Jump to content
Goksim

Dobitni listići

Recommended Posts

52.001 razlog zašto volim Benficu!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Evo s obzirom da sam rekao da otvaram sezonu i da ću od sada biti aktivniji na forumu, red je da objavim dobitne listiće, kao i prijašnjih sezona. Sutra, tj. danas, u četvrtak, iz razumljivih razloga mislim da ništa neću analizirati... Europska liga zna biti jako nepredvidiva i najbolje je oklade sklapati 20ak minuta prije početka utakmice, kada se vide sastavi ekipa, jer često ekipe nastupe u, blago rečeno, šarolikom sastavu... U petak, ili za vikend, kao i slj. tjedan očekujte više od mene... Btw. očekujem da će i drugi članovi i posjetitelji foruma biti aktivniji kako bi svima bilo bolje...

Hvala Benfici i Oscaru Cardozu, kao i svima koji su zaslužni da su i drugi parovi prošli  ;)

b10bg.jpg

59907718.jpg

59176073.jpg

20801812.jpg

51577169.jpg

50714289.jpg

93021958.jpg

68692658.jpg

73023345.jpg

86958378.jpg

Ajde mi samo reci iz kojeg razloga stavljaš manje poena na košarkaškim utakmicama koje si odigrao?

Dali je razlog taj što misliš da je početak sezone pa ekipe nisu uigrane, ili misliš da ekipe tempiraju top formu za kasniji dio sezone ili nešto sasvim treće. Stvarno me zanima kojim si načinom razmišljanja odigrao košarku..

52.001 razlog zašto volim Benficu!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Evo s obzirom da sam rekao da otvaram sezonu i da ću od sada biti aktivniji na forumu, red je da objavim dobitne listiće, kao i prijašnjih sezona. Sutra, tj. danas, u četvrtak, iz razumljivih razloga mislim da ništa neću analizirati... Europska liga zna biti jako nepredvidiva i najbolje je oklade sklapati 20ak minuta prije početka utakmice, kada se vide sastavi ekipa, jer često ekipe nastupe u, blago rečeno, šarolikom sastavu... U petak, ili za vikend, kao i slj. tjedan očekujte više od mene... Btw. očekujem da će i drugi članovi i posjetitelji foruma biti aktivniji kako bi svima bilo bolje...

Hvala Benfici i Oscaru Cardozu, kao i svima koji su zaslužni da su i drugi parovi prošli  ;)

b10bg.jpg

59907718.jpg

59176073.jpg

20801812.jpg

51577169.jpg

50714289.jpg

93021958.jpg

68692658.jpg

73023345.jpg

86958378.jpg

De mi recite kako sačuvate sliku listića sa neta. Ja kad kliknem na svoj listić i desni klik miša nema mi opcije "save image as" što za sve druge slike imam. Znam kako je uplodati sa Imageshock i to al ga neznam prije toga sejvati da bi ga mogao uplodati. Jer koristite neki program za to ili?

De mi recite kako sačuvate sliku listića sa neta. Ja kad kliknem na svoj listić i desni klik miša nema mi opcije "save image as" što za sve druge slike imam. Znam kako je uplodati sa Imageshock i to al ga neznam prije toga sejvati da bi ga mogao uplodati. Jer koristite neki program za to ili?

Skini si "printscreen"...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se