Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Dobitni listići

1356 objava u ovoj temi

Janković - Dementijeva  0:6 6:1 6:0  ;D ;D ;D

200810111251gm0.png

w461.png

A ovdje sam pri rezultatu od 6:0 za Dementijevu layao hendikep +3,5 za Dementijevu. Dakle Igrao mi je rezultat u kojem bi Janković pobjedila i to oba seta sa ukupno makismalno izgubljena 2 gema...  Layao sam po koeficijentu 1,02 i poslije nešto sitno po 1,04 (dakle regularno... kladio sam se po tečajevima 50 i 25 da će Janković dobiti sa hendikepom) i na uložena 3,68€ dobitak je tj. čisti profit 142,00€  ;D  ;D  ;D

200810111255ss1.png

w464.png

Počela je nova sezona skijanja... Sjecam se da sam prošle sezone zapazi Zettel kao vrlo talentiranu skijašicu, a budući da je ovo bila tek prva utrka nije bilo pametno kladiti se na najveće "favorite", već sam smatrao da je pametnije tražiti iznenađenje jer ovdje veliki faktor igra i fizička sprema, a to je veliki upitnik n početku sezone, pa nije baš isplativo igrati na 1. favorite na otvaranj suezone...

Šteta da ulog nije bil veći... (Koeficijent je bio 10,00)

200810251343en1.png

w444.png

kladim se da je bila dojava kad je tolko listića sa zadrom, mogo si to s nama podjelit ;D

He  he...

Ma u nedjelju nisam ništa pisao na forumu a "dojave" ne volim baš prenositi jer sam već 2-3 puta prenio sličnu dojavu i nisu prošle, pa nisam želio riskirati i tuđi novac. Sada mi je ful žao da nisam sa vecim ulogom odigrao 1, ali par puta prije sam se opekao, pa sam ovaj put nažalost igrao sa manjim ulozima...

Sljedeći put ću prenjeti kada bude slična situacija, pa neka svatko odigra na svoju odgovornost..

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Dinamo - Lokomotiva ~ Henriquez ne daje @2.10 ss Prosli put odigra i proslo. Ne znan ovaj ss stvarno pretjera s ovime. Tip zadnji gol je da protiv Cibalie 22.10., a prije toga 3.4.2016. protiv Osijeka. Po meni zicer i ima value te jos pogotovo sta rijetko odigra cilu utakmicu.
    • jučer loša noć, trenutno 11/17 pogodaka ali već danas mora biti bolje,nemam puno vremena pa ukratko... za početak bruk lopez 21,5 under HL 1,60 spursi odlično čuvaju reket i gasol će sigurno usporiti lopeza, mislim da je ovo dosta velika granica a i bolji centri od lopeza nisu toliko zabili turner 14,5 over HL  1,85 portland očajan pod košem,očekujem efikasnu utakmicu, turner u zadnje vrijeme igra jako dobro i mislim da ovo prelazi vučević 14,5 under SS 1,85 vučko ima problema s leđima ali vjerojatno nastupa, nije ni sjena igrača od prošle sezone, reket će biti popunjen i vučko se neće baš naigrati... whiteside 16,5 over SS 1,85 zadnje dvije utakmice prilično loš i očekujem da ovu utakmicu ponovno odigra kako spada, dragić će biti zaustavljen od ronda i samim time će hasan imati više šuteva. koliko god robin lopez bio solidan igrač neće moći parirati fizički jačem i skočnijem vajtsajdu što i dokazuje prethodni meč iz ove sezone kada je majami igro s boljim rosterom tj.s manje ozljeđenih posebice winslova i waitersa koji su uzeli dosta šuteva, a hasan je ubacio 20 poena  ostali tipovi za koje nemam vremena pisat su: mccolum 21,5 over HL 1,65 kilpatrik 17,5 under HL 1,60 a.davis 29,5 under SS 1,85
    • Isto tako ta 3 igraca su za over kartona bitna buduci da Jefferson gotovo svaku utakmicu dobije zuti,a Futacs je zivcani tip pa bi sigurno dobio zuti u derbiju.A s obzirom na pritiske na suce,sigurno ga nece suditi nas najbolji sudac  Bebek,a kamoli Maric,Vucemilovic,Batinic,Frkovic,i ostala kompanija...Po meni,tu utakmicu ce suditi ili Pejin ili Zebec...   Evo malo sam off topic otisao ,ali ne zamjerite.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
      ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
  • Bet365

• Teme

• Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
      Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
    • Srna zatražio odlazak u Barcu!
      Srna zatražio odlazak u Barcu!
    • Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
      Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
    • Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
      Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
    • Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
    • Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu