Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Dobitni listići

1349 objava u ovoj temi

Janković - Dementijeva  0:6 6:1 6:0  ;D ;D ;D

200810111251gm0.png

w461.png

A ovdje sam pri rezultatu od 6:0 za Dementijevu layao hendikep +3,5 za Dementijevu. Dakle Igrao mi je rezultat u kojem bi Janković pobjedila i to oba seta sa ukupno makismalno izgubljena 2 gema...  Layao sam po koeficijentu 1,02 i poslije nešto sitno po 1,04 (dakle regularno... kladio sam se po tečajevima 50 i 25 da će Janković dobiti sa hendikepom) i na uložena 3,68€ dobitak je tj. čisti profit 142,00€  ;D  ;D  ;D

200810111255ss1.png

w464.png

Počela je nova sezona skijanja... Sjecam se da sam prošle sezone zapazi Zettel kao vrlo talentiranu skijašicu, a budući da je ovo bila tek prva utrka nije bilo pametno kladiti se na najveće "favorite", već sam smatrao da je pametnije tražiti iznenađenje jer ovdje veliki faktor igra i fizička sprema, a to je veliki upitnik n početku sezone, pa nije baš isplativo igrati na 1. favorite na otvaranj suezone...

Šteta da ulog nije bil veći... (Koeficijent je bio 10,00)

200810251343en1.png

w444.png

kladim se da je bila dojava kad je tolko listića sa zadrom, mogo si to s nama podjelit ;D

He  he...

Ma u nedjelju nisam ništa pisao na forumu a "dojave" ne volim baš prenositi jer sam već 2-3 puta prenio sličnu dojavu i nisu prošle, pa nisam želio riskirati i tuđi novac. Sada mi je ful žao da nisam sa vecim ulogom odigrao 1, ali par puta prije sam se opekao, pa sam ovaj put nažalost igrao sa manjim ulozima...

Sljedeći put ću prenjeti kada bude slična situacija, pa neka svatko odigra na svoju odgovornost..

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Racuna li bet365 crveni karton van terena?    Pitam zbog tekme Lazio - Roma..  
    • Pratim i navijam za Liverpool od 2005. godine. I iz tog razloga jako rijetko odigram na njih jer sam previše subjektivan. I danas nakon jedno 2-3 godine odlučim uzeti 2x s još jednim parom. Vidim kako igramo u gostima, da trener domaćih ima 5 utakmica protiv nas, i svih 5 je izgubia. Vodimo 0-2 i 1-3 i skoro bude 1-4, falia je 1 cm da lopta prijeđe crtu. I onda od 76 minute se sve raspadne i ode u dim... Nakon ovakvih poraza (kako kaže ona stara - Dabog da ima pa nema) stvarno je teško ostati psihički zdrav u ovom poslu, pogotovo kad ti se zareda njih 6-7 zaredom u takozvanom crnom nizu. Pauza i gotovo.
    • a.davis 29,5 over 1,85 psk  psk je pogriješio s ovom marginom iako ima nekih malih problema s ramenom mislim da ovo s lakoćom prelazi. čuvat će ga većim djelom sabonis uz pomoć adamsa( 6 su najgora momčad koja brani davisovu poziciju) i mislim da nemaju puno šanse protiv mašine. s druge strane još mi u ovaj par ulijeva sigurnost i to što ga ostale kladionice drže na 31,5 tako da ovo moram uzet....
    • Bundesliga 1 Darmstadt-HSV BTTS 1 1,80 S ozbirom da su oba tima u takvoj situaciji da moraju ici na pobjedu i da imaju poprilicno propusne obrane, ovaj tip mi se svidja po ovoj kvoti. Darmstadt igra dosta bolje doma i svakako bi morao biti sposoban postici pogodak HSVu, a HSV koji jos uvijek nema pobjedu u prvenstvu jednostavno nema vise sta cekati. HSV u zadnje 3 utakmice postizao po 2 pogotka, ali i 2 puta primio 2, jednom cak 5(doduse Borussia). Njihova 2 medjusobna susreta su zavrsila 1-1 i 2-1 plus HSV ce najvjerojatnije izostati prvi golman Adler i Spahic u obrani, Darmstadtu Hohn tako da i to ide u prilog ovoj okladi.
    • Nadam se da je netko ispratio parove. Prošli su svi, ono jedan rani tiket i odmah prođe, znaš da je dan počeo kako treba haha.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
      Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
    • Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
    • Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
      Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
    • Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?