Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Dobitni listići

1352 objava u ovoj temi

Janković - Dementijeva  0:6 6:1 6:0  ;D ;D ;D

200810111251gm0.png

w461.png

A ovdje sam pri rezultatu od 6:0 za Dementijevu layao hendikep +3,5 za Dementijevu. Dakle Igrao mi je rezultat u kojem bi Janković pobjedila i to oba seta sa ukupno makismalno izgubljena 2 gema...  Layao sam po koeficijentu 1,02 i poslije nešto sitno po 1,04 (dakle regularno... kladio sam se po tečajevima 50 i 25 da će Janković dobiti sa hendikepom) i na uložena 3,68€ dobitak je tj. čisti profit 142,00€  ;D  ;D  ;D

200810111255ss1.png

w464.png

Počela je nova sezona skijanja... Sjecam se da sam prošle sezone zapazi Zettel kao vrlo talentiranu skijašicu, a budući da je ovo bila tek prva utrka nije bilo pametno kladiti se na najveće "favorite", već sam smatrao da je pametnije tražiti iznenađenje jer ovdje veliki faktor igra i fizička sprema, a to je veliki upitnik n početku sezone, pa nije baš isplativo igrati na 1. favorite na otvaranj suezone...

Šteta da ulog nije bil veći... (Koeficijent je bio 10,00)

200810251343en1.png

w444.png

kladim se da je bila dojava kad je tolko listića sa zadrom, mogo si to s nama podjelit ;D

He  he...

Ma u nedjelju nisam ništa pisao na forumu a "dojave" ne volim baš prenositi jer sam već 2-3 puta prenio sličnu dojavu i nisu prošle, pa nisam želio riskirati i tuđi novac. Sada mi je ful žao da nisam sa vecim ulogom odigrao 1, ali par puta prije sam se opekao, pa sam ovaj put nažalost igrao sa manjim ulozima...

Sljedeći put ću prenjeti kada bude slična situacija, pa neka svatko odigra na svoju odgovornost..

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Jel jos neko ima slicnu situaciju sa racunom u SS-u?

Kad idem na uplatu izlazi mi sledeca stvar:

Znaci, slicno i sa listicima, kad kliknem na sekciju "listici" ne izlazi skroz nista, ranije je normalno pokazivalo prethodne listice..

Nije da cesto igram kod njih, ali ponekad znam uplatiti neki NBA listic pa ukoliko neko ima iskustva sa ovim ili neki savet i zeli podeliti bilo bi super! 
    • PSV - Rostov Gore je u najavi receno dosta toga o ovom mecu i vaznosti jer konacni ishod odredjuje nastavak igranja u Evropi za jedan tim a kraj za drugi. Osim kartona koji bi mogli doci, ja sam se odlucio za nesto drugaciji pick. bet365 daje "team performance" ponudu svako kolo LS, secam se da smo prosle sezone igrali dosta slicnih pickova u bet365 i WilliamHillu. 

Ovo je moj predlog za veceras: 
        Za one koji nisu upoznati kako se ovo racuna, evo i objasnjenje iz pravilnika bet365:

Znaci za prolaz nam treba pobeda PSV-a sa 2 razlike bez primljenog gola i uz to bez puno kartona, sto realno gledajuci je dosta nerealan scenario. Rostov je nezgodan tim, to je Bayern osetio na svojoj kozi u proslom kolu, PSV sa druge strane bleda kopija onog tima od ranijih sezona, ako se muce sa timovima poput Rode, Willema ili Twentea onda je Rostov puno veci zalogaj. Necu zanemariti da PSV igra kod kuce sto je uvek prednost u ovom takmicenju, ali bez obzira na to, ne vidim Holandjane kao apsolutne favorite u ovom duelu, misljenja sam da Rostov moze do gola, u gostima su Atleticu zabili gol, Bayernu kod kuce 3 komada a bas protiv PSV-a u Rusiji 2 gde je zavrsen mec rezultatom 2:2.

Mislim da je ovo puno pametniji izbor nego konacni ishod, 1.66 na PSV mi je premalo, Rostov ce znati zatvoriti mec i dozvoliti minimalan broj sansi za gol domacinu. 
    • Utakmicu sudi Gianluca Rocchi a granica od 3,5 koju je bet365 izbacio mi se čini izuzetno malom. Očekivao sam 5,0 na otvaranju tako da ovdje igram over kartona za srednji-viši ulog zbog već ranije navedenih razloga.
    • a čuj, ne možeš reći da live ni ne toliko    daleko su najbolji u live ponudi (uz možda 1xbet, marathon, Betfair)..imaju od 3.grčke lige odbojke live do 3.hnl nogometa live ili live ITF turnira u Čakovcu. naravno da je super još što nude i cash out..uglavnom ,na vašem mjestu bi išao na chat baš i tamo rekao da očekujete bar neki bonus za ispriku (ako ste stvarno oštećeni, nisam gledao utakmicu pa ne znam detalje)
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
    • Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
      Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
    • Lulić vrijeđao Rudigera
      Lulić vrijeđao Rudigera