Jump to content
Goksim

Dobitni listići

Recommended Posts

Nemogu da postavim sliku tiketa neznam zasto vec par dana  me to muci ali i ovako mislim da je sve jasno.

Lagano zagrijavanje za veceras  :)

1< Standard Leicester v Newcastle  –  Pobeda bilo koje poluvreme Leicester @ 1.30 Pobedio

2< Standard Tomas Berdych v Borna Coric  –  Klađenje na utakmicu Tomas Berdych @ 1.25

Pobedio

3< Standard Benfica v Tondela  –  Tim sa najviše kornera Benfica @ 1.25 Pobedio

1< Standard Granada v Espanyol  –  Pobeda bilo koje poluvreme Granada @ 1.61 Pobedio
  2< Standard Tomas Berdych v Borna Coric  –  Klađenje na set Tomas Berdych 2-0 @ 1.67 Pobedio

Nemogu da postavim sliku tiketa neznam zasto vec par dana  me to muci ali i ovako mislim da je sve jasno.

Lagano zagrijavanje za veceras  :)

1< Standard Leicester v Newcastle  –  Pobeda bilo koje poluvreme Leicester @ 1.30 Pobedio

2< Standard Tomas Berdych v Borna Coric  –  Klađenje na utakmicu Tomas Berdych @ 1.25

Pobedio

3< Standard Benfica v Tondela  –  Tim sa najviše kornera Benfica @ 1.25 Pobedio

1< Standard Granada v Espanyol  –  Pobeda bilo koje poluvreme Granada @ 1.61 Pobedio

2< Standard Tomas Berdych v Borna Coric  –  Klađenje na set Tomas Berdych 2-0 @ 1.67 Pobedio

Čestitke na dobicima.

Evo uputa za postavljanje slika, dosta je jednostavno pa mislim da nećeš imati problema, pogotovo nakon što jednom-dvaput postaviš sliku i skužiš "proceduru"...

http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/2660-tutorial-za-izradu-screenshota-i-objavu-listica/

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se