Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Nedobitni listići

395 objava u ovoj temi

Prvo Francuska fula sedmerac za X, a imao sam 1X i bili su mi zadnji par a onda ovo...

G99dLPm.png

rxcOSyQ.png

UCDCjgb.png

Au nesreca, ja sam ipak pobornik singlova na jaci ulog i po meni lakse pogoditi 2.0 - 2.5kv nego 1.20 - 1.50kv jer sve vise od jednog para je meni opasna kocka... tebi svaka cast na dobitcima narocito ubadanju overa zutih, ali bolje izbaci ove male kvote, sretno :)

Bepone and Goksim like this

Baš šteta, ovo je bilo u revijalnom stilu odigrano, cijela liga prvaka... Jedan gol je falio

UJeOU0Z.png

I sad vidim da je gol Tottenhama pao iz zaleđa! Užas!

A udarci u okvir gola 2:2. Ako to nije utakmica za ništa nego X onda ne znam što je...

Nesreće totalne... mislim oba nisu nikak mogla...

Clipboard01.jpg

i onda kad je već Everton bio X i to Benteke izjednačio... Vela je zabio za Sociedad i za 1:0...ali je samo tako ostalo na žalost

Clipboard02.jpg

Postajem gladni pretplatnik ove rubrike... i to redovno po jedan par, mislim da mi je ovo 6. listić da padam na jednom paru u tjedan dana.. polako potražit dobrog psihijatra valja :D

Clipboard01.jpg

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Surebet, preko 8 % zarade:

PAOK - KErkyra, PAOK prvo pol -1.5 @2.08 unibet
      PAOK - KErkyra, Kerkyra prvo pol +1.5 @226 Marathon
    • Thiem - Nadal 2 @1.30 Vratio se Nadal na sljaku u fenomenalnom izdanju, brise pod sa svima i tesko je uzeti i set kad igra ovakvu igru. Thiem isto dosta dobar u ovom mesecu, juce se malo mucio protiv Murraya koji je bio katastrofalan. Gledao sam mec, Murray je ceo mec forsirao neke nerezonske dropshotove od kojih su jedva nekoliko uspeli. Pisam sam da i Thiem ima kompleks kad igra sa najvecim igracima, sto je donekle normalno jer svi imaju taj pritisak kad igraju recimo protiv Nadala na sljaci u ovakvoj formi.
      AKo je juce MUrray uspeo uzeti set u onakvom izdanju, mislim da bi Nadal danas ovde morao do pobede pred svojom publikom.
      Hoffeneheim - Frankfurt, Hoffenheim uzima jedno pol @1.31  Hoffenheim odlican ove sezone, srusili su i Bayern Munchen kod kuce. Dortmund je juce kiksnuo pa bi pobedom ovde otisli na trece mesto koje diretkno vodi u LS sledece sezone. Frankfurt matematicki moze do mesta koja vode u LE ali je tesko reci jer je konkurencija za ta 3 mesta izmedju 7 tima. Pritom slabi su kao gosti dok je Hoffenheim besprekoran kod kuce te jos ne zna za poraz.     
    • Čak bi se i slozio...poslije zadnje tekme protiv Lokomotive 0:1 (93. min) skoro je trener Istre dobio otkaz radi neposlusanja vlasnika. Izgubili su, a nisu igrali mladi. Igrali su odlicno, osigurali opstanak i vlasnici su zapovijedili filozofiju pomlađivanja kadra, dakle da isproba mlade snage posto su sigurni. Tako da danas ocekujem barem 3,4 mladica.  Ono sto je otezavajuce jest teren u Istri koji je blago receno katastrofalan. Ali mozemo ocekivat dvije napadacke momcadi.
    • Istra-Hajduk over 2,5 2.23 pinnacle Moram iskoristiti ovu kvotu. Ni jedni ni drugi nemaju neku obranu, Hajduk je raspolozen napadacki, u zadnje tri utakmice dali 10 golova. U medjusobnim cesto idu u overe, prije 2 mjeseca bilo 4:0.  
    • Finale Lige Prvaka (Rim) u odbojci:  Perugia (Ita) - Zenit Kazan (Rus) 2 (1.30) Zicer dana, nepobijedivi Zenit igra protiv izmorenih italijana koji su sinoc u polufinalu jedva u pet setova dobili Lube (Ita). Ocekujem dobar mec, ne toliko lagan, ali pobjeda Zenita je sigurna. Vjerujem da ce odbraniti titulu. Sretno!
    • Nedelja 30.4. – Listić dana
      Nedelja 30.4. – Listić dana
    • Listić dana – subota, 28. travanj
      Listić dana – subota, 28. travanj
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
  • Bet365

• Teme

• Pogledajte listu pet najplaćenijih odbrambenih igrača Premier lige
      Pogledajte listu pet najplaćenijih odbrambenih igrača Premier lige
    • Šok na Otoku: Igrač Citya u Unitedu
      Šok na Otoku: Igrač Citya u Unitedu
    • Igrač Chelsea pojačava United
      Igrač Chelsea pojačava United
    • Statistika otkrila tko je najbolji dribler u La Ligi: Veliko iznenađenje i nada svog kluba
      Statistika otkrila tko je najbolji dribler u La Ligi: Veliko iznenađenje i nada svog kluba
    • Što je Buffon obećao suigračima da će uraditi, ukoliko ne primi gol protiv Barcelone: Da li je ovo bilo pametno od Talijana?
      Što je Buffon obećao suigračima da će uraditi, ukoliko ne primi gol protiv Barcelone: Da li je ovo bilo pametno od Talijana?
    • Pogledajte kakav režim ishrane ima novi svjetski šampion Anthony Joshua
      Pogledajte kakav režim ishrane ima novi svjetski šampion Anthony Joshua
    • Prije dvije godine stigao u Real Madrid poređen sa Lionel Messijem, a sada igra 100 minuta u mjesec dana
      Prije dvije godine stigao u Real Madrid poređen sa Lionel Messijem, a sada igra 100 minuta u mjesec dana
    • Mourinho priznao: U velikim smo problemima
      Mourinho priznao: U velikim smo problemima
    • Na internetu su se pojavile slike Messijevog “dvojnika” iz Irana, koji nevjerojatno liči Barceloninom nogometašu
      Na internetu su se pojavile slike Messijevog “dvojnika” iz Irana, koji nevjerojatno liči Barceloninom nogometašu
    • Sunderland na korak od ispadanja iz Premiershipa nakon poraza od Bournemoutha
      Sunderland na korak od ispadanja iz Premiershipa nakon poraza od Bournemoutha
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE