Jump to content
Goksim

Dobitni listići

Recommended Posts

Goksime jel moze odgovor, kakav je ovaj par svijet kladenja? I dali mozes ubuduce ovakve listice podjeliti i s nama na forumu, hvala :)

Prvi put sam pod printscreenovima listića "sakrio" jedan par. Odmah da jasno kažem da se ne radi o nikakvoj dojavi niti icemu sličnom, međutim imam svoje razloge zašto sam to napravio.

Veceras ili sutra mislim napisati par analiza za EURO2012, a što se tice objave listića, kako sam prije nekih desetak dana i napisao, meni ozbiljna kladioničarska sezona završava obično početkom lipnja, i nova započinje sredinom/krajem rujna, tako da u ljetnim mjesecima reduciram uplate, ako ih uopće i bude, budući da je ljetna ponuda, obično, oskudna...

Na jesen možete očekivati moje analize, kao što je to praksa već godinama...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Lok. Moscow - Kopenhagen over 3.5 cards (marathonbet, wwin) Kvota se krece u marathona 1.44, a u wwina 1,39 s time da wwin racuna duple zute i crvene. Moze se igrat i over na 4.5. Vidin dosta je analiza za kartone jer je sve to u bod i triba dobro izabrat. Mozda i prode sve nikad se ne zna. Takoder i na ovoj utakmici imamo razliku od jednog boda izmedu ova dva tima, dok 1. i 3. trenutno na tablici imaju po 6 bodova. Kopen je 3. sa 5 bodova. Zadnji susret je zavrsen 0-0 sa 26 prekrsaja i tocno 4 zuta. Utakmicu sada sudi spanjolac Javier Estrada koji je dobar sudac za kartone i moze pokazat bar 4 kartona. S pretpostavkom da Tiraspol dobije Zlina kod kuce, ode imamo dvoboj za 2. misto. Rusi ko rusi mislin da ce igrat tvrdu utakmicu, a to ocekujen i od Kopena da uzvrati. Kopenu je ode dosta bod i sigurno se nece zurit da zabiju. Kada bi utakmica zavrsila x Kopen bi ima bod prednosti i trenutno bolju gol razliku s time da igraju kod kuce zadnju utakmicu protiv Tiraspola koji ako rijesi Zlina moze se rec da je vec zakoracia jednon nogon u playoff. S druge strane Lokomotiva ide u goste Zlinu koji je u 2 susreta kod kuce uzea bod i Tiraspolu i Kopenu. Sigurno je to da ce sada kod kuce dat sve od sebe da dobiju, a dok ce Kopen pretpostavljan ici na sigurniju igru, bit ce tvrdo.
    • Pozdrav, svaka cast na radu momci. igram cesto kartone pa da cujem sta kazete za Bilbao - Hertha / Tagliavento ... 4.5 na bet365 nije lose?
    • U potpunosti se slažem sa kolegom @JackieJack. Forum služi za to da pomognemo jedni drugima i da svojim informacijama, mišljenjima i analizama pokušamo doprinijeti nekom dobitku, kao što nas većina to i pokušava. Ništa mi nije draže od toga kada je netko prepisao moj tip ili nekoga drugog na forumu i javio se kasnije sav sretan što ga je pogodio ili dobio neki novac. To je ono što je krasi ovaj forum. Zar nije lijepo vidjeti kada se par članova dogovara i razmjenjuje informacije oko nekog tipa bez psovki i vulgarnih riječi i vrijeđanja. Ova prepucavanja su zaista na razini nekog 8-godišnjaka kojem je krivo kada njegov drugar ima bolju igračku. A tako i za ove videe, CrneKese je i sam, ako se dobro sjećam, priznao da je u posljednje vrijeme postavljao mnoštvo videa, a niti jednu pisanu analizu i odmah sljedeći dan je počeo da piše analize uz par video analiza u čemu zaista ne vidim problem. Ajmo se zadati na analize, jer ova rasprava nema smisla zaista!
    • Astana - Villareal over 4 cards 1.80 bet365 4/10 Jos jedna grupa u kojoj nemamo timove koji su prosli dalje. Astana i Villareal se bore za prvo tj. drugo mesto u grupi a ovaj mec je dosta vazan jer ko god pobedi moze skoro pa osigurati prolaz. Tim Villareala se ove sezone nije proslavio u gostima, pred ovaj mec imaju i dosta povredjenih igraca dok je Astana uglavnom kompletna. AStana u zadnjem kolu gostuje Sparti iz Praga sto nece biti lako gostovanje, trener je izjavio da je ovaj mec i pobeda prioritet kako bi mogli mirnije uci u poslednje kolo. 

Sudi Litvanac Mazeika, koji je ako me secanje dobro sluzi prosle sezone u prvom delu bio sudija sa najvecim prosekom u LE, ove sezone nista losiji, sudio 3 meca u Evropi te delio: 6 zutih, 5 zutih i 5 zutih. Za tim iz Kazakhstana ovaj mec jeste big-deal, kod kuce su dobili Maccabi 4:0, otkinuli bodove Sparti 1:1 te dobili i Celtic 4:3 u kvalama. Mislim da ce biti egal mec, imamo dobrog sudiju a granica koju nudi bet365 je nimalo losa jer u slucaju 4 zutih imamo povrat uloga, a ako imamo pozitivan rezultat mislim da bi samo u zadnjih 10-ak minuta mogli videti bar 2 kartona.
    • AEK - Rijeka 1 (1.75) bet365 MARKO LIVAJA Hrvatski napadač u grčkom klubu, suparniku Riječana u Europskoj ligi, postao igrač za velike utakmice Marko Livaja prometnuo se u AEK-ova čovjeka za velike utakmice. U derbiju protiv Olympiacosa u posljednjim je minutama asistirao Mantalosu za pobjedonosni pogodak, četiri dana kasnije s dva pogotka, od kojih je drugi bio u posljednjoj minuti, spriječio je iznenađenje protiv Austrije i ostavio AEK-u otvoren put u drugi krug Europske lige, a onda i zabio u derbijima za pobjedu protiv PAOK-a i bod kod Panathinaikosa nakon kojih se grčki mediji natječu u tome tko će smisliti originalniji naslov. Naravno, s Markom Livajom u glavnoj ulozi. Krenuli ste u sezonu bez velikih najava, ali dobro gurate na sve tri fronte. Koji su prioriteti AEK-a ove sezone, prvenstvo ili Europa? - Idemo utakmicu po utakmicu. Kada sam došao nitko nije spominjao borbu za titulu jer znamo da je Olympiacos tu dominirao, da su posljednjih godina bili pretplaćeni na titulu, ali tim dobrim startom i navijači i svi u klubu priželjkuju titulu koja se čeka 22 godine. Najvažnije je što svaki od nas u svlačionici misli da možemo osvojiti prvenstvo, da smo dovoljno kvalitetni za skinuti Olympiacos s trona i stvari se stvarno dobro slažu. Mislim da imamo dobre šanse, ali još uvijek ništa veće od PAOK-a i Olympiacosa. Ti hrvatsko-grčki dvoboji ove jeseni išli su na stranu Hrvatske kada je riječ o reprezentativnim srazovima, a barem do sada na stranu Grčke kada je riječ o klupskom nogometu. - Svaka čast Rijeci, ali ja se čvrsto nadam da ćemo pobijediti u četvrtak pa da se ovo što govorite neće promijeniti. Mislim da imamo jako dobre šanse iako je Rijeka jako dobar suparnik, momčad koja sigurno ima svoje kvalitete i koja nije slučajno napravila puno dobrih stvari u prošloj i na početku ove sezone. Ipak, trenutno Riječani nisu u nekoj bajnoj rezultatskoj situaciji... - Trenutno su nekom padu forme, ali ako budu imali dan mogu svakog suparnika iznenaditi. Mi ćemo napraviti sve da u četvrtak bude AEK-ov dan, a ne Rijekin, motivacije zbog prilike koja nam se otvara neće nedostajati i budite sigurni da nema govora o opuštanju ili razmišljanja da smo već prošli u Europi. Nema kalkulacija, mi želimo odraditi svoj posao, napraviti sve da pobijedimo, ali u nogometu nikada ne znaš što može biti. Bit će opet teško Na Rujevici su vas osobno dobro zapamtili Elez i Župarić, bilo je puno duela, stalno ste se “tukli”, stvarali im probleme… - I bit će to opet teška utakmica za mene i suigrače u napadu. Elez i Župarić su dva kvalitetna stopera koje poznajem iz mladih reprezentacija i sigurno da neće meni biti lako, ali budite sigurni da neće ni njima - zaključio je Marko Livaja. Izvor: jutarnji.hr Ovo je velika šansa za AEK da učvrsti svoj napredak u nokaut fazu. Do sada nisu poraženi i nalaze se na drugom mjestu, odmah iza Milana, ali su ostvarili tri remija. Rijeka nema baš dobre rekorde sa grčkim timovima. Već su izgubili od Olympiacosa ove godine i od PAOK-a u prošlosti. AEK je pobijedio sa 2-1 u gostima u prošlom međusobnom odnosu ova dva tima. Vjerujem da će i kod kuće ostvariti pobjedu, jer su neporaženi u posljednjih šest utakmica.
  • Bet365

• Teme