Jump to content
Goksim

Dobitni listići

Recommended Posts

Evo da nakon dužeg vremena nešto i ja stavim u ovaj topic  ;)

Nakon dužeg perioda u kojem ne da nisam imao srece, nego sam imao stvarno veliku dozu nesrece, napokon neki pošteniji dobitak  ;D

Nadam se da slijedi dobar period za klađenje...

Inace ne preferiram igrati listiće sa toliko puno parova, ali recimo da sam imao trenutak inspiracije  ;D

Ipak, necu ovaj tjedan slagati listice sa toliko parova, jer da bi ovako nešto prošlo treba malo znanja, ali i puno srece...

Naredne dane možete očekivati i par mojih analiza na portalu i forumu SvijetKladjenja ;)

73169502.jpg

39228601.jpg

25590112.jpg

39320031.jpg

22833487.jpg

98060078.jpg

Kako sam i najavio, stavljam skenove dobitnih listića. Analiza je bila napisana u kasnim nocnim satima, te ju je, u jednom danu, pročitalo preko 2.000 ljudi ( http://www.svijetkladjenja.com/manchester-united-stoke-specijalna-oklada/).

Nadam se da je barem još netko ispratio, jer je bilo jasno da se radi o velikoj grešci, te se nisam uopće brinuo oko ishoda oklade dok sam uplacivao listice, a rijetko kada sa takvom sigurnoscu možete uplatiti oklade, pogotovo sa ovakvim koeficijentom...  ;D ;D ;D ;D ;D

99683431.jpg

40267801.jpg

92406059.jpg

11213950.jpg

65383220.jpg

36740189.jpg

55654804.jpg

52788936.jpg

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Slozio bih se s @CrneKese i @jere koji su dali dva zanimljiva para.Buduci da su ih oni izanalizirali ja cu kratke crtice napisati: Alaves-Eibar preko 5.5 kartona Dortmund-Schalke preko 4.5 kartona 1-mali baskijski derbi,momcadi pri dnu,Alaves strasno gruba ekipa te su to sve atributi koji pridonose overu. 2-derbi Ruhra,po rivalitetu najveći u Njemackoj,forme ekipa govori nam da ce utakmica biti neizvjesna ,sudi Aytekin koji je u formi i nemam sta dodati.
    • gleda utakmicu West Ham - Leicester da skratim ne pišem puno, da igraju Dinamo/Hajduk - Zvezda/Partizan i da je granica 3.5 igra bi under.
    • čestitke svima koji su ispratili ovaj zicer hard core na St. Etienne - Strasbourg
    • DUGOPOLJE - SESVETE Dugopolje je najtvrđa ekipa 2.HNL. Na domaćem terenu su u 9 utakmica primili samo 3 gola. Gostovali su redom Gorica, Dinamo II, Hajduk II. Od njih trojice 2 gola. Sada igraju protiv Sesveta koji su ove sezone opasni jedino iz prekida zahvaljujući Topiću koji ima jako dobre rezultate iz slobodnjaka. Najbolji napadač im je nekad velika nada Mamut koji je u 11 utakmica zabio samo 4 gola, isto kao i Topić. Da u ponudi postoji da Sesvete neće dati gola odmah bi to odigra, pošto nema igram jako na manje od 2.5
      Dugopolje na domaćem terenu u 9 utakmica nije bilo pređena ova granica. Sesvete u gostima od 8 susreta samo 2 puta prijeđena ta granica. Valja napomenuti da za sutra zovu buru, ako do bure dođe i slabe Sesvete će se smrznit neće znat kako se zovu.  Igram dvije opcije za ovaj susret, prva je manje od 2.5 gola po vrhunskih 1.67 što mi je ujednino i MAX BET!
      Druga opcija Dugopolje dobiva po 1.80

• Bet365

• Teme