Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Subota 30.7.2016. (Live)

10 objava u ovoj temi

19:00, Cibalia Vinkovci - Inter Zaprešić 1 2,10 SuperSport

Strane kladionice nude manji koeficijent stoga je bolje igrati kod nas. Neću pisati razloge zašto ovo igrati jer imam samo jedan - ovo je dogovorena utakmica. 

Strane kladionice nude manji koeficijent stoga je bolje igrati kod nas. Neću pisati razloge zašto ovo igrati jer imam samo jedan - ovo je dogovorena utakmica.

sory al takve stvari nije pametno pisat

Nije još oklada, ali potencijalna je kada izađu sastavi oko 17:30 a rijec je o mecu Chernomoretsa i Šahtjara. Dudu i Taison su u ponudi kod SS-a da nece zabiti sa primamljivim tecajevima ukoliko netko od njih ne bude u sastavu (1.72 bet MT i poreza). Apsolutno se isplati ispratiti ukoliko netko od dvojice napadaca ne bude u startnoj postavi, pogotovo se to odnosi na Taisona kojeg u ovim trenucima vidim u nešto losijoj formi nego Eduardo, to je barem moja slika..

Goksim likes this

Eduardo ne daje (1.72) 5u supersport

Eduardo zapocinje na klupi mec, uzimam bez razmisljanja ovu okladu u supersportu. Kako god bilo, veliki value, supersport zaspao :)

TazMan likes this

Isplativo je itekako, da su kladionice znale da Dudu nece biti u pocetnom sastavu sigurno bi reagirali i drasticno srusili tecaj u sto sam se znao uvjeriti vise puta, value bez razmisljanja!

I cemu komentar sada nakon utakmice, ne razumijem zasto nisi mogao dati misljenje prije pocetka? :)

Srecom pa te isprati oba daju gol... Izgleda ti si pocetnik u kladjenju ne cure informacije kako ti mislis..

Isplativo je itekako, da su kladionice znale da Dudu nece biti u pocetnom sastavu sigurno bi reagirali i drasticno srusili tecaj u sto sam se znao uvjeriti vise puta, value bez razmisljanja!

I cemu komentar sada nakon utakmice, ne razumijem zasto nisi mogao dati misljenje prije pocetka? :)

Mozda je nakon utakmice jer neki ljudi i rade pa nemogu doc do foruma ranije i citat?

Dominik999 likes this

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Sinoć je moglo i bolje. Donaldson nevjerojatno pao i izgubio, Jasika ipak preslab za Davida, a Verdascu stvarno ništa nije polazilo za rukom. Bolje od prvo dana svakako, nadamo se da će večeras biti još bolje. Meni je definitvno tip večeri Dudi Sela. Uzeo sam HS -1.5 na koef 2. jer teško Lacko tu može do više od jednog seta. @Lolek222 je već napisao ponešto, ali da nadopunim.  Lacko ne brani ništa bodov, prošle sezone je ispao u kvalama dok je ove bio uspješan te uspio nakon maratona proći Ramosa u prvom kolu. Dudi je u stvarno dobroj formi. S 32. na leđima ušao je novu sezonu odlično. Sf Chennaia gdje je servirao za meč protiv Medvedeva, ali nije uspio ući u finale. Nakon toga lagano uzima naslov u Canberri i ovdje nakon izgubljenog prvog seta lagano slavi protiv Granollersa. Lacka redovno pobjeđuje, ima 6-1, zadnje 4 pobjede bez izgubljenog seta. Ovdje će Dudi lagano slaviti, obraniti svoje 3. kolo od prošle godine. Lacko eventualno 1 set, ali i za to sumnjam. Lorenzi - Troicki 37+ 1.94 pinnacle Kolega je napisao analizu za pobjedu Viktora, to je realno, ali mislim da neće biti ni malo lako. Igrali su prošli tjedan, uzeo je VIktor u 2, ali ovo je ipak druga priča. Viktor nakon dva lagana seta protiv Đumhura pada na sebi svojstven način, vraća damira u igru i onda ipak nekako slavi. Ovdje očekujem da Lorenzi iščupati barem jedan set jer je to igrač koji se nikad ne predaje i ovdje me ne bi čudilo da vidimo još jedan maraton. Ipak, očekujem pobjedu Viktora 3:1, što je i više nego dovoljno da ovaj tip lagano prođe.  Isner - Zverev 45+ 2.02 pinnacle Ovdje sam dobro razmislio jer je stvarno velika, ali za ovu dvojicu i nije čak toliko. Očekujem da će se barem 2 seta odvući do tba te da će biti minimalno 4 seta. U takvim uvjetima ova granica je lako prebaciva. Mischa igra u odličnoj formi koju je prenio s kraja prošle sezone, Isner se još malo mući, tempira formu na američku turneju te mi se ne čini još 100% . Obojica su rutinski svladali svoje protivnike, odmorni su te će ovo biti vrlo gust meč. Dva dosadašnja dvoboja je dobio Isner, ne bi me čudilo da Mischa prekine taj niz. To su mi najbolji tipovi noćas, još sam ponešto odigrao u nekim kombinacijama pa ću i to stavit. Tsonga - Lajović 3:0 1.65 Dušan je u slaboj formi, nek vas ne zavara ova lagana pobjeda nad Francuzom. Gubio je ove sezone od Silve i Lopez - Pereza koji ga ne bi trebali dobivati, nadomak je ispadanja iz top 100 što očekujem vrlo brzo, barem do zemljanog dijela sezone. Tsonga je dobro ušao u sezonu, Berdych  ga je zaustavio u Dohi, još je nešto igrao na egzibicijama i ovdje će barem obraniti prošlogodišnji rezultat, 1/16 fanala.  U prvom kolu je imao Monteira koji mu je uspio učupati 1 set putem tba i vjerujem da si večeras neće dopustiti takvu pizdariju. Mrvicu se bojim da Lajović ne iščupa set, ali koeficijent mi je dovoljan na probam zbog Tsongine dobre, a Dušaove loše forme te naravno velike razlike u kvaliteti. Da dodam, Dušanu ovo ipak nije najomiljenija podloga i ovdje nikad nije išao daje od drugog kola. Khacanov - Sock +2.5 sets 1 1.46 pinnacle Khacanov je solidan igrač i ovdje sigurno može do seta. Sock je u odličnoj formii, uzeo je naslov prošli tjedan, ovdje dobro otvorio laganom pobjedom, ali nešto mi govori da će s Karenom ipak imati poteškoća. Uzimali su Socku na putu do titule setove svi osim Jonhsona koji je isto tako lako mogao, Herbert je ipak slabija prepreka od Karena i ovaj može do seta, barem preko tba do kojeg će vjerujem doći. Već 9 mečeva ove sezone ima Jack, možda će kasnije doći i do malog umora i defintivno vidim šansu za Kachanova tu. Wawrinka - Jonhson 38+ 1.88 pinnacle Idem dalje rokat plus na Stana. Koefiicijent da Kližan uzima set je bio primamljiv, lijepo je prošao i ovdje i Steve može do seta. Klasično Stanislav ulazi  polako na turnire, muči se, ne da mu se igrat, ali ipak prolazi jer kad hoće, nema mu ravnog. Ovdje bi mogao opet napraviti odličan rezultat, ima već naslov, ovdje brani 1/16 finala što nije puno bodova. Jonhson brani 3. kolo, teško će do njega opet, ali Stana može namučit sigurno. Očekujem dobru partiju Stevea i da iščupa barem set gdje bi onda ovaj tip gotovo sigurno prošao. Možda opet vidimo maraton, a čisto sumnjam u neko lagano slavlje Stanimala. Igrali su jednom, lagano je slavio Stan 3:0, ali to je ipak bila šljaka gdje je Jonhson blago rečeno katastrofa. Jaziri - Bublik 1 1.53 Marathon Ovdje će sigurno dosta ljudi rokat kontru, zbog pobjede nad Puillom, ali mislim da će ovdje pobjedit iskustvo. Ne samo iskustvo, Malek je i bolji igrač, u solidnoj je formi i teško će ovdje ispasti od Bublika. Mlađahni Kazahstanac je igrao u svim mečevima kvalifikacija 3 seta, 4 seta protiv Pouillea i ovdje je sigurno već pomalo i psihički i fizički iscrpljen. Set će vjerojatno izvući, možda i dva, ali u konačnici zbog kvalitete, iskustva i svježine slaviti bi trebao Malek.
    • Ma ispali su da ali nemogu si bas dopustit takvo sramocenje. Poljaci a pogotovo dusebajev. Pa u krajnjol liniji igraju sa japanom moraju malo spasit obraz. Nemogu u skupini s japanom izac sa 0 pobjeda
    • Da, slazem se, ali ih moram igrat kad su zadnju odigrali 3:3! 
    • samo oprezno s tim turcima, tako sam ja jucer bio uvjeren za osmanlispor-besiktas oba gol pa me dobro naguziše 
    • Za danas Katar-Argentina 1 Slovenija-Tunis 1 Troicki-Lorenzi 1 Sock-khacanov 1 Isner-Zverev 1 Sretno !
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
      SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
    • TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
      TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
    • Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
      Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
    • Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
      Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
    • TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
      TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
    • Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
      Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
    • TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
      TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
    • Mourinho: Liverpool je bio pametniji
      Mourinho: Liverpool je bio pametniji
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO