Jump to content
Goksim

Dobitni listići

Recommended Posts

E ovo se zove dobar dan (4.DIO) :D :D :D

Hvala svima na pohvalama, nadam se da ćemo nastaviti u dobitnom tonu, te da će i drugi članovi uskoro stavljati veliki broj listića u podforum "Dobitni listići" ;)

Evo još par listića od Rivera i to je to za danas ;) Sutra ću jako lagano ako uopće budem išta i igrao budući da imam par aktivnih listića a i nije neka fantastična ponuda...

Jwa5aqY.png

RyyxfYb.png

jJuKbI6.png

zQXQ4cZ.png

LTEYOxT.png

tQixQlf.png

3H2fE5r.png

lihwACA.png

qDXaKuB.png

Ahs5uMq.png

wtPs5p8.png

2QBS3J5.png

t1A2coR.png

sh5rw1V.png

es11fuV.png

YYwmJ0g.png

JXHbDhL.png

iDk4W9A.png

u5HKiFY.png

RlwKAQr.png

Gokssss, svaka ti cast, kolko si digo ni ne mogu izracunat, sigurno 2 3 Mercedesa C klase sto mi je zelja hahaha, osmijeh mi od uha do uha kad vidim da se kladare ovako pljackaju, sretno u daljnjem kladjenjuuuuuu!!! Jos jednom nevjerujem.

Hvala na pohvalama a i drago mi je da imam materijala staviti nešto u ovaj podforum. Inače nisam uvijek svaki listić stavljao, pogotovo kad su bili loši dani i kad nisam bio prezadovoljan rezultatima, ali ovih par dana sam napravio iznimku...

Evo od ponedjeljka, negdje sam čekao Bijing, negdje Ferrera (oboje sam pisao na forumu) . Sad treba biti pametan i malo stati na loptu, pogotovo ove dane kad je ponuda stvarno jako slaba...

nrX6Umm.png

er0v1pm.png

jHuoOph.png

F2hGXiZ.png

C5NB5Q5.png

3ihipNH.png

EWSTLJQ.png

jMDf0WN.png

NJisCBB.png

NKLNEhj.png

iLByAWo.png

OZ4VGH6.png

7Ki9Cii.png

Goksim svaka cast na "izvrsnosti", neznam kako to drugacije da nazovem jer poskidati ovu hrpu parova i to za poprilican iznos je vise nego za naklon. Najezim se kada vidim ovoliki zbroj dobitaka, a bogami najezim se kada vidim i ovoliki broj uplata jer koliko vidim vecina vas ovdje na forumu je pro i uplaciva nenormalno velike iznose, barem za moj pojam kladjenja tj. za moje mogucnosti. Neznam od cega vi zivite tj. na koji nacin uplacivate ovolike iznose niti me se to tice niti zelim ulaziti u to ali hocu da kazem da nama "smrtnicima" koji radimo za cca 4-5 tisuca kuna i to nam je sav mjesecni prihod bas i nije lako uplatiti na jedan listic cjelokupnu placu.  ;)

Serena Williams, evo prvi set je prošao, a nešto se zaradilo i na Betfairu, koji je savršen za klađenje na tenis, trgujući ;)

RlwyjUw.png

Dakle na Betfairu smo se u startu kladili protiv Serene, a pogotovo kad je imala dvije brejk lopte i kada je koef. bio 11,00. Napravili smo cashout i vratili sav ulog a ako Serena dobije imamo 583,10€ zarade, dok bi u drugom slučaju imali 584,90€ zarade. WIN-WIN situacija ;)

QXMi4Ql.png

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Potrebni bodovi i vazan mec, da je granica 3.5 uzeo bih to bez razmisljanja a ovako mislim da je bolje sacekati pocetak i odgledati 15-ak minuta kao i pocetne sastave  
    • Lok. Moscow - Kopenhagen over 3.5 cards (marathonbet, wwin) Kvota se krece u marathona 1.44, a u wwina 1,39 s time da wwin racuna duple zute i crvene. Moze se igrat i over na 4.5. Vidin dosta je analiza za kartone jer je sve to u bod i triba dobro izabrat. Mozda i prode sve nikad se ne zna. Takoder i na ovoj utakmici imamo razliku od jednog boda izmedu ova dva tima, dok 1. i 3. trenutno na tablici imaju po 6 bodova. Kopen je 3. sa 5 bodova. Zadnji susret je zavrsen 0-0 sa 26 prekrsaja i tocno 4 zuta. Utakmicu sada sudi spanjolac Javier Estrada koji je dobar sudac za kartone i moze pokazat bar 4 kartona. S pretpostavkom da Tiraspol dobije Zlina kod kuce, ode imamo dvoboj za 2. misto. Rusi ko rusi mislin da ce igrat tvrdu utakmicu, a to ocekujen i od Kopena da uzvrati. Kopenu je ode dosta bod i sigurno se nece zurit da zabiju. Kada bi utakmica zavrsila x Kopen bi ima bod prednosti i trenutno bolju gol razliku s time da igraju kod kuce zadnju utakmicu protiv Tiraspola koji ako rijesi Zlina moze se rec da je vec zakoracia jednon nogon u playoff. S druge strane Lokomotiva ide u goste Zlinu koji je u 2 susreta kod kuce uzea bod i Tiraspolu i Kopenu. Sigurno je to da ce sada kod kuce dat sve od sebe da dobiju, a dok ce Kopen pretpostavljan ici na sigurniju igru, bit ce tvrdo.
    • Pozdrav, svaka cast na radu momci. igram cesto kartone pa da cujem sta kazete za Bilbao - Hertha / Tagliavento ... 4.5 na bet365 nije lose?
    • U potpunosti se slažem sa kolegom @JackieJack. Forum služi za to da pomognemo jedni drugima i da svojim informacijama, mišljenjima i analizama pokušamo doprinijeti nekom dobitku, kao što nas većina to i pokušava. Ništa mi nije draže od toga kada je netko prepisao moj tip ili nekoga drugog na forumu i javio se kasnije sav sretan što ga je pogodio ili dobio neki novac. To je ono što je krasi ovaj forum. Zar nije lijepo vidjeti kada se par članova dogovara i razmjenjuje informacije oko nekog tipa bez psovki i vulgarnih riječi i vrijeđanja. Ova prepucavanja su zaista na razini nekog 8-godišnjaka kojem je krivo kada njegov drugar ima bolju igračku. A tako i za ove videe, CrneKese je i sam, ako se dobro sjećam, priznao da je u posljednje vrijeme postavljao mnoštvo videa, a niti jednu pisanu analizu i odmah sljedeći dan je počeo da piše analize uz par video analiza u čemu zaista ne vidim problem. Ajmo se zadati na analize, jer ova rasprava nema smisla zaista!
    • Astana - Villareal over 4 cards 1.80 bet365 4/10 Jos jedna grupa u kojoj nemamo timove koji su prosli dalje. Astana i Villareal se bore za prvo tj. drugo mesto u grupi a ovaj mec je dosta vazan jer ko god pobedi moze skoro pa osigurati prolaz. Tim Villareala se ove sezone nije proslavio u gostima, pred ovaj mec imaju i dosta povredjenih igraca dok je Astana uglavnom kompletna. AStana u zadnjem kolu gostuje Sparti iz Praga sto nece biti lako gostovanje, trener je izjavio da je ovaj mec i pobeda prioritet kako bi mogli mirnije uci u poslednje kolo. 

Sudi Litvanac Mazeika, koji je ako me secanje dobro sluzi prosle sezone u prvom delu bio sudija sa najvecim prosekom u LE, ove sezone nista losiji, sudio 3 meca u Evropi te delio: 6 zutih, 5 zutih i 5 zutih. Za tim iz Kazakhstana ovaj mec jeste big-deal, kod kuce su dobili Maccabi 4:0, otkinuli bodove Sparti 1:1 te dobili i Celtic 4:3 u kvalama. Mislim da ce biti egal mec, imamo dobrog sudiju a granica koju nudi bet365 je nimalo losa jer u slucaju 4 zutih imamo povrat uloga, a ako imamo pozitivan rezultat mislim da bi samo u zadnjih 10-ak minuta mogli videti bar 2 kartona.
  • Bet365

• Teme