Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Dobitni listići

1415 objava u ovoj temi

img00092gp0.gif

w800.png

Bilo je napeto, a na kraju je Larvik (najmanji koeficijent 1,20) odlučio, budući da su pobjedili 27:26 s tim da je Pasičnik imala sedmerac u posljednjoj sekund utakmice (za izjednačenje), međutim vratarka Larvika Rantale je fantastičnom odbranom uspjela odbraniti sedmerac i Larviku donjeti 2 boda, a meni dobitak... ali bila je ludo infarktna završnica...  ;D ;D ;D ;D ;D

=20273&tx_ttnews[backPid]=34&cHash=b7ee5ac792]http://www.hrt.hr/index.php?id=37&tx_ttnews[tt_news]=20273&tx_ttnews[backPid]=34&cHash=b7ee5ac792

Evo napokon jedan "bolji" dan za klađenje... Imao sa sreće sa Cibonom koja je odigrala X ali uvijek njih pokrivam sa Xom pa igram 1X ili X2. Inter sam izbjegao na osjecaj i ponajviše jer im pobjeda nije bila neophodna...

Šteta da na duel/ Barcelona - Werder nisam više stavio. Pisao sam o tome na forumu i bio sma dosta siguran da će proći, ali predvečer sma planirao ići do klad. i još uplatiti pa su mi se poremetili planovi... ali dobro... i ovako sam zadovoljan  ;D ;D ;D ;D ;D

img0025wq0.jpg

By goran91415

img0020js2.jpg

By goran91415

img0021bp6.jpg

By goran91415

img0023tj5.jpg

By goran91415

img0022dn6.jpg

By goran91415

img0024tb3.jpg

By goran91415

img0019sm7.jpg

By goran91415

Evo ovako sam počeo igrati u danima kad nije neka ponuda... Dakle stavim manji ulog (obicno oko 80kn) na 4-6 parova i da je tečaj oko 5-6. Dakle da je ev.dobitak oko 400-600kn. Ako prođe onda taj dobitak stavljam na 2-4 para i ako prođe novac dižem i počinjem iz početka. I dalje igram sa svojim ulozima u danima bolje ponude, ali sa ovom "strategijom" se zabavljam obično tijekom tjedna, i iskreno govoreci pokazala se je izuzetno uspješnom do sada. Naravno treba znati kada stati jer 3,4,5 puta ulagati dobitak je IMO preveliko kockanje, ali jednom mi je još opravdano...

Ovaj listić baš i nije najbolji primjer jer ima 10 parova što jako rijetko stavljam, ali eto prošlo je...

img0098aq3.jpg By goran91415

img0103qq6.jpg

By goran91415

Dakle sa 15kn - 1.000kn u 2 dana  ;D

Evo za dobro jutro vidim da mi je i Dallas prošao, i to dosta sretno jer je dobio samo 2 razlike...

img0112lu5.jpg

By goran91415

Mislim da ne pamtim u mojoj dosta dugoj kladioničarskoj karijeri ovako dobar dan za klađenje, a i sreća me je pomazila sa Manchester Unitedom koji mi je bio gotovo na svim listićima (90'+) a i sa Marseillom jer je Nice imala gredu i lopta se odbila točno na gol liniju i van gola u 90'+...  8) ;D

Btw. Oposum drago mi je da si i ti profitirao. Lijepi listići...

eee.  a jesi ti uspio promašiti koji listić ovaj vikend??!? ČESTITKE!!!!!

He he he... Hvala  ;D

Bilo je par gubitnih, ali sa stvarno malim ulozima, a sve ostalo što sam ozbiljnije odigrao je prošlo... U subotu me Newcastle stajao oko 1.500,00kn i Zadar oko 400,00kn ali bilo bi bezobrazno žaliti se, pogotovo kada je Manchester United dao gol u sudačkoj nadoknadi a on mi je u subotu bio na gotovo svim listićima... I Marseille kao i Ajax su imali dosta sreće... a i over koji sma igrao na utakmici Toronto - Portland je prošao dosta knap.. Čekao sam ih za oko 3.000,00kn i trebalo mi je 192 poena a završilo je na 195 s tim da su u zadnjim sekundama dali 3-cu... ;D

Da mi je netko ovo pričao nebi mu vjerovao jer stvarno 70-80% listića koje sam uplatio ovaj vikend je prošlo. Sve je bilo dosta realno, a i vrtim iste parove i ne pretjerujem sa brojem parova na listiću pa...

Ali to je i dvosjekli mač jer ako jedan od klubova, za koje vjerujem da će dobiti i stavim ga na dosta listića, kiksa onda padam na dosta mjesta...

Ali uletilo je i mislim da će sada biti puno lakše igrati jer imam lijepu banku ali sad treba do izražaja doći disciplina...

Nadam se da će se ovo ponoviti  ;D  8)  ;D  8)  ;D

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Live Stream

• Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
      Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
    • Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
      Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
    • Petak 23.02 – Listić dana
      Petak 23.02 – Listić dana
    • Analiza: Porto – Juventus
      Analiza: Porto – Juventus
    • Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
      Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
    • Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
      Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
    • Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
      Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
    • Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
      Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
    • Najava: NBA All Star 2017
      Najava: NBA All Star 2017
    • Nedelja 19.02. – Listić dana
      Nedelja 19.02. – Listić dana
  • Bet365

• Teme

• Prvi video Claudio Ranierija nakon otkaza pokazuje kakav je on zaista čovjek
      Prvi video Claudio Ranierija nakon otkaza pokazuje kakav je on zaista čovjek
    • Mourinho nosio majicu sa Ranierijevim inicijalima
      Mourinho nosio majicu sa Ranierijevim inicijalima
    • Massimiliano Allegri komentarisao Pjacu nakon pogotka protiv Porta
      Massimiliano Allegri komentarisao Pjacu nakon pogotka protiv Porta
    • Claudio Ranieri nakon otkaza u Leicesteru: Moj san je završen
      Claudio Ranieri nakon otkaza u Leicesteru: Moj san je završen
    • Jurgen Klopp na briljantan način komentarisao Ranierijev otkaz
      Jurgen Klopp na briljantan način komentarisao Ranierijev otkaz
    • Gary Medel poručio Alexisu Sanchezu da napusti Arsenal i pređe u Inter
      Gary Medel poručio Alexisu Sanchezu da napusti Arsenal i pređe u Inter
    • Šokantne vijesti sa otoka: Ranieri dobio otkaz samo devet mjeseci nakon osvajanja povijesne titule
      Šokantne vijesti sa otoka: Ranieri dobio otkaz samo devet mjeseci nakon osvajanja povijesne titule
    • Rooney donio odluku: Ostajem u Manchester Unitedu
      Rooney donio odluku: Ostajem u Manchester Unitedu
    • Mourinho jasan: Nećemo biti kao Manchester City!
      Mourinho jasan: Nećemo biti kao Manchester City!
    • Real kuje senzacionalan plan, kreće u lov na Messija!
      Real kuje senzacionalan plan, kreće u lov na Messija!
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE