Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Moje dvije strategije


Dobardan1978

Recommended Posts

Pozdrav svima

 

Vec sam rekao da sam u kladjenju jako jako dugo i da sam probao skoro sve. Da ne bih pricu duzio, ovdje cu vam iznijeti moje dvije strategije koja ja licno smatram jako dobrim. Obe su progresivne ali u njima sam nasao najmanju mogucnost da izgubim novac, a najvecu mogucnost da u kratkom roku zaradim veliki profit. Igram iskljucivo online i kladim se najvis na nogomet. Stoga ovo moze biti ne toliko relevantno za one koji preferiraju druge sportove a i za one koji igraju u obicnim kladionicama. Zapravo prvu strategiju mogu svi koristiti dok je druga iskljucivo za online igrace i ljubitelje nogometa...Zanima me sta vi mislite i volio bih cuti iskrene kritike i vasa misljenja za obe strategije...

 

Strategija br 1

 

Ovo nije nikakvo otkrivanje tople vode. Igram obicne tikete gdje mi je kvota od 2.00 do 2.50 pri cemu imam odredjena pravila. Osnovna su ova:

-kada je velika ponuda za kladjenje (recimo dani u vikendu u ponoj nogometnoj sezoni kao sto je slucaj sada) igram 5 tiketa. U danima skromnije ponude igram 3 tiketa.

-Kvota kao sto rekoh od 2.00 do 2.50

-Izbjegavam igrati cisto na favorite, ali zna se desiti da i to odigram, mislim igrati cisto na pobjedu favorita, to izbjegavam ali zavisno od siguracije i to odigram

- Igram vecinom dogadjaje sa 2 mogucnosti, dakle dvoznak, over/under sa tim da igram ili over 1.5 ili under 3.5, manja kvota ali veca sansa

-Nikada isti susret na 2 tiketa

-Izbjegavati najvise tipovane susrete

-Na tiket mogu staviti i samo jedan par, dakle singl sa kvotom 2.00-2.50 ali i tu izbjegavam susret sa 3 moguca isgoda nego biram ili hendikep ili over/under

 

Dakle u ovoj strategiji nema nista neobicno..Nerijetko cak i sa 2 pogodjena tiketa vracam svoj ulog, sve vise toga je profit..Cesto dan okoncam sa 4 ili 5 pogodjenih tiketa sto je veliki uspjeh i veliki profit...No ovo nije nista novo

 

 

Strategija br 2

 

E ovo je za mnoge sigurno nogo i nesto mnogo zanimljivije..Ovo se igra iskljucivo online na kladjenju uzivo i na nogomet. Ovdje je takodje i mnogo veca sansa i da izgubite vas novac ali i da ga rekativno brzo uduplate u veoma kratkom periodu, cak u roku pa par sati.

Evo o cemu se radi. Na dnevnoj bazi izdvojim dio banke (koliko procentualno zaviti od toga sta zelim da napravim taj dan ali i od osjecaja za utakmice koje su na programu). Ukoliko izgubim, kladjenje za taj adn je zavrseno i cekam drugi dan. Takodje kada i ukoliko ispunim zacrtani cilj za taj dan, prestajem i ulog zajedno sa dobitkom vracam u banku i cekam novi dan.

A evo iz cega se sastoji igra. Nakon sto pregledam nogometnu ponudu za taj dan, iz ponude izdvajam utakmice koje po mojoj prvoj procjeni trebale bi biti okoncane sa minimalno 2-3 gola na utakmica a gdje je ipak nesto veca kvota na igru na golove. Dakle ovdje ne ulaze u izbor utakmice gdje kladionice ocekuju golove i daju recimo kvotu 1.50 ili 1.60 na over 2.5. Ne, ja ozdvajam utakmice gdje je recimo kvota na over 2.5 golova barem 1.90-2.00 ili vise, no ne igram na to, nego samo izdvajam takce utakmice..Nakon sto sam izdvojio odredjeni broj utakmica (10-20 dnevno) upustam se u daljnju analizu i detaljno analiziram svaku utakmicu i redam ih hronoloski po vremenu pocdetka i markiram one koje su mi najprihvatljivije za igru na golove...Cekam da utakmice krenu i da budu na kladjenju uzivo i krecem u akciju..Natojim ako je to moguce pogledati i barem sami pocetak susreta..Kladim se samo i iskljucivo na OVER 0.5 na utakmici, dakle da ce na utakmici pasti barem jedan gol...kda cu uzeti tu okladu zavisi opet od mnogih faktora. Obicno kao sto sam rekao nastojim pogledati pocetak susreta i ukoliko utakmice krene laganim tempom cekam dok se tempo ne ubrza i dok koeficijent ne porasta...No obicno uzimam koeficijente od 1.10-1.20 na ovu vrstu oklada...Pri tome se pridrzavam nekih pravila..No vezano za ovu strategiju izdvajam sljedeca pravila:

 

-Nema igre napamet, svaki par treba biti prethodno razreadjen

-Igram samo over 0.5, uplatim i pratim utakmicu, kada padne gol, odmah se prebacujem u iscekivanje sljedece utakmice

-Nikada ne uzimam okladu nakon isteka 25. min, ako sam vec do tada cekao i nisam uplatio i ako do tada nije pao gol, za mene je ta utakmica taa i zavrsena, onda trazim drugu utakmicu..

.Ukoliko izgubim, sto je mala sansa, kladjenje za taj dan je zavrseno jer nakon pada na kvoti 1.10-1.25 lako puca psiha i tada je najbolje pridrzavati se tog pravila da je kladjenje za taj dan zavrsen..

-kada pogodim prvu okladu, ulog na drugu je ulog + zarada od prve oklade, ulog na trecu okladu je ulog + zarada sa druge oklade i sve tako dok ne ispunim zadati cilj, to je obicno duplanje novca ili ostvarivanje odredjene dobiti

-izbjegavam derbije, utakmice velike takmicarske vaznosti, kao sto rekoh utakmice gdje kladionice rpedvidjaju mnogo golova i daju male kvote na igru na golove, igranje na utakmice koje se igraju na losem terenu, po losem vremenu i sl

-takodje veoma bitno ali vise vazi za prvobitni izbor utakimca, izbjegavam utakmice gdje se sastaju ekipe koje u svojim redovima imaju samo nekolicino klasicnih napadaca, biram utakmice gdje ekipe imaju sirok izbor igraca u napadu

 

To bi bilo to u osnovnim crtama, sigurno sam zaboravio jos neku sitnicu ali u sustini to bi bila ta strategija koja od svih koje sam probao donosi najbolje rezultate...Zbog ove strategije sam u jednom trenu bio veoma blizu da napustim i posao i okrenemo se samo ovome, ali na srecu to niam uradio ali nema sumnje da se ovako moze jako dobro i veoma brzo zaraditi, ali i izgubiti ako se ne pridrzavate svojih pravila koje sami semi napravite, bas kao sto sam i ja uradio i kojih se strogo prodrzavam...

 

 

Sretno svima koji pokusaju neku od ove dvije strategije a za dodatna pitanja me naravno mozete kontaktirati...

-

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

Vec sam rekao da sam u kladjenju jako jako dugo i da sam probao skoro sve. Da ne bih pricu duzio, ovdje cu vam iznijeti moje dvije strategije koja ja licno smatram jako dobrim. Obe su progresivne ali u njima sam nasao najmanju mogucnost da izgubim novac, a najvecu mogucnost da u kratkom roku zaradim veliki profit. Igram iskljucivo online i kladim se najvis na nogomet. Stoga ovo moze biti ne toliko relevantno za one koji preferiraju druge sportove a i za one koji igraju u obicnim kladionicama. Zapravo prvu strategiju mogu svi koristiti dok je druga iskljucivo za online igrace i ljubitelje nogometa...Zanima me sta vi mislite i volio bih cuti iskrene kritike i vasa misljenja za obe strategije...

Strategija br 1

Ovo nije nikakvo otkrivanje tople vode. Igram obicne tikete gdje mi je kvota od 2.00 do 2.50 pri cemu imam odredjena pravila. Osnovna su ova:

-kada je velika ponuda za kladjenje (recimo dani u vikendu u ponoj nogometnoj sezoni kao sto je slucaj sada) igram 5 tiketa. U danima skromnije ponude igram 3 tiketa.

-Kvota kao sto rekoh od 2.00 do 2.50

-Izbjegavam igrati cisto na favorite, ali zna se desiti da i to odigram, mislim igrati cisto na pobjedu favorita, to izbjegavam ali zavisno od siguracije i to odigram

- Igram vecinom dogadjaje sa 2 mogucnosti, dakle dvoznak, over/under sa tim da igram ili over 1.5 ili under 3.5, manja kvota ali veca sansa

-Nikada isti susret na 2 tiketa

-Izbjegavati najvise tipovane susrete

-Na tiket mogu staviti i samo jedan par, dakle singl sa kvotom 2.00-2.50 ali i tu izbjegavam susret sa 3 moguca isgoda nego biram ili hendikep ili over/under

Dakle u ovoj strategiji nema nista neobicno..Nerijetko cak i sa 2 pogodjena tiketa vracam svoj ulog, sve vise toga je profit..Cesto dan okoncam sa 4 ili 5 pogodjenih tiketa sto je veliki uspjeh i veliki profit...No ovo nije nista novo

Strategija br 2

E ovo je za mnoge sigurno nogo i nesto mnogo zanimljivije..Ovo se igra iskljucivo online na kladjenju uzivo i na nogomet. Ovdje je takodje i mnogo veca sansa i da izgubite vas novac ali i da ga rekativno brzo uduplate u veoma kratkom periodu, cak u roku pa par sati.

Evo o cemu se radi. Na dnevnoj bazi izdvojim dio banke (koliko procentualno zaviti od toga sta zelim da napravim taj dan ali i od osjecaja za utakmice koje su na programu). Ukoliko izgubim, kladjenje za taj adn je zavrseno i cekam drugi dan. Takodje kada i ukoliko ispunim zacrtani cilj za taj dan, prestajem i ulog zajedno sa dobitkom vracam u banku i cekam novi dan.

A evo iz cega se sastoji igra. Nakon sto pregledam nogometnu ponudu za taj dan, iz ponude izdvajam utakmice koje po mojoj prvoj procjeni trebale bi biti okoncane sa minimalno 2-3 gola na utakmica a gdje je ipak nesto veca kvota na igru na golove. Dakle ovdje ne ulaze u izbor utakmice gdje kladionice ocekuju golove i daju recimo kvotu 1.50 ili 1.60 na over 2.5. Ne, ja ozdvajam utakmice gdje je recimo kvota na over 2.5 golova barem 1.90-2.00 ili vise, no ne igram na to, nego samo izdvajam takce utakmice..Nakon sto sam izdvojio odredjeni broj utakmica (10-20 dnevno) upustam se u daljnju analizu i detaljno analiziram svaku utakmicu i redam ih hronoloski po vremenu pocdetka i markiram one koje su mi najprihvatljivije za igru na golove...Cekam da utakmice krenu i da budu na kladjenju uzivo i krecem u akciju..Natojim ako je to moguce pogledati i barem sami pocetak susreta..Kladim se samo i iskljucivo na OVER 0.5 na utakmici, dakle da ce na utakmici pasti barem jedan gol...kda cu uzeti tu okladu zavisi opet od mnogih faktora. Obicno kao sto sam rekao nastojim pogledati pocetak susreta i ukoliko utakmice krene laganim tempom cekam dok se tempo ne ubrza i dok koeficijent ne porasta...No obicno uzimam koeficijente od 1.10-1.20 na ovu vrstu oklada...Pri tome se pridrzavam nekih pravila..No vezano za ovu strategiju izdvajam sljedeca pravila:

-Nema igre napamet, svaki par treba biti prethodno razreadjen

-Igram samo over 0.5, uplatim i pratim utakmicu, kada padne gol, odmah se prebacujem u iscekivanje sljedece utakmice

-Nikada ne uzimam okladu nakon isteka 25. min, ako sam vec do tada cekao i nisam uplatio i ako do tada nije pao gol, za mene je ta utakmica taa i zavrsena, onda trazim drugu utakmicu..

.Ukoliko izgubim, sto je mala sansa, kladjenje za taj dan je zavrseno jer nakon pada na kvoti 1.10-1.25 lako puca psiha i tada je najbolje pridrzavati se tog pravila da je kladjenje za taj dan zavrsen..

-kada pogodim prvu okladu, ulog na drugu je ulog + zarada od prve oklade, ulog na trecu okladu je ulog + zarada sa druge oklade i sve tako dok ne ispunim zadati cilj, to je obicno duplanje novca ili ostvarivanje odredjene dobiti

-izbjegavam derbije, utakmice velike takmicarske vaznosti, kao sto rekoh utakmice gdje kladionice rpedvidjaju mnogo golova i daju male kvote na igru na golove, igranje na utakmice koje se igraju na losem terenu, po losem vremenu i sl

-takodje veoma bitno ali vise vazi za prvobitni izbor utakimca, izbjegavam utakmice gdje se sastaju ekipe koje u svojim redovima imaju samo nekolicino klasicnih napadaca, biram utakmice gdje ekipe imaju sirok izbor igraca u napadu

To bi bilo to u osnovnim crtama, sigurno sam zaboravio jos neku sitnicu ali u sustini to bi bila ta strategija koja od svih koje sam probao donosi najbolje rezultate...Zbog ove strategije sam u jednom trenu bio veoma blizu da napustim i posao i okrenemo se samo ovome, ali na srecu to niam uradio ali nema sumnje da se ovako moze jako dobro i veoma brzo zaraditi, ali i izgubiti ako se ne pridrzavate svojih pravila koje sami semi napravite, bas kao sto sam i ja uradio i kojih se strogo prodrzavam...

Sretno svima koji pokusaju neku od ove dvije strategije a za dodatna pitanja me naravno mozete kontaktirati...

-

Razumim sve sta si napiso, znaci recimo sa 20 eura da se krene a kvota varira od 1.10 do 1.20. U tom danu potrebno je pogodit u nizu 4 do 6 parova da se dodje do zaradjenih 20 eura... E sad ono najgore pitanje, jel ti se ikad dogodio pad od 7 dana zaredom. Ovo pitam jer bi izdvojio 1000 eura i krenuo od 20 eura, ali nakon promasenog dana bi povecavao ulog nisam siguran kojim sistemom duplanjem ili povecavanjem za 50% uloga. Sta ti mislis? Postoji crni niz ali mislim da bi se moglo analizama i pracenjem to uraditi. Da se razumimo neki dani se preskacu jer je ponuda losa.. Ja sam pokusavo slicno s kosarkom na favoritu bude kvota 1.05 cekam da zavrsi prva cetvrtina i ako gubi deset razlike kvota ide cak do 1.3, tako da je potrebno pogodit tri takve tekme za duplo.. No strpljenje i igre na druge stvar, te zavrsetak faksa su me dislicirale bile s kladare. Tada je se radilo o malim ulozima, student.. No sad bi ozbiljnije sve ovo pokuso vikendom kad ne radim..

Link to comment
Share on other sites

Ma ova strategija (dakle strategija br 2) je nesto najbolje sto sam pronasao u visegodisnjem iskustvu sa kladjenjem. Trenutno je ne igram iz prostog razloga sto nemam vremena toliko a za ovu strategiju je potreban veliki rad, jaka disciplina i odvajanje jako jako mnogo vremena na dnevnoj bazi a upravo je to razlog zasto je ne igram ali sve su prilike da cu ponovo poceti po cijenu porodicnog skladnog zivota.

 

Iskreno, dok sam se strogo pridrzavao svih navedenih pravila, desilo mi se koliko se sjecam da sam dva puta pao u tri dana i jos jednom mozda dva puta i cetiri dana. To su bili najgori nizevi. No to je nista poredeci sa tim da sam sigurno imao nekoliko serija po 10 uspjenih nizova. Veliki problem i izazov ovdje su psiha i disciplina. Jer sto se tice psihe, kada padnes velik lovu na kvoti 1.10 ili 1.20, sve se vrti oko tebe i u glavi ti sve odzvanja. Tda recimo primjetis neke parove i kvote 4.00 ili vise koje bi skinuo bez problema, a ti su u desperatnom stanju jer si pao ogroman ulog na tako bijednoj kvotu. No bitni su konacni rezultati i kontinuitet. Disciplina je dakako uz psihu najvznija stvar. Ja sam sa vremenom poceo odstupati od pravila sto je vodilo ka vecem broju padova. Klasican primjer je taj ad nadjem i cekam utakmicu na kojoj ocekujem golove. Prodrzavam se pravila, sacekam tekmu, pogledam pocetak i nakon recimo 15 minuta uplatim over 0.5 na recimo kvotu 1.15. I ono sto se pri odstupanju najcesce deasvalo je to da je taj gol odmah padao recimo u 20, minuti i dbitak je tu. I umjesto da slijedeci pravila idem na drugu utakmicu, ja bih tu slijepo prekrsio pravilo i na istu utakmicu igrao over 1.5 i naravno nereijetko se utakmice zavrse sa tim jednim jedinim golom. To je jedan od prijestupa koje sam pravio. Drugi je da sam nakon pada, isti dan pocinjao novi niz sto je takodje velika greska, jer tada je u glavi pogresna psiha nakon velikog pada. I trece je da sam u svojim planivima odustajao od pravila i redoslijeda utakmica koje sam izabrao i razradio predhodno pa bih brzinski odigrao na neku utakmicu o kojoj nemam dovoljno informacija i onako na osjecaj. I tu se sjecam da mi se prekidalo odredjeni broj nizova.

 

No za kraj, ukoliko pazljivo procitas sva pravila iz prvog posta, i ukoliko ih slijedis, siguran sam da ce ti ova strategija donijeti dobru zaradu. No tu je jos jedan bitan problem. Prvi je velika sansa i mogucnost da ces biti limitiran od strane kladionica, a drugi je da ovo ne mozes igrati bas na svim utakmicama. Cak ni bet365 koji vazi kao najbolja onlin kladionica za nogomet, nije bas najbolja kada je ova strategija u pitanju. Zasto= Jednostano jer za ogromnu velicinu utakmica oni ne nude mogucnost kladjenja na over 0.5, nego imas recimo samo klasicnu maginu over 2.5 ili over 3.5 a nema dodatnih razrada. Druge recimo imaju te razrade ali sa dosta manjim koeficijentima. Problem je dakle i naci pravu kladionicu koja ce ti prihvatati te oklade i koja ima te razrade.

 

Da ova strategija funkcionise, spreman sam da je demonistriram u plemumu, dkale odabrat cemo dan i vrijeme kada cemo da probamo i ja cu vam govoriti sta i kako da se igra pa ko zeli neka slijedi i dajem odredjenu garanciju da cemo taj dan uduplati ulog kojeg smo posvetili toj strategiji za taj dan.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use