Jump to content
Goksim

Dobitni listići

Recommended Posts

Molimo sve koji objavljuju listiće da slijede "Upute za postanje listića" http://svijetkladjenja.com/forum/index.php/topic,510.0.html.

Ukoliko listiće objavljujete na forumu kao attachment on će biti prikazan u umanjenom obliku te će svi posjetitelji morati kliknuti na sliku da bi ona bila prikazana u normalnom obliku što umanjuje funkcionalnost, te je puno zgodnije svim posjetiteljima vidjeti listiće u "originalnoj velicini".

Upute za postanje listića

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php/topic,510.0.html

Evo ga napokon!  :D

Goks dobro pa te nisam posluso za Arsenal  :P al hvala za preporuku za Porto  ;)

He he. Baš mi je drago da je dobro prošlo. Navijao sam u nedjelju za tvoj listić ;) i drago mi je ako su ti one moje sugestije bile od koristi ;)

Nadam se da će na forumu biti još sličnih ovakvih dobitnih listića uskoro  ;D

Evo da probam odgovoriti obojici... Nekih ogromnih gubitaka nemam, međutim tek nedavno sam oziljnije počeo igrati na betfairu iako račun imam već preko 4.godine.

U zadnje vrijeme najviše preferiram igrati ženski tenis live (gdje mogu gledati tenis) budući da ima dosta oscilacija u igri i u koef.  Još su im dobri koef. na ispadanja u F1, iznenađenja u rukometu ili košarci live (makar hendikepi) i sl...

Ovo zeleno ispod, u ovom slučaju igračice, je eventualni dobitak ukoliko navedena tenisacica pobjedi. Klasicnim klađenjem bi npr. kod Janković trebao imati crveno što bi predstavljalo moj ulog koji gubim ako Janković pobjedi, a kod Peng bi tada imao zeleno što predstavlja moj čisti profit ako Peng pobjedi.

Ja sam trgovanjem koef. došao u situaciju da sam i prije završetka meča na računu imao vraceno sve što sam uložio i koji god ishod bio ja sam u plusu s tim da mi je Peng puno više nosila (to je situacija kada je na svim znakovima zeleno ili betfairski receno ALL GREEN  (što oznacava dobro zatvorenu okladu) ;D

Evo napokon nešto i od mene, ali sam siguran da će u naredno peridu ovdje biti više mojih postova...

U.C.D. je osvojio prvenstvo kolo prije kraja, nakon što Shelbourne u petak nije pobjedio na svom terenu. Još prije 9 mjeseci na par listica sam uplatio da će Shelbourne biti prvak dok je koeficijent bio 7,00 i nakon što sam vidio da će jedna od ove dvije ekipe biti prvak odlučio sam odigrati nešto i na U.C.D. tako da mi je bilo svejedno tko će biti 1. Shelbourne je već drugu sezonu za redom (vjerojatno) druga ekipa, a nakon što su prošle sezone prvo mjesto izgubili u posljednjoj minuti kada su primili gol i tako izgubili prvu ligu, ove sezone su izgubili 1.mjesto u zadnjih par kola. Sljedeće sezone, ako ne rasprodaju igrace, igram da će oni biti prvaci na malo više listica...

Btw. bwin je već ispaltio okladu, dok bet at home još nije, ali ima se igrati još jedno kolo, koje neće utjecati na prvaka...

U.C.D. (oko 700€)

200911021732.png

200911021733.png

200911021734.png

200911021734001l.png

200911021735.png

200911021735.png

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se