciju iz skupine D (Egipat ili Katar). Gornji dio ždrijeba bez Francuske do finala Taj dio ždrijeba je svima posebno važan jer se izbjegava Francuska do finala (broj 1 u skupini A). Zato će se najviše Španjolci, a onda i Slovenci itekako potruditi da izbore prvo mjesto u skupini B. Neki smatraju kako bi Njemačka mogla kalkulirati protiv Hrvatske da uđe u taj dio ždrijeba, jer prvo mjesto u našoj skupini sigurno donosi Francusku u polufinalu. Hrvatska nema što kalkulirati jer naša reprezentacija nije u krugu favorita za medalju. Pobjeda protiv favorizirane Njemačke, aktualnog prvaka Europe donijela bi Kaubojima u osmini finala četvrtog iz skupine D (Argentina ili Katar), dakle nešto lakšeg protivnika, a u četvrtfinalu pobjednika susreta između drugoplasiranog iz skupine B (Španjolska ili Slovenija) i trećeplasiranog iz skupine A (Brazil ili Rusija). Ukoliko Slovenci pobijede, pakao za prvog u našoj skupini Poraz Španjolske donio bi prvoplasiranom u našoj skupini pakao u četvrtfinalu i polufinalu (vjerojatno Španjolska pa Francuska), pa je pitanje hoće li Nijemci kalkulirati protiv Hrvatske. Pobjeda Španjolske donosi pak prvaku naše skupine lakši put do polufinala, ali onda i Francusku. Dakle utakmica u četvrtak između Španjolske i Slovenije bit će rješenje prvog dijela ''slagalice'', a dan kasnije Hrvatska i Njemačka dat će drugi dio odgovora. Kaubojima bi polufinale bio velik uspjeh, pa protiv Njemačke moraju ići na pobjedu i lakši put do te Francuske, ali ponavljamo, sve ovisi hoće li Slovenci iznenaditi Španjolce. Izvor: http://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ostali_sportovi/svjetsko-rukometno-prvenstvo-2017-kalkulacije-uoci-nokaut-faze---463849.html
    • Je li Al-Salem igrao ikako za S Arabiju? Igrao sam vise, a on nema nijedan gol ni sut uopce...
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
      Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
    • Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
      Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
    • Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
      Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
      SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
    • TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
      TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
    • Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
      Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
    • Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
      Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
    • TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
      TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO