Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Dobitni listići

1352 objava u ovoj temi

Janković - Dementijeva  0:6 6:1 6:0  ;D ;D ;D

200810111251gm0.png

w461.png

A ovdje sam pri rezultatu od 6:0 za Dementijevu layao hendikep +3,5 za Dementijevu. Dakle Igrao mi je rezultat u kojem bi Janković pobjedila i to oba seta sa ukupno makismalno izgubljena 2 gema...  Layao sam po koeficijentu 1,02 i poslije nešto sitno po 1,04 (dakle regularno... kladio sam se po tečajevima 50 i 25 da će Janković dobiti sa hendikepom) i na uložena 3,68€ dobitak je tj. čisti profit 142,00€  ;D  ;D  ;D

200810111255ss1.png

w464.png

Počela je nova sezona skijanja... Sjecam se da sam prošle sezone zapazi Zettel kao vrlo talentiranu skijašicu, a budući da je ovo bila tek prva utrka nije bilo pametno kladiti se na najveće "favorite", već sam smatrao da je pametnije tražiti iznenađenje jer ovdje veliki faktor igra i fizička sprema, a to je veliki upitnik n početku sezone, pa nije baš isplativo igrati na 1. favorite na otvaranj suezone...

Šteta da ulog nije bil veći... (Koeficijent je bio 10,00)

200810251343en1.png

w444.png

kladim se da je bila dojava kad je tolko listića sa zadrom, mogo si to s nama podjelit ;D

He  he...

Ma u nedjelju nisam ništa pisao na forumu a "dojave" ne volim baš prenositi jer sam već 2-3 puta prenio sličnu dojavu i nisu prošle, pa nisam želio riskirati i tuđi novac. Sada mi je ful žao da nisam sa vecim ulogom odigrao 1, ali par puta prije sam se opekao, pa sam ovaj put nažalost igrao sa manjim ulozima...

Sljedeći put ću prenjeti kada bude slična situacija, pa neka svatko odigra na svoju odgovornost..

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Potpisujem sve napisano. Počeli smo slati "warning points" odnosno upozorenja u slučaju psovanja, vrijeđanja drugih članova ili prigovaranja nakon što tip ne prođe a da se nije argumentirano raspravilo o tipu prije početka para ("generali poslije bitke"), te još nekih stvari. Nadam se da ovo neće često biti slučaj, međutim u slučaju opetovanog kršenja pravila foruma te konstantnog nepoštivanja određenih pravila ponašanja biti ćemo primorani, u tom slučaju nakon višekratnih upozorenja, sankcionirati člana na način da mu se zabrani objavljivanje na 24 sata, tjedan dana a u težim slučajevima i trajni pristup forumu. Nadam se da nećemo morati posezati za ovakvim riješenjima već da ćemo se svi skupa ugodno družiti ovdje. Molba svima koji su dobili upozorenja zadnje dane, da pokušaju ne ponavljati iste prekršaje.
    • Tko je gledao Fiorentinu zna šta je nesreća. Promašio sam kartone, za jedan karton. Prvo poluvrijeme čista agresiva, svirano 20 faula, drugo puno manje faula Bebek svirao, al opet svi fauli koje je svirao su bili dosta agresivni, i mogao je bez problema podijeliti još jedan žuti...    Rekao sam da ako prođe tiket da ću postaviti parove. Nije prošao, ali ću postaviti sliku listića koji sam ja odigrao, bez analie, po meni je sve to izanalizirano već od kolega. Pa sretno onda..
    • @Dominik999 Nije to samo Bebek nego svi arbitri generalno. Tu se radi o UEFI koja preko direktiva utice na sudije koliko ce lako ili tesko pokazivati kartone. Bebek je verovatno zadnji od njih koga bi mogli kritikovati (bar na ovom forumu). Covek nam je doneo brdo love i bukvalno u 80% slucajeva ispostuje...

Apel na sve clanove koji popunjavaju sadrzaj foruma psovkama i uvredama, pogotovo nekoliko clanova koji to rade na dnevnoj bazi. Forum nije bio ovakav vec duze vreme, a da ne govorim da je njegova namena skroz suprotna tome. Svi smo mi frustrirani kad nam padne listic/singl i ima clanova koji igraju na jako visoke uloge, ali nikad to nisu ti clanovi koji psuju... 

Molim da se povede racuna oko ovog...
    • Od nas koji smo odigrali u našim kladionicama, Bebek, je** se!
    • Bravo za Gent, jebite bragu radi ovog! tako i treba
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
      Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
    • Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
      Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
    • Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
    • Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United